Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2012., 20:16   #1
Soda bikarbona kao lijek

Znamo da se soda bikarbona primjenjuje u razlicite svrhe u kucanstvu, ali mene zanima njeno ljekovito dejstvo. Znam da je neki ljudi koriste kada imaju zgaravicu, ali ne znam da li se moze koristiti za jos neke druge zelucane tegobe? Vjerovatno je vecini poznata i ona prica o dr. Simoncelliju i lijecenju kandide / raka sodom bikarbonom.
Mene najvise, ustvari, zanima kako soda bikarbona utice na cjelokupan organizam, odnosno, moze li se koristiti svakodnevno kao sredstvo za poticanje stvaranja baznosti u organizmu (baznost vs. kiselost organizma)? Eto, ko zna vise o svemu ovome, zamolit cu ga/ju da to nesebicno podijeli s nama.
selly-mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 01:51   #2
Ja koristom sodu za nekoliko stvari i to kako kad, ali najviše si stavljam ispod pazuha umjesto dezodoransa i super djeluje24h.(promiješam sa malo vode i nanesem na kožu)

Budem još nešto napisao za što koristim sodu b. sada idem spavat

Zadnje uređivanje Bat Kol : 25.02.2012. at 13:57.
tablet1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 01:34   #3
pa dobra je za žgaravicu,izbjeljivanje zubiju,neki kažu da je dobra za akne,za pranje kose .... a i za liječenje raka naravno ako vam se ne živi više
userxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 20:50   #4
evo imaš ovdje cijelu stranicu od doktora Tullia Simoncinia i njegovoj teoriji liječenja raka ,a i ostalih bolesti, sodom bikarbonom; http://www.curenaturalicancro.org/english/index.htm
alice1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 21:39   #5
Pročitaj i kako je tom metodom ubio par ljudi.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:35   #6
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Pročitaj i kako je tom metodom ubio par ljudi.
imaš možda link ili nešto?
alice1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 21:14   #7
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Pročitaj i kako je tom metodom ubio par ljudi.
Ne znam puno o tom liječniku i njegovom liječenju sodom-bikarbonom... ali me ovo malo ubolo u oči - da je on "ubio par ljudi"... A koliko ljudi su "ubili" liječnici zračenjem, rezanjem, kemoterapijom itd. Znači, ako netko ima neku metodu koja da je rezultate, olako ga se napada da ubija i vara ljude - a što je sa službenom medicinom - ako ćemo tako - koliko ljudi je ona ubila bezuspješnim liječenjem - i nikom ništa!?
Fritz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 02:36   #8
Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
Ne znam puno o tom liječniku i njegovom liječenju sodom-bikarbonom... ali me ovo malo ubolo u oči - da je on "ubio par ljudi"... A koliko ljudi su "ubili" liječnici zračenjem, rezanjem, kemoterapijom itd. Znači, ako netko ima neku metodu koja da je rezultate, olako ga se napada da ubija i vara ljude - a što je sa službenom medicinom - ako ćemo tako - koliko ljudi je ona ubila bezuspješnim liječenjem - i nikom ništa!?
Pa imao je rezultat - par ljudi je umrlo.

Struka liječi po protokolima za koje postoje određene indikacije. Postoji nešto što se zove Zakon.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 12:48   #9
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Pa imao je rezultat - par ljudi je umrlo.

Struka liječi po protokolima za koje postoje određene indikacije. Postoji nešto što se zove Zakon.
Aha, struka liječi po protokolu i onda umreš po zakonu. To je stvarno dobra utjeha.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 19:09   #10
Quote:
Arsen kaže: Pogledaj post
Aha, struka liječi po protokolu i onda umreš po zakonu. To je stvarno dobra utjeha.


Pa nitko te ne tjera da se liječiš u bolnici ako nećeš.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 16:50   #11
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Pa imao je rezultat - par ljudi je umrlo.

Struka liječi po protokolima za koje postoje određene indikacije. Postoji nešto što se zove Zakon.
čovječe, učinkovitost kemoterapije je oko 2%
a ako je ovaj doktor sa sodom recimo liječio 100 ljudi i 2,3 je umrlo, mislim da bi rađe ošla kod njega, nego na kemoterapiju. osim toga, učinkovitost kemoterapije i zračenja i sranja se često mjeri na tome da živiš 5 godina poslije raka, a kolko ljudi umre nakon tih 5 godina?! postoji zakon.. uau, inače je ljudska rasa poznata po poštenju, zdravom razumu i empatiji.
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 21:03   #12
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
čovječe, učinkovitost kemoterapije je oko 2%
a ako je ovaj doktor sa sodom recimo liječio 100 ljudi i 2,3 je umrlo, mislim da bi rađe ošla kod njega, nego na kemoterapiju. osim toga, učinkovitost kemoterapije i zračenja i sranja se često mjeri na tome da živiš 5 godina poslije raka, a kolko ljudi umre nakon tih 5 godina?! postoji zakon.. uau, inače je ljudska rasa poznata po poštenju, zdravom razumu i empatiji.
Pa ono - nije.

Svi drvite po tome, a bez osnove.

Ljudi se kasnije prate praktički doživotno. 5 godina je statistički okvir.

Ljudska rasa može biti i ovakva i onakva, ali struka je struka. Nije nepogrešiva, ali je najbolje što imamo.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 21:52   #13
vidim neki su nesto pisali, dok sam bila odsutna. hvala na odgovorima, ali niko jos nije odgovorio na ono pitanje o uticaju sode bikarbone na baznost organizma. cini mi se da sam negdje procitala da djeluje bazno na organizam, ali koliko cesto se to moze uzimati i na koji nacin ne znam. i jos na nekom forumu (mozda na ovom) procitah negdje da postoji i soda bikarbona sa živom, ili olovom, ili nekim trecim metalom, ne sjecam se. uglavnom, to mi nije bilo jasno, sta radi taj metal u jednom pakovanju sode bikarbone. pa posto sam neznalica, ako neko zna, neka objasni .
selly-mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 22:05   #14
http://archiviostorico.corriere.it/2...60521029.shtml

Google translate će poslužiti ako ne znaš talijanski.

Ništa čudno za čovjeka koji tvrdi da je tumor ustvari gljivica.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 17:01   #15
ma kako jadno pa taj Simoncicni je pravi lopov. 7500 eura za te kure???
ma mislim stvarno...
Nažalost ljudi se hvataju za svašta kad izgube svaku nadu.
Od neki dan počela sam koristiti sodu ali za "liječenje" akni i nekih alergija na rukama, samo i isključivo vanjska primjena, mogu reći da mi se situacija malo poboljšala, al se stvarno ne bi usudila koristit ju na neki drugi način, samo eto lako je pričati kad si "zdrav" a kad je čovjek na rubu vjerujem da je sve drugačije...
alice1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 21:56   #16
Ja sa sodom tu i tamo čistim zube.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 17:22   #17
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ja sa sodom tu i tamo čistim zube.
primijetila poboljsanje? ja sam to uradila par puta, jer kazu da ne valja cesto, skida zubnu caklinu.
selly-mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 14:20   #18
Pa, ja zbog cakline ne trebam brinuti jer je ionako nemam i to baš zbog toga jer mi je PH sline "prekiseo", tako da mi je soda bikarbona dosta dobro. Ali, naravno, ne svaki dan.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 23:25   #19
Quote:
selly-mia kaže: Pogledaj post
Znamo da se soda bikarbona primjenjuje u razlicite svrhe u kucanstvu, ali mene zanima njeno ljekovito dejstvo. Znam da je neki ljudi koriste kada imaju zgaravicu, ali ne znam da li se moze koristiti za jos neke druge zelucane tegobe? Vjerovatno je vecini poznata i ona prica o dr. Simoncelliju i lijecenju kandide / raka sodom bikarbonom.
Mene najvise, ustvari, zanima kako soda bikarbona utice na cjelokupan organizam, odnosno, moze li se koristiti svakodnevno kao sredstvo za poticanje stvaranja baznosti u organizmu (baznost vs. kiselost organizma)? Eto, ko zna vise o svemu ovome, zamolit cu ga/ju da to nesebicno podijeli s nama.

Dobra je svakako za masnu i necistu kozu. Cisti lice i kozu te isusuje suvice masnoce i ekceme.
Kod pranja kose ne uzima protein kosi kao samponi, ali nije bas pogodna
za pranje duge kose i moze ostaviti na kosu bjelkastom, ali je zato povrsinski izrazito cisti da se plava kosa sjaji, ali ju je dosta tesko izaprati, i kosu nakon pranja ipak moze ostaviti djelomicno masnom.

Sto se tice raka mislim da je Omega-3 masna kiselina koja opskrbljuje stanice kisikom npr. bolji izbor od sode bikarbone.

A za baznost organizma nema bolje stvari nego prehrana bogata raznovrsnim vocem po mogucnosti iz prirode bez pesticida i toga slicnoga.

Ja osobno ne volim da pijem nesto sodu bikarbonu, radije uzmem npr. vitamin c, osim jedino ako sam jeo nesto bogato aditivima i sl. stvarima, uzmem sodu cisto radi ciscenja organizma, ako nemam nista drugo pri ruci.

Ali za ciscenje organizma najbolji je svjezi sok limuna na prazan zeludac, ujutro razrijedjen svjezom hladnom vodom.
I da, niposto ne treba bacati kostice, koje su presudan cimbenik u ishrani.
Svaka kostica sadrzi potencijal iz kojeg se moze razviti jedno stablo. A i istrazivanja su pokazala da pticji svijet preferira kosticu iznad ploda.
__________________
North Wind & Diamond
Matija Korvinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 11:10   #20
zubna pasta sa sodom i h2o2

tko hoće zajednički raditi pastu? Prijatelj ima sastojke...
Posl3k is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.