Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2013., 16:34   #81
Quote:
ally n. kaže: Pogledaj post
Nemam mobitel ni 5 dana, a vec nesto ne valja s 'galerijom', prva dva dana sam normalno mogla gledati slike koja sam ili poslala preko blutootha ili uslikala s foticem, sad kad otvorim galeriju cijelo vrijeme samo ucitava fotke i ne mrda dalje od toga... Dal nesto ne valja ili mozda moram neku app instalirati?
nešto ne valja. probaj ponovno pokrenut mobitel ako već nisi, a ako ni to ne upali i ako se problem sam od sebe ne riješi onda napravi reset na tvorničke postavke. btw. ja ga imam 4 mjeseca i do sad nikakvih problema.
juhica112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 18:23   #82
Ako su fotografije na SD kartici - možda ipak vidjeti da nije ona korumpirana.
(kopirati sve podatke s nje, formatirati je, i opet ih vratiti).
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 13:49   #83
Sredilo se samo od sebe, sad cu jos samo vidjeti dal ce se ponoviti...
Fotke su na sd kartici, ali racunam da je do nje, onda bi imala i problema s mp3em, a mozda i ne... Ako se ponovi, budem ju formatirala..
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 14:10   #84
Računanje ti ne daje dobar rezultat
Kartica je zamišljena i napravljena tako da ima "odjeljke". Ako je jedan ili više njih nečitljiv, onda se događaju takve čudne stvari.

Ukoliko više nemožeš pristupiti niti jednoj datoteci ili folderu na kartici onda računaj da je kompletan kvar kartice te ti nikakav format više ne pomaže.

Ako ti se ono ponovi onda nemoj razmišljati o formatiranju nego o nabavci nove kartice jer ova pokazuje znakove "umiranja". Ovo govorim zato da pravovremeno napraviš i backup stvari (ako su ti neke važne) da ne bude poslije žalovanja.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 19:00   #85
Kako napraviti root na ovom mobu? Upute iz https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...2&postcount=28 ovog posta ne daju rezultate.
Ima V10j verziju softvera. Na vipu je a htio bi ga otključati za sve mreže i postaviti noviji Android.
Do sad sam isprobao OneClickRoot, spectrum_root_windows, SuperOneClick i svi se smzavaju ili daju poruku o greški.
BlindDog is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 23:19   #86
već sam negdje ranije napisao, al dobro. probaj ovo. kad otvoriš gore desno označi rageagainstthecage i onda stisni root.

Zadnje uređivanje assassin : 08.04.2013. at 13:45. Reason: Maknut nepotreban citat
juhica112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 23:33   #87
Problem je bio u antivirusu! Ni kad sam ga privremeno ugasio, nije mi htio snimiti datoteku jer je detektirao virus. Onda sam se prebacio na drugo računalo i uspio nakon sat vremena zaje..... srediti sve.
Hvala
BlindDog is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 20:22   #88
Može mi neko reći kakav mu je touch(dodir) dali se treba mučiti i stiskati svom snagom ili radi gladtko
HAHA12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 21:27   #89
Odavno više netreba uopće stiskati po ekranu.
Kapacitivni ekrani rade na drukčijem principu nego su radili rezistivni i gdje je trebalo "grebati" noktima.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 14:44   #90
Pozdrav svima! Kupio sam mobitel LG Optimus L3 na bonove u VIP-u. Zanima me sad kako detaljno mogu aplikacije koje skinem s interneta i prebacim s kompjutera na mobitel kako ih prebaciti na SD memoriju od 1GB koja se nalazi na telefonu a ne na internu memoriju koja je premala da na nju stavim više aplikacija ili igra. Unaprijed hvala na odgovoru!
njofra1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 18:17   #91
Za pocetak skini prvo aplikaciju app2sd, ona ce ti omoguciti prebacivanje jednog dijela aplikacija. Ako zelis vise od toga, morat ces rootat uredaj.

Zadnje uređivanje assassin : 12.04.2013. at 20:00. Reason: Maknut nepotreban citat
The unforgiven is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 18:55   #92
Ovo s tom aplikacijom mi nije baš uspjelo, jer mi ne želi prebaciti s interne memorije na SD memoriju od mobitela koja iznosi 1GB. Skinuo sam taj program app2sd i prebacio na mobitel ali kad sam ga pokrenuo piše mi samo da prebacim aplikaciju na mobitel čija memorija je jako mala za više aplikacija. Mislim da bih ipak pokušao s ovom drugom opcijom rootanje uređaja, samo ako mi možete u detalje objasniti kako se to radi.
Više sreće drugi puta!!
njofra1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 21:24   #93
imam problem sa ovim telefonom.gore na ekranu pokraj baterija i signala mi je uvijek prisutna neka "E" ikonica i dolje dvije strelice jedna nasuprot drugoj i danas sam izgubio 30 kn zbog toga.nikako nemogu to iskljucit sta je ovo kako da to rijesim da mi vise to ne dolazi? hvala
Jedan... is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 21:34   #94
Iskljuci data promet.
Procitaj sticky temu "android cesto postavljana pitanja" i sve ces skuziti ;-)

Sent from my WT19i
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 12:34   #95
Quote:
84737 kaže: Pogledaj post
Računanje ti ne daje dobar rezultat
Kartica je zamišljena i napravljena tako da ima "odjeljke". Ako je jedan ili više njih nečitljiv, onda se događaju takve čudne stvari.

Ukoliko više nemožeš pristupiti niti jednoj datoteci ili folderu na kartici onda računaj da je kompletan kvar kartice te ti nikakav format više ne pomaže.

Ako ti se ono ponovi onda nemoj razmišljati o formatiranju nego o nabavci nove kartice jer ova pokazuje znakove "umiranja". Ovo govorim zato da pravovremeno napraviš i backup stvari (ako su ti neke važne) da ne bude poslije žalovanja.
Sestra ima isti mobitel, kolike su sanse da i njoj isto 'umire' kartica? A na starom mobitelu radi normalno...

Novi upit - sto se tice mp3a, muzika mi je nekak 'duboka' jako, ne znam kak da objasnim, na starom mobitelu sam imala opciju za podesiti to (pop, rock, koncert, bla bla bla), ovdje nema nikakve opcije, to tako mora biti ili? Trebam se naviknuti samo...
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 12:48   #96
Moguće da sestrin mob jednostavno ne "klapa" sa određenom karticom. To se zna događati i nije zapravo kvar već bug.
Ovo što se tebi događa (neprepoznavanje nekih foldera i fajlova na sd kartici) je sasvim nešto drugo od neprepoznavanja cijele kartice od strane uređaja. I kao što sam ranije naveo ako nije došlo do korupcije tih fajlova kod kopiranja, onda je problem u kartici.

Za fini tuning glazbe postoje razni equalizeri itd na marketu, pa malo pogledaj.
Evo jedan.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 13:06   #97
Ista joj se stvar dogada ko i meni, to sa slikama... Kad joj se galerija jednostavno nece ocitati, sve ostalo kaj je na sd kartici normalno radi (muzika)... Meni se malo galerija ocitava, malo ne... Trenutno radi, jucer recimo nije... Slikala sam nesto, i nije mi se uopce htjelo ocitati (ne samo ta slika, vec sve)..

Zadnje uređivanje assassin : 15.04.2013. at 17:26. Reason: Maknut nepotreban citat
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 08:59   #98
http://webshop.vip.hr/vipme/Vipme-ko...26?tab=Product

doma imam na kućnom računalu maxadsl - da li se doma na ovom mogu preko wirelessa mogu spojit također na adsl?
juanita111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 10:36   #99
Da
BlindDog is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 08:16   #100
Otključavanje LG Optimus L3 E400

Molim za pomoć oko otključavanja LG Optimus L3 E400 mobitela. Naime mobitel je kodiran na T-com i od njih sam dobio kod za otljučavanje međutim to nikako ne uspijeva. Mislim da postoji još nešto što treba ukucati ali oni mi taj dio očigledno nisu dali.
Antonio095 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.