Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li se ikad rasplakali na film?
jesam 110 94.83%
nisam, niti ću... 2 1.72%
neću ti reć 4 3.45%
Glasovatelji: 116. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2010., 11:45   #201
La vita e bella -Život je lijep kad tata i sin završe u nacističkom logoru.Malo nerealan s obzirom da nije postojala mogućnost da dijete ne bude svjesno da je u logoru...al dobro, nema veze.Tatu ubiju na kraju. Kako se zove taj talijan koji glumi i režira?
Jedan od rijetkih koji mi je izmamio suzu.
Hotel Ruanda .
__________________
http://public.fotki.com/danaira
...ništa mi neće ovaj dan pokvarit, nikakvi crnjaci ni ružne stvari...
danaira is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 11:51   #202
Plakala sam na mnoge navedene, a rascmoljila sam se i na "Na prvi pogled"
Još kada sam na kraju filma shvatila da je snimljen po istinitom događaju, jecala sam...

Cordelia, mnijem da ću potražiti Sumornu nedjelju i Phillipa, a i Xenin iz osamdesetih mi se čini zanimljiv, ako saznam koji je.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 13:01   #203
"La vita e bella" - uh, koliko sam plakala
"Seven Pounds" - jecala!
"Man on Fire" - pogotovo kad u pozadini čujem "...una plabra no dice nada..."
"Autumn in New York" - od suza u kinu nisam mogla naći papirne maramice
"Life as a House"
"I am Sam" - preprepretužan!
"Romeo & Juliet" sa Leom i Claire Danes
"Mystic River"
miss_mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 13:04   #204
Quote:
danaira kaže: Pogledaj post
La vita e bella -Život je lijep kad tata i sin završe u nacističkom logoru.Malo nerealan s obzirom da nije postojala mogućnost da dijete ne bude svjesno da je u logoru...al dobro, nema veze.Tatu ubiju na kraju. Kako se zove taj talijan koji glumi i režira?
Jedan od rijetkih koji mi je izmamio suzu.
Hotel Ruanda .
Roberto Benigni
miss_mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 13:07   #205
Quote:
danaira kaže: Pogledaj post
La vita e bella -Život je lijep kad tata i sin završe u nacističkom logoru.Malo nerealan s obzirom da nije postojala mogućnost da dijete ne bude svjesno da je u logoru...al dobro, nema veze.Tatu ubiju na kraju. Kako se zove taj talijan koji glumi i režira?
Jedan od rijetkih koji mi je izmamio suzu.
Hotel Ruanda .
Roberto Benigni

I ja uvijek plačem na kraju tog filma kad mali kaže da su pobijedili.
Uvijek plačem na Mostove okruga Madison, gledala sam ga već hrpu puta i uvijek grcam na onu scenu kad se gledaju na kiši i ona se predomišlja da li da pobjegne s Clintom ili ostane s mužem
palonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 13:10   #206
Ja sam plakala ko kišna godina na film "Ljilja 4ever" Užasno, a istinito.
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 13:13   #207
Najvise suza prolila na Schindlerovu listu. I to u kinu. Sve mi bilo neugodno, a nisam mogla prestati tuliti.
InnGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 13:22   #208
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
Prijavljujem suzice od sinoć. Njemački film Sumorna nedjelja. Neobični ljubavni trokut, a sve se vrti oko pjesme Sumorna nedjelja koja je inače poznata i kao mađarska pjesma samoubojica (pjesma zaista postoji i priča o njenoj ukletosti da navodi ljude na samoubojstvo, mada su joj u filmu dali izmišljenog autora ne onog koji ju je zaista i napisao)

Evo vam verzija pjesme iz filma na izvornom jeziku:
http://www.youtube.com/watch?v=jOqiolytFw4

I najpoznatija verzija na engleskom (mada je tekst na engleskom ublažen spominjanjem da je sve san da bi se smanjila sumornost pjesme, ali i takva je bila zabranjena)
http://www.youtube.com/watch#!v=48cT...eature=related

U svakom slučaju film je odličan, pripremite maramice za šmrcanje i za svaku sigurnost maknite od sebe sve oštre i ubojite predmete.
Joj, sad si me sjetila!

Njemacki film "Zivot drugih" (The Lives of Others na engleskom). Uzasno me zbedirao oba puta kad sam ga gledala.
Jos kad pomislim da je glavni glumac nedugo potom umro...
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 13:34   #209
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Plakala sam na mnoge navedene, a rascmoljila sam se i na "Na prvi pogled"
Još kada sam na kraju filma shvatila da je snimljen po istinitom događaju, jecala sam...

Cordelia, mnijem da ću potražiti Sumornu nedjelju i Phillipa, a i Xenin iz osamdesetih mi se čini zanimljiv, ako saznam koji je.
Philipa sam gledala prije sigurno 15 godina, nemam pojma da li bi i danas ostavio isti utisak tako da ću ga i sama pokušati naći i ponovno pogledati. A Gloomy sunday je stvarno dobar film. Dobila sam ga na poklon od prijatelja koji mu je sam napravio titl jer ga nije našao s prijevodom. I da, voli mene moj prijatelj nije mu namjera bila da se samoubijem
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 20:51   #210
zanimljivo je da često plačem, ili susprežem suze, ali sad se ne mogu sjetiti baš previše filmova na koje sam plakala, samo par njih koje sam prije napisala.

plakala sam i na grey owl- ono di brosnan glumi onog indijanca.

LOTR- KAD BOROMIR POGIBA. tu se uvijek slomim.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 20:54   #211
i onaj film sa clint eastwoodom i hillary swank, gdje je ona boksačica. djevojka za milijun dolara ako se ne varam je naziv.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 21:40   #212
The Notebook (http://www.imdb.com/title/tt0332280/)

gledala sam ga već pet - šest puta i uvijek ostavi iste posljedice
__________________
Sad Eyes Never Lie
Born To Run is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 22:31   #213
cannibal holocaust
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 23:19   #214
Quote:
InnGirl kaže: Pogledaj post
Najvise suza prolila na Schindlerovu listu. I to u kinu. Sve mi bilo neugodno, a nisam mogla prestati tuliti.
Doista jedan preokrutan i pretužan film i nažalost istinit. A kak tek cendram kad gledam neki film gdje muče djecu na bilo koji način, strašno Nedavno bio neki o građanskom ratu negdje u Južnoj Americi, ne sjećam se koja točno zemlja, kad su na silu novačili dječake od 11 godina u vojsku, i streljali ih nemilosrdno...i na kraju još kad shvatiš da je snimano po istinitom događaju, užas
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 23:20   #215
Quote:
tobleronica kaže: Pogledaj post
Ah, sad mi ne padaju na pamet svi (nit bi kad mogli ) al inače plačem uz filmove, osjetljiva sam, šta ću.
Znam da sam par puta plakala uz "Dying Young", "Pretty Woman", "Indecent Proposal", "Ghost", "Artificial Intelligence" (kao autorica teme ), itd, itd. Nije mi bitno koliko puta sam gledala film, samo eto da prođe malo duži period između gledanja.
A ja mislila da je teška patetika, što ja plačem na Titanic!
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 06:42   #216
Upravo pogledala Sve što želim to si ti (Dear John).

Suza kanula kad je John čitao ocu pismo. U trenu kad se uhvate za ruke.
I Johnov zadnji posjet Savannah. Kad odlazi i plače u autu. Plakala sam s njim
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 08:54   #217
Izgleda da nisam srca kamenog kako sam prvotno mislila.
Jučer mi oko zasuzilo na Erin Brockovich, kad je nakon cijele borbe s tužbom protiv one kompanije koja je trovala ljude kromom došla reći ženi s rakom koliku odštetu je dobila.
I kad je ta žena u ranijoj sceni pitala "Ako više nemaš dojke ni maternicu, jesi li još uvijek žena?" Ajme.
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 11:39   #218
plakala sam i na Out of Africa (Robert Redford i M.. Streep u glavnim ulogama)
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 11:44   #219
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
plakala sam i na Out of Africa (Robert Redford i M.. Streep u glavnim ulogama)
I na to,i na Imitaciju života i još hrpu toga...ma ja plačem i na reklamu za Merci...
sayhey33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 12:20   #220
Quote:
InnGirl kaže: Pogledaj post
Najvise suza prolila na Schindlerovu listu. I to u kinu. Sve mi bilo neugodno, a nisam mogla prestati tuliti.
joooj i ja...srića moja doma sam gledala na kauču...al sam tulila ka nikad prije, a bome ni posli.

i obavezno se raspalačem na La vita e bella i Mostove okruga Madison (scena u autu na kiši kad ne zna bi li uvatila kvaku i izašla za njim ili ostala)
__________________
"Leave the gun. Take the cannoli."
amali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.