Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2012., 11:37   #81
Quote:
zvoncicaXD kaže: Pogledaj post
Mail od HZZO-a: [email protected]

Mail od jutarnjeg: [email protected]

Pa evo raspišite se ljudi!
Poslala sam podugački mail redakcijama jutarnjeg, večernjeg, 24 sata i nove tv pa šta bude
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 11:47   #82
ja sam poslao 3-4 emaila... ministarstvu, vladi i siniši vargi (HZZO) na privatni facebook profil... hahahhaha sad me baš zanima šta će i oće li itko odgovoriti, mislim da je ne dopustivo diskriminirati zdrastvene djelatnike, pogotovo sto se tice moje struke, koja je u vecem dijelu zemlje deficitarno zanimanje... doktori dentalne medicine, po ovome ispadaju manje vrijedni od doktora medicine ...
keyofsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 12:06   #83
Quote:
keyofsoul kaže: Pogledaj post
ja sam poslao 3-4 emaila... ministarstvu, vladi i siniši vargi (HZZO) na privatni facebook profil... hahahhaha sad me baš zanima šta će i oće li itko odgovoriti, mislim da je ne dopustivo diskriminirati zdrastvene djelatnike, pogotovo sto se tice moje struke, koja je u vecem dijelu zemlje deficitarno zanimanje... doktori dentalne medicine, po ovome ispadaju manje vrijedni od doktora medicine ...
Pokušavala sam bezuspješno oko pola sata naći neku noviju listu deficitarnih zanimanja, jel postoji kakva ?
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 12:23   #84
http://www.hzz.hr/DocSlike/preporuke_11_PDF.pdf
keyofsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 12:38   #85
Hvala, nikad to ne bi našla, evo moja struka je u mojoj županiji deficitarna plus i na više od 10 ovih navedenih područja...
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 12:52   #86
Uskoro trebam diplomirati farmaciju, pratim vas redovito na ovoj temi i ne mogu naprosto vjerovati dokle nas je ova nova vlast dovela.

Farmacija je deficitarna struka u svim zupanijama i sad nam oni ne zele odjednom platiti pripravnicki, a glavno da ce platiti svima 1.godinu studija, znaci hrpi ljudi koja upisuje ekonomiju,pravo, promet i slicne fakultete za koje govore da treba smanjiti kvotu, al eto ocito je da je pri raspodjeli sredstava opet vazno pridobiti vecinu, a nas par stotina raznih medicinskih struka ko j*be

Jos ce na kraju ispasti da cemo morat volontirati za 0,00kn, s obzirom da ne spadamo ni u onu kategoriju od 1600kn.

Ne preostaje nam drugo nego cekati, da cujemo sta oni imaju sluzbeno za reci i objaviti, samo nevjerojatno mi je sto sa svih strana svi sute i zavlace ljude umjesto da kazu kakvo je stanje.
maya_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 12:56   #87
Quote:
maya_zg kaže: Pogledaj post
Uskoro trebam diplomirati farmaciju, pratim vas redovito na ovoj temi i ne mogu naprosto vjerovati dokle nas je ova nova vlast dovela.

Farmacija je deficitarna struka u svim zupanijama i sad nam oni ne zele odjednom platiti pripravnicki, a glavno da ce platiti svima 1.godinu studija, znaci hrpi ljudi koja upisuje ekonomiju,pravo, promet i slicne fakultete za koje govore da treba smanjiti kvotu, al eto ocito je da je pri raspodjeli sredstava opet vazno pridobiti vecinu, a nas par stotina raznih medicinskih struka ko j*be

Jos ce na kraju ispasti da cemo morat volontirati za 0,00kn, s obzirom da ne spadamo ni u onu kategoriju od 1600kn.

Ne preostaje nam drugo nego cekati, da cujemo sta oni imaju sluzbeno za reci i objaviti, samo nevjerojatno mi je sto sa svih strana svi sute i zavlace ljude umjesto da kazu kakvo je stanje.
Slažem se s tobom, ovo je stvarno strašno, nije mi jasno da se jedna vlada moze tako ponasati prema zanimanjima koja su deficitarna?!?!?!?
Što je najgore niko nam se službeno nije obratio, nego šute jer mise da cemo i mi šutiti... užas!!
keyofsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 13:15   #88
Eto, ocito da moze, kod nas je sve moguce...

Bojim se da sve ovo vodi tome da cemo morati volontirati (i to za 0,00kn) ukoliko zelimo odraditi pripravnicki. Ili jednostavno sjediti doma i cekati neka bolja vremena

Naravno da trebamo napraviti sve da to sprjecimo. Mislim da oni sute jer pokusavaju dobiti na vremenu, svjesni su kakve ce reakcije izazvati objava da nema vise placanja pripravnickog osim za dr medicine (a i za to je upitno kad ce biti i koliko ce mjesta biti).

A eto mozda se varam i mozda ipak na kraju pod pritiskom svih nas i medija i svih koji cuju za ovo ipak odluce ispraviti nepravdu.
maya_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 13:27   #89
Quote:
maya_zg kaže: Pogledaj post
Uskoro trebam diplomirati farmaciju, pratim vas redovito na ovoj temi i ne mogu naprosto vjerovati dokle nas je ova nova vlast dovela.

Farmacija je deficitarna struka u svim zupanijama i sad nam oni ne zele odjednom platiti pripravnicki, a glavno da ce platiti svima 1.godinu studija, znaci hrpi ljudi koja upisuje ekonomiju,pravo, promet i slicne fakultete za koje govore da treba smanjiti kvotu, al eto ocito je da je pri raspodjeli sredstava opet vazno pridobiti vecinu, a nas par stotina raznih medicinskih struka ko j*be

Jos ce na kraju ispasti da cemo morat volontirati za 0,00kn, s obzirom da ne spadamo ni u onu kategoriju od 1600kn.

Ne preostaje nam drugo nego cekati, da cujemo sta oni imaju sluzbeno za reci i objaviti, samo nevjerojatno mi je sto sa svih strana svi sute i zavlace ljude umjesto da kazu kakvo je stanje.
ja sam u identičnoj situaciji kao i ti, i sve više mi se riga kad čujem njihove izjave i kad vidim što rade
arwen_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 14:02   #90
Imate pravo, trebamo se pobuniti. Ja sam jos prije slala na provjereno na novoj tv, te na jutarnji list. Trebamo vrsiti pritisak na njih, jer nije u redu da ovo samo tako prode
kutija za sve is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 16:27   #91
Thumbs up

Pozdrav svima. ;-)
Redovito pratim ovu temu, ali sam se tek danas sluzbeno registrirala.
Moj problem je isti kao i vaš, na žalost :/. Diplomirala sam prije par mjeseci na studiju medicinsko-laboratorijske dijagnostike i cekam natjecaj kojeg nema.
Htjedoh reci da se slazem sa svima koji su prije mene spomenuli kako treba aktivirati medije, ako vec mjerodavne institucije ne reagiraju mozda ce netko od medija pokrenuti pricu.
Danas sam poslala mailove Jutarnjem i Novoj Tv. Mislim da ako nas vise pokusa napraviti pritisak o ovoj temi, da ce se rasprava o njoj negdje i pokrenuti. Zato vas molim da pisete i saljete, mailovi redakcija su vec prethodno objavljeni pa sve znate.
Ima nas previse da bi samo tako bili šikanirani i vjerujem da ako se sami pobunimo da ce i nekakv odjek doci od toliko glasova ;-)
Pišite!
phantom 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 16:36   #92
Najsmješnije je što se nama (farmaceutima) za 3 godine ukida staž (bit će odrađen u sklopu fakulteta) tako da su nas lijepo usrećili...
Child42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 16:56   #93
Jeste primjetili kako se u vecini zupanija traze medicinske sestre s visom strucnom spremom, ali eto po njima to nije u deficitu. Takoder se dosta traze i farmaceuti. Sramota, kada tamo sjede doktori medicine, a ne doktori stomatologije, biokemicari i sl., zato samo svoje obskrbljuju. Nemam nista protiv doktora medicine, ali ovo je diskriminacija prema ostalima, osobito prema drugim deficitarnim zanimanjima vezanih uz medicinu.
kutija za sve is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 17:01   #94
Ja se samo nadam da će ih odreda uhvatiti zubobolja, pa nek im zube popravljaju doktori medicine, ili još bolje veterinari, ionako su stoka.
(Uvreda je samo upućena gospodi koja su nas ovako diskriminirala, nemam ništa protiv medicinara ili veterinara)
doni_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 17:31   #95
Quote:
phantom 17 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. ;-)
Redovito pratim ovu temu, ali sam se tek danas sluzbeno registrirala.
Moj problem je isti kao i vaš, na žalost :/. Diplomirala sam prije par mjeseci na studiju medicinsko-laboratorijske dijagnostike i cekam natjecaj kojeg nema.
Htjedoh reci da se slazem sa svima koji su prije mene spomenuli kako treba aktivirati medije, ako vec mjerodavne institucije ne reagiraju mozda ce netko od medija pokrenuti pricu.
Danas sam poslala mailove Jutarnjem i Novoj Tv. Mislim da ako nas vise pokusa napraviti pritisak o ovoj temi, da ce se rasprava o njoj negdje i pokrenuti. Zato vas molim da pisete i saljete, mailovi redakcija su vec prethodno objavljeni pa sve znate.
Ima nas previse da bi samo tako bili šikanirani i vjerujem da ako se sami pobunimo da ce i nekakv odjek doci od toliko glasova ;-)
Pišite!
Poslala sam danas toliko mailova da više ne mogu gledati u laptop, nadam se da će biti nekog efekta...

__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 17:37   #96
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Meni nitko nis ne odgovara. Kome se da i tko ima živaca nek im se obrati.
E da, jel itko dobio neke odgovore??
zvoncicaXD is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 17:59   #97
Quote:
zvoncicaXD kaže: Pogledaj post
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Meni nitko nis ne odgovara. Kome se da i tko ima živaca nek im se obrati.
E da, jel itko dobio neke odgovore??
Kad si slala upite? Ja sam tek danas slala na ove adrese
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 18:37   #98
Quote:
supergirl37 kaže: Pogledaj post
Kad si slala upite? Ja sam tek danas slala na ove adrese
Ma i ja sam tek danas ujutro slala... al ono-nestrpljiva sam
zvoncicaXD is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 18:48   #99
Quote:
zvoncicaXD kaže: Pogledaj post
Ma i ja sam tek danas ujutro slala... al ono-nestrpljiva sam
Lol a ja ono mislila da je prošlo bar par dana
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 18:56   #100
Evo upravo sam saznala da HZZO za 2 dana objavljuje natječaj... Ali natječaj da ljudi pošalju duhovite priče kako su prestali pušiti. Ko bude najduhovitiji dobije besplatno dopunsko....
Tako da... nemojte mislit da oni ništa ne rade. Ipak se raspisuju natječaji
zvoncicaXD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.