Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2014., 15:00   #241
kako uparit prek bluetooth-a lg l3 sa samsung gt-s5230
patroluksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 15:21   #242
Gdje zapne?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 15:58   #243
kad zelim poslat neku datoteku sa lg-a ili samsunga na lg-u pise da provjerim lozinku
patroluksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 13:19   #244
Pozdrav,
imam ovaj mobitel već nekih 10 mjeseci (ne bi ga ni kupila ali eto-splet nesretnih okolnosti) i sad imam veliki problem-jučer sam ga punila i kad sam ga isključila s punjača samo se isključio. I sad više ništa, mogu ga nakratko uključiti ali samo dok je priključen na punjač. Je li moguće da je već baterija otišla? Zna li netko u čemu bi mogao biti problem?
I da-nije pod garancijom da ga odnesem na servis.
Ako itko zna što bi moglo biti u pitanju nek mi, molim vas, javi! Glupo mi je sada kupovati novu bateriju ako nije problem u tome. Otišla bi negdje gdje imaju bateriju pa da probam i vidim hoće li tako raditi. Imate neki servis/dućan koji znate da drži to?
Hvala vam unaprijed.
ibbi333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 23:19   #245
Baterija baš i sumnjam da je. Da je ona, vjerojatno bi radio na punjaču.
Koliko je to "nakratko"? Vidiš li što na ekranu, uspije se upaliti skroz ili samo zasvjetli ili se ugasi?
Možda je brickan pa bi pomogao reflash softvera.
Ovdje su download linkovi i upute.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 16:41   #246
hvala na odgovoru, došao je sebi opet kratko nakon što sam poslala ovdje. ali da, trebala bi nešto napraviti jer ne želim da opet dođe do toga.
budem probala ovo, hvala!

Zadnje uređivanje assassin : 18.04.2014. at 17:34. Reason: Maknut nepotreban citat
ibbi333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 03:36   #247
Kako da obrisem AutoBackup album? Pokusao sam vratiti mobitel na tvornicke, nista. Opcije za brisanje nema. Ukljucio sam ga preko kompjutera i probao naci album, nema ga. Sta da radim, zna li netko?
MladenCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 01:08   #248
Molim pomoć. Na ovom mobitelu sam koristio facebook messenger i android facebook. i sve je normalno radilo do prije otprilike mjesec dana kada su notifikacije, poruke prestale stizati na ove aplikacije. sa fejsa mi se makla i ona mala ikonica mobitela što stoji. probao sam updejtati aplikacije i dalje nije radilo.pa sam ih izbrisao i opet instalirao, pa izbrisao jednu ostavio drugu, i dalje ne radi,pa vratio tvorničke postavke i opet instalirao applikacije i dalje ih mogu koristiti ako sam u njima, međutim, kad izađem iz njih notifikacija i obavijesti o primljenoj poruci nema. pa da li netko može reći razlog? s tim da imam nazadnji software skinut
Firenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 17:14   #249
U aplikacijama su uključene notifikacije?
Rade li chat heads ako ih uključiš?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 11:58   #250
Ne, ne rade chat heads. Niti nemam na profilu onu ikonicu mobitela koja je prije stajala. Probao sam se spojiti i na neki drugi profil preko messengera niti onda nije radio.
Firenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 16:17   #251
Uključena ti je automatska sinkronizacija?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 17:32   #252
da. ali na listi sinkronizacije nemam facebook messenger ni facebook android aplikaciju već samo viber, whatsapp i gmail, i iznad toga je kvačicom označeno:Aplikacije se sinkroniziraju automatski
Firenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 17:42   #253
A kad ideš dodati račun i odabereš/upišeš facebook račun...?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 17:50   #254
dodao sam i facebook android na listu sinkronizacije i uključena je ali i dalje nema ni notifikacija da je npr netko nešto komentirao niti o primljenoj poruci....
Firenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 00:59   #255
Bok

Imam navedeni mobitel već par mjeseci čudno se ponašao od početka no sad mi ne prepoznaje uopće wifi,a kada trebam ukucati šifru od rutera ne učita mi cijelu već pola i soji ga i onda traži ip adresu..na internet preko svog operatera mogu.Što bi trebalo učiniti?Hvala
Dvor_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 23:25   #256
Unhappy Problemi sa ICS om.

Imam LG Optimus L3 E400 i uvijek kada želim staviti na external sd PC mi se resetira. Što da učinim???
drinkingvodka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 00:29   #257
Što kad želiš staviti?
Jesi li probao na drugom kompjuteru?
S drugom karticom?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 13:46   #258
..pozdrav, imam jedno pitanjce ili dva…tri
.ovaj mobitel mi se prilično dobrim pokazao za navigaciju na motoru... koristim Copilot navigaciju i radi k'o urica no kako se karte moraju skinuti s njihovih stranica a one su prilično velike javlja mi da imam premalo memorije..
,e sad pročitao sam sve žive savjete kako, i jesam rootao sam mob. dovio onu ikonicu "superuser" skinuo program "Link2Sd (L2Sd)" pomoću onog wizarda napravio particiju na SD kartici i podijelio je na dvije FAT32 I EX2 obje primarne... kad stavim karticu u mob L2S prepozna karticu i particiju no kad želim prebaciti kompletni program na SD on prebaci samo oko 31 Mb na tu Ex2 a ostatak od 600Mb ostavi u memoriji telefona... želim li skinuti folder s mapama Europe na telefon, nemogu opet radi premalo prostora jer ovu EX2 uopće ne prepoznaje... da stvar bude gora nakon što uđem u L2Sd više niti on ne detektira EX2 particiju...
..više sam lud od svega i veli mob bi koristio isključivo za GPS i razgovore a neznam gdije griješim i dali sam još nešto trebao napraviti!!?? ... 'ajd hvala u naprijed bilokome tko pomogne!
Zira-Foxy Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 17:06   #259
Imam ovaj mob i duze vrijeme nije korišten, kada sam ga pokušao upaliti pokazao je emergency mode.
I skinuo sam sada kdz updater i firmware, ali problem je u tome što kada spojim mob sa usbom, mob zasvijetli, ali na racunalu se nista ne događa i kdz ga ne prepoznaje.
vozac97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 15:28   #260
Unhappy lg l3 e400

imam problem instalirao sam cm9 fast na lg l3 i kad se ukljuci pise memorija puna kad odem provjerit memoriju pise ukupno 11 mb i sad nemogu nijedan drugi rom instalirat a nemogu ni instalirat nista na ovaj zna li tko kako opet napravit da bude opet kao orginal 150 mb kad sam instalirao rom slucajno sam stisnuo backup i restore i ono predzadnje molim pomozite

Zadnje uređivanje patroluksa : 25.09.2014. at 15:59.
patroluksa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.