Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2004., 16:42   #21
Quote:
legenda kaže:
Mozda nisi debela, ali se po ovome vidi da si ruzna.
To je OK. Ja volim ogavne rafe.

Joj, kad bih sudila o tvom izgledu na osnovi tvojih postova!!!
Bellydancer is offline  
Old 24.02.2004., 16:42   #22
Quote:
Bellydancer kaže:
Dijete, plastična kirurgija, moda, kozmetika, fitness....

to je sve veliki biznis, i tu se vrti velika lova. Najlakše je ljudima uzet lovu da bi lječili komplexe!
Pa neka je. Šta ako ce ucinit ljude sretnijima zašto ne? Šta čokolada, slatkiši i sranja nisu baš neki biznis?
funkster is offline  
Old 24.02.2004., 16:46   #23
Ali, nema potrebe ljudima nabijat komplexe! Sad je "moderno" da cure imaju 5-10 kg manje od neke normalne težine! A sise da budu 2 broja veće!
Neka manekenka prije neki dan reče kako su "standardi postali strožiji, cure ništa ne jedu, idu na infuziju" (!!!!!!!)
Da ne pričam o djevojčicama koje namjerno povraćaju, postaju anoreksične...
Treba biti vitak, jer je zdravije, ali zdravije je 5-10 kg više nego manje!
Bellydancer is offline  
Old 24.02.2004., 16:50   #24
Bellydancer

Sorry ja sam uvjerena da nikom ti nemreš isprat mozak osim ako ga već u startu nema..

Nitko ne vrši direktan pritisak na te cure, ne treba ni krivit medije same po sebi.. već odgajat klinke tako da frustracije zbog problema ispucavaju na drugi način a ne kroz šatro debljinu..

Mislim, da je utjecaj doista takav baš bi sve žene brijale na kosti. A ne briju.

Evo, vid' mene
Tinchi is offline  
Old 24.02.2004., 16:52   #25
Quote:
Bellydancer kaže:
Ali, nema potrebe ljudima nabijat komplexe! Sad je "moderno" da cure imaju 5-10 kg manje od neke normalne težine! A sise da budu 2 broja veće!
Neka manekenka prije neki dan reče kako su "standardi postali strožiji, cure ništa ne jedu, idu na infuziju" (!!!!!!!)
Da ne pričam o djevojčicama koje namjerno povraćaju, postaju anoreksične...
Treba biti vitak, jer je zdravije, ali zdravije je 5-10 kg više nego manje!
Gle, to je kretenizam. Ako su toliko psihički nestabilne da postaju anoreksične onda nije problem u cijelom svijetu i u tome što se sad fura nego jednostavno problem u tim curama koje su odlučile da budu takve. Šta bi sad trebalo? Napravit pokret otpora da se debljaju manekenke? Isto kao što su u Rusiji ili ne znam gdje je to bilo zabranili uvoz Barbika da Barbike ne bi curama nabijale komplekse.
funkster is offline  
Old 24.02.2004., 17:36   #26
Re: Re: Debele, Punije, Bucke, Guzate, Sisate...

Quote:
teah kaže:
A da mi je vidit na šta taj seks liči? Meni to baca na dva morža šta vježbaju hrvanje.


Anastasia is offline  
Old 24.02.2004., 18:01   #27
Quote:
Ilija Cvorovic kaže:
A kako vaša bolest?
Dobro, druze Cvorovicu. Jos me jedino bolest dobro sluzi.
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Old 24.02.2004., 18:26   #28
evo, ja sam 'debela'... i naprosto mi je divno citati sve ove komentare prepune tolerancije, snosljivosti i pristojnosti...

zanima me samo kako che se vasha djeca ponasati prema drugim ljudima koji su 'drugaciji'...
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 24.02.2004., 18:31   #29
Ja volim pune zhene, pache moglobisereci debele.... kazhem moglobisereci jer u danashnje vrijeme debelom zovu i onu koja ne mozhe stati u konfekcijski broj 38......smajlic kojemu cure sline do pupka.....

Ljudi, kad vidim one zrele, teshke cice, one mekane obline i teshka bedra...a pichka im k'o krafnica...puna, slasna, meka...

Jebesh sve one bez dvi kile opizdine, nema tu ni radosti ni jebachine.
magic is offline  
Old 24.02.2004., 18:33   #30
Meni je isto lijepo vidjeti curu sa vecom guzom. Osobito ako vidim da ju nosi s ponosom.

No, na meni mi nije lijepo.
LaTiTeA is offline  
Old 24.02.2004., 18:35   #31
Quote:
NoWa kaže:
ja ne volim debele.
sto ne znaci da nuzno volim kosture.
al zar nije ljepse vidjet cvrsto tijelo od lelujavog sala?


zar se vama deckima ne gadi ogromna kolicina celulita i sala na zeni?kad ju uhvatite, a ruka vam nestane u svoj toj masi?

zena od 80 kila? (govorimo o prosjecnoj zeni sa 170 cm visine)
ne. to je ženturača.

zena od 50 kila na 170 je premrsavo.

krajnosti nisu lijepe u svakom slucaju.
Ti si glupa...ako ne glupa onda si kokoshka i to mlada kokoshka...

Mushkaratz nije mushkaratz ako ima manje od 100 kila...jebote, kad ih vidim onak raskoshne, pola kreveta mi zauzmu...ramena ko pol mog ormara...ma kakvo razliveno salo, zheno???????

GLADIJATORI
magic is offline  
Old 24.02.2004., 18:36   #32
NoWa

ja osobno nisam govorio o ektremima vec o umjerenom visku, recimo 5 do 10 kila iznad neke prosjecne tezine, naravno ne stoji to dobro na svakome

a sto se tice celulita kladim se ce te ga do tridesete sve imati...
dtk is offline  
Old 24.02.2004., 18:39   #33
Quote:
magic kaže:
Mushkaratz nije mushkaratz ako ima manje od 100 kila...jebote, kad ih vidim onak raskoshne, pola kreveta mi zauzmu...ramena ko pol mog ormara...ma kakvo razliveno salo, zheno???????
Mislim da je jako bitno i kako tom muskarcu tih 100+ kila stoji...
Ima ih onih kojima stvarno ne stoji.
LaTiTeA is offline  
Old 24.02.2004., 18:40   #34
Ja nisam "debela" ali imam prijateljice koje jesu i koje svoje kile nose sa ponosom. Djevojke imaju lice porculanske lutke, preslatke su. Kad ih netko pogleda cisto sumnjam da mu kroz glavu proleti misao tipa:"Jao sta je masna". Ako se netko i okrene za njima to nije zato sto su debele, vec zato sta znaju izmamiti poglede.
Ljepota je ipak malo vise no konfekcijski broj.
Daphne is offline  
Old 24.02.2004., 18:42   #35
Pazi wowa ili kakogod se zvala...nisi primjetila nakon glupa...ali definitivno si mlada...premlada...

I ja gledah u tvojoj dobi samo apolone

Zreli mushkaratz koji ima 100 kila - ako nisu sve rasporedjene u vidu pivskog trbuha, kao prvo izgleda prekrasno

Kao drugo, to je chovjek koji voli uzhivati u hrani i picu, stoga u krevetu, stoga nesebichno dijliti uzhitke s onime do koga mu je stalo.

Takav mushkaratz nikad ti u vrijeme tvoga pms-a nece reci - draga, jesi li razmishljala da krenesh u teretanu, tvoja prijateljica Ivana rekla mi je da su njena prekrasna bedra i chvrste grudi proizashle iz Blue Gyma
magic is offline  
Old 24.02.2004., 18:43   #36
Re: Re: NoWa

Quote:
NoWa kaže:
umjereno odstupanje je slatko

al ekstremi su odvratni. bilo premrsavo bilo predebelo.
kako kome, nije da sam prvi put cuo kako se neko pali na ekstreme
dtk is offline  
Old 24.02.2004., 18:43   #37
meni nekak pase da je treba u okvirima indeksa tjlesene mase... nit prevec nit premalo... bas onak taman..))
__________________
Svijet se NE vrti oko mene, ali JA odlucujem kako cu se ponasati prema svijetu.
Wang Xi (Sun Tzu izvorno): Nepobijedivost je stvar samoobrane; ranjivost je jednostavno stvar propusta
Prolupao s vihorom
ARS is offline  
Old 24.02.2004., 18:43   #38
Quote:
NoWa kaže:
aha. ja sam glupa jer imam drugaciji ukus od tebe???

vidish..logika ti je dobra.hahahahhaa

muskarac od 100 kila po meni bi vjecno drkao.

de gustibus....
Glupa si jer ti je izajava glupa...

Vjerojatno bi i Mirko Filipovic trebao sa svojih 100 i kusur kila vjecno drkati...
_wes_ is offline  
Old 24.02.2004., 18:44   #39
Quote:
_wes_ kaže:
Glupa si jer ti je izajava glupa...

Vjerojatno bi i Mirko Filipovic trebao sa svojih 100 i kusur kila vjecno drkati...
magic is offline  
Old 24.02.2004., 18:47   #40
Evo, gledam svoje vrshnjakinje koje svoje tijelo raznoraznim dijetama i provodjenjem sati na spravama za muchenje pokushavaju, naravno bezuspjeshno, uchiniti 'savrshenim'.

Ljudi!!!! Pa UVIJEK ce postojati netko tko je ljepshi od vas, privlachniji, miliji, jebozovniji...kaj cete VAGOM dokazivati da ste bolje???

Zhivjeli ljudi koji uzhivaju u hranu, jelu, picu i jebachini, makar im se to i 'vidjelo'

p.s. nemam vishak kilograma, ne svojom krivicom
magic is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger