Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2011., 17:26   #201
jeli moguce otkljucati siemens c75? unaprijed hvala, lijep pozdrav
tomislav_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 20:23   #202
trebam otključavanje usb modema Web'n'walk od T-Mobile, kako, gdje...molim hitno
Ticko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 10:16   #203
LG GU230

Da li netko od vas zna gdje mogu naći stranicu na internetu koja besplatno nudi dekodaciju LG-ih mobitela?
Unaprijed hvala!
berr is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 13:57   #204
Ljudi dali postoje programi kao Aerix i omnius za unlock samo da su djabe ili neka slicna metoda?

p.s. trebam za sony ericsson v640i
NocniJebac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 20:49   #205
Želim otklučati mobitel Lg optimus 2x P990 no dekodiranje koliko vidim dode 200kuna ili više bar takve su ponude po netu. Inače našao sam ovo na ebayu
http://shop.ebay.com/i.html?_from=R4...All-Categories
Ima li tko iskustvo s time, koliko je sigurno takve šifre koristiti jer nezelim si sjebati mobitel.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 10:33   #206
Ja bih si htjela kupiti huawei G6600 u inozemstvu(Nizozamska) pa me zanima jel naši serviseri znaju odkodirat takav mobitel kojeg nema u Hrvatskoj?

Dal netko ima iskustva sa servisom mobitela u petrinjskoj 31 i branimirovoj 65
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 10:46   #207
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja bih si htjela kupiti huawei G6600 u inozemstvu(Nizozamska) pa me zanima jel naši serviseri znaju odkodirat takav mobitel kojeg nema u Hrvatskoj?

Dal netko ima iskustva sa servisom mobitela u petrinjskoj 31 i branimirovoj 65
G6600 je napravljen na MTK platformi. Ne bi trebao bit problem dekodirat taj mobitel.
__________________
Dekodiranje Nokia
summone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 11:46   #208
Imam dva mobitela LG KP502 i LG KU 990 i zaboravio sam codove za otkljucavanje mobitela, jer ih nisam koristio duze vrijeme. Zanima me ako mogu kako resetirati ili preko IMEI otkljucati telefone ? Ili moram nositi mobitele na dekodiranje ?
Miguel: is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:24   #209
LG KM900 Arena unlock

Da nema mozda ovdje netko unlock code generator za LG arenu, imam jedan "stari" primjerak koji bih trebao unlockati pa ako tko ima neki generator, listu kodova, whatever..? Znam da se to inace naplacuje ali jbg, ja sam vjecni optimista, mozda me netko iznenadi Imajte milosti, vec su me dovoljno sjebali sa tim mobitelom pa da ne placam dvaput
Gunner1980 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 30.06.2011., 09:50   #210
LG GU 230 Unlock

Pozz. Imam mob iz naslova,lockan na T-mobile. Ima li načina da se ga free otključa? Hvala!
Link na navedeni mobitel
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 01.07.2011., 01:27   #211
Otključavanje Blackberryja - iskustva

Hej,

Zanima me ima li itko iskustva s otključavanjem Blackberryja. Mobitel (BB Pearl 3G, mislim da je to 9105) sam kupila u VIP-u i na VIP je i zalockan, no najesen ću morati u inozemstvo na dulje vrijeme i voljela bih mobitel tamo i koristiti (s lokalnom SIM karticom). E sad, Vipovci kažu da su BB-i tvornički kodirani i da se ne mogu otključati kodovima nego samo prčkanjem po hardveru* što oni ne rade te da mi, uspijem li ga ipak otključati, "neće raditi ništa osim poruka i zvanja". Pa bih voljela znati ima li istine u tome i ima li tko kakvih iskustava.

Želim samo napomenuti da inače NE koristim BB dataplan jer već i tako imam paket od 512 MB prometa kojeg nikad ne potrošim, a za mail mi nije problem jer i tako koristim samo gmail za kojeg imam aplikaciju koja radi normalno preko "običnog" data prometa. Opera i hrpa ostalih aplikacija me čine sretnom i bezbrižnom.

*isprike ako sam sad lupila neku glupost, tehnička strana mobitela mi nije jača strana

ETA: searchala sam cijeli podforum i nisam našla ništa slično, slobodno me spojite ako sam fulala
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3

Zadnje uređivanje Lafiel : 01.07.2011. at 01:37.
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 09:04   #212
Ne znam za otkljucavanje ali VIP-ovci imaju pravo u vezi BlackBerry dataplana, ali buduci da je ti i ovako ne koristis onda te to ne zanima.
Probaj pitati u nekom lokalnom mobile shopu, oni sto prodaju razne maske i rabljene mobitele,... da li ti oni mogu otkljucati, jer bi te otkljucavanje u VIPu i da to rade kostalo cca 300-400kn.
Mozda ti je solucija da kupis na licu mjesta (u zemlju gdje ides) odmah neki prepaid paket sa mobitelom jer ce ti ovako na ovu VIP karticu ici pretplata a neces je koristiti pa je ostavi u Hr. nekome da ne propadaju novci.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 10:49   #213
Ja isto savjetuejm rađe kupi neki mob za 25 euroa i njime se služi.Bolje nego da si nešto zezneš sa telefonom.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 14:26   #214
Quote:
Gunner1980 kaže: Pogledaj post
Da nema mozda ovdje netko unlock code generator za LG arenu, imam jedan "stari" primjerak koji bih trebao unlockati pa ako tko ima neki generator, listu kodova, whatever..? Znam da se to inace naplacuje ali jbg, ja sam vjecni optimista, mozda me netko iznenadi Imajte milosti, vec su me dovoljno sjebali sa tim mobitelom pa da ne placam dvaput
Ako mi mod moze reci cemu warning i zuti karton?
Gunner1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 14:39   #215
Naravno (makar je to više za PM nego temu o otključavanju, ali dobro)
Taj post je bio tema.
A, u pravilima piše da se ne otvaraju teme za postojeće probleme/mobitele.
Znači, da si odmah ovdje napisao post ili ga napisao u temi o Areni- ne bi dobio karton.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 02:41   #216
otkljucavanje lg kp502

molim vas.....
Vidim da vec na nekim forumima ima tutorijali za otkljucavanje lg kp500,501,502..
al su im linkovi zastarjeli i ne rade im forumi..
ako mi mozete rec kako da to uradim od doma...
korak po korak i odakle sto da skinem..
cijeli dan googlam poludit cu od googlanja i one njegove slike..
hvala unaprijed......
ili kod ako netko ima da mi napise..???????????????????????????????????

Zadnje uređivanje chuppooo : 30.07.2011. at 03:03.
chuppooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 12:42   #217
LGGB102 otkljucavanje

Zna li neko kako doci do code-a kojim mogu otkljucati svoj LG GB102 mobitel?Ne moze nijedna kartica sem eroneta pa da li neko ima iskustva s time?pozdrav svima
bad_blue_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 18:44   #218
lg a250

jel ko dekodiro ovo? ajte pisite...
Boki000 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 23:52   #219
Samsung G3 iko????
jjunction is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 17:37   #220
HITNOOOOOO

Dali je itko ikada otkodiravao mobitele preko ovoga sajta ...

http://sim-unlock.net/contact/

NAvodno je sve ok, trebala bi otkodirati LG P350 sa Vipa na Tmobile...

THX na brzim odgovorima
__________________
--- ...život nije sazidan od želja već od djela svakog pojedinca...
Sp@v@lic@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.