Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2006., 13:13   #81
Marta, tako ti je to kad radiš sam u crkvi u kojoj je slabo osvjetljenje, a ti napola ćorav, zaboraviš naočale doma. Pitaj koju frendicu, sigurno joj neće biti problem barem nešto ti napraviti.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 10:38   #82
Quote:
flakey kaže:
curke, imam jedno pitanjce. gdje ima za kupiti tila? po mogucnosti povoljno
sve sam se dogovorila sa cvjecarom, i imat cu one staklene posude o kojima svi pricate, ali malo drugacije. bit ce kockaste, prvo idu kamenčići pa školjkice jedna kala koja ce biti zarolana u toj posudi i viriti van, ide voda naravno i na to ulje koje gori 12 sati.
a za til pitam jer cu oko greda na stropu sale staviti til kojeg sam mislila spiralno zamotati s bršljnom i na krajuvima s bijelim mašnama zavezati. joj ne znam da li me tko shvatilo, ali svejedno pommozite oko tila.
fala
Flakey, može please informacija na pm koliko će te koštati te staklene posude sa svime i kod koje cvjećarka? Meni to zvuči super....
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 15:49   #83
Quote:
dvolični blizanac kaže:
obavještavam drage cure

Flakey i Martu

da imaju PM!!!
spasila si me samo tako. Hvala ti puno puno!!
nasla i kupila, izgleda mi cak i bolje od tila, a i jeftino je. super ce se uklopiti u moju ideju.
jos jednom hvala i puno
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 19:48   #84
Quote:
flakey kaže:
spasila si me samo tako. Hvala ti puno puno!!
nasla i kupila, izgleda mi cak i bolje od tila, a i jeftino je. super ce se uklopiti u moju ideju.
jos jednom hvala i puno
Ma nema na čemu, meni je drago da sam ti mogla pomoći, i tebi, i svim ostalim curama kojima sam poslala slike.
Mislim da je u tome i bit da si međusobno pomažemo, zar ne?
Kome god treba pomoć, može slobodno računati na mene!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 15:32   #85
Quote:
dvolični blizanac kaže:
Ma nema na čemu, meni je drago da sam ti mogla pomoći, i tebi, i svim ostalim curama kojima sam poslala slike.
Mislim da je u tome i bit da si međusobno pomažemo, zar ne?
Kome god treba pomoć, može slobodno računati na mene!
evo samo da ti kazem da su svi pitali koji je to materijal, da super izgleda. kad dobim fotke poslat cu ti koju da vidis kaj sam izkombinirala..
eto i festa je prosla...
hvala jos jednom
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 23:06   #86
Flakey, moram ti reć da mi je jako drago da sam ti pomogla!!!
Šta mogu kad sam slaba na vjenčanja...
Pošalji mi fotkice čim ti dođu, sigurno su super, kao i one prošle.
Još jednom nema na čemu!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 13:08   #87
našla sam raznobojnog tila u Vendiciji na trešnjevci, i metar je 20 kuna.... uzela sam par boja pa cu stupove u sali omotati sa njima....
mislim da to nije puno....
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 18:55   #88
Neznam da li si vidjela ali ima jedan super dučanćić sa svim mogućim detaljima za dekoraciju u zg. Gruska zove se Kapelo i tamo sam nasla brdo stvari za dekoraciju. Ja sam uzela bijelu i plavu mrežu (slično tilu) za 40 kn rola!! Širina joj je 60cm i ima 10m dužine! Jeftinjak stvarno. Stim cu isto zamatati stupove u restoranu.
Ako te zanima pošaljem ti tel na pm.
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 14:50   #89
bila sam u kapelu, ali mogu ti reci da je jako skup... ima u lučkom isto MBM i tamo je kao jeftinije, ali vraga....
ne kuzim zakaj te male pizdarijice kostaju tak puno??? :O
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 11:46   #90
Quote:
DiscoKoogla kaže:
bila sam u kapelu, ali mogu ti reci da je jako skup... ima u lučkom isto MBM i tamo je kao jeftinije, ali vraga....
ne kuzim zakaj te male pizdarijice kostaju tak puno??? :O
Dobar Partner na Zitnjaku je najbolji i definitivno najjeftiniji za takve stvari, jedino nema tila, ostalo ama bas sve ima...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 12:40   #91
morat ću to provjeriti....!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 12:45   #92
i ja

ja ne znam kako dekorirat stupove u sali... gornji dio je u ogledalu pa mi je to nekako hmm... imate vi mozda neke ideje? disco??
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 12:50   #93
@ dvolicni blizanac - ovako sam ja iskoristila onaj materijal. omotala oko stupova u sali i ukrasila brsljanom i malim plavim masnicama koje se ne vide na slici nazalost
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 23:06   #94
Flakey, predivno...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 00:13   #95
Quote:
flakey kaže:
@ dvolicni blizanac - ovako sam ja iskoristila onaj materijal. omotala oko stupova u sali i ukrasila brsljanom i malim plavim masnicama koje se ne vide na slici nazalost
Samoborska pivnica?
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 00:42   #96
Quote:
avril kaže:
Samoborska pivnica?
je, samoborska pivnica
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 09:13   #97
Mag kazem ti kupi puno tila, neke neutralne boje, skini bršljan s neke kuće, ili kupi, i zahaklaj ih sa iglicama, i tako par krugova oko stupova zavrti sa bršljanom, i recimo kupi ili napravi mašnice, leptiriće, ili bubamare, i zakači za til. Mislim da toga svega imaš u Hoby artu (osim tila)...
eto tak bum ja našu salu uredila.... samo u našoj sali je puno stupova pa neću svaki okititi...
ha Mag kaj mislis?

ili ako si dovoljno kreativna, i imaš materijala, recimo kupi puno žice i od žice napravi leptire velike cca. pola metra ili više, i na to nategni til, te ga sveži, ili zaklamaj...nabaci malo druge boje i tak...
ma mozes sve kad imas vremena i love a ti vjerojatno nemas nijedno hehe ko ni ja
dakle opljačkaj neku kuću sa bršljanom)))
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 10:55   #98
discooo super si!! od sada sam tvoj FAN

ovo sa tilom mi super zvuci.. budem ovdje kod mene pogledala koliko kosta pa cu tu nabavit i stupove omotat.. ne sjecam se vise koliko stupova ima u nasoj sali, al bi samo one oko plesnog podija dekorirala, tamo i mi sjedimo, tako da ce ionako svako tamo gledat brsljan je onaj puzavac ili??

te zice i leptirice mozda mogu napravit i od rozni ili ljubicasti (u boji kakvo ce cvijece biti) najlonka.. trebalo bi ici... uglavnom mi se i to jako svidja (inace obozavam leptire ) sad se nadam da nece biti skupo, jer love stvarno nemamo

hvaalaaa!!!!
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 11:54   #99
Nemaš frke Magg, baš mi je drago da sam ti pomogla. Također i najlonke u boji mogu pomoći Treba biti samo kreativan, i pokuša nešto napravit izmislit itd....
sretno sa uređenjem!
mozes si istetovirati moj nick hehehehe kao moj fan! hehehe
ej mag kad se ti udajes?
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 12:19   #100
Prije sam bila jako kreativna, al odkad radim nemam vise vremena pa se s godinama zaboravi.. Al kad budem imala bebace onda cu s njima crtat i pravit figurice i svasta

Nesmim se vise tetovirat, dragi ne da

Tek 11.08.2007. Morat ces se jos strpiti dok vidis sta sam sve izvela
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.