Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2013., 16:51   #3561
The Making of The Walking Dead http://www.imdb.com/title/tt1805454/
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Old 28.08.2013., 19:49   #3562
Quote:
kreativni nered kaže: Pogledaj post
a hejteri hejteri. nije baš tako.

dobro, oni su se prilagodili, pa više ne gledamo zombij seriju nego sapunicu.
sry al ja bi rađe da se keglaju zombiji i ispadaju iz svake rupe...
To bi bilo užasno dosadno. Hm, ne znam kakva je to sapunica kad žena rodi i nakon toga je pojede zombi.

Ma nemate vi pojma šta je sapunica

Al' dobro, serija toliko loša da ne vjerujem kako će bilo koji hejter trošiti vrijeme na 4. sezonu. Pa niste valjda toliki mazohisti
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 28.08.2013., 22:30   #3563
hahahahha ma ko, ja je mrzim a gledat ću je toliko da me boli i jedva čekam kad će početi mučit ću se što gledam Daryla iii ...Daryla da će mi oči ispast

kad se oni barem ne bi guvernerom bavili više od tri epizode i amen, ma odlično. ja bi da se vrate u neki grad... e tamo bome ima svega. ovaj hillbilly stil mi je dosadan. kad se samo sjetim prvih epizoda...pfff to je bila akcija. atlanta rules
kreativni nered is offline  
Old 29.08.2013., 12:52   #3564
Mene fascinira tolko kenjanje po seriji, a ti koji kenjaju po njoj i dalje gledaju. Vec sam pitao, cemu je gledate dalje....

Meni je serija super
Henryj is offline  
Old 29.08.2013., 13:10   #3565
zato sto ima fakn zombije. koja jos to serija ima zombije trenutno? i zato sto je cisti trash
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Old 29.08.2013., 22:00   #3566
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
zato sto ima fakn zombije. koja jos to serija ima zombije trenutno? i zato sto je cisti trash
tu se nema šta dodat.

kad serija počinje? ovo ljeto prošlo ko munja, i već će serija počet. zakon. jedva čekam.
kreativni nered is offline  
Old 29.08.2013., 22:04   #3567
tek u 10. misecu
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Old 29.08.2013., 22:24   #3568
Quote:
kreativni nered kaže: Pogledaj post
tu se nema šta dodat.

kad serija počinje? ovo ljeto prošlo ko munja, i već će serija počet. zakon. jedva čekam.
Mislim da će opet na halloween.
-chester- is offline  
Old 31.08.2013., 18:54   #3569
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Mene fascinira tolko kenjanje po seriji, a ti koji kenjaju po njoj i dalje gledaju. Vec sam pitao, cemu je gledate dalje....

Meni je serija super
Premalo je zombija, previše drame, ali ima zombija pa gledamo
__________________
.
Michael Collins is online now  
Old 13.09.2013., 22:01   #3570
o novoj sezoni neznam niti dali rick ima novu frizuru a kamoli o tome šta će se događat, pa reko oni koji su pogledali promo ili nešto slično, hoće li biti zanimljiva sezona? ovo je prvi put da nisam htjela ništa pogledat niti znam, ali evo 30 dana do početka pa jedva čekam.
kreativni nered is offline  
Old 13.09.2013., 22:03   #3571
Quote:
kreativni nered kaže: Pogledaj post
hoće li biti zanimljiva sezona?
To je nemoguće reći, ali prema dosadašnjim sezonama i razvoju događaja očekuje nas još jedna katastrofa.
Pablo is offline  
Old 13.09.2013., 22:08   #3572
hahaha nemoj tako, istina nekad je bolje reći da će ziher biti bezveze pa se ugodno iznenaditi, nego obrnuto. mene više zanima do kada će biti u zatvoru, hoće li se micat otamo uskoro. nekako mi se čini da i neće, ako nastave sa guvernerom i cijelom tom pričom, jer baš i ne vidim neki skori kraj što se toga tiče.
kreativni nered is offline  
Old 14.09.2013., 00:23   #3573
Ja jedva čekam. Kakva god da bila, jedva čekam.
Dyma is offline  
Old 14.09.2013., 00:55   #3574
Bit će je blaženstvo gledat AKO se maknu iz zatvora. U protivnom se ponavlja 3. sezona.
batsy is offline  
Old 14.09.2013., 03:12   #3575
Ma odite svi vi hejter kod psihijatra na liječenje od mazohizma

Ako nakon 4, sezone ne kupim samostrel onda znači da je bila loša sezona
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 14.09.2013., 12:54   #3576
Meni je serija brutala , samo mi nikako ne ulazi u glavu tolko pljuvanje nekih (vec duzi period, a kolko vidim i dalje gledaju seriju). Ak vam ne valja, ciao. Ja cu je i dalje gledat kakva god, jer mi je odlicna (prica pogotovo, ne samo walkeri). Meni uopce ne smeta boravak u zatvoru, jebeno mi je odradena psiha ljudi u seriji
Henryj is offline  
Old 14.09.2013., 14:09   #3577
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Meni je serija brutala , samo mi nikako ne ulazi u glavu tolko pljuvanje nekih (vec duzi period, a kolko vidim i dalje gledaju seriju). Ak vam ne valja, ciao. Ja cu je i dalje gledat kakva god, jer mi je odlicna (prica pogotovo, ne samo walkeri). Meni uopce ne smeta boravak u zatvoru, jebeno mi je odradena psiha ljudi u seriji
Prva sezona ti nije bila dosadna, s obzirom na temu koju prati?
__________________
.
Michael Collins is online now  
Old 14.09.2013., 14:14   #3578
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Prva sezona ti nije bila dosadna, s obzirom na temu koju prati?
Ne.
Henryj is offline  
Old 14.09.2013., 15:11   #3579
meni je prva sezona najbollja a druga tako tako, sad više ne gledam seriju onda se zna kakva mi je.
NMT is offline  
Old 14.09.2013., 15:22   #3580
Nije sve u akciji.
Henryj is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:55.