Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 03.06.2007., 11:54   #1
Striptiz club Princess

ovim postom upozoravam sve čitatelje da nikad, nikad ne odu tamo...
uglavnom, jučer sam izašla s dečkom van i sreli smo nekog stranca koji je htio da ga odvedemo u striptiz klub, i mi se odmah sjetimo: "pa ima tu jedan u blizini, sjecaš se onih letaka, bla-bla" dovedemo mi stranca pred ulaz i postavi se pitanje "dal cemo mi ući?", pošto nam se nije baš dalo ja kažem "ajde ak je besplatan ( ) upad može, ak ne ništa". I gle čuda, na ulazu nitko ništa, lijepo se mi sjednemo se taman ispred pozornice sa 2 štange i gledamo "predstavu". Dođe konobar po naruđbu i mi onako bezveze kažemo "može 3 koktela, bilokoja". Došli koktelčići (0.2dcl maksimalno), cure su plesale, sve je još bilo uredu. I sad popili mi svoje, oćemo otić i ostavit stranca da uživa , i tak otišo dečko na šank sa 400kn (za svaki slučaj)platiti. Račun je bio jebenih 1900kn!!!!!!!!!!!!!! 3 usrana koktela + upada 2 (cure besplatno ) =1900kna!!!!! otišla sam vidjeti jer nisam mogla vjerovati, i stvarno račun je 1900kn!!!!!! Psvađala sam se sa svim mogućim konobarima, jer koje budale da nam kao prvo, na ulazu nisu rekli da se plaća upad 100 kn, kao drugo da koktel (koji niš ne valja) dođe 580kn!!! Kak uopće može to malo sranje koštat tako puno?!!! Pa za te sve pare bi im trebala popit cijeli šank i pojebat sve što hoda!!!! Mislim se, aj bar primaju american (račun smo dobili u košuljici od americana), kada ne, to tek za 2 tjedna možda budu primali . Tu sam stvarno popizdila, još nakon kaj mi je jedna "plesačica" rekla da mogu plesta cijelu noć, ali da toliko neću zaraditi sa prokletim smiješkom na licu... joj!!! I nije važno, zvali smo na sve strane i skupili nekako pare, ali tamo više nikad nikad nikad!!!!!! a to i vama savjetujem. Za nadrogirane maloljetnica (bar se tak čine) sa sisama kao debeli dečki koje hodaju po pozornici preslabe su da bar jednom zamahnu ono malo guze što imaju, loše koktele, još gore društvo društvo mafijaša i sličnih se ne isplati dat niti 200kn, kamoli 1900...

(ne znam di bi ovo stavila, pa neka se premjesti ako treba )
jabukasgrane is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:37.