Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2006., 22:34   #21
E, da ....koje bi ti crijevo da ti čovjek ugura?
Jel bi tanko il debelo?

I, imaš li možda još nejgdje kakve usne - možda čmarne???!!???

(PS. Moja frendica koja ovo čita - i krepivlje od smijeha ti preporuča Lipfinity; traje cijeli dan )
__________________
Promijenila sam se...puno sam zločestija nego prije!
Bojte me se, jako me se bojte...
Riječanka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 23:29   #22
Quote:
jaja kaže:
Kaj očeš reć da ja nemam dostojanstvo kad širim noge na ginekološkom stolu ?
Valjda idem tamo iz namjere da izgubim dostojanstvo, zdravlje je u tom slučaju na zadnjem mjestu.
Imam jednog dostojanstvenog doma, raspada se od dva prišta na ruci.I to mu je razlog da ne makne svoj tanjur sa stola.

Izvini, mislim da je neugodnije vadit bris iz nazofafinksa (ona žica nema ni početak ni kraj) pa nisam vidjela da je moje djete od tog radilo drame.

Čuvaj muško dostojanstvo, ak te vesli, sretno ti bilo

P.S. Moje su ljepše od tvog malog !
jel ti ne prepoznaš malo "testosteronske spike" ili...?...( Hint - naglasak je na ....)....

p.p.s....što je je...al opet ti dođe na isto.... ..tj. ti sretna na kraju!....
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 23:50   #23
Quote:
trebor kaže:
jel ti ne prepoznaš malo "testosteronske spike" ili...?...( Hint - naglasak je na ....)....

p.p.s....što je je...al opet ti dođe na isto.... ..tj. ti sretna na kraju!....
Ebeš tvoje testosterone, moj PMS je jači
__________________
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego izgubiti život u trenutku...

živi i pusti druge da žive ...
jaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 23:57   #24
Quote:
jaja kaže:
Ebeš tvoje testosterone, moj PMS je jači
...e nije....
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 00:00   #25
Quote:
trebor kaže:
...e nije....
Pametniji popušta
__________________
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego izgubiti život u trenutku...

živi i pusti druge da žive ...
jaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 00:28   #26
Hvala svima na odgovorima. Cura ima HPV pa zato ne znam bas kakva je korist od Sumameda da na blef pijem. A doktorica mi usput sve zivo napisala na uputnicu i ceka me pravo veselje od briseva. Nisam nigdje vidio, jel netko napisao gdje to mogu u Zagrebu sve na uputnicu obaviti?
 
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 01:10   #27
Quote:
trebor kaže:
...E mango, nije stvar u veličini štapića nego u "target pointu" za štapić... ....naročito ako se to baš i ne mora raditi i postoji alternativa i terapija je uvijek ista više-manje...
....a i mi muški se moramo držati zajedno kad je dostojanstvo u pitanju.... ....

Znam imam i ja jednog takvog, popio bi bilo kaj i mazao s bilo cim.

Mi zene smo skroz jace od vas, kak god okrenes.

Evo jedno hipotetsko pitanje za decke: Jel bi vam bilo lakse kad bi zgodna laborantica uzimala bris?
MangoAnanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 02:00   #28
Quote:
MangoAnanas kaže:

Evo jedno hipotetsko pitanje za decke: Jel bi vam bilo lakse kad bi zgodna laborantica uzimala bris?

Ja mislim da ne bi!

U krajnoj liniji, mogli bi si uzeti i sami bris - ionako kada se "igraju" s njim ga bjesomučno natežu
pa si ga mogu i malo pročačkati štapićem

A neki i stavljaju ruž za usne...
__________________
Promijenila sam se...puno sam zločestija nego prije!
Bojte me se, jako me se bojte...
Riječanka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 02:04   #29
Quote:
Riječanka2 kaže:
stavljaš li na njih i ruž?
*mental image*
sto ja uopce radim na ovom topiku?
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 02:08   #30
Quote:
Crimson Petal kaže:
*mental image*
sto ja uopce radim na ovom topiku?
Kradeš Bogu dane...trošiš impulse...baš kao i ja
__________________
Promijenila sam se...puno sam zločestija nego prije!
Bojte me se, jako me se bojte...
Riječanka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 07:03   #31
Quote:
Riječanka2 kaže:
Ja mislim da ne bi!

U krajnoj liniji, mogli bi si uzeti i sami bris - ionako kada se "igraju" s njim ga bjesomučno natežu
pa si ga mogu i malo pročačkati štapićem

A neki i stavljaju ruž za usne...
Ja sam imao cystoskopy prije tri tjedna ,imao sam prilika cuti iz teatra "muskarce...momke iz teretane prave muskarce'...kako vristu kao da ih kolju... ....skoro sam i sam pobjegao kad sam ih cuo...kada sam ja dosao na red...nista niti jedan uzdah , doktor mi je kazao da svi imamo isti proces ali da vecina mladjijih muskarca su "jako osjetljivi"...govorio sam sa doktorom i gledao proces......koji je bio neugodan ali ne i nesto poseban sa bolom.

colonoskopy i endoskopy sam imao jedno za drugim bes ikakovoga sedativa...
a sta kazes ja bi bio u stanju sam si uzeti stapic i ugurati za bris.

Jednom sam 800km u pustinji najblizie mjesto 400km...porezao nogu oko15 cm i dosta duboko ...stegnuo sam rucnik....i sam sam si sasio i zavrsio posao i vozio natrag doma 10 sati, tekar drugi dan vidio doktora poslije posla, i ostali su moji stiches i sve je zaraslo perfektno.

E ti heroji is teretane i sportasi...malo se ozljede pa placu ko mala djeca....samo su veliki na jeziku...kada dodje da treba raditi ili fizicki dizati ili prolaziti bolove za kurac su.


__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 16:20   #32
e sad sam se nasmijala ...pa mogu veselo doma
__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 18:31   #33
Quote:
Riječanka2 kaže:
Arslane, ustašca moja slatka..gdje ti na kurcu imaš usne?????
Imaš li k**** uopće????
Kakve pizdarije pišeš, majko moja mila

Na glaviću je orificij uretre, koji se nikada ne stišće, baš kao što je napisala Mango-Ananas, koja je za razliku od tebe učila anatomiju ( a najvjerojatnije i vidjela češće od tebe izvjestan organčić ) već stalno zjapi u obliku procjepa (vidi bilo koji udžbenik anatomije za srednju medicinsku školu - one za medicinski fakultet bi bile za tebe previše, očito).
I ne treba ulaz u uretru ničim širiti - Foleyev kateter je zaobljen na vršku a još se i premaže parafinskim uljem ili pak anestetičkim gelom pa klizne

Mačak dragi i preslatki - a da ti nisi možda hermafrodit pa imaš kurčić i pičkicu including usne i usnice, sve u jednom komadu????
Btw...te "usne"...stavljaš li na njih i ruž?
Jadna izliko za intelignetnu osobu, jesi li ti u stanju napisati vise od 2 posta za redom a da ne vrijedjas sugovornike koji se usude ne sloziti se s tvojom samoproglasenom bozanskom dogmom?

Ako vi, arognatni medicinari, nesto zovete drugacije, mogla bi barem pokazati toliko kulture da shvatis kako se cijeli svijet nece muciti da studira kako se taj dio korektno anatomski zove, nego ce koristiti rijeci koje im padnu na pamet.

Meni se orificij uretre (zasto k vragu ne mozes reci otvor mokracovoda, valjda je prevelika opasnost da ljudi kojima govoris shvate o cemu govoris?) cini kao nesto nalik na usne, pa sam zato i rekao usne. Orificij, ma super, draga Stultusina. Sad mi je jasno zasto stavljas tolike smiley-e, samo se treba sjetiti poslovice "Stultus est sine casa ridere" (hrv. "ludjak se smije bez razloga").

Tebi za informaciju, radi se o izuzetno osjetljivom djelu tijela. Pogledaj svoj izlizani anatomski prirucnik koliko tamo ima zivcanih zavrsetaka, pa ces valjda onda shvatiti zasto su muskarci osjetljivi na diranje stapicima. Ne ocekujem da te dira, jer ti zivcani zavrsetci ne idu u tvoj mozak, a to sto pacijenta boli, zabole tebe djon, zar ne? Valjda je lud kad se dere! Samo ga posalji psihijatru, kao sto radis sa svima koji ti se ne dopadaju. Komunisti su koristili psihijatriju za uklanjanje nepozeljnih, pa sto ne bi mogla i ti?
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 18:40   #34
Quote:
VILKO kaže:
E ti heroji is teretane i sportasi...malo se ozljede pa placu ko mala djeca....samo su veliki na jeziku...kada dodje da treba raditi ili fizicki dizati ili prolaziti bolove za kurac su.
Naravno Vilko. To je lako razumijeti. Tko se brine za svoje tijelo, ide u teretanu i ocito pati na svoj izgled, taj nece lako prihvatiti da mu se nanosi bol ili da mu tijelo ne funkcionira kako treba.

Ne bi ih ja shvacao kao heroje. Niti su oni bolji od tebe radi svoje nabildanosti, niti si ti ista bolji od njih radi svog visokog praga bola. Ako ih boli, sasvim je u redu da komuniciraju svoju nelagodu, taze analgetike ili vise paznje. Nismo svi isti.

Fascinira me kako se zene podsmjehuju muskoj nelagodi oko diranja organa kojeg one nemaju. To je kao da se ja smijem da me ne smeta jako recimo 10 samara po prsima i kako su sad zene placljive kad ih to toliko smeta. Tolerancija ide u oba smjera drage moje.
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 20:14   #35
oko diranja organa kojeg one nemaju. To je kao da se ja smijem da me ne smeta jako recimo 10 samara po prsima i kako su sad zene placljive kad ih to toliko smeta. Tolerancija ide u oba smjera drage moje.[/QUOTE]


Pa naravno da se podsmjehujemo takvoj nelgodi jer ipak je riječ o običnom pregledu ( kojeg obavlja 1 od 20 muškaraca i to samo kad mu voda dođe do grla ).Što bi svaka žena trebal tu pisati koliko joj je nelagodno kod svakog j.....g pregleda kod ginekologa , a da ne pričam o pregledima za vrijeme trudnoće ....a tek o pregledima kod upale rodnice ili jajnika.....Ili ti možda misliš da smo mi ženska populacija , manje više mazohisti ,pa u tome naprosto uživamo??

Usporedba pregleda sa šamaranjem prsiju???? si ti normalan čovjek ili samo ovdje baljezgaš da ti prođe vrijeme???
__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 20:50   #36
Quote:
Arslan kaže:
Fascinira me kako se zene podsmjehuju muskoj nelagodi oko diranja organa kojeg one nemaju. To je kao da se ja smijem da me ne smeta jako recimo 10 samara po prsima i kako su sad zene placljive kad ih to toliko smeta. Tolerancija ide u oba smjera drage moje.
Cek, ti usporedujes bris uretre sa samaranjem sisa (lat. mamma)? Prvo sam , pa onda

Jedna lekcija iz anatomije: i zene imaju uretru, pa kroz sta bi dovraga urinirale? Ah, sorry, buduci da preferiras hrvatski, reci cu pisale.

Mokracovod je ureter, a uretra je mokracna cijev. Kad vec forsas latinski u svojim postovima.
MangoAnanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 20:58   #37
Ček sad bu on to u wikipediji proveril.....
__________________
ah..i dalje...ah
krpica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 09:26   #38
Mislim da se uzima u Zaraznoj bolnici, tamo na Mirogojskoj. Bio je moj decko. Poslije je hodao kao kauboj. Gle, malo neugodno jest, ali ima i puno gorih stvari...
moix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 12:06   #39
Quote:
MangoAnanas kaže:
Cek, ti usporedujes bris uretre sa samaranjem sisa (lat. mamma)? Prvo sam , pa onda

Jedna lekcija iz anatomije: i zene imaju uretru, pa kroz sta bi dovraga urinirale? Ah, sorry, buduci da preferiras hrvatski, reci cu pisale.

Mokracovod je ureter, a uretra je mokracna cijev. Kad vec forsas latinski u svojim postovima.
i ko zemsko kazem da kateter jest neugodan al nije bolan, daklem za pretpostaviti je da je i bris u tom rangu
stoga, decki, ne placipickarite nego stisnite zube i budite muskarci s mudima
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 19:58   #40
Ne mogu vjerovati koja je ovo tvrdokornost. Sve bi samo pjevale kako su muskarci mekusci. Mozete li vi shvaitit da je muska uretra okruzena s puno vise zivcanih zavrsetaka nego sto je to slucaj kod zene? Vrh glavica penisa ima zivcanih zavrsetaka kao recimo klitoris

Ergo, nelagoda umetanja katetera kod muskarca je zbog te anatomske razlike bitno veca nego kod zene (zamislite da vam netko struze kateterom po klitorisu).
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.