Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2005., 15:52   #81
Quote:
Rajka kaže:
Ah, te djecacke zelje i rezultirajuce traume...
A sta je, recimo, sa La Saraghinom? Jedna od najpoeticnijih Fellinijevih scena i uopce scena seksualnog budjenja?
I jos uz kakvu skladbu!
Hej, ne pretjeruj, kakve djecacke zelje, kakve traume... sve filmove koje sam naveo sam gledao kao zreo i odgovoran muskarac, sa svojih... svojih... dobro, barem petnaestak godina! (Grrrrr.... kako ne podnosim tu psihoanalizu, pogotovo kad je tocna!)
La Saraghina... 8 1/2 je jedan od onih Fellinijevih filmova koje ne volim, tako da mi niti ta scena nije ostala u nekom osobitom sjecanju. Eroticnije mi je, recimo, gledati sretnu Cabiriju, kako, prevarena od svih, ponovo otkriva da voli zivot i plese - lijepo je gledati sretnu zenu, u svakom slucaju, pogotovo kada otkriva unutarnju srecu, jer joj zivot samo zadaje udarce. Ili ribara starog kci koja zove Paparazza, a on odlucuje ne napustiti svoj lazni i iskvareni zivot.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2005., 15:53   #82
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
Bigas Luna....
La Teta y la luna
pa di si mi Pale
nadam se da si gledala film, a ne guglala
seti is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2005., 16:07   #83
Quote:
seti kaže:
pa di si mi Pale
nadam se da si gledala film, a ne guglala
ma ja ti nikad ne gledam filmove.... samo citam reviews i guglam... a imala sam tocno 2 minute za guglanje.... ha, sto sam brza... s obzirom da si dao imena redatelja i glumaca i sisa... bio je to za mene macji kasalj...
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2005., 16:36   #84
Apsolutno scena kod šanka u filmu Ryanova kći, kad se dvoje "prijestupnika" prvi put sretnu.
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2005., 19:36   #85
Quote:
kokakoka kaže:
"rt straha" - robert de niro i julitte lewis u školskom amfiteatru. kinky!
Hehe da
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2005., 19:54   #86
Scena orgije u Conanu.Mljac!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 01:20   #87
E, da, zaboravio sam možda i najbolju: Hubička koji udara žigove po guzi prodavačice karata (ako sam dobro zapamtio njenu funkciju na kolodvoru) u "Strogo kontroliranim vlakovima". U istom filmu, ni ono deranje presvlake na kauču potpeticom nije za baciti...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 01:26   #88
Je li iz tog filma (davno gledanog) kad mladi junak hipnotizirano ponavlja 'Eiaculatio precox'?

A za naj-ne-seksi scenu predlazem Lasky Jedne Plavovlasky. I istancani muski takt: 'Zensko tijelo je kao gitara. Tvoje kao Picassova gitara'.
Rajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:55   #89
Quote:
nula kaže:
crna i plava iz malholand drajva!

Legenda...
Koja poprsja... Pa jos onako izm(j)eshana...
iDemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 12:19   #90
Quote:
Rajka kaže:
Je li iz tog filma (davno gledanog) kad mladi junak hipnotizirano ponavlja 'Eiaculatio precox'?
Je.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 12:39   #91
MULHOLLAND DRIVE!!!
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 15:50   #92
Quote:
-haf- kaže:
uf
a ona scena iz "Wild Things" sa Neve Campbell, Denise Richards i Matt Dillonom
To dobro.
Hvala ne tome. Idem se dirat.
Sexan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 22:39   #93
Sir.
Sexy je i jebanje u bazenu u onom filmu, sa onim plesačicama i to.
Sexan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 22:47   #94
Quote:
Vajta kaže:
MULHOLLAND DRIVE!!!
Masa se lozi na te scene, a meni su jeza. brrrrr
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 22:48   #95
Quote:
lepa.pametna@neudata kaže:
# 1. Znojna scena iz filma Monster's Ball zbog iskonske strasti koja zrači s platna. Pogotovu kada Halle Berry kaže: "Make me feel good", i onda se s Billyjem Bobom Thorntonom pojebe na kauču, pa na podu...

# 2. Diane Lane i Oliver Martinez u filmu Unfaithful: u spavaćoj sobi, na stepenicama, u toaletu kafića... (Umm, postoji li mesto na kome to nisu učinili?)

# 3. Naomi Watts u - ne Mulholand Driveu, nego - 21 gramu. Scena kada se popne na Seana Penna i unese mu se grudima u lice.

# 4. Okay, okay! Matt Dillon, Denise Richards i Neve Campbell u filmu Wild Things. (Priznajem, nikada u istoriji kinematografije nijedna glumica (Richards) nije tako dobro "nosila" 750ml šampanjca na sebi...)

#2 and #3 please
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 22:52   #96
scena sa fontanom iz Great Expectations , ali i se sigurno dalo još nabrojati bar desetak takvih momenata
__________________
Seal the absence of my shadow.All my dreams condoning arrows.Killing my defiance and,Unwind the broken wires in me.
Fire Alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 00:27   #97
Nemam pojma kako se zvao film...ali znam da sam tu scenu odgledala sa spustenom donjom vilicom

Imamo 2 brata...jedan je operski pjevac (kastriran je kao djecak) i oni zene zavode u paru...kastrirani obavi glavninu posla a drugi brat obavi onih zadnjih par poteza za koje je prvi tehnicki onemogucen
Ali najupecatljivija scena kada on izvodi neku ariju pogleda upucenog u svecanu lozu gdje se nalazi "ona" i scena je totalno intenzivna,nabijena...kulminira njenim orgazmom...bez ikakvog dodira...fizickog bar.
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 09:12   #98
Quote:
Sexan kaže:
Sir.
Sexy je i jebanje u bazenu u onom filmu, sa onim plesačicama i to.
Showgirls?

To je smijeh, a ne jebanje...
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 10:28   #99
Quote:
Arijela kaže:
Apsolutno scena kod šanka u filmu Ryanova kći, kad se dvoje "prijestupnika" prvi put sretnu.
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 19:11   #100
Quote:
Showgirls?
Pa zaboga miloga,ako je to seks,ja sam papa! Kakvo je ono bacakanje u bazenu?!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.