Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2010., 00:47   #81
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja sam dobila dojam kako je velika paleta sa 10 kockastih sjenila negdje oko 200kn.
A morala si mi to reć, jel da, morala si? Već skupljam novce za barem jednu. Ja bi zapravo ovu sa 3 sjenila, puderom i rumenilom.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 08:37   #82
Elektra, ovo je prekrasno

mislim da si moram odredit limit prije nego udjem unutra, inace cu osiromasit
__________________
Spectacular. You appear to understand how a portal affects forward momentum, or to be more precise, how it does not. Momentum, a function of mass and velocity, is conserved between portals. In layman's terms: speedy thing goes in, speedy thing comes out
CharlieC is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 08:41   #83
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
planiram kupiti crveni gel liner međ ostalim ako ces mi ga ti nanositi)
Važi

Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
A morala si mi to reć, jel da, morala si? Već skupljam novce za barem jednu. Ja bi zapravo ovu sa 3 sjenila, puderom i rumenilom.
A ja se nadam da nisam dobila krivi dojam Plus, rekla je kako na taj dio asortimana imaju uvijek 20% popusta.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 09:34   #84
Te palete onda nisu ni skupe u odnosu na artdeco, jer je sjenilo artdeco-a 38 kuna. E sad i ja to moram posjetiti kad budem ići u Zagreb.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 10:09   #85
mrzim vas sve sad . zašto ne živim u zg samo bi se došla divit svemu tome. gel lineri su mi predivni . i nisu ni skupi s obzirom na količinu. a tek pigmenti. i onda sve ostalo.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 13:38   #86
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
A ja se nadam da nisam dobila krivi dojam Plus, rekla je kako na taj dio asortimana imaju uvijek 20% popusta.
Mda, bilo je predobro da je istinito Uglavnom, ta cifra od 150-200kn je očito za manje palete.

Sada sam zvala da pitam koliko koštaju palete od 10 sjenila i cijena za ona okrugla sjenila + paleta je 390kn s 20% popusta. Što u biti i nije puno po sjenilu (39kn), ali je odjednom dosta velika lova.

Ona kockasta sjenila su skuplja od okruglih jer su i veća.

p.s. kockasta sjenila imaju 2,7 grama, a okrugla 1,8 grama (za usporedbu: MAC sjenila imaju 1,5 g)
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 18:44   #87
Bila sam danas samo da pogledam i ostala 45 minuta

Cijena: paleta od 5 okruglih sjenila 204 kn, a od kockastih 260 kn

Meni je to inače dosta, za sjenilo 40 kn, ali promijenila sam mišljenje nakon što sam ih isprobala. Sjenila sa pearl finish-em su preeeekrasna, izgledaju kao metalik boje, pigmentirana su i boje su predobre, tako da ću vjerojatno uzeti bar ovu paletu s 5 sjenila, ako me ne pukne još i više.

Uglavnom, za dućan sve pohvale, prodavačice ljubazne, dućan fino opremljen, imaju većinu stvari koje sam tražila na netu i veliki je izbor.
cijene su malo paprene. Kad sam si izračunala sve što bih htjela uzeti došlo me preko 300 kn, što nije mala cijena za kozmetiku.
Ali preporučila bih svakome da ode bar pogledati
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 18:49   #88
a koja je cijena 10 kockastih sjenila?
 
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 18:52   #89
a kakvi su puderi?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 19:02   #90
ne znam , pudere nisam ni pogledala, a za sjenila mislim da nije neki popust na količinu.. koliko sam skužila iz prethodnih postova
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 21:51   #91
Jel netko gledao kistove? kak vam se čine (cijena...kvaliteta)? Treba mi blending brush
definitivno sam tamo u ponedjeljak... moram si složit jednu paleticu!
__________________
A year in nail polish
-Amaranth- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 22:27   #92
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
a kakvi su puderi?
Kompaktni puderi su prekrasno svilenkasti

Kompaktni u kremi se para da dobro matira (bar po teksturi), tekuće nisam gledala


A stippling brush im je odličan - dovoljno čvrst i dovoljno mek, divota
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 23:03   #93
danas sam isprobala podlogu za make up i mogu reci da sam prilicno zadovoljna, usporedivala sam je sa EA good morning serumom koji je za mene bog , za tu cijenu 30 ml je apsolutno financijski isplativa investicija, potrebna je kap podloge, jako lijepo se nanosi i koza ostaje svilenkasta i odlicno pripremljena za puder, nisam imala osjecaj maske, a puder (Guerlain parure aqua) kojeg sam stavila polovicu kolicine od inace je kao saliven sjeo na kozu i tako ostao cijeli (poprilicno stresan ) dan. I dalje mi je drazi EA (koji ce mi sad duze trajati ) ali za svaki dan Inglot je savrsena baza

jedini minus koji sam primjetila je da bocica izgleda kao da je u startu fali 15%, mozda mora biti tako, mozda sam zabrijala
__________________
You're sensitive, Mr. Bond?
Anya Amasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 23:15   #94
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
a kakvi su puderi?
planiram uzet ovaj u skorijoj budućnosti,pa javim
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 23:17   #95
Nas par forumašica smo zajedno danas bile tamo (i naletile na još dve forumašice ali ih nisam htjela isprepadati nasred dućana ) i svašta nakupovale i sve prošnjofale i mogu samo reći
Odličan omjer cijene i kvalitete
Ja sam si kupila jedno ljubičato predivno sjenilo, ruž u kremi, sjajilo, "običan" ruž, četkicu za taj ruž u kremi i rumenilo - sve zajedno malo preko 400 kuna
Slikat ću sve i swatchati za vikend
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 23:21   #96
one dvije kradljivice jelda ?

divan je dućan, slažem se
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 23:26   #97
Dajte slike i swatcheve ljudiiii
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 23:27   #98
Quote:
ivuschka kaže: Pogledaj post
one dvije kradljivice jelda ?

divan je dućan, slažem se

a potpis za ducan
osim sto je ducan divan, definitivno velika pohvala za cure koje se jako trude. iako imaju guzvu i sve im je jos novo, jako su ljubazne i spremne pomoci. nadam se da ce tako i ostati.
zaljubila sam se u njihova kremasta rumenila i kremaste ruzeve.
sve u svemu, ducan mi se jako svidja
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 23:27   #99
Quote:
chmichak kaže: Pogledaj post
Dajte slike i swatcheve ljudiiii
ti si mogla lijepo ic sa nama a nisi
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 23:29   #100
Kremasta rumenila u teglici su mi božanstvena! Jednu nijansu sigurno kupujem
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:04.