Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2014., 18:15   #81
Quote:
silence777 kaže: Pogledaj post
Dali netko ima iskustva s akupunkturom kod nesanice?
Ovisno koji je korijenski uzrok nesanice, akupunktura kod nekih ljudi može biti od pomoći.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 18:02   #82
akupnktura i dr. car

bok svima,
zanima jel ima netko da je sad na akupnkturi kod dr. cara u zg, da se malo dopisujemo
papricica2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 13:06   #83
Bok ljudi, ima li koga da ide kod dr. Cara na akupnkturu, vidim da je bilo ovdje ekipe ali valjda svi odustali
papricica2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 19:00   #84
Pozdrav! Da li netko ima iskustva s akupunkturom u rehabilitaciji nakon moždanog udara?
Čitao sam da su istraživanja unazad 10-ak godina uglavnom pokazala da nema koristi, a opet da u kombinaciji s klasičnom rehabilitacijom može doći do bržih rezultata.
filip989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 12:37   #85
Pozdrav!

Zna li netko da li je dr. Yage Liu još uvijek u Zagrebu? Zvao sam ga sad i na fiksni i na mobilni broj (oba sam našao preko Googleta); na fiksnom mi aparat kaže da se broj ne koristi, a na mobilnom da je mobitel isključen.

Hvala!
j88k is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 11:57   #86
odgovor je malo morbidan, ali jednostavan http://www.necrologium.com/Partadeta...96&pageIndex=5
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 20:49   #87
Akupunktura u Zagrebu

Ima li netko nekog za preporučiti za akupunkturu u Zagrebu obzirom da je nažalost dr. Liu Yage umro ?
AnaB1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 01:27   #88
Ovo i mene zanima. Iako, iskreno, akupunkturolog i liječnik kineske medicine njegovog kalibra teško da će se opet tako brzo naći u Zagrebu.

Dr. Liu me je u samo jednom odlasku riješio nesnosnih bolova i temperature od velikog kalcifikata u ramenu. Fizikalna terapija nula bodova, analgetici tek nakratko pomagali. I onda sam odlučila otići dr. Liu. Je da sam vrištala da se valjda cijeli kvart orio dok mi je piknuo najveću iglu u rame, ali nakon 24 sata mogla sam odlijepiti ruku od tijela, nakon tri dana potpuno je podići, a nakon pet dana se ne bih ni sjećala da sam umirala od bolova da nije bilo traga one najveće igle koju mi je sprašio u rame.

Pitam se zbog čega naši fizijatri ne poznaju ovu tehniku kada je očigledno efikasna. A ne da ljudi prolaze dugotrajne bolove, šopaju se jakim analgeticima i neki na kraju završe na operaciji.


Počivali u miru, dr. Liu.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 12:21   #89
Bok svima
Sestrična mi već 10 godina ima paralizu jednog djela lica jer je doktor oštetio živac pri operaciji. Zanima me može li akunpunktura pomoći u takvom slučaju?
Nandana Lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 17:25   #90
Ja mislim da moze, ali svi koji se odluce za akupunkturu moraju imati na umu da je to alternativna metoda i da garancije nema.

Meni osobno je pomogla kod neuralgije trigeminusa, isla sam 3 godine za redom po 10 tretmana, kod dr. Gjurić, poliklinika Sinteza.
noovember is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 19:42   #91
Akupunktura i miomi

Je li netko liječio miome akupunkturom?
__________________
beba
housewife is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 09:41   #92
molim vas preporuku nekog za akupunkturu u Splitu!!

treba mi zbog neuralgije s kojom živim već 2 mjeseca. sad mi je i vrat ukočen...imam i sy cervicale..ma ludnica.

uglavnom, preporuku mi možete i na pp, nije bitno, samo da dođem do nekog tko zna što radi s tim iglicima.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 20:31   #93
Preporuka za akupunkturu u Zagrebu: dr. Reljanović Krunoslav na Kaptolu.
Akupunktura pomaže kod niza zdravstvenih problema, ali generalno efekti su najbolji ako se djeluje preventivno ili kod tegoba koje ne traju dugo. Naravno, najbolje je konzultirati se za svaki slučaj posebno, ali 10 godina nakon operacije teško da se može išta napraviti.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 11:45   #94
Treba mi preporuka za akupunturu u Rijeci?
Hvala.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 16:20   #95
Dr. Yage Liu

Čula sam od poznanika za ovog doktora ali sam zbunjena... Dali je živ ovaj doktor ili je ipak umro?

Vidim da fermina-daza spominje da nije među živima..


Dali je ovo dobra adresa i broj telefona...Jel to netko drugi radi po sistemu Dr. Yage Liu-a?
http://www.epirh.com/kineska-medicin...asaza-dr-liu-1
Mira K is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 01:52   #96
Ovo je drugi dr. Liu. Ne preporučujem ga. Dapače!

Ne samo da nije pomogao, već je bio i jako neprofesionalan prilikom pregleda. Istina, bilo je to prilično davno. Moguće se s godinama primirio. Nisam znala da je još u Čazmanskoj.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 10:27   #97
Da li je netko bio kod dr. Zhu u Maksimirskoj? Iskustva?

Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
molim vas preporuku nekog za akupunkturu u Splitu!!

treba mi zbog neuralgije s kojom živim već 2 mjeseca. sad mi je i vrat ukočen...imam i sy cervicale..ma ludnica.

uglavnom, preporuku mi možete i na pp, nije bitno, samo da dođem do nekog tko zna što radi s tim iglicima.
Kasno vidim post jer trenutno i sama tražim nekog za akupunkturu...u Splitu postoji dr. Wang, imam osobnog iskustva s njim i on je prefantastičan, samo što eto, meni je Split u drugoj galaksiji trenutno

Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Preporuka za akupunkturu u Zagrebu: dr. Reljanović Krunoslav na Kaptolu.
Akupunktura pomaže kod niza zdravstvenih problema, ali generalno efekti su najbolji ako se djeluje preventivno ili kod tegoba koje ne traju dugo. Naravno, najbolje je konzultirati se za svaki slučaj posebno, ali 10 godina nakon operacije teško da se može išta napraviti.
Jesi ti bila osobno kod dr. Reljanovića?
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 22:41   #98
Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Jesi ti bila osobno kod dr. Reljanovića?
Da, njegov sam pacijent.
Gužva je i dugo se čeka na prvi pregled.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 23:04   #99
Jesu li te igle sterilne?

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 08:34   #100
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Da, njegov sam pacijent.
Gužva je i dugo se čeka na prvi pregled.
Da li si riješila svoj problem kod njega? Koliko dolazaka je potrebno? Koja je cijena jednog tretmana? Može i na pp, hvala

Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Jesu li te igle sterilne?

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Pa to su jednokratne sterilne igle. (svaka je posebno zapakirana)
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.