Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2014., 23:14   #121
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Nema ti toga, kad jednom sobu počistiš, ideš dalje
Nisi me razumeo.

Ne mogu da se setim na kom chapteru bese kad sam bio na manjku s municijom i brze trcim do lifta iz kog bacim bombu pa ih cekam gore na spratu ali kuckini sinovi se kriju dok ja ne izadjem iz lifta ha ne nasedaju 2x na istu foru

Primetio sam to da ne napadaju dok si u liftu vec cekaju da zakoracis nekoliko koraka van lifta pa onda krenu u atack.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 21:14   #122
Katastrofa je kad se ostane s malo ammoa i healtha tamo gde ima puno karakondzula !

Zesce sam zapeo na chapteru 10 evo ovde i ono pre toga sam jeva presao.

Da imam vise municije i healt islo bi to lakse ovako em imam malo minicije em trebam da pazim da me ne taknu jer toliko malo healtha imam.

Ali super je napeto. Ono sto ide malo pre ovoga sam mogao da kad ubijem nekog monstera odem do shopa i kupim ammo ali sada to ne mogu.

No sokirao sam se kad sam vido da tip koji prelazi igru na YT walktrough ima preko 30.000 kredita jbt ja kad sam dosao do dafe stanice i shopa tu gore na clipu koji postavih imao sam tek nesto preko 4.000 jbt odakle njemu toliko
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 12:47   #123
Nakon malo duze pauze nastavljam igranje.

Trenutno sam negde na Chapteru 11.

Onaj deo s karantinom me najvise jebao tu sam zaglavio i danima nisam mogao da prodjem pa sam na kraju morao da smanjim tezinu da bi prosao.
Jer problem je sto sam imao premalo energije (red zone) ono samo da me taknu i riknem.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 11:32   #124
The End

Zavrsih igru. Vrlo dobra, uzivao sam maximalno.

Zavrsnica premocna. Svidelo mi se ono kad masovno napadaju i taman pomislim prestace da dolaze kad ono stize ih jos no ja se samo povucem u neki ugao izvadim testeru i koljacina moze poceti
Nema boljeg oruzja od testere kada si sateran u cosak, testera je zakon.

Ono sa probadanjem oka je bilo cool. Onaj necromorph koji se kao vukodlak sastavlja kad ga rastavis je fora ali malo su preterali s njim, ok je da ga bude jednom ali ne 100x u zavrsnici jer mi je ubrzo postao dosadan.
Svidelo mi se ono na kraju kad se igra zavrsava i ja ustao sa stolice kad ono ima jos da se igra trebam leteti prema letilici da se spasem.

Sada sledi Dead Space 3.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 02.06.2014. at 11:38.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 20:12   #125
Ako nekom treba igrica nudim za sicu(steam verzija,javit se na pm
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 20:39   #126
Helooo

trebam malo razjašnjenje.. vidim da su se popravili po pitanju oružja i odijela, ali nešto ne razumijem. Kad ti prvi put ideš uzet odijelo, oni tamo nude hrpu njih. Kad sam izabrala, meni nigdje nije pisalo ne možeš uzeti to odijelo moraš uzeti neko prvo najjadnije pa od tuda dalje. Ne kužim koje odijelo mogu uzeti?

Jeli mogu uzet bilo koje ili kako? Šta se više ne troše pare na njih? Nije mi baš jasno. Nekakvi znakići stoje u malom krugu pokraj svakog odijela i oružja, šta je to?
__________________
Postoje dvije vrste ljudi: oni kojima se sviđam i oni koji nemaju ukusa.
LostGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 23:03   #127
Nakon prologa, u prvom dućanu, imaš Engineering Suit. Nakon toga možeš pronaći novi Suit na levelima 4, 8 i 11. Ako imaš Collectors edition onda već u prom dućanu imaš i Zealot Suit koji je jači.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 17:41   #128
Mislim da me nisi skužio. Igram na n normal. Ovo je prvi dio di uzimaš odjelo. Ima ih svakakvih, kao i onaj prvi koji izabireš kao najjadniji pa ga nadograđuješ šta si napomenuo. Ali zašto bi uzela taj kad imam izbor? Ova slika niže je od jednog od igrača, i gledam njega i on isto vijeća koje bi uzeo i izabrao je neko od ovih boljih.
Vidjela sam kod puno igrača na youtubu da je jedan koji igra, očito na najjačem nivou, ima mogućnost izbora samo jednog jedinog odijela. Pa kod drugog ima slika kao kod mene na NORMAL.
Ja sam izabrala neko od ovih nacrtanih i nije mi rekao ne možeš uzeti to odijelo. Evo. Bez problema mi je navukao odijelo nit novčiča nisam potrošila. I zato pitam koja je onda svrha da uzmem najgore odijelo pa da se idem zahebavat sa nadograđivanjem. Čim sam ovo obukla izgledan ko gospođa čovjek i još ima nekakve kružiće evo strelicama sam označila pa neznam šta to znači.

__________________
Postoje dvije vrste ljudi: oni kojima se sviđam i oni koji nemaju ukusa.
LostGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 19:40   #129
Očito imaš neke add on instalirane ili DLC-ove koje ti daju odmah u startu izbor više odijela.
gramchega is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 21:11   #130
A bezveze. Vjerojatno je ova igrica kaj sam skinula sa dodacima. Nisam baš to očekivala hmm.

Malo mi sad to nije to da ne igram kako bi i svi igrali al dobro, šta je tu je. Tnx.
__________________
Postoje dvije vrste ljudi: oni kojima se sviđam i oni koji nemaju ukusa.
LostGirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:48.