Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2012., 00:49   #101
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom Željko, ali možda je Hrvatska najviše velikih nacionalnih poduzeća prodala strancima...čak više od jedne BiH...
Je li baš tako?
Meni se više čini da je prodano Todoriću, dokc stranci drže banke,telekomunikacije i medije.
Ali dosta tvrtki je u državnom vlasništvu,a mnogo u rukama tajkuna tipa Todorić,koji su povezani bilo s HDZ-om,bilo s SDP-om,HNS-om itd.
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 00:54   #102
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Je li baš tako?
Meni se više čini da je prodano Todoriću, dokc stranci drže banke,telekomunikacije i medije.
Ali dosta tvrtki je u državnom vlasništvu,a mnogo u rukama tajkuna tipa Todorić,koji su povezani bilo s HDZ-om,bilo s SDP-om,HNS-om itd.

Da baš je tako...nažalost

Zaboravio si na giganta Plivu, mutne radnje oko dionica Ine...

O ostalim stvarima i pizdarijama naših političara da ne nabrajamo, jer nije tema o tome.

Dobro su ljudi govorili nedavno u "Hrvatska uživo":

"Zašto stranac mora kupiti sve, zar smo mi Hrvati nesposobni i maloumni"
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 01:43   #103
Čovječe,Todorić drži pola Hrvatska,većina ambasadora kuka da tjeramo investitore!

Malo je stranaca osim u bankarskom sektoru,a trebalo bi da bude obrnuto
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 01:52   #104
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Čovječe,Todorić drži pola Hrvatska,većina ambasadora kuka da tjeramo investitore!

Malo je stranaca osim u bankarskom sektoru,a trebalo bi da bude obrnuto

Znači, po tebi smo malo prodali strancima?

Jedino još kožu sa sebe da skinemo, zar i to trebamo?

Pusti HRT, živiš li ovdje? Uključi malo mozak i sam procjeni situaciju.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 02:03   #105
Iako mi nije simpatična,pogodila je u sridu. Samo bih dodao,Hrvati su postali kmetovi u vlastitoj zemlji. Za ovakvu Hrvatsku se nismo borili i ovakva Hrvatska nam ne treba. Mi smo predodređeni za šljakere,jeftinu radnu snagu,da bi stranci ostvarivali čim veće profite! Korumpirali su nam političare i podjarmili narod!
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 02:18   #106
Urm da, al nije se dovoljno izlajala ak se mene pita, ne Hrvatska ne postoji, al po toj postavci cijeli svijet ne postoji. Svi smo mi robovi 1.banaka, 2.korporacija 3.farmacijske industrije 4.privatnika akka tudorica, keruma i slicnih 5-eccettera

Sto Jest problem je kaj nismo mi grci pa kad nam muha zazuji kraj uha, mrš na ulicu i borit se za svoja prava, mi smo gospodska roba, a drzava dize pdv prvo onima kojima moze a ne bankama, t-comovima, Todoricu je oprostila milijunski porezni dug - http://www.zagrebancija.com/hr-aktua...es-i-ti_316784 - sezona se zatvara 1.9. jer mi smo za ovu godinu gotovi i NIJE nas za zalit! Predobro nam je, tak nam i treba xD
__________________
I create My Own Reality xD
Moria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 02:29   #107
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Znači, po tebi smo malo prodali strancima?

Jedino još kožu sa sebe da skinemo, zar i to trebamo?

Pusti HRT, živiš li ovdje? Uključi malo mozak i sam procjeni situaciju.
Čekaj,nisi skužio moj post.

Htio sam reći da je bankarski sustav zadnje što smo trebali prodati strancima.
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 07:07   #108
Ma može o njoj reći tko što želi, da je prosta, da je ovakva i onakva.....
Sa nekim se čak donekle mogu i složiti, jer ju baš nije pametno gledati (slušati) u društvu male djece, ali žena ima muda da kaže ono što svi znamo i mislimo, i to riječnikom koji svi razumiju.

Ona je Biliću u facu rekla "što ste tako napaljeni i nadrkani", onom tipu iz Rijeke "da trkelja gluposti", a s curama u šminki se kladila za 100 kn na Bilića.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 07:27   #109
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Čekaj,nisi skužio moj post.

Htio sam reći da je bankarski sustav zadnje što smo trebali prodati strancima.
HPB je i dalje u državnom vlasništvu, ali od nje koristi nema neke naročite. Osim što je od nje imao koristi Protega i njegovi pajdaši.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 07:36   #110
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Znači, po tebi smo malo prodali strancima?

Jedino još kožu sa sebe da skinemo, zar i to trebamo?

Pusti HRT, živiš li ovdje? Uključi malo mozak i sam procjeni situaciju.
Isti ti je quratz kome češ nešto prodati ako taj koji kupuje misli isključivo na svoje brzinsko bogaćenje. Ako država nije ograničila sa nekim obavezama toga kupca neće biti koristi za društvo od te prodaje. Ja to dobro znam iz slučaja moje firme i još nekoliko firmi u Zadru.
Ako se društvo odlučilo na kapitalistički poredak, mora biti svjesno da su sredstva za proizvodnju stvar tržišta, a ne socijale ili pak nacije. Možeš ti podijeliti dionice narodu, ali onda moraš biti svjestan da narod te dionice može i prodavati. A prodaće onome ko da više para. A taj koji ima para može biti kinez, hrvat, hercegovac ili pak švabo. Ako netko ili neki kupe 51% dionica, onda oni su ti koji odlučuju. Ako ima hrvat 51% posto dionica, onda je to valjda hrvatska firma. A ako to ima kinez, nije valjda to onda kineska firma?
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 09:38   #111
Quote:
bogdanić kaže: Pogledaj post
Ona je samo obična frustrirana baba kojoj fali ku..a, pa već ako nju niko neće jebati jebati će ona druge !! Ne sviđa mi se što vam je njezino prostačenje "razumljivo" i gotovo "simpatično" dok je za isti rječnik npr. Kerum "primitivac",nepismenjak,čoban....
Uspoređivati nju i Keruma je isto kao uspoređivati Bebića i Šprema.
Ma naravno svima nama su riječi ička, urac, izda materina, sjebani, napaljeni....potpuna nepoznanica, a o tome da su na političari svi od reda kao i država koju vode u teškom urcu, eto za to nam treba netko tko poznaje nukleranu fiziku i tko će nam to pojašnjavati 3,5 sata, za ono što stane u jednu riječ.
Istina on meni nikako nije simpatična, a još manje neki uzor ili neka intelektualka ili neki stručnjak......, i nju treba prikazivati samo u terminu kad djeca debelo spavaju, ali nemožeš joj osporit da ima muda da kaže na glas sve ono što svi dobro znamo i svi dobro razumijemo.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 12:20   #112
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Uspoređivati nju i Keruma je isto kao uspoređivati Bebića i Šprema.
Ma naravno svima nama su riječi ička, urac, izda materina, sjebani, napaljeni....potpuna nepoznanica, a o tome da su na političari svi od reda kao i država koju vode u teškom urcu, eto za to nam treba netko tko poznaje nukleranu fiziku i tko će nam to pojašnjavati 3,5 sata, za ono što stane u jednu riječ.
Istina on meni nikako nije simpatična, a još manje neki uzor ili neka intelektualka ili neki stručnjak......, i nju treba prikazivati samo u terminu kad djeca debelo spavaju, ali nemožeš joj osporit da ima muda da kaže na glas sve ono što svi dobro znamo i svi dobro razumijemo.
Pa koliko prostora dobije na HTV-u jako malo "pametnih" je izišlo iz njenih usta ali je zato prostakluka bilo koliko hoćeš. A svaka anketa sa ulice pokaže da ima koliko hoćeš "hrabrih" ljudi koji će isto to reći samo puno pristojnije ali "muda" im nisu dovoljna da dobiju prostor na HTV-u kao navedena "dama"...
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:01   #113
Quote:
franco_ kaže: Pogledaj post
ma nisu oni neprijatelji, najveci neprijatelji su ovi sta nemaju sta radit pa kenjaju okolo da su im drugi krivi za njihovu situaciju. Evo sad kaze pevec da oce 500 milijuna jer nije mogao protiv vlasti. A kako bi bilo da je rekao : ja sam kriv. ego mu nije dao. nama je uvijek netko drugi kriv. losi politicari (zasto glasamo za njih), banke lopovi( zasto trazis usluge njihove ako znas kakvi su), druge drzave( sve smo rasprodali)....jel ima života imalo u vama? sta jos oces od drzave da ti nađe ženu il da ga izmasturbira umjesto tebe?
Pevec je u pravu,protiv više sile se ne može. Kada vlast odluči da nekoga uništi i opljačka,nema ti spasa. Nije Pevec jedina žrtva,masa je takvih.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:13   #114
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ma može o njoj reći tko što želi, da je prosta, da je ovakva i onakva.....
Sa nekim se čak donekle mogu i složiti, jer ju baš nije pametno gledati (slušati) u društvu male djece, ali žena ima muda da kaže ono što svi znamo i mislimo, i to riječnikom koji svi razumiju.

Ona je Biliću u facu rekla "što ste tako napaljeni i nadrkani", onom tipu iz Rijeke "da trkelja gluposti", a s curama u šminki se kladila za 100 kn na Bilića.

Luda je ko struja...

Jeste prosta žena, ali sa ovim divljacima koji vode državu, drugačije se i ne može...također i sa novinarima koji te iste brane.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:26   #115
Quote:
illusion__user kaže: Pogledaj post
Tipično hrvatski, izmisliti unutarnjeg i vanjskog neprijatelja koji nam je onda za sve kriv, sada su u modi multinacionalne kompanije (koje u samom svojem nazivu objedinjuju i unutarnjeg i vanjskog neprijatelja.).

U redu, Hrvatska je u navodnom vlasništvu multinacionalnih kompanija, može li mi netko reći o kojim je to konkretno kompanijama riječ?
Agrokor ?

Uskok je zasrao s Protegom, drugi put im je odbijena optužnica.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:34   #116
Todorića možemo usporediti sa Al Capone.

Ovaj je isto imao sve ljude potplaćene na rukovodećim mjestima, ali kada je na žulj stao državi za PDV, tada ga je vrag odnio u Alcatraz.

Todorić manje više plaća porez državi i ta ljubav za sada traje...pitanje je do kada?
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 15:06   #117
Jedan američki profesor na jednom fakultetu je nešto slično rekao... Kapitalizam nije kapitalizam jer nitko (osim korporacija i banaka) nema kapital, privatno vlasništvo nije privatno vlasništvo jer ništa ne posjedujemo bezuvjetno, demokracija nije demokracija jer na izbor imamo samo jednu političku opciju, novac nije vrijednost nego dug, liječenje i lijekovi su treći najveći uzrok smrti (iza raka i srčanih bolesti), kreme za zaštitu od sunca, koje ni krivno ni dužno osumnjičeno da izaziva rak kože su kancerogene, cijepljenje truje ljude i slabi im imunološki sustav pa se mnogi razbolijevaju od nečega što bi ih trebalo štititi od bolesti, informacije u vijestima su dezinformacije...Ali, kad bolje razmislim zašto bi nas to trebalo čuditi u svijetu u kojem se ide u rat radi - mira?

To sve se savršeno uklapa u ono što je Rudanica neki dan rekla.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!

Zadnje uređivanje zeljko_ri : 15.03.2012. at 15:12.
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:03   #118
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Agrokor ?

Uskok je zasrao s Protegom, drugi put im je odbijena optužnica.
Nije nikakvo čudo da je sad odjednom uskok kao zasrao jer ako dođe do suđenja isplivalo bi i Mesićevo ime van...sjeća li se još netko da je onomad Protega izjavio da je kredite djelio po Mesketovoj naredbi a ovaj se kao pravio lud u stilu da on nema ovlasti i te spike ali nikad nije demantirao da je telefonom naručivao kredite za svoje pajdaše....tko je ono najnedodirivljiji čovjek (sada iz sjene) u državi
TONI-VU is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:20   #119
Quote:
Supekovac kaže: Pogledaj post
Čitajući komentare na yt linku i u ovoj temi izgleda da se skoro svi slažu sa Vedranom Rudan, a napadaju Marušića. Očekivao bih da će Rudanica imat simpatija, ali baš toliko.

Rudanica živi od razbacivanja frazama, zločesti kapital, zločesti ovi oni, pa se oblači u pretučenu ženu(po njenoj definiciji je to vjerojatno iskorištavanje pravih žrtava samo što na sebe ne primjenjuje isti kriterij), pa pedofili, pa muškarci pa ovo ono...

Marušić je sveučilišni profesor koji se dovoljno puta sukobio sa svojim okolišem zbog korupcije pa sigurno ne priča ove stvari iz idealizma. Sredio je preko 100 postdiplomskih stipendija za svoje studente medicine na boljim sveučilištima(a mogao je jadat kako je jadan u ovoj HR), podigao je i uređivao najbolji hrvatski znanstveni časopis(jedan od rijetkih koji išta vrijede) i još puno uspijeha kojim je podigao svoju radnu okolinu na zavidan nivo.

.
Da al šta je to u usporedbi sa šminkom i maskarom pretučene žene na licu Vedrane Rudan kojoj smeta film o silovanim ženama u Bih jer se tamo prikazuje srpsko nasilje.

osim toga Vedranu podržavaju isti oni koji su govorili kako smo u izolaciji pod Tuđmanom ..eto odavno više nisu izolirani pa se može slobodno reći da su dobili ono šta su i tražili..
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 18:57   #120
Rudanica je bila uobičajeno vulgarno eksplicitna: bezočno je pljunula u male ekrane jednu smrdljivu istinu i sad se se ta pljuvačka razmazuje po našim čistim obrazima.

Meni je mnogo zabavniji bio onaj groteskni profesor Marušić iz Splita. Tipični umišljeni mudrac koji pokušava javnost zadiviti pozivanjem na svetu majku crkvu. Jadna Hrvatska s takvim profešurima.
NULTI is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.