Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2008., 04:48   #101
zašto?

izvrsno pitanje. vjerovatno je to jedno od onih pitanja zbog kojih bi mi cijeli ovaj razgovor mogli početi ispočetka. mislim, jer, kako već o tome razmišljam, da sam došao do zaključka. e sada slušajte i pokušajte se ne nasmijati...

cure ne vole dečke koji imaju mnogo toga za reći ili mnogo toga pričaju. oni vole dečke koji su u nekim standardnim filmovima njima zadanim od story-super-nova i big-brat šema. naravno, nemojte ovo gledati u teen tonu. koliko sam ja upućen i teen je do 19 (nineteeeeeen). dakle, stariji sam. svejedno vidim iste probleme.

a gdje je tu ljepota pitate me.. ma ne znam.. zabrijao sam. nema ljepote, nema rugobe, nema ničega. ma zapravo.. ma whatever. iden leć. sutra možda budem pametniji iako ne vjerujem. sve je ovo.. ma.

kao što rekoh, odgovor na pitanje zašto je samo vraćanje stvari na početak... hvala na tome, ne znam koliko mi je to trebalo, ali svejedno, hvala
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Old 08.01.2008., 04:49   #102
Quote:
mAtAk kaže: Pogledaj post
Imam SVOJE mišljenje o VANJSKOJ ljepoti.
unutarnjoj

Quote:
mAtAk kaže: Pogledaj post
Sve u svemu, rugobe smo mi svi jedni drugima, samo je pitanje litara i litara alkohosexa koje možemo apsitencijski strpati u sebe da mi napokon nešto pojebali!!! Ma varam se kažu mudraci, e pa VARATE SE kažem ja. Sve što je bitno za jednu dobru večer sexa je to da se pravite totalno drugačiji nego što jeste..
odlicno receno,naravno u kontekstu avanture,i onda mi se desi bolestan osjecaj,da san tek tada najblizi sebi
ma nebitno,kad je super

a to da se varamo,pa jasna stvar,ima li jos neko da to ne zna,ali eto meni romanticaru je draze kad se lipo i posteno zaljubim,odlican seks,odlicno samozavaravanje,prevara ili kako li se to vec zove
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Old 08.01.2008., 10:23   #103
Ma jebo bi ja nju,ali..

Quote:
mAtAk kaže: Pogledaj post
gle, radiš u bolnici jer možeš podnit krv i te stvari. ja ne mogu, bih se odmah srušio na pod... jel sam ja radi toga loša osoba!? wtf? uostalom ako ćeš tako gledat, da nije netko programer onda ti sada ne bi pisala po ovom forumu u vrijeme dok nitko ne umire u toj bolnici. sorry ovo zvuči ružno,al stara usporedba ti je ono, do jaja...
Nitko ti nije rekao da si los.Ja ti samo kazem da si totalno corav.Kupi si naocale sa duplom dioptrijom Pa da ti se popravi vid.Ko jebe tvoju ljepotu ako iz nje ne viri humanost.
Nemam ja nista protiv jednog dobrog programera .Pogotovo tipa Boga..koji mi je dao dusu,koji me je izprogramirao da se posvetim drugima i da mi dam malo afekta u najgorim momentima.Ja sam zadovoljna sa mojom misijom.Pitam se da li ces ti sa tvojom ljepotom osjetiti istu stisfakciju kao i ja.
A ta misija mi je dala i jednu vrstu ljepote koja zraci iz mojih ociju.i ostavi pojedine ljepote bez rijeci.
colibri is offline  
Old 08.01.2008., 10:45   #104
Quote:
mAtAk kaže: Pogledaj post
zašto?

izvrsno pitanje.
Prilično jednostavno pitanje sa prilično jednostavnim odgovorom.

Povremeno se totalno zbediraš jer skužiš kako si ustvari...kako bi se reklo...prizeman? Jednostavan? Padaš na ono na što svi padaju, dobre cice, dobru guzu, plavu kosu, dobar ten...

A očekuješ više od sebe, jelda? Očekuješ da si zadovoljan dobrotom, iskrenošću, velikodušnošću, vedrinom i svim onim ostalim osobinama koje čovjeka čine čovjekom, a ženu još ljepšom ženom.

Pa se onda kolebaš i kolebaš....ove druge su ti drage, ali ove prve bude muškarca u tebi, a kad nagon prođe, ostaje ti curka koja je lepa i slatka i dobrih cica, ali avaj, i ta lepa i slatka i dobrih cica ima mitiser, ima striju, ima nedepiliranu dlaku, ima zadah ujutro...sve kao i ona druga, samo što joj fali ž n se kua, nema ono što bi te zadržalo uz nju, i ne možeš se zaljubiti nikako.

I sad se osjećaš kao da moraš učiniti izbor, ili a) ili b), no a) ti nije dovoljna za jutro poslije, a b) za noć ranije...al doći će sve na svoje, buš vidio.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 08.01.2008., 17:13   #105
matak jesi li ti malo okrenuo problem pa pitaš za cure a u stvari te jebe što cure traže zgodne frajere a ne vide ljepotu u ne tako zgodnim??

jbga...ak ćemo na prvu privuče te nečiji fizički izgled..al to ne može bit osnovni uvjet...jer jednostavno ne može

slinila sam za jednim tipom skoro mjesec dana...i napokon smo se upoznali...i bolje da nismo...tako glupo stvorenje nisam nikad vidjela u svojoj okolici do njega...
al tip izgleda avion i u lovi je i sve 5..al šta mu vrijedi kad je glup
ko bi ga trpio pokraj sebe

jedan moj frend stalno misli da je njegov frend zgodniji od njega i da zato kupi bolje komade...
a nije...baš je u stvari ružan..al ima spiku i ne zamara se puno s tim koga će pokupit..
a ovaj koji je puno zgodniji i baš onak frajer...je sentimentalko koji bi svoju curicu stavio na rang princezice...
i eto...nit on hoće imati posla sa svakom curom (voli fine,nježne djevojke) a nit je tak ajmo reć bešćutan pa da uletava na svaku koja mu naiđe

i eto.
mangupica* is offline  
Old 08.01.2008., 17:16   #106
aaaaaajmeeeee
__________________
fly away ...
inikaaaaaa is offline  
Old 09.01.2008., 13:24   #107
ljepota je bitna ako je sex na jednu noc, pa moze bit i glup, sta ima veze... ako bi nesto ozbiljnije, onda te privuku naknadno neki drugi faktori, valjda.bar ja ne bih mogla bit dulje s nekim s kim ne mogu prozborit 2 ciste.
a to sto je alkohol dobar photoshop, pa zbaris nesto prekrasno, a probudis se kraj...hm,hm... i to se da rijesit-ne budis se kraj nje. cmok za laku noc i bok! pa nije vrag da bi se uvrijedila kad je dala prvu vecer, valjda je svjesna da je to uglavnom sex i nista vise...moje misljenje.
stellaa0407 is offline  
Old 03.02.2008., 16:07   #108
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
...


__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger