Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2010., 21:22   #1
Question Koja je razlika izmedju nevine zene i nevinog muskarca?

LJudi stvarno nekad znaju pretjerat, pa iznose svakakve predrasude o muskom i zenskom spolu, ali mene stvarno zanima koja je razlika između nevine zene, i nevinog muskarca ?
__________________
Bili smo jednom najbolji, o nama su price pricali ,a sad kad se sjetim htjela bih vrijeme vratiti..
FamouseMonster8 is offline  
Old 01.04.2010., 21:26   #2
razlika je u tome što muškarac želi izgubit nevinost da bi se pohvalio društvu da je jebavao, a ženska želi dokazat da nije kurva tako da ne da pičke nikome do nekog izvjesnog vremena koja ona odredi sama po nekoj ultrakompliciranoj matematičkoj formuli koju muški rod nikad neće shvatiti.

BTW, u današnje vrijeme je nevinost precijenjena. Himen je goli kurac. Povjerenje je vrijedno spomena.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 01.04.2010., 21:27   #3
Različitog su spola
__________________
All the things I never said for so very long, look up, they're in my eyes. Everyone has oceans to fly. As long as you have the heart to do it. Is it reckless? Maybe. But what do dreams know of boundaries?
The world has changed me.
biancaneve is offline  
Old 01.04.2010., 21:28   #4
Quote:
biancaneve kaže: Pogledaj post
Različitog su spola
između ostalog
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 01.04.2010., 21:32   #5
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
razlika je u tome što muškarac želi izgubit nevinost da bi se pohvalio društvu da je jebavao, a ženska želi dokazat da nije kurva tako da ne da pičke nikome do nekog izvjesnog vremena koja ona odredi sama po nekoj ultrakompliciranoj matematičkoj formuli koju muški rod nikad neće shvatiti.

BTW, u današnje vrijeme je nevinost precijenjena. Himen je goli kurac. Povjerenje je vrijedno spomena.
hahaha smjesno duso
vidis moje stajaliste je sasvim drugacije..
sto se tice muskog roda, u tome se slazem, ali sto se tice zena, pa Boze dragi, nisu sve zene iste. Kako mozete trpat sve zene u isti kos to mi jos nije jasno..
ako vas jedna zajebe, onda su sve krive
__________________
Bili smo jednom najbolji, o nama su price pricali ,a sad kad se sjetim htjela bih vrijeme vratiti..
FamouseMonster8 is offline  
Old 01.04.2010., 21:36   #6
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
hahaha smjesno duso
vidis moje stajaliste je sasvim drugacije..
sto se tice muskog roda, u tome se slazem, ali sto se tice zena, pa Boze dragi, nisu sve zene iste. Kako mozete trpat sve zene u isti kos to mi jos nije jasno..
ako vas jedna zajebe, onda su sve krive
a jesi tipično žensko

a svi su muški isti? dušo draga, još puno žganaca pojest.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 01.04.2010., 21:38   #7
Žena je nevina svojim izborom...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 01.04.2010., 21:40   #8
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
LJudi stvarno nekad znaju pretjerat, pa iznose svakakve predrasude o muskom i zenskom spolu, ali mene stvarno zanima koja je razlika između nevine zene, i nevinog muskarca ?
Nema razlike, osim što su drugog spola... dakle nema razlike u ovom vidu...

Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
razlika je u tome što muškarac želi izgubit nevinost da bi se pohvalio društvu da je jebavao, a ženska želi dokazat da nije kurva tako da ne da pičke nikome do nekog izvjesnog vremena koja ona odredi sama po nekoj ultrakompliciranoj matematičkoj formuli koju muški rod nikad neće shvatiti.

BTW, u današnje vrijeme je nevinost precijenjena. Himen je goli kurac. Povjerenje je vrijedno spomena.
Ne bih se složio. Nisu svi kalup, nisu svi isti. A upravo zbog one manjine koja nije po "kalupu" društva se isplati potruditi. Ja ne mislim da cura koja ne želi dati svakome dok zbilja ne stekne povjerenje glumi nekakvu sveticu i sl. stvari. Samo njoj vođenje ljubavi ne predstavlja samo običan fizički klinč nego nešto puno više. I zato to ne želi sa svakime. A povjerenje jest vrijedno spomena, ali povjerenje se ne stječe tako lako, osim kod lakovjernih ljudi... Danas je stvarno malo ljudi kojima se može vjerovati i svi se nešto pretvaraju, tako da povjerenje je zeznuta stvar i ne smije ju se shvaćati olako.
I ne ponašaju se niti svi muški po tom kalupu da se hvale društvu koliko su cura poševili.. nekima su neke druge stvari bitnije od glupog preseravanja
Dr.sc. forumas is offline  
Old 01.04.2010., 21:41   #9
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
a jesi tipično žensko

a svi su muški isti? dušo draga, još puno žganaca pojest.
ko kaze da jesu honey

ja samo kazem da nas trpate u isti kos jer si rekao da imamo neku ultratesku matematicku formulu po kojoj izracunavamo kad cemo se jebat s vama a kad ne..
__________________
Bili smo jednom najbolji, o nama su price pricali ,a sad kad se sjetim htjela bih vrijeme vratiti..
FamouseMonster8 is offline  
Old 01.04.2010., 21:44   #10
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Nema razlike, osim što su drugog spola... dakle nema razlike u ovom vidu...



Ne bih se složio. Nisu svi kalup, nisu svi isti. A upravo zbog one manjine koja nije po "kalupu" društva se isplati potruditi. Ja ne mislim da cura koja ne želi dati svakome dok zbilja ne stekne povjerenje glumi nekakvu sveticu i sl. stvari. Samo njoj vođenje ljubavi ne predstavlja samo običan fizički klinč nego nešto puno više. I zato to ne želi sa svakime. A povjerenje jest vrijedno spomena, ali povjerenje se ne stječe tako lako, osim kod lakovjernih ljudi... Danas je stvarno malo ljudi kojima se može vjerovati i svi se nešto pretvaraju, tako da povjerenje je zeznuta stvar i ne smije ju se shvaćati olako.
I ne ponašaju se niti svi muški po tom kalupu da se hvale društvu koliko su cura poševili.. nekima su neke druge stvari bitnije od glupog preseravanja
eeeee, s ovim se slazem u potpunosti.. ali isto tako je jako tesko stec zensko, isto kao i musko, povjerenje jer , iako mozda nase lice i pokreti drugacije govore, sve je to stvar misljenja, osjecaja i onoga sto je u glavi
__________________
Bili smo jednom najbolji, o nama su price pricali ,a sad kad se sjetim htjela bih vrijeme vratiti..
FamouseMonster8 is offline  
Old 01.04.2010., 21:46   #11
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
ko kaze da jesu honey

ja samo kazem da nas trpate u isti kos jer si rekao da imamo neku ultratesku matematicku formulu po kojoj izracunavamo kad cemo se jebat s vama a kad ne..
generalizirao sam i za muške i za muškarce. kad ćemo se toga držat. stoga, mi smo svi isti, a vi ste različite?

ajd u kurac.

i da, moj post je trebao ispast sprdačina, da se ti nisi njega uhvatila ko pijana plavuša plota.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 01.04.2010., 21:49   #12
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
generalizirao sam i za muške i za muškarce. kad ćemo se toga držat. stoga, mi smo svi isti, a vi ste različite?

ajd u kurac.

i da, moj post je trebao ispast sprdačina, da se ti nisi njega uhvatila ko pijana plavuša plota.

ocita sprdacina srce moje
moze jos jedno pitanjce maleni?

imas li ti djevojku?
__________________
Bili smo jednom najbolji, o nama su price pricali ,a sad kad se sjetim htjela bih vrijeme vratiti..
FamouseMonster8 is offline  
Old 01.04.2010., 21:52   #13
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
ocita sprdacina srce moje
moze jos jedno pitanjce maleni?

imas li ti djevojku?
probaj pogoditi
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 01.04.2010., 21:54   #14
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
probaj pogoditi
pa ne znam bas...
s ovakvim predrasudama xD
__________________
Bili smo jednom najbolji, o nama su price pricali ,a sad kad se sjetim htjela bih vrijeme vratiti..
FamouseMonster8 is offline  
Old 01.04.2010., 21:57   #15
Quote:
FamouseMonster8 kaže: Pogledaj post
pa ne znam bas...
s ovakvim predrasudama xD
srećo, tebe bole moje riječi jer si nedavno izgubila nevinost... jebe te ono što ne želiš čuti, a slažeš se sa onim što želiš čuti? poznati forumski sindrom...

btw, za mjesec dana će mi biti 2 godine veze, a u skoroj budućnosti ide i sljedeći korak...

stoga, ipak mislim da ovdje radi moje iskustvo i viđenje, nego moje predrasude. Nisam htio da ispadne da generaliziram, nije mi to bio cilj, a i sam ne volim generaliziranje. trebala je ispast zajebancija. tebe je očito povrijedila jer si dugo čekala. Žao mi je, ali neće ti proći kod mene. Ja ti nisam od jučer.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 01.04.2010., 22:04   #16
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
srećo, tebe bole moje riječi jer si nedavno izgubila nevinost... jebe te ono što ne želiš čuti, a slažeš se sa onim što želiš čuti? poznati forumski sindrom...

btw, za mjesec dana će mi biti 2 godine veze, a u skoroj budućnosti ide i sljedeći korak...

stoga, ipak mislim da ovdje radi moje iskustvo i viđenje, nego moje predrasude. Nisam htio da ispadne da generaliziram, nije mi to bio cilj, a i sam ne volim generaliziranje. trebala je ispast zajebancija. tebe je očito povrijedila jer si dugo čekala. Žao mi je, ali neće ti proći kod mene. Ja ti nisam od jučer.

ja bas mislim da generaliziras previse.i nisam od onih koje bole tudje rijeci, jer uopce ne marim za tudja misljenja ili slicno, tako da mene tvoje rijeci nisu taknule nimalo, nego sam se malo dala u provociranje, a ovime samo dokazujes da je vecina ista, odmah napadate duso

sretno s vezom, i u buducnosti, iskreno jako mi je drago sto imas curu i da ides prema necem vecem i vaznijem, sretno, od srca

nisam ni ja od jucer,
__________________
Bili smo jednom najbolji, o nama su price pricali ,a sad kad se sjetim htjela bih vrijeme vratiti..
FamouseMonster8 is offline  
Old 01.04.2010., 22:13   #17
Muškarca u 98% slučajeva ne boli baš ništa, te će hodat ponosno ko tetrijeb neko vrijeme nakon toga, bez obzira s kim je i na koji način to napravio. (velika većina! Ima i nekolicina zadrtih koji pridaju tome veliku važnost.)Dok je većini jedino bitno da osoba s kojom će to napravit bar malo liči na nešto. Orgazam? Gotovo siguran. Osim kod nekolicine koja si postavlja previše pitanja hoće li se osramotit, hoće li zadovoljit ženu ili šta. Kod većine muških je (bar za prvi put) ta tematika u drugom (potpuno nebitnom) planu. Eh da, želja za jebanjem se javlja još prije 8. osnovne....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 01.04.2010., 22:17   #18
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Muškarca u 98% slučajeva ne boli baš ništa, te će hodat ponosno ko tetrijeb neko vrijeme nakon toga, bez obzira s kim je i na koji način to napravio. (velika većina! Ima i nekolicina zadrtih koji pridaju tome veliku važnost.)Dok je većini jedino bitno da osoba s kojom će to napravit bar malo liči na nešto. Orgazam? Gotovo siguran. Osim kod nekolicine koja si postavlja previše pitanja hoće li se osramotit, hoće li zadovoljit ženu ili šta. Kod većine muških je (bar za prvi put) ta tematika u drugom (potpuno nebitnom) planu. Eh da, želja za jebanjem se javlja još prije 8. osnovne....
Vecina! dobro si rekao.. mislim da je to sve tocno, i slazem se sto je bitno..
__________________
Bili smo jednom najbolji, o nama su price pricali ,a sad kad se sjetim htjela bih vrijeme vratiti..
FamouseMonster8 is offline  
Old 01.04.2010., 22:37   #19
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Žena je nevina svojim izborom...
kratko, jednostavno i generalno točno

možemo se mi do preksutra protivit izrazu da žena nešto "daje", ali činjenica je da žena amenuje;

Dakle- muškarac koji je nevin je ili jako jako mlad, ili jako jako nesposoban.
Žena je nevina velikoj većini slučajeva svojim izborom i svojim razlozima (nije spremna, ne želi sa dotičnim itd. ) od kojih je vjerujem svaki razlog potpuno opravdan.

a gledano i sa biološke strane, muškarcu je biološki imperativ možda ne da izgubi nevinost ali mu je kodirano da bude horndog i da mu se stalno ševi (stalnu partnericu ili serijski-nebitno za temu) a igrom slučaja prvi fuk u nizu se zove gubitak nevinosti.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 01.04.2010., 22:42   #20
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
kratko, jednostavno i generalno točno

možemo se mi do preksutra protivit izrazu da žena nešto "daje", ali činjenica je da žena amenuje;

Dakle- muškarac koji je nevin je ili jako jako mlad, ili jako jako nesposoban.
Žena je nevina velikoj većini slučajeva svojim izborom i svojim razlozima (nije spremna, ne želi sa dotičnim itd. ) od kojih je vjerujem svaki razlog potpuno opravdan.

a gledano i sa biološke strane, muškarcu je biološki imperativ možda ne da izgubi nevinost ali mu je kodirano da bude horndog i da mu se stalno ševi (stalnu partnericu ili serijski-nebitno za temu) a igrom slučaja prvi fuk u nizu se zove gubitak nevinosti.

znam ja kae prvi fuk, kak ti to kazes
znam i da muskarci hormone ''trose'' samo na dva nacina, ili sport ili krevet
__________________
Bili smo jednom najbolji, o nama su price pricali ,a sad kad se sjetim htjela bih vrijeme vratiti..
FamouseMonster8 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger