Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2017., 19:59   #6881
Pozdrav cure, evo i mene među udavače

Planiramo vjenčanje iduće godine, datum još nije fiksiran, jedino što bismo voljeli je da bude u toplijim mjesecima tipa od svibnja do rujna. Ne želimo da bude tradicionalno ni u kojem pogledu, znači htjeli bismo nešto ležerno; tipa vjenčanje na plaži pa iznajmiti npr beach bar negdje, ležerno druženje s najužom obitelji i prijateljima (max 50 ljudi).

Moje pitanje za vas: je li koja od vas pohodila nekakvo takvo "drukčije" vjenčanje da mi sugerira lokaciju? U obzir dolaze i nekakve kuće s bazenom, šatori u prirodi, bitno da je obred na otvorenom i da je sve opušteno i bez očekivanja "e sad će juha, pa sad će rižot, pa sad janjetina" i sl Znači zanimaju me vaše sugestije za mjesto održavanja i ako ste bile na nekom takvom vjenčanju, kako vam je bilo?

p.s. pitam za Split i okolicu.
__________________
For me, it was purely about the music, I was never a fan in the regular sense, it was all about the music.
Nothing_But_You is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 09:59   #6882
Quote:
Nothing_But_You kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure, evo i mene među udavače

Planiramo vjenčanje iduće godine, datum još nije fiksiran, jedino što bismo voljeli je da bude u toplijim mjesecima tipa od svibnja do rujna. Ne želimo da bude tradicionalno ni u kojem pogledu, znači htjeli bismo nešto ležerno; tipa vjenčanje na plaži pa iznajmiti npr beach bar negdje, ležerno druženje s najužom obitelji i prijateljima (max 50 ljudi).

Moje pitanje za vas: je li koja od vas pohodila nekakvo takvo "drukčije" vjenčanje da mi sugerira lokaciju? U obzir dolaze i nekakve kuće s bazenom, šatori u prirodi, bitno da je obred na otvorenom i da je sve opušteno i bez očekivanja "e sad će juha, pa sad će rižot, pa sad janjetina" i sl Znači zanimaju me vaše sugestije za mjesto održavanja i ako ste bile na nekom takvom vjenčanju, kako vam je bilo?

p.s. pitam za Split i okolicu.
#1 restoran Mistral hotela RB Split-a, sama plaza...ako je vrijeme lose oni donesu sator a cijela ceremonija se moze odrzati na onome drvenome pontonu odmah uz more
#2 restoran Bene...predivna lokacija...taman za manji pir
#3 restoran Grašo...more...vrhunski meniji...isto dobro za male pireve
#4 Legends Bar Bačvice...daaa i oni su poceli pireve raditi...restoran im radi ljeti...lokacija uvala Bače, gdje ces bolje
#5 caffe Ovčice...prije su radili manje pireve, moguce je organizirati i catering jer imaju opremljenu kuhinju, isto lijepa lokacija, provjeri rade li jos
# 6 restoran Amigos Podstrana....lijepa plaza gdje je moguce odrzati ceremoniju

evo sta mi je palo na pamet ovako na brzinu, dragog pod ruku i obici sva mjesta
Cvitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 12:39   #6883
Quote:
Cvitan kaže: Pogledaj post
#1 restoran Mistral hotela RB Split-a, sama plaza...ako je vrijeme lose oni donesu sator a cijela ceremonija se moze odrzati na onome drvenome pontonu odmah uz more
#2 restoran Bene...predivna lokacija...taman za manji pir
#3 restoran Grašo...more...vrhunski meniji...isto dobro za male pireve
#4 Legends Bar Bačvice...daaa i oni su poceli pireve raditi...restoran im radi ljeti...lokacija uvala Bače, gdje ces bolje
#5 caffe Ovčice...prije su radili manje pireve, moguce je organizirati i catering jer imaju opremljenu kuhinju, isto lijepa lokacija, provjeri rade li jos
# 6 restoran Amigos Podstrana....lijepa plaza gdje je moguce odrzati ceremoniju

evo sta mi je palo na pamet ovako na brzinu, dragog pod ruku i obici sva mjesta
Hvala ti puno!! Kad sam istraživala, neka od tih mista su mi se već pojavljivala kao opcije, ali svakako si mi dala i neke nove ideje

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
__________________
For me, it was purely about the music, I was never a fan in the regular sense, it was all about the music.
Nothing_But_You is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:35   #6884
Jel zna itko radno vrijeme slasticarne Viadel, Solin? Ne mogu nigdje pronaci.. :/
MajaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:52   #6885
Quote:
MajaRea kaže: Pogledaj post
Jel zna itko radno vrijeme slasticarne Viadel, Solin? Ne mogu nigdje pronaci.. :/
Od 9 pocimaju to znam. Treba li ti lokacija
Cvitelius is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:49   #6886
Quote:
Cvitelius kaže: Pogledaj post
Od 9 pocimaju to znam. Treba li ti lokacija
Oke, odlicno, hvala, mislila sam u jutarnjim satima do njih.
Znam da su negdje blizu Lukoila u Solinu, al nisam 100% sigurna pa moze i tocna likacija (mislila sam preko GPSa, al lakse ipak ovako
MajaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:53   #6887
Quote:
MajaRea kaže: Pogledaj post
Oke, odlicno, hvala, mislila sam u jutarnjim satima do njih.
Znam da su negdje blizu Lukoila u Solinu, al nisam 100% sigurna pa moze i tocna likacija (mislila sam preko GPSa, al lakse ipak ovako
Parkiras na Luk Oil i onda imas stepenice pored ceste kad krenes put Tg i tu se spustis, s desne strane u prizemlju ti je slasticarna. Nema nekih velikih oznaka ali nemos falit. Uvik mos kad dodes na benzinsku nazvat ih na telefon da neko izade na put btw kolaci su predivni, ako nisi provala

Adresa ti je Bunje 62, Telefon: 021217393
Cvitelius is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 18:08   #6888
Hvala!!!
Ma mi smo vec sitne kolace narucili iako nebi bilo mozda jos na odmet, al neda mi se ma svadbenu tortu bacati par tisuca kn, a za njih smo culi same pohvale, kao jesu jeftiniji, ali si i dobri/ ukusni.
Jos se nismo dogovorilu oko torte pa bih voljeli na licu mjesta dobiti neki savjet, preporuku te na kraju sve i dogovoriti.
U svakom slucaju puno hvala na pomoci!! 🌼
MajaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 18:25   #6889
Quote:
MajaRea kaže: Pogledaj post
Hvala!!!
Ma mi smo vec sitne kolace narucili iako nebi bilo mozda jos na odmet, al neda mi se ma svadbenu tortu bacati par tisuca kn, a za njih smo culi same pohvale, kao jesu jeftiniji, ali si i dobri/ ukusni.
Jos se nismo dogovorilu oko torte pa bih voljeli na licu mjesta dobiti neki savjet, preporuku te na kraju sve i dogovoriti.
U svakom slucaju puno hvala na pomoci!! 🌼
Nistaaa
Ajd samo javi klk ce te torta izac i za klk ljudi da se znam i ja ravnat hahah
Cvitelius is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 15:29   #6890
Quote:
Cvitelius kaže: Pogledaj post
Nistaaa
Ajd samo javi klk ce te torta izac i za klk ljudi da se znam i ja ravnat hahah
da, i mene zanima.
i jeli ima netko preporuku za uredenje restorana. treba mi netko tko bi preuzeo brigu i o cvijecu i opcenito ukrasima (veliki popis stolova, uredenje stola, i sve one male sitnice sta gledamo po pinterestu- okviri s citatima, skrinjice...) a da nije paprena cijena. zapravo uopce ne znam kakva je cijena tih stvari

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
mrnjavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 15:31   #6891
Quote:
mrnjavac kaže: Pogledaj post
da, i mene zanima.
i jeli ima netko preporuku za uredenje restorana. treba mi netko tko bi preuzeo brigu i o cvijecu i opcenito ukrasima (veliki popis stolova, uredenje stola, i sve one male sitnice sta gledamo po pinterestu- okviri s citatima, skrinjice...) a da nije paprena cijena. zapravo uopce ne znam kakva je cijena tih stvari

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
meni se javila Lalisia decor, ima je i na fejsu i predivno zena radi. cak mi je rekla da mogu sama neki materijal donit a ona ga iskombinira. provaj se njoj javit i rec sta bi tila, ona ti rece cijenu ili joj odredis budzet pa se dogovorite
Cvitelius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 16:07   #6892
Zna li netko kako se kreću cijene svečanih frizura kod D'arta i kod frizerskog salona Ante u Splitu?

Imate li preporuku za neki drugi još?
trebam sebi kao mladenki, kumi i dva obicna feniranja..
Hase87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 20:21   #6893
Gdje god, bar 30% jeftinije, ako ne kažete da je za vjenčanje...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 00:11   #6894
Quote:
Cvitelius kaže: Pogledaj post
u nas je obicaj kad ljudi idu ca sa pira da se dodu javit mladencima, daju ako imaju sta i onda im das zahvalnicu i kolace
Ovo me baš muči.
Kad i kako organizirat davanje zahvalnica, a i primanje poklona...
Mislim na kuverte, jer ovi koji nose neke veće stvari, osjetljivije tipa slike,
najčešće to u dogovoru donesu prije ili nakon pira.

Znam da u Slavoniji, Zagrebu, itd., idu cijeli maratoni kad krene to darivanje pa nastane kolona čestitara,...to svakako ne bismo, a i kako Cvitelius reče,
običaj je da ljudi po odlasku daju poklon, a ti njima zahvalnicu.

Pitam se isto gdje s time...u neku kutiju na stolu šta se pisalo maloprije? Ili proslijediš roditeljima/kumovima...ako ima netko kreativne prijedloge, bila bih zahvalna
__________________
...on and on
jedna_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 08:21   #6895
Kemijska čistionica, kemijska praonica - Split

Poštovane, preporuku za kemijsku čistionicu bih trebala...vjenčanje je blizu a trebam vjenčanicu srediti hvala
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 21:14   #6896
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
Poštovane, preporuku za kemijsku čistionicu bih trebala...vjenčanje je blizu a trebam vjenčanicu srediti hvala
Sve pohvale za kemijsku cistionicu Pezelj kod glavne trznice
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 13:40   #6897
Pozdrav Udajem se na jesen u Splitu i trebalo bi mi par informacija i savjeta, ukoliko je neka od vas upućena. Dosta smo brzo rezervirali datum pa nemamo baš puno vremena, a mene već hvata panika. Zasad imamo salu, za crkvu se još mislimo i najradije bi negdje blizu rive-tipa sv. Dominik, Duje ili Frane. Eh, sad, cure koje su se tu udale, bi li mi mogle reći kako ste riješile parking? Da li treba posebna dozvola od grada ili?
Zatim, trebala bi mi preporuka za bend, da ima muški i ženski vokal, da je ženski moćan, da sviraju urbano, a ne narodno i da im cijena nije preko 2000€. Također mi treba preporuka za nekog modernog fotografa i videografa, da cijena cijelog paketa nije preko 1000€? Nadam se da ne tražim previše I može preporuka za make-up? Htjela bih probno šminkanje. Eto, puno pitanja, ali hvala puno na svakom odgovoru
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 21:37   #6898
ja sam se udala proslu jesen u splitu, ali na zalost ti ni s cim ne mogu pomoci osim eventualno s sminkericom.. sve ti nude probno sminkanje, ali ga i naplacuju ako sam dobro upucena..

sto se sminke znaci tice, mene sminkala sejla i ja sam bila zadovoljna
ako ti trebaju opcenito ideje za sminkerice u splitu, mogu nabrojat par ako ti to nesto znaci..
amadea make up, helena make up, ib make up, maja banic make up, josipa svalina..

na zalost nemam iskustva s nijednom osim sa sejlom :/
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 09:10   #6899
Hvala, ne smeta mi naplata probnog šminkanja, jer ću svakako iskoristiti to za odlazak negdje

Zna li možda netko gdje bi u HRV mogla naći one kutije za odlaganje čestitki i malo drugačiji guest book tipa ono stablo gdje se ljudi mogu potpisivati ili ostavljati otiske? Vidjela sam to na pinterestu i baš mi je zanimljiva ideja.
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 09:17   #6900
Ovako nešto https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...fcd819cdd7.jpg

A za guest book ovako nešto https://img0.etsystatic.com/030/0/7757611/il_340x270.575319890_2hst.jpg
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.