Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2010., 15:50   #15061
Na turneji finalista showa "Hrvatska traži zvijezdu"

Prve najave turneje finalista showa „Hrvatska traži zvijezdu“ izazvale su očekivane oduševljene reakcije velikog broja obožavatelja. Kim, Vili, Duje, Jurica, Juraj i Maja uz goste će činiti okosnicu koncerata i među njima, prema prvom planu, nije bio Petar Brkljačić. Zbog obaveza vezanih uz maturu Petar je prvotno trebao nastupiti samo u Zadru.

Međutim, pritisak fanova posljednjih dana bio je jednostavno prevelik. Javljali su se iz doslovce svih djelova države i apelirali za Petrove nastupe i u Zagrebu i Rijeci.

Na koncu je odlučeno da će se na radost svih fanova Petar pridružiti finalistima na cijeloj turneji! Zagrebačka Šalata 17. lipnja, riječka Trsatska gradina dan kasnije te zadarski Arsenal u nedjelju 20. lipnja očekuje urnebesna atmosfera kakva je vladala na showu protekla dva i pol mjeseca, ali dodatno pojačana Petrovim nastupom.
Kimfan is offline  
Old 11.06.2010., 17:04   #15062
Ajme meni. Ko da je jedan od Beatlesa.
 
Old 11.06.2010., 23:45   #15063
Quote:
Mavis kaže: Pogledaj post
Ajme meni. Ko da je jedan od Beatlesa.
Haahaha....koma...Poludjele curice za njim.
__________________
Gledajte visoko, snivajte mnogo, želite najbolje od najboljeg i život će vam dati ono što želite! Život je ono što odaberete!

Instrukcije u mladosti su gravure u kamenu.
vucica_100 is offline  
Old 12.06.2010., 03:46   #15064
"nepoznata plavusa" je Ivana Brkašić,Bojanov prateci vokal a Bojan je dobia sise
__________________
Un dia llegare con un disfraz..distinto el color,la misma fas..te desalmare,ni cuenta te daras para entregar te el corazon...despacio te ire amando mas y te cuidare en el bien y el mal..el cielo te dare,tu abrigo yo sere,a ti me entregare..la usurpadora-esperando por tu amor..la usurpadora-me haces dano corazon..descubreme,recuerdame..la usurpadora soy yo...
Analia Rivera is offline  
Old 14.06.2010., 08:17   #15065
Vidla sam sinoć Nikolinu
sexy_ciccolina is offline  
Old 14.06.2010., 18:17   #15066
A jel, di?
__________________
...Bleki. [ženski anthrax] ...'oću rozu boju :mama:
Ms. Black is offline  
Old 14.06.2010., 18:23   #15067
Kafić kina "Evropa"
sexy_ciccolina is offline  
Old 14.06.2010., 20:04   #15068
Ide u klasičnu, vidim je skoro svaki dan.
Dreamlover is offline  
Old 15.06.2010., 13:32   #15069
Zbog najave iznimno lošeg vremena zagrebački koncert finalista showa „Hrvatska traži zvijezdu“ prebacuje se sa ŠRC Šalata u klub Aquarius na obali Jarunskog jezera.

Vrata kluba Aquarius otvaraju se u 20 sati.
Kimfan is offline  
Old 15.06.2010., 22:00   #15070
Maloprije sam vidjela Kim i Vilija i jos nekog tipa na autobusnoj stanici . Kim je sicusna , znala sam da je mala, ali je uzivo mini mala.
Doria is offline  
Old 15.06.2010., 22:17   #15071
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Maloprije sam vidjela Kim i Vilija i jos nekog tipa na autobusnoj stanici . Kim je sicusna , znala sam da je mala, ali je uzivo mini mala.
kim i vili su stalno skupa
crvenačokolada is offline  
Old 16.06.2010., 04:05   #15072
Quote:
Ms. Black kaže: Pogledaj post
Daj ne kenjaj nego se izvoli prijavit

Ovaj pdf je postao baš bzvz, niko ne piše u temama koje sam ja čitala
kako...ja sam u svim temama pisao

definitivno se slažem...lani nismo imali pdf, a imali smo 1000 puta bolju ekipu i sezonu
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Old 18.06.2010., 03:24   #15073
nja nja ja se ove godine prijavljujen la la la la la!!! ako prodjen javljan i imate glasat za mene!!!
__________________
Un dia llegare con un disfraz..distinto el color,la misma fas..te desalmare,ni cuenta te daras para entregar te el corazon...despacio te ire amando mas y te cuidare en el bien y el mal..el cielo te dare,tu abrigo yo sere,a ti me entregare..la usurpadora-esperando por tu amor..la usurpadora-me haces dano corazon..descubreme,recuerdame..la usurpadora soy yo...
Analia Rivera is offline  
Old 18.06.2010., 06:05   #15074
Quote:
Analia Rivera kaže: Pogledaj post
nja nja ja se ove godine prijavljujen la la la la la!!! ako prodjen javljan i imate glasat za mene!!!
prvo,s foruma si, drugo iz splita si, treće gledaš telenovela, a četvrto Petar ti je ok

imaš moj glas
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Old 18.06.2010., 14:44   #15075
ooo pa fala fala
btw jel se zna oce bit ove godine audicije????
mislin da bi tukla glavon u zid da sad kad san vec pripremila pisme i uvjezbala dobro,da ne bude audicija
__________________
Un dia llegare con un disfraz..distinto el color,la misma fas..te desalmare,ni cuenta te daras para entregar te el corazon...despacio te ire amando mas y te cuidare en el bien y el mal..el cielo te dare,tu abrigo yo sere,a ti me entregare..la usurpadora-esperando por tu amor..la usurpadora-me haces dano corazon..descubreme,recuerdame..la usurpadora soy yo...
Analia Rivera is offline  
Old 18.06.2010., 14:48   #15076
Quote:
Analia Rivera kaže: Pogledaj post
ooo pa fala fala
btw jel se zna oce bit ove godine audicije????
mislin da bi tukla glavon u zid da sad kad san vec pripremila pisme i uvjezbala dobro,da ne bude audicija
naravno da će bit
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Old 18.06.2010., 14:49   #15077
aj onda dobro u svakom slucaju bit ces i ti i svi obavjesteni o mome prolazu ili ispadanju
__________________
Un dia llegare con un disfraz..distinto el color,la misma fas..te desalmare,ni cuenta te daras para entregar te el corazon...despacio te ire amando mas y te cuidare en el bien y el mal..el cielo te dare,tu abrigo yo sere,a ti me entregare..la usurpadora-esperando por tu amor..la usurpadora-me haces dano corazon..descubreme,recuerdame..la usurpadora soy yo...
Analia Rivera is offline  
Old 18.06.2010., 15:51   #15078
http://www.index.hr/xmag/clanak/htz-...u-/497154.aspx

Evo, Petar u Moldaviju, Kim s Tonijem u Vodice, Juraj ima novu curu ...

za svakog ponešto ....
Kimfan is offline  
Old 18.06.2010., 19:45   #15079
Oppaaaa...Bome Petar dobro zagrizao


neka, bez truda nema uspjeha
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Old 21.06.2010., 00:08   #15080
ahhhh,je mi zao sto je ono deriste i fufa pobjedila....ja sam navijala za Vilija,presladak mi je.uh,neeeeee,Juraj ima curual Petar mi je najzgodnije stvorenje na planeti skupa s Vilijem i Jurajem
__________________
'Through the wire screen the eyes of those standing outside looked in at her as into the cage of some rare creature in the zoo. In the hand of one of the assistants she saw the same instrument which they had that morning inserted deep into her body. She shuddered instinctively. No life at all in the house of dolls. No love lost.'
PetarGirl is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.