Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2011., 01:02   #1
Želim ponovno biti s bivšim. Ima li nade?

Ima li nade da nakon 2 god. od prekida ponovno budemo skupa??? Ostali smo u kontatu, viđamo se često ali nikako da ponovno definiramo vezu....ja ne pitam on ne predlaže.....Ima li sličnih sudbina...pomagajte...
__________________
Žena razmišlja prije, muškarac poslije....
brigita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 01:07   #2
zapitaj se zasto je prvi put puklo? i zelis li kroz to opet? vuk dlaku mijenja, al cud nikad
za mene osobno water under the bridge.. nikad nebi ponovno sa istom osobom.
Angellyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 01:08   #3
Quote:
brigita22 kaže: Pogledaj post
Ima li nade da nakon 2 god. od prekida ponovno budemo skupa??? Ostali smo u kontatu, viđamo se često ali nikako da ponovno definiramo vezu....ja ne pitam on ne predlaže.....Ima li sličnih sudbina...pomagajte...
Odgovorila sam ti na temu kako vratiti bivseg, nego nisam znala da mu nisi dala do znanja da ga zelis nazad. Silno zelis da se pomirite, a nisi mu predlozila tako nesto. Čudno.
Curica333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 01:09   #4
Quote:
Angellyca kaže: Pogledaj post
nikad nebi ponovno sa istom osobom.
Nikad ne reci nikad
Curica333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 01:12   #5
Quote:
brigita22 kaže: Pogledaj post
Ima li nade da nakon 2 god. od prekida ponovno budemo skupa??? Ostali smo u kontatu, viđamo se često ali nikako da ponovno definiramo vezu....ja ne pitam on ne predlaže.....Ima li sličnih sudbina...pomagajte...

Gubiš vrijeme, mladost ti prolazi ispred očiju...

Sorry, ali je tako...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 01:13   #6
nisam jer nisam osjetila da mogu.....bojim se da me ne odbije, a di sam onda, ne znam je li vrijedno tolikog poniženja???? Što ti misliš? A on je kao neki "frajer"....
__________________
Žena razmišlja prije, muškarac poslije....
brigita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 01:14   #7
Quote:
Curica333 kaže: Pogledaj post
Nikad ne reci nikad
Trust me. Da smo zadnji na svijetu i opstanak ljudske rase ovisi o meni o bilo kojem od mojih bivsih, rekla bi who gives a flying f**k about human race

Al tebi sretno jel, ak se upustis ponovno u nesto sto je vec jednom puklo
Angellyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 01:37   #8
Quote:
brigita22 kaže: Pogledaj post
nisam jer nisam osjetila da mogu.....bojim se da me ne odbije, a di sam onda, ne znam je li vrijedno tolikog poniženja???? Što ti misliš? A on je kao neki "frajer"....

On je obična pičkica a ne frajer...

Bez uvrijede, ali ja ga tako vidim...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 01:41   #9
Quote:
brigita22 kaže: Pogledaj post
nisam jer nisam osjetila da mogu.....bojim se da me ne odbije, a di sam onda, ne znam je li vrijedno tolikog poniženja???? Što ti misliš? A on je kao neki "frajer"....
Kakvog crnog ponizenja? Ako toliko zelis biti sa njim, pa pitaj ga, lijepo i otvoreno. Ako te odbije na konju si, u odnosu na sad.A onda fino odboluj njega jednom zauvjek i nastavi sa svojim zivotom kako treba. Glupo je da cekas nesto sto vjerovatno nikad neces docekat, al kako se nista ne moze 100% tvrditi, sanse neke male imas, ali zivjeti u nadi i cekanju je stvarno steta.

Quote:
Angellyca kaže: Pogledaj post

Al tebi sretno jel, ak se upustis ponovno u nesto sto je vec jednom puklo
Ohh, tnx..Da, kod mene je pucalo. Više puta. Možda 5 . Ne znam otići. Sad je super, ne znam kako ce biti dalje, kao sto ne bih znala ni da sam sa nekim s kim je uvjek bilo idealno. Nek bude kako bude, ha ya
Curica333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 08:58   #10
Quote:
brigita22 kaže: Pogledaj post
nisam jer nisam osjetila da mogu.....bojim se da me ne odbije,
a di sam onda,

ne znam je li vrijedno tolikog poniženja????

Što ti misliš?

A on je kao neki "frajer"....



On je kao frjer jer mu ti dajes vaznost..sve je u ocima promatraca

Ko ne riskira ne profitira...zasto ponizenja?
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 15:32   #11
kao prvo gospodice nisi nista konkretnog rekla o svojoj vezi,samo ej ja bila snjim sad bi nazad,mislim sta? koga cega zasto kako di
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 15:35   #12
kad ovako postave temu kao da mi imamu neku staklenu kuglu il neš

ljubavni brzinometar:

....loading... 38%

eto toliko mi nadošlo da imate šanse, i to je nešto
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 15:43   #13
Imaš nade 38,99%
Kažu sve je moguće, ali zašto bi se vraćala na staro...zašto se ponovno dovodit u situaciju u kojoj ćeš opet vidjeti ono što ti je smetalo prvi put... opet se vrtit u krug i lupat glavom ponovo kako si pogriješila... moraš srediti emocije koje imaš prema bivšem...postoji razlog zašto nije dio tvog života i nek ostane u prošlosti kao podsjetnik na ono što ne želiš... sredi se, radi na tome da si sretna sama sa sobom i tad ćeš biti spremna na novu vezu... ovo kakva si sad mi izgledao kao pokušaj iz očaja, a to ti stvarno ne treba...

Zadnje uređivanje lucky08 : 03.02.2011. at 16:32.
lucky08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 16:21   #14
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
sve je u ocima promatraca
Je klinac, ničeg unutra nema osim žilica i želatine.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 17:05   #15
Eeeee.......... ako se vežeš samo za nekog tko te ne želi, nadrapala si.

Veća je šansa da će ponovno pući, nego da si potražiš novog i pokušaš s njim, dakle zaboravi ga - move on!

Ima fakat hrpa dečkiju, kaj ti se ni jedan drugi ne sviđa?
Na5kos3jela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 19:11   #16
brijem da po ovom pitanju nema pravila. ali ako i budeš s njim opet, ključno je da rješite problem zbog kojeg ste prekinuli. ako ga ne rješite, well, onda su vam šanse manje. ljude ne treba otpisivati zbog jedne greške ili nečega i odmah apriori sve odjebavat. ali isto tako, treba bit i razuman. ljudi danas općenito premalo pričaju jedni s drugima o stvarnim problemima, očekujući da im druga strana može čitati misli, a ne može. nije to samo od danas problem, samo kažem da je i danas taj problem i dalje postojan.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 19:35   #17
Quote:
brigita22 kaže: Pogledaj post
....ja ne pitam on ne predlaže......
E pa ovako nećete daleko dogurat.

Pitaj, predloži mu ili ako ne možeš verbalno onda nabaci neku finu usku haljinicu, par dobrih štikli i zavodljiv osmjeh, pa ako nećete riječima, probajte tijelima.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 20:07   #18
Quote:
Angellyca kaže: Pogledaj post
zapitaj se zasto je prvi put puklo? i zelis li kroz to opet? vuk dlaku mijenja, al cud nikad
za mene osobno water under the bridge.. nikad nebi ponovno sa istom osobom.
boldano nije istina
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 16:38   #19
hmm..vecina ljudi(valjda iskusnijih) kaze da nema nade..ili kazu da nesto sta se razbilo nemozes nikad do kraja popravit..ja nekako mislim da ovisi o tome zbog cega je veza pukla i koliko su tih dvoje ljudi spremni prec preko ponosa ega i koliko su zreli..mozda ima netko kome je to uspjelo
loomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 17:20   #20
Quote:
brigita22 kaže: Pogledaj post
Ima li nade da nakon 2 god. od prekida ponovno budemo skupa??? Ostali smo u kontatu, viđamo se često ali nikako da ponovno definiramo vezu....ja ne pitam on ne predlaže.....Ima li sličnih sudbina...pomagajte...
nade uvik ima, pitanje je da li ima smisla?
blackqueen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger