Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2011., 11:02   #2001
Imaš i DroidWall koji je samo firewall, ali ima widget (ne znam ima li i LBE).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 06.09.2011., 11:26   #2002
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Imaš i DroidWall koji je samo firewall, ali ima widget (ne znam ima li i LBE).
Postavio sam ovo pitanje jer sam stavio droidwall i nije mi bas intuitivan...
Jesu njemu u istom trenutku aktivne i black i white lista?? Cini mi se da su
dvije liste samo razliciti prikaz iste stvari, ali kad odem u white list, oznacim
aplikacije kojima hocu dopustit pristup netu, ispadne da njima zabranim...

Probat cu sad ovaj LBE sta dejo preporuca...

Quote:
dejo6 kaže: Pogledaj post
LBE Privacy Guard je odličan. Možeš kontrolirat koje aplikacije imaju pristup internetu, pozivima, imeniku, sms porukama, tvom broju i još puno toga.
Pod internet access manager imam samo popis aplikacije koje sam
ja naknadno instalirao, jeli ima on mogucnost zabrane pristupa netu
za sistemske aplikacije?
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone

Zadnje uređivanje assassin : 06.09.2011. at 12:02. Reason: Koristi tipku Edit
aspirin is offline  
Old 06.09.2011., 13:35   #2003
Možeš i sistemske. Odeš u app managment pa tamo na system components. Onda označiš aplikacije koje želiš i klikneš na minus u gornjem desnom kutu da im više ne vjeruješ, i onda će se i one pojaviti u ostalim kategorijama.
dejo6 is offline  
Old 06.09.2011., 13:43   #2004
Quote:
bole9 kaže: Pogledaj post
Da li postoji aplikacija englesko-hrvatski rjecnik ali da radi offline, dakle da je citava baza na mobu i ne zahtijeva web. Hvala
Free eng-cro dictionary

Dobar je, offline, ( bazu jednom downloadaš) , englesko hrvatski i obratno. Ima korisne dodatne mogucnosti ako ti treba.

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk
Metallic Crnac is offline  
Old 06.09.2011., 15:17   #2005
Quote:
dejo6 kaže: Pogledaj post
Možeš i sistemske. Odeš u app managment pa tamo na system components. Onda označiš aplikacije koje želiš i klikneš na minus u gornjem desnom kutu da im više ne vjeruješ, i onda će se i one pojaviti u ostalim kategorijama.
dosao sam do te opcije ali me upozorio da ako proglasim neki app
nepouzdanim da mozda nece sistem dobro radit ili nesto tako pa
sam se usro i odustao od toga...

Jeli ima mozda negdje kakav tutorial cemu sve mogu zabranit pristup
netu?

Ovo je sve krenulo od proslog mjeseca kad sam vidio da mi se podatkovna
potrosnja primjetno povecava iako ne idem na net. Stavio sam punu verziju
3g watchdoga i sablaznio se kad sam vidio koje sve (uglavnom sistemske)
aplikacije pristupaju netu i cicaju promet. Malo je i paranoja proradila
(koji k ima dialer app pristupat netu?!?!?!?!) pa sa ovim hocu napravit da
jedino aplikacije koje ja odredim imaju pristup netu....

A u security logu sam sad vidio da angry birds app cita moju lokaciju,
IMSI i IMEI broj?!?!??!?!
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Old 06.09.2011., 15:41   #2006
Skoro sve aplkacije čitaju imei broj. Ja sam većini to zabranio. Isto i za lokaciju. Ako se bojiš za sistemske aplikacije možeš stavit da te pita svaki put kad neka aplikacija ide na internet.
dejo6 is offline  
Old 06.09.2011., 16:59   #2007
Znaci samim proglasavanjem aplikacije nepouzdanom se nista ne napravi? Mislim, to je sigurno?
Ma nece mene aplikacija provjeravat dje mi je lokacija!!!!!
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Old 07.09.2011., 00:41   #2008
Preporucite aplikaciju za automatsko mjenjanje profila. Npr. zelim da mi cijeli tjedan od 0:00 do 7:00 bude u airplane modu, a od pon do pet od 8:00 do 14:00 bude vibration mode, sve ostalo vrijeme standardni profil.
rap_boy is offline  
Old 07.09.2011., 08:00   #2009
Vlume preset
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Old 07.09.2011., 09:26   #2010
Thumbs up

Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Preporucite aplikaciju za automatsko mjenjanje profila. Npr. zelim da mi cijeli tjedan od 0:00 do 7:00 bude u airplane modu, a od pon do pet od 8:00 do 14:00 bude vibration mode, sve ostalo vrijeme standardni profil.
Evo besplatno

Timeriffic
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Old 07.09.2011., 12:51   #2011
molim vas preporuku za neku dobru navigaciju. prije sam čitala tu u postovima neke preporuke ali sad ne mogu to pronaći.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 07.09.2011., 13:16   #2012
Molim preporuku za dobar kalendar koji se može povezati sa gmail računom/kalendarom.
tintin1 is offline  
Old 07.09.2011., 13:52   #2013
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
molim vas preporuku za neku dobru navigaciju. prije sam čitala tu u postovima neke preporuke ali sad ne mogu to pronaći.
Postoji kompletna tema posvećena navigacijama na Androidu.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 07.09.2011., 15:34   #2014
tražim nekakvu aplikaciju ( ili ne mogu to naći u postavkama telefona LG optimus 2x ) koja postepeno pojačava zvuk telefona kada imam dolazni poziv .Ovako ili ne čujem ili zvoni kao lud
The Worm is offline  
Old 07.09.2011., 16:59   #2015
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Postoji kompletna tema posvećena navigacijama na Androidu.
R, kad si vec toliko teksta napisao, onda si joj i mogao pomoci napisati koja ja navigacija dobra. Lol
Tu smo da pomognemo, svi uvijek nekam salju. I gps je aplikacija koliko ja znam. Uostalom, fucka mi se. Moja preporuka je za Mireo Don't Panic. Imas na Marketu i na mireo.hr stranici za skinuti aplikaciju. Napravili su novi update u kojem mozes skinuti kartu i isprobati tjedan dana. Karte su im fenomenalne. Uz to, Mireo je nasa tvrtka pa probajte i podrzite ih.
jurica_m is offline  
Old 07.09.2011., 17:09   #2016
Quote:
jurica_m kaže: Pogledaj post
R, kad si vec toliko teksta napisao, onda si joj i mogao pomoci napisati koja ja navigacija dobra. Lol
Tu smo da pomognemo, svi uvijek nekam salju. I gps je aplikacija koliko ja znam.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=611252

Na internetu je potrebna neka razina kulture kao i RL uostalom. Nećeš doć u bolnicu pa ostavit dijete, nego ćeš valjda otić u vrtić, niti ćeš doć u pekaru pa tražit Eurosuper 95, jer ti je eto usput, a ljudi bi trebali bit tu das pomognu
Ako ima cijela tema (još i toptema) u kojoj je sve objašnjeno do u slovo, onda je pitanje u drugoj temi "a daljna rasprava) skroz nepotrebna. I da se toga drži bar polovica forumaša, ne bi imali temu od 34 stranice koja se svela na to da svak samo postavi pitanje (bez ikakvog pogleda u nazad ili korištenja searcha) i čeka serviran odgovor bez imalo grižnje savjesti šta je na to odgovoreno već 345. puta. Nego bi imali temu od 3 stranice na kojoj bi svak od Andronidaša napisa svoje preporuke, stavija linkove, itd
Valjda san ja jedna od osamljenih forum budala koja je kad je kupila svoj prvi andronoid pročitala temu o mobitelu (cirka 10 stranica) i temu o aplikacijama (cirka 15 stranica), navigaciji i sl. lipo sebi u word izvukao najbitnije učeći se polako, umjesto da san zatrpao cijeli forum sa 10 svojih pitanja "koju navigaciju?", "Koje aplikacije preporučujete", "Preporučite neke widgete", itd.
MEP is offline  
Old 07.09.2011., 18:14   #2017
E ne moze bolje
zidarica is offline  
Old 07.09.2011., 21:32   #2018
Quote:
jurica_m kaže: Pogledaj post
R, kad si vec toliko teksta napisao, onda si joj i mogao pomoci napisati koja ja navigacija dobra. Lol
Tu smo da pomognemo, svi uvijek nekam salju. I gps je aplikacija koliko ja znam. Uostalom, fucka mi se. Moja preporuka je za Mireo Don't Panic. Imas na Marketu i na mireo.hr stranici za skinuti aplikaciju. Napravili su novi update u kojem mozes skinuti kartu i isprobati tjedan dana. Karte su im fenomenalne. Uz to, Mireo je nasa tvrtka pa probajte i podrzite ih.
Jbt koliko si ti puta na ovom forumu spomenuo taj Mireo.To je bolesno.Šta te plaćaju da ih reklamiraš ccc

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
ikaoivan is offline  
Old 07.09.2011., 21:33   #2019
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post

https://www.forum.hr/showthread.php?t=611252

Na internetu je potrebna neka razina kulture kao i RL uostalom. Nećeš doć u bolnicu pa ostavit dijete, nego ćeš valjda otić u vrtić, niti ćeš doć u pekaru pa tražit Eurosuper 95, jer ti je eto usput, a ljudi bi trebali bit tu das pomognu
Ako ima cijela tema (još i toptema) u kojoj je sve objašnjeno do u slovo, onda je pitanje u drugoj temi "a daljna rasprava) skroz nepotrebna. I da se toga drži bar polovica forumaša, ne bi imali temu od 34 stranice koja se svela na to da svak samo postavi pitanje (bez ikakvog pogleda u nazad ili korištenja searcha) i čeka serviran odgovor bez imalo grižnje savjesti šta je na to odgovoreno već 345. puta. Nego bi imali temu od 3 stranice na kojoj bi svak od Andronidaša napisa svoje preporuke, stavija linkove, itd
Valjda san ja jedna od osamljenih forum budala koja je kad je kupila svoj prvi andronoid pročitala temu o mobitelu (cirka 10 stranica) i temu o aplikacijama (cirka 15 stranica), navigaciji i sl. lipo sebi u word izvukao najbitnije učeći se polako, umjesto da san zatrpao cijeli forum sa 10 svojih pitanja "koju navigaciju?", "Koje aplikacije preporučujete", "Preporučite neke widgete", itd.
Hvala MEP, poštedio si me tipkanja
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 08.09.2011., 00:04   #2020
Quote:
ikaoivan kaže: Pogledaj post
Jbt koliko si ti puta na ovom forumu spomenuo taj Mireo.To je bolesno.Šta te plaćaju da ih reklamiraš ccc

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Koliko ja znam, covjek je zatrazio preporuku navigacije. Tebi ak ne odgovara Dont Panic, preporuci mu drugu. Meni je ova dobra i zato sam mu preporucio. Druga stvar, na forumu se covjek treba nauciti izrazavati pristojnosti, a kod tebe ocito to nije u prvom planu. Uostalom, vec smo u debelom offtopicu. Ako smatrate da covjekovo pitanje u vezi navigacije treba prebaciti u onu temu, slobodno. Recite moderatoru.
jurica_m is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:51.