Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2010., 16:29   #81
Quote:
Bubi Trubi kaže: Pogledaj post
Hihi, ne mogu vjerovat da kvotam vas dvije : pas i mačka : u istom postu!
Srećom, ispala sam mačka



Quote:
Bubi Trubi kaže: Pogledaj post
Mi imamo tri lovranske, i bilo je sve divno, krasno, bajno, krcato cvjetova, a poslije malih plodova..., ali došlo jedno nevrijeme...potuklo jako puno onih maleckih trešnjica, a onda još jedna tuča. :tužni:
Još je dobro i ispalo. Mislili smo da neče biti ni 5 kila, a ispalo ih je 20. Jučer su do kraja pobrane...gotovo...
Isto tako i nama. I onda me svaki dan mm provocirao istim riječima - kako si ono govorila, ujutro se ustaneš i odmah na doručak na trešnju. A umjesto toga sam svako jutro mela usahnule trešnjice Već sam bila odustala od toga da ću pojesti domaću trešnju, kad gle iznenađenja. Lovranka ispred vrata se crveni, u donjem vrtu imam jednu s tamnim trešnjama s nekih stotinjak trešanja, ove iza kuće isto pokazuju znakove života

Meni je marmelada prioritet, a ako ne spremim ništa u škrinju, neću biti žalosna, ima i drugih kolača. Zapravo su me trešnje u škrinji često puta i zafrknule pa sam ih morala iskoristiti
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 16:30   #82
Quote:
Bubi Trubi kaže: Pogledaj post
:[/B]


Mogu mislit na šta ti ruke sliče!
Ja sam, uz spravicu, i uz dobrano ribanje noktića s četkicom, na kraju sinoč nokte odrezala do KRAJA. Izgledale su mi fuj!



...
Zakaj?
radim u rukavicama,onim tankim,"kiruškim".
Vrlo često ih nosim kad radim s voćem i povrćem jer si na poslu nikako ne bih mogla dozvoliti fleke po rukama.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 16:44   #83
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Meni je marmelada prioritet, a ako ne spremim ništa u škrinju, neću biti žalosna, ima i drugih kolača. Zapravo su me trešnje u škrinji često puta i zafrknule pa sam ih morala iskoristiti
Nikad radila, niti probala domaću...pa možda da kažeš kako s e radi...
Probala sam neku talijansku kupovnu i bila mi je

Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Zakaj?
radim u rukavicama,onim tankim,"kiruškim".
Vrlo često ih nosim kad radim s voćem i povrćem jer si na poslu nikako ne bih mogla dozvoliti fleke po rukama.
Ajme koja sam ja kokoš!
Ja redovito njih koristim u kuhinji, skoro svaki dan.
Jučer sam popodne baš polpete s njima radila...a za trešnje ni na kraj pameti. Ajme baš sam ovca!!!! Prosvjetlila si me!
Ni ja si ne mogu priuštiti prljave ruke, zato sam ribala, ribala...pa orezala...
Bubi Trubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 16:50   #84
Quote:
Bubi Trubi kaže: Pogledaj post
Nikad radila, niti probala domaću...pa možda da kažeš kako s e radi...
Probala sam neku talijansku kupovnu i bila mi je



Ajme koja sam ja kokoš!
Ja redovito njih koristim u kuhinji, skoro svaki dan.
Jučer sam popodne baš polpete s njima radila...a za trešnje ni na kraj pameti. Ajme baš sam ovca!!!! Prosvjetlila si me!
Ni ja si ne mogu priuštiti prljave ruke, zato sam ribala, ribala...pa orezala...
Ja kupim cijeli paket u Hospitaliji ,pa sam mirna.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 16:58   #85
Na 5 kg očišćenih trešanja stavim 2 - 2,5 kg šećera i kuham na laganoj vatri do željene gustoće. Možeš dodati i mahunu vanilije. Nakon cca pola sata propasiram i vratim sve skupa kuhati (volim komadiće kožica u marmeladi). Da bi vidjela ako je marmelada kuhana, na pijatić izvadim malo marmelade i ako ne šeta po tanjuru kad se ohladi, to je to. Prošle godine sam ju prvi put radila i sve smo potamanili do devetog mjeseca Bila je ukusna i jako mirisna
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 21:53   #86
http://img163.imageshack.us/i/trenje1706201002.jpg/


Obrali trešnju.
Nije ih bilo puno.
Plodova dosta malo gnjilkasto,to smo odmah bacili,nešto uzeli susjedi,nešto ostalo na stablu.
Dvije kante donijela doma.Kako ih ne volimo jesti krenula skuhati džem.
Dakle,to je bilo čudo.U skoro svakoj crv,debeli mališan s crnim okama.U nekima su bila po dva ,a u nekoliko krupnijih cijela obitelj- tri crva.
Jedva očistih.
Eno se hladi pa ću ga sutra dokuhati.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 10:54   #87
čini mi se da ovdje nitko nema (nije nitko spomenuo) ono što ja imam od trešnje, a to je žuta trešnja!

nije loša, ima okus, malo su onak, čvršće kao hrušt, al ja kad pogledam u krošnju - to nije to, nije crveno!

kupljena je u rasadniku pod dalmatinski hrušt, moji su pali u nesvjest kad je prvi put bacila žuti plod

bit će jedno 10-ak kila, uglavnom to pojedemo ovak....nemam želju pravit štrudle i džemove...možda griješim
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 11:01   #88
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
čini mi se da ovdje nitko nema (nije nitko spomenuo) ono što ja imam od trešnje, a to je žuta trešnja!

nije loša, ima okus, malo su onak, čvršće kao hrušt, al ja kad pogledam u krošnju - to nije to, nije crveno!

kupljena je u rasadniku pod dalmatinski hrušt, moji su pali u nesvjest kad je prvi put bacila žuti plod

bit će jedno 10-ak kila, uglavnom to pojedemo ovak....nemam želju pravit štrudle i džemove...možda griješim
mi imamo žutu trešnju
Ove godine nije rodila.
Od nje radim slatko,pa se svi čude i ne prepoznaju od čega je,najčešće misle da je grožđe.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 11:01   #89
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
čini mi se da ovdje nitko nema (nije nitko spomenuo) ono što ja imam od trešnje, a to je žuta trešnja!

nije loša, ima okus, malo su onak, čvršće kao hrušt, al ja kad pogledam u krošnju - to nije to, nije crveno!

kupljena je u rasadniku pod dalmatinski hrušt, moji su pali u nesvjest kad je prvi put bacila žuti plod

bit će jedno 10-ak kila, uglavnom to pojedemo ovak....nemam želju pravit štrudle i džemove...možda griješim
Žuta trešnja i nije neka novost(Droganova žuta joj je naziv)najkasnija od sorti trešanja koje se uzgajaju.

Inač malo je gorčeg okusa od ostalih,ali ne previše.Imam je u vrtu već godinama.Najćešće ih konzumiram svježe,ali radila sam i štrudle od njih i smrzavala sam ih,ali sam ih uvijek mješala sa nešto crvenih trešanja,zbog vizualnog dojma
Jednako su ukusne,ako nađem fotku štrudle nakeljit ću ovdje,ali nisam sigurna da je imam.
ove godine planiram raditi liker od tih istih žutih za probu
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 11:47   #90
Quote:
gven_s kaže: Pogledaj post
Žuta trešnja i nije neka novost(Droganova žuta joj je naziv)najkasnija od sorti trešanja koje se uzgajaju.
ma nisam mislila da je novost nego sam rekla da nitko ne spominje žutu trešnju. činilo mi se da je rjeđa i kak smo imali peh kod kupnje....
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:00   #91
Ma niste imali peh,dapače.
Ljudi imaju predrasude zbog boje ploda,ali po mom iskustvu ta trešnja je svake godine daleko rodnija i krupnija od svih ostalih vrsta(a imam ih još 5 sorti )

Pa nitko ne spominje,jer je ima manje,tj učestalija je crvena trešnja.

Kažem meni u kolačima nije bilo neke razlike u okusu,ali sam mješala s crvenima,jer je izgledalo zanimljivo

Isto radim i sa žutim malinam,pomješam ih sa normalim rozim malinama na voćnoj torti i svi se raspamete
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:40   #92
Quote:
gven_s kaže: Pogledaj post
Ma niste imali peh,dapače.
Ljudi imaju predrasude zbog boje ploda,ali po mom iskustvu ta trešnja je svake godine daleko rodnija i krupnija od svih ostalih vrsta(a imam ih još 5 sorti )

Pa nitko ne spominje,jer je ima manje,tj učestalija je crvena trešnja.

Kažem meni u kolačima nije bilo neke razlike u okusu,ali sam mješala s crvenima,jer je izgledalo zanimljivo

Isto radim i sa žutim malinam,pomješam ih sa normalim rozim malinama na voćnoj torti i svi se raspamete
Meni je žuta trešnja jako jako fina, nažalost rijetko je jedem.
A za žute maline... to nisam nikad vidjela, a bome ni čula za njih.
Bubi Trubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 21:52   #93
Quote:
gven_s kaže: Pogledaj post
Ma niste imali peh,dapače.
Ljudi imaju predrasude zbog boje ploda,
stvarno ih je teško razabrati koje su zrele, s crvenima to nije tako. inače su stvarno fine!

al ja bi crvene....
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 03:04   #94
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
čini mi se da ovdje nitko nema (nije nitko spomenuo) ono što ja imam od trešnje, a to je žuta trešnja!
Kad sam bio dite stariji bi nas uvik potravali s crvene, a dopuštali da beremo žutu trišnju, al znali su i oni da je zabranjeno voće slađe
..više nema sirote nevoljene žute.

Inače, rane su trišnje gotove..sad već kreću šlame, al ja čekam višnje i višnjake
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 13:08   #95
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
višnje i višnjake

znam kaj su višnje, al kaj je "višnjake"???
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 15:42   #96
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
znam kaj su višnje, al kaj je "višnjake"???
Ovo je napisa jedan moj puno pametni Šibenčanac. Moran, kazat, da ne naj...,zbog autorskih prava i intelektualnog vlasništva.

Šibenska supa, višnjak i višnjevača

Šibensku supu ovi dana triba raditi i isti svaki dan, da tilu dade forcu za cilu godinu

PONEDIJAK, 23. ŠESTOGA 2008. - Ovi' je dana i višnjama puni stađun. Kad će kroz koji dan, na kraju stađuna, u sebi imati najvišje sladora, onda od njih triba raditi i višnjak (sok), i višnjevaču (liker), a svaki dan sve dok ih ima i šibensku supu (konpot, prama našoj riceti). Supa je dobra za dicu, betežne i stare, jerbo in čisti krv, jača žile i daje g'ožđa, kolko in triba, a liči i štumak, criva i bubrige. Višnjak je dobar za dicu, mlađariju i za ako koga triba šnjin počastiti. Višnjevaču najvolu naše žene, jerbo in vraća dobro raspoloženje, sića na najlipše u životu, razbuđije po cilome tilu. A kako se sve to radi? Evo riceta.
RICETA ZA VIŠNJAK I VIŠNJEVAČU: Zrile se višnje metnu u širju staklenku, i pospu cukron. Na kil višanja more se metniti od po kila do kil cukra, pa jošter i koja korica lemuna, i sve poškropiti s dec-dva vode (a i ne mora, ako se oće dobiti skroz ugušćeni sok). Staklenku se pokrije s tanjon, pamučnon krpon, da krožnju iđe arija, a da doli ne moru muve, čele i ose. Dobro je svaki dan teke protresti staklenku, da se boje prožmu višnje i cukar. Sve se drži na suncu, vanka, u vrtlu, da i sunce učine svoju. Poslin misec i po sok se procidi priko pamučne krpice, a u višnje ulije dropjanice, do vrva staklenke, pa sve pokrije nježinin metalnin pokrivalon oli aluminijskon folijon sa Ražina. Staklenka se desetak dana drži vanka, u vrtlu, da i nju dobavi sunčeva milost, a onda se dobro protrese i nosi u konobu oli na tavan, di triba da upočiva dva miseca. Kad prođe to vrime, procidi se kroz šire procidilo, i ta rakija, koju mi zovemo višnjevača, a furešti svit šeri, prilije se u koju lipšu, svitlu, bezbojnu bocu, na koju se zalipi bokunić karte. Na kartu je dobro metniti da je to višnjevača od tog i tog čovika, i da je iz tog i tog lita. PAŽNJA: Ociđene se višnje ne bacaju u škovace, nego se meću na jezik, jedna po jedna, jerbo u njiman ima jošter puno lipe šuštance, koja čoviku ulipšava dan. U famijama di nema sitnije dice, te su višnje najboje za štrudel, jerbo se i one sićaju da su se za najvrućjih dana močile u dropjanici.


Lipo se vidi kako u bocu do polak napunjenu zrilin višnjama sipjen cimet, za kojin iđu cukar i rakija. Pa s bocon na teracu, da gleda sunce i misečinu, sve dok je u devetome ne procidin. Dobro je da poslin upočine još desetak dana, a daje se nema šta čekati.

RICETA ZA ŠIBENSKU SUPU: Ako se radi za tri-četri čejadeta, i ako se misli sve poisti u jedan dan, onda je dosta u teću od litre i po metniti tri kvarta višanja, pa užnjih i tri vrvon pune žlice cukra i još teke cimeta. Dosta je da sve kuva kvarat od ure. Kad upočine ozgor se meću dvi-tri fete suvoga kruva oli još boje baškota. Baškot oli suvi, stari kru u se usupaju cili konpot (zato se sve zove supon - ne zato šta bi to bila juva, nego zato šta baškot oli stari kru supaju konpot), pa se poslin sve ide ovećon žlicon, a špice pjucaju na stol.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 16:29   #97
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
znam kaj su višnje, al kaj je "višnjake"???
Akuzativ množine od 'višnjak'

Pellaprat je tio/tila pomoć, al nije to to. Višnjakom mi zovemo velike višnje. Veličine je između trišnje i višnje, al je višnjastog okusa i nije prava višnja.
Proguglat ne mogu. To je izgleda lokalizam. Možda ima koji službeni naziv
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 16:32   #98
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Akuzativ množine od 'višnjak'

Pellaprat je tio/tila pomoć, al nije to to. Višnjakom mi zovemo velike višnje. Veličine je između trišnje i višnje, al je višnjastog okusa i nije prava višnja.
Proguglat ne mogu. To je izgleda lokalizam. Možda ima koji službeni naziv
Sigurno je, ali di ?
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 17:01   #99
Dalmatinska zagora
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 17:48   #100
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Akuzativ množine od 'višnjak'

Pellaprat je tio/tila pomoć, al nije to to. Višnjakom mi zovemo velike višnje. Veličine je između trišnje i višnje, al je višnjastog okusa i nije prava višnja.
Proguglat ne mogu. To je izgleda lokalizam. Možda ima koji službeni naziv
To je neki križanac višnje i trešnje.
Znam da te krupne višnje u Španjolskoj zovu Morello,a u Francuskoj Griotte.
Zapravo se ta sorta zove Big Moreau.
Jedno stablo imam u Lici.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.