Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2007., 00:30   #1
Voće za pse

znaci ovako je...
mama je kupila onaj sokovnik za radenje soka...ubace se komadi voca i stisne se i u jedan kanal ide vocni sok , a u drugi ostatak voca..
dali je pametno psu davati to voce koje je ostalo?nisam mu davao ali vjerujem da bi pojeo sve...
voce?psi?
__________________
pete sampras
markiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 10:14   #2
možeš mu davati samo voće koje nije kiselo, moj voli banane i jabuke i moraš paziti da nema koštica od jabuka i osalog voća unutra jer su one toksične, al ja ne bi psu davala ostatke već komadić voćke
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 21:39   #3
Quote:
Tatsha kaže: Pogledaj post
možeš mu davati samo voće koje nije kiselo, moj voli banane i jabuke i moraš paziti da nema koštica od jabuka i osalog voća unutra jer su one toksične, al ja ne bi psu davala ostatke već komadić voćke
kaj su koštice od voća??? daj ponovi molim te. LLLLLOOOLLLLL
tj1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 20:53   #4
Zašto samo te ostatke??? Moja slatkica obožava jabuke, banane, kruške, a najviše voli dinje...onako iz ruke..narezano na male kockice... i nikad joj nije bilo loše od toga
pikastar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 21:54   #5
mislim da možeš dati sve osim grožđa ...
slovenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 21:57   #6
moj jede voce: jabuke, banane, jagode, breskve, grozdje... taj jede sve, pa cak je jucer pojeo i komad luka. i nikad mu nista nije bilo...
idEalnoLosA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 23:40   #7
Voće psu davati umjereno. Moja kuja voli i često jede jabuke, banane,smokve (čak i sušene) i kruške. Ne davati agrume i grožđe i naravno davati kao desert ili malu poslasticu, ne koliko bi pas htio pojesti nego jako umjereno. U protivnom pas često dobije proljev.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 12:49   #8
mi smo pitali veterinara, i taj je prvo pošizio kad je čuo da sam ja vegićka, nešto kao da ću se ubit, on ne bi soju jeo..., onda kad sam pitala za voće za psa faca je već bila da kaže da on ne bi voće jeo... ali je šefica bila tamo pa nije. uglavnom, na ovo tu su nas upozorili, ali su rekli da u biti može jesti ako dobro podnosi, i nikad nikakvih problema, a on to baš voli, kad se radi voćna salata ne mogu ga od ispod stola izbacit.
bez koštica naravno sve, a za grožđe sam čula da može malo malo ako mu se oguli i izvade koštice. kiselo ionako baš ne bi ni jeo, dam mu npr. da pošnjofa limun da vidi da nije fino, onda ode.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 20:20   #9
Quote:
idEalnoLosA kaže: Pogledaj post
moj jede voce: jabuke, banane, jagode, breskve, grozdje... taj jede sve, pa cak je jucer pojeo i komad luka. i nikad mu nista nije bilo...


http://www.petalia.com.au/templates/...ry_no=257#ct-4

http://www.dogbreedinfo.com/grapeandraisin.htm
slovenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 00:38   #10
Moje cure engleski buldozi obožavaju banane i jabuke....smažu u trenu...ali netreba pretjerivati
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
bacac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 10:54   #11
moj je obožavao lubenicu.. pa bi njemu naravno pripali uvijek najslađi komadići.. seronja mali..

općenito mislim da se danas pretjeruje u tome što bi pas smio a što ne.. nekad su psi dobivali sve što je ostalo od ručka, živili 15+ godina i nikad bolesni.. danas se na to pazi za poludit.. ne kažem da bi psima trebalo davat ono što se zna da za njih nije dobro (pileće kosti, čokolada i sl).. ali ne bi se trebalo ni previše pazit.. ako pas hoće pojest, ako mu paše, nema proljev, bolove od toga - zašto ne..
hella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 13:08   #12
NIKAKVO! Prije nekoliko mjeseci susjedov pas je ušao u moj voćnjak i , valjda, pojeo neko voće i trebao je ići veterinaru.
m@rty16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 15:36   #13
Ma moj pas sve jede i nikad nismo imali problema .
Winny Poo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 18:04   #14
Moj vet kaže da psu smijem dati i voće i povrće, ali ne puno naravno. Tako mu znam dat komad banane ili kockicu jabuke. Umjereno, možda jednom tjedno ili rjeđe. Nikad mu nista nije bilo. A bananu naprosto obožava!
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 10:36   #15
Quote:
hella kaže: Pogledaj post
ako pas hoće pojest, ako mu paše, nema proljev, bolove od toga - zašto ne..
to su na kraju nama kod vet rekli.
naravno, uz neke stvari koje su totalno ne-ne, u biti su nam rekli da od većine stvari može imat samo problema s probavom, pa da ako proba malo i nije mu ništa može jest, jedino ne ipak u nekim ludim količinama.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 20:32   #16
da li psi smiju jesti voce???

Zanima me da li psi smiju jesti voce? Moj pas obozava jabuke,skoro svaki dan pojede po jednu malu jabuku,a ponekad pojede i komadic banane ili lubenice,ne znam da li je to ok ili ne,pa me zanima misljeje forumasa o tome.
***woolf*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 20:51   #17
moj tamani jabuke ko lud
kad berem jabuke i ak mi ispadne... više je nema... jer ju već on zgrabio.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 21:31   #18
Naravno da smiju, iako moj ne zeli , bezobraznik mali =). Savjet za BUNDYBOY: nedaj mu da jede neoguljene jabuke. Može se ugušit. Najbolje im je izrezat na kockice srednje veličine (1cm*1cm)
Sebosp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 02:33   #19
i moj retriverka voli voće i ja joj dajem...najviše voli marelice i male kruškice, bananu...neće jabuku i lubenicu....ona u tome stvarno uživa..guši se u kajsijama a susjed ima drvo u dvorištu pa joj stalno donese...e da i kad je skužila višnje ubila se u njima...
__________________
Tko hoće nađe način, tko neće nađe izgovor!
Kijara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 11:14   #20
sezona je lubenica i moj ih tamani čudo jedno,ali voli i ostalo voće,jabuke kruške čak je i mandarine jeo,a jednom je pojeo i kiselo zelje,ali naravno ja mu doziram,malo da se zasladi i ne često
đurđa 76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.