Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2008., 16:28   #61
Tomato ima jednu Tomato plus tarifu u kojoj mjesecno dobijes 50 minuta besplatnih razgovora i 50 besplatnih smsa, potpuno besplatno
To se financira raznoraznim reklamnim SMSovima i oke je, lako pretrpis par SMSova tipa "Totalna rasFordaja" ^_^
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 16:54   #62
Thumbs up

50 minuta mjesečno? Ma to mi je premalo
hvala na informaciji...
Franco F. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 21:45   #63
imam pitanje u vezi toga, registrirala sam se i to sve super, i poslali oni meni doma na adresu taj kod šta ja trebam poslat smsom i ja ga pošaljem i vrati mi sms da kod nevalja, pogrešno unesen. i sad mi nije jasno, a ističe mi mjesec, oću i dalje tu opciju!!
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 23:17   #64
Zovi sluzbu za korisnike ili im posalji mejl, meni se isto to dogadjalo pa sam im poslao mejl te su nakon jedno dva tjedna sredili taj problem
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 18:47   #65
hvala
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 17:05   #66
Ista situacija. Mailom sam im poslao broj moba i onaj kod koji sam dobio poštom, pa su onda nakon 10-ak dana oni aktivirali.
__________________
u biti ja sam kolekcionar - ležim i skupljam prašinu
genius2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 23:20   #67
Stvar je u tome da postoji poteškoća sa potvrdom registracije putem te lozinke koju ste dobili. Nazovi SZK neka ti oni potvrde jer ćeš na kraju biti deaktivirana iz Tomato plus tarife. Jest da ćeš platiti poziv prema SZK 1,70, ali bolje i to nego da ostaneš bez besplatnih poziva i poruka
Silvia_Ana_Tomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 23:49   #68
Quote:
Silvia_Ana_Tomas kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da postoji poteškoća sa potvrdom registracije putem te lozinke koju ste dobili. Nazovi SZK neka ti oni potvrde jer ćeš na kraju biti deaktivirana iz Tomato plus tarife. Jest da ćeš platiti poziv prema SZK 1,70, ali bolje i to nego da ostaneš bez besplatnih poziva i poruka
Kakva nepotpuna informacija koju si dala, bas u stilu vipa. Pravi si poslusnik. Nece platiti poziv 1.70 kn nego 1.70 kn po minuti. To znaci da ce platiti bar 10kn ako ne i vise jer:
a) nece odmah dobiti agenta
b) agent nece odmah znati u cemu je problem
c) nece mu raditi interne aplikacije u kojima rjesava probleme
d) ostalo

Seronje i pizdeki iz vipa zaseru stvar kao i uvijek kad krece neka nova promocija ili usluga. I onda korisnik standardno mora platiti njihov diletantizam.
Platoon Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 13:50   #69
To je istina. Evo sada sam nazvala SZK i pojelo mi je 10 kn, da mi nakraju tip kaže da mi on ne može pomoći, nego da će me neko u narednih par dana kontaktirati. Katastrofa!
__________________
Ja sam ovakva rođena, a koje je tvoje opravdanje!?
Kikinucha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 13:52   #70
Da li netko zna koliko tih reklamnih poruka dođe kroz dan? Da me ne bi to izludilo!?
__________________
Ja sam ovakva rođena, a koje je tvoje opravdanje!?
Kikinucha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 21:05   #71
Quote:
Kikinucha kaže: Pogledaj post
To je istina. Evo sada sam nazvala SZK i pojelo mi je 10 kn, da mi nakraju tip kaže da mi on ne može pomoći, nego da će me neko u narednih par dana kontaktirati. Katastrofa!
Njihova SZK je leglo nesposobnjakovica. Mislim na sefove i managere. Ovi jadnici koji se javljaju su svakakvi, ali je cinjenica da nemaju puno manevarskog prostora. Kaj se tice poruka koje ti dolaze, meni dode jedna svakih par dana putem MMS-a. Zanimljivo je da su jos prije nego sto je plus tarifa krenula po tko zna koji puta pokazali svoju nesposobnost i neinteligenciju pa je zbog toga plus tarifa kasnila
Platoon Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 15:40   #72
Quote:
Kikinucha kaže: Pogledaj post
Da li netko zna koliko tih reklamnih poruka dođe kroz dan? Da me ne bi to izludilo!?
Ja sam stavila da mi mob. ne podrzava MMS, i u 3 mj. koliko koristim te besplatne minute i sms doslo mi je svega 10-ak poruka...
Vec 3 tjedna mi niti jedna nije dosla, tak da....
Za ove sto su priznali ( ) da im mob. podrzava MMS, neznam, ali mislim da ni oni ne dobivaju vele tih poruka...

Inace, mislim da je to jako dobra ponuda, imam vip preplatu i koristim ju samo za zvanje na vip (imam ukljucenu opciju besplatnih razgovora za vip a i s vip friendsom i bez toga razgovaras za 0 kn bez ogranicenja) a tomato za pozive prema drugim mrezama, i sada trosim ravno 4 puta manje novaca neg prije ...

I jos mi stalno daju neke besplatne minute i poruke, i vip i tomato ...
TESSA0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 17:24   #73
Quote:
TESSA0000 kaže: Pogledaj post
Ja sam stavila da mi mob. ne podrzava MMS, i u 3 mj. koliko koristim te besplatne minute i sms doslo mi je svega 10-ak poruka...
Vec 3 tjedna mi niti jedna nije dosla, tak da....
Pazi samo da ti ne iskljuce tarifu. U opcim uvjetima koristenja plus tarife pise ovo: 16. Korisnik ima obvezu održavati svoj tomato račun valjanim i na taj način omogućiti primanje poruka iz članka 12. Ovih uvjeta. Ukoliko korisnik u tekućem mjesecu ne primi minimalno 50% poslanih promotivnih poruka, promotivna tomato plus tarifa će biti deaktivirana.
Platoon Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 20:24   #74
Quote:
Platoon Leader kaže: Pogledaj post
Pazi samo da ti ne iskljuce tarifu. U opcim uvjetima koristenja plus tarife pise ovo: 16. Korisnik ima obvezu održavati svoj tomato račun valjanim i na taj način omogućiti primanje poruka iz članka 12. Ovih uvjeta. Ukoliko korisnik u tekućem mjesecu ne primi minimalno 50% poslanih promotivnih poruka, promotivna tomato plus tarifa će biti deaktivirana.
Ja održavam svoj račun valjanim, redovito obnavljam bon, i nikad ne drzim mob. izgasen tako da mi dolaze sve poruke koje su mi poslali.
Uostalom, aparat koji podrzava MMS i nije uvjet za tomato plus, pa mi nemaju sta iskljucit tarifu.

Odrzavanje računa valjanim , odnosno odrzavanja mogucnosti za dobivanjem tih poruka i mobitel koji podrzava / ne podrzava MMS su dvije potpuno razlicite kategorije.
TESSA0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 21:30   #75
Quote:
TESSA0000 kaže: Pogledaj post
Ja održavam svoj račun valjanim, redovito obnavljam bon, i nikad ne drzim mob. izgasen tako da mi dolaze sve poruke koje su mi poslali.
Uostalom, aparat koji podrzava MMS i nije uvjet za tomato plus, pa mi nemaju sta iskljucit tarifu.

Odrzavanje računa valjanim , odnosno odrzavanja mogucnosti za dobivanjem tih poruka i mobitel koji podrzava / ne podrzava MMS su dvije potpuno razlicite kategorije.
Jesi ti procitala drugi dio te tocke? To ti oni sve upakiraju. Evo ti jos:
17. što znači aktivno primanje promo poruka?
aktivno primanje poruka znači da svakog mjeseca moraš primiti najmanje 50% promo poruka koje su ti poslane. ukratko, drži svoj tomato račun valjanim i ne gasi mobitel!

ili

prema uvjetima korištenja tomato plus tarife, obveza svakog korisnika je imati mogućnost primanja poruka. preporučamo ti da osiguraš mogućnost primanja poruka na svom tomato broju

Ne vjerujem da ce ti ugasiti, ali ne bi me cudilo. Meni je covjek iznutra rekao da moram imati aktivno primanje MMS-a da mi ne bi iskljucili.
Prednost korisnika je to sto su oni tamo abnormalno nesposobni i sami ne znaju kako stoje stvari pa je moguce da to sto je on rekao nije tocno. A ako je onda je moguce da oni to ne prate, ne znaju pratiti, nemaju vremena pratiti...

Ali s druge strane prednost njihova je da su najveci "prikriveni" lopovi u drzavi koji su spremni na sve.
Platoon Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 01:02   #76
Quote:
Kikinucha kaže: Pogledaj post
Da li netko zna koliko tih reklamnih poruka dođe kroz dan? Da me ne bi to izludilo!?
Meni je doslo maksimalno 2-3, a mislila sam da ce me zasipati non-stop, znalo mi se dogodit da tjedan dana nis ne dobijem uopce
Ajujana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 12:06   #77
@Ajujana

I meni sumnjivo malo dolazi tih reklamnih poruka i bojim se da Tomato/VIP nije nasao dovoljno firmi koje bi se ovako reklamirale i da ova tafira na duge staze im nije isplativa
Ali dok traje dobro je!
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 12:37   #78
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
@Ajujana

I meni sumnjivo malo dolazi tih reklamnih poruka i bojim se da Tomato/VIP nije nasao dovoljno firmi koje bi se ovako reklamirale i da ova tafira na duge staze im nije isplativa
Ali dok traje dobro je!
Pa i nije nešto dugo trajala... ja sam dobila poruku da se od idućeg mjeseca poruke naplaćuju kao i prije, nakon što potrošim ove besplatne

Valjda onda ostaje samo onih 50 besplatnih minuta razgovora.
Ajujana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 14:21   #79
Quote:
Ajujana kaže: Pogledaj post
Pa i nije nešto dugo trajala... ja sam dobila poruku da se od idućeg mjeseca poruke naplaćuju kao i prije, nakon što potrošim ove besplatne
Valjda onda ostaje samo onih 50 besplatnih minuta razgovora.
Ne, nije tako! I dalje ces svaki mjesec dobivati 50 sms-ova ali ocigledno da su imali nekih prigovora ili gresaka prije pa su sad to naveli "crno na bijelo" da ne bi bilo zabune.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 14:56   #80
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
Ne, nije tako! I dalje ces svaki mjesec dobivati 50 sms-ova ali ocigledno da su imali nekih prigovora ili gresaka prije pa su sad to naveli "crno na bijelo" da ne bi bilo zabune.
Živi bili pa vidjeli što na kraju s time, jer tako im piše i na njihovoj stanici da se od ovog mjeseca ukidaju besplatne poruke
Ajujana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.