Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2015., 23:46   #1
Exclamation Točno 5 minuta...

Ljudi nisam praznovjeran, ni trol, samo me zanima nije li malo neobično uvijek zavarati alarm i probuditi se točno u 5 minuta do alarma, u čemu je stvar već preko 5 puta sam se probudio točno u 5 minuta prije nego bi mi zvonila budilica, i nakon trećeg puta sam shvatio da to bude uvijek točno 5 minuta u sekundu, pa me zanima dali to nešto znači? dakle budilicu navijem u 7:30 i uvijek se probudim u 7:25 točno, i tako par dana i shvati da mi budilica uopće ne treba, onda pokušam trik kad sam slobodan navijem budilicu u 9 i probudio sam se točno u 8:55, opet točno 5 minuta prije nego bi me probudio alarm. Pa sam pokušao u 8:30 i probudim se u 8:25, opet prije budilice, probati ću naviti budilicu u 6 u jutro čisto da vidim hoću li se probuditi prije alarma.

Što mislite? znam svi se nekad budimo prije alarma, ali uvijek točno 5 minuta, da se jednom probudim 10 minuta prije, jednom pola sata ili 6 minuta, ne bi rekao da je neobično, ali točno pet minuta
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 01:35   #2
Ajd malo proguglaj prije nego što počneš obične stvari povezivati sa paranormalnim.

http://mentalfloss.com/article/53710...-my-alarm-goes

Eto, nadam se da znaš engleski, ako ne znaš ne brini se. Ništa paranormalno ti se ne događa.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 21:14   #3
Ako ne upališ alarm, onda ćeš se probuditi 30 minuta kasnije. Pitaj gospodina Murphya
memulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 17:29   #4
po takvome ispada da ljudi koji rade u smjenama su pod največim stresom, dok oni koji rade isključivo ujutro najmanjim
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 13:01   #5
To moj otac i ja možemo oduvijek. Većinu sam života mislila da kod svakoga tako funkcionira.
Mislim da je riječ o "unutarnjem satu", da kad odem spavati unutarnji sat odbrojava.
Zna biti praktično. Jednom sam čekala neki kasni film, i slučajno zaspala. A probudila se minutu prije, točno na početak.
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 13:53   #6
I meni se događa, alarm mi je 99% vremena za svaki slučaj ali se gotovo uvijek budim prije.
Zar to nije normalno ako stekneš neku radnu naviku?
__________________
Information wants to be free
R00t-Sec is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 06:43   #7
pa normalno je ako radiš 2 dana zaredom istu smjenu i staviš alarm u 5 uvijek eš se buditi par min prije alarma, čim ti se tjelo privikne na to. Najgore je ako recimo radiš 2 dana jutro 2 dana popodne 2 noć nikak da uhvatiš neki ritam i stalno te alarm pošteno stresira kod buđenja hahah, pa neki ljudi kad se naglo dignu odma puf na pod
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 07:34   #8
Mr.Igore ti si baš sretan čovjek.
Što misliš kako je onima koje ni 5 budilica ne može probuditi,a kamo li da bi se ustali ranije...
a poznam jednu takvu osobu...

Meni je ovo drugo abnormalno,a tvoj unutarnji sat jako dobro funkcionira.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 21:36   #9
Ja se također često budim netom prije alarma.

Nerijetko me alarm probudi taman kad dođe najbolji/najnapetiji dio sna, ko kad dođu reklame tijekom najboljeg/najnapetijeg dijela filma.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 21:54   #10
A eto da dodam da se meni znalo desiti par puta da sam se probudila par minuta prije nego mi je stigla SMS poruka, naravno po noći...i..mobitel mi je tada bio blizu jastuka...
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.