Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2017., 07:41   #1
Mango #2 (pročitati uvodni post)

Popis trgovina:

RIJEKA:
-Tower Center Rijeka Janka Polića Kamova 81A

ŠIBENIK:
-Ulica Velimira Skorpika 23 (City Life)

SPLIT:
-Vukovarska Ulica 207 (City Center One)

ZADAR:
-Siroka Ulica 1ª

OSIJEK:
-Castello Trg Ante Starčevića 9

ZAGREB:
-Avenija Dubrovnik 16 (Avenue Mall)
-Ilica 20
-City Ctr Jankomir 33
-Ulica Vice Vukova 6
-Zapresicka 2 Jablanovec
-Garden Mall Dubrava Ulici Ulica Rudolfa Kolaka 14


Online shopovi:

MANGO
MANGO OUTLET

Informacije o online naručivanju s Manga i Mango outleta (hvala forumašici latica*):

Quote:
latica* kaže: Pogledaj post

-Mango dostavlja overseas express.

-Plaćanje je moguće karticom i pouzeću. Kod plaćanja pouzeću nema nikakvih dodatnih troškova!

-Ako nikoga nema doma u sandučiću ostave obavijest da su bili. Ne znam koliko puta ponovno dolaze, jer se nisam susrela s tim! Ali kada nađete žutu ceduljicu možete ih vjerojatno nazvati i dogovoriti se kada da se točno obavi dostava.

-Povrat robe je moguć, jednostavno popunite na papiru koji dođe sa robom da vraćate i stavite to u vrećicu za povrati koju dobijete sa paketom. Također dođe i naljepnica na kojoj je adresa za povrat u Munchenu.
Poštarinu vam neće nitko vratiti osim valjda ako je njihova greška ( npr.dobili ste oštećenu robu, dvije lijeve cipele i sl. ). To je logično, kao i na ostalim sajtovima. Ako vam se ne sviđa ono što ste kupili sami plaćate poštarinu kod povrata! Ne trebate im se ništa javljati mailom i slično. Oni će se vama javiti kad im je roba stigla i uskoro nakon toga uplatiti novac nazad na karticu kojom ste i platili. Ako ste platili pouzeću, tražit će vas da registirate na svom računu neku karticu na koju vam mogu uplatiti nazad novac.

-Narudžba se može pratiti i meni je do Zagreba do sada uvijek putovala 5 dana. My account-my orders-querly order status. Meni uvijek bude dostavljena sljedeći dan nakon što stigne u Hrvatski Leskovac.

-Poština je besplatna na mangu za narudžbe iznad 300 kuna, a na mango outletu za narudžbe iznad 350 kuna. Evo sad sam pokušala nešto bezveze ubaciti u košaricu, ispod 300 kuna, piše da je poštarina 39 kuna.
Ekspresna dostava na "običnom" Mangu je 95 kn, a standardna 39 kn, na narudžbe ispod 300 kn.
Na Mango outletu nema ekspresne dostave, a obična se plaća 60 kn na narudžbe ispod 350 kn.



Info za povrat
BANK: npr; PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D. ZAGREB
ACCOUNT HOLDER: IME I PREZIME
ACCOUNT NUMBER: BROJ RAČUNA...10 znamenkasti...zadnji brojevi od ibana
SORT CODE: 2340009
IBAN:
SWIFT: PBZG HR 2X


Na temi vrijede opća pravila Forum hr i podforuma Moda, uz napomenu da je prodaja u bilo kakvom obliku zabranjena. U tu svrhu postoji podforum Mali oglasi.
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 08:48   #2
Ima koga za mango outlet narudžbu iz Osijeka?
Imam jednu torbu os 115 kn koja ne ulazi u popust, ali ju vijam od prošlwe godine pa da ne plaćam poštarinu
Hvala.
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 09:17   #3
Jel mogu vise narudzbi vratiti u jednom paketu?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 23:30   #4
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Jel mogu vise narudzbi vratiti u jednom paketu?
Da, ja tako skoro uvijek vraćam, pričekam da mi dođe više stvari iz više narudžbi pa vratim sve što mi se ne svidi ili ima neku manu. Od svega staviš papire o vraćanju nazad označiš što vraćaš i to je to. Oni će ti onda za svaku zasebno vraćenu narudžbu poslati zaseban mail o refundu.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 11:02   #5
Može li se i platiti americanom na Mango (i Mango outletu) web shopu, i ide li na rate?
Jeanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 14:26   #6
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post
Da, ja tako skoro uvijek vraćam, pričekam da mi dođe više stvari iz više narudžbi pa vratim sve što mi se ne svidi ili ima neku manu. Od svega staviš papire o vraćanju nazad označiš što vraćaš i to je to. Oni će ti onda za svaku zasebno vraćenu narudžbu poslati zaseban mail o refundu.
Koju naljepnicu u tom slučaju zalijepiti na paket? Pretpostavljam bilo koju.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 18:03   #7
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Koju naljepnicu u tom slučaju zalijepiti na paket? Pretpostavljam bilo koju.
Da, bilo koju, samo ja odrežem onaj bar kod dolje, tako da se vidi samo adresa...

Nevezano:
Ako netko ima narudžbu za vratiti s Outleta i narudžbu s običnog Manga, onda se to mora slati odvojeno, naravno! Nikako zajedno. Samo više narudžbi s Mango Outleta na Mango Outlet, ili više narudžbi sa redovnog Manga na Mango, mislim da se to podrazumijeva i da je svima jasno, ali imala sam jedan upit prije ...
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 19:41   #8
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post
Da, ja tako skoro uvijek vraćam, pričekam da mi dođe više stvari iz više narudžbi pa vratim sve što mi se ne svidi ili ima neku manu. Od svega staviš papire o vraćanju nazad označiš što vraćaš i to je to. Oni će ti onda za svaku zasebno vraćenu narudžbu poslati zaseban mail o refundu.
Spakirala sam 3 narudzbe i sve zajedno poslala

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 21:06   #9
Pardon na privatiziranju teme, ako cura koja mi je poslala upit za mjere i fotke kaputa koji mi je došao i koji je u biti M, a ne S, vidi ovu poruku - pošalji mi pliz ponovo poruku, slučajno sam te izbrisala iz inboxa, a ne sjećam se nicka.

medoshtedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 21:26   #10
Cek, sta je preporuka uzet taj kaput broj manji? Ima li jos netko da moze rec? Vidla sam ga danas uzivo na nekoj zenski i divan mi je, odlucila sam ga uzet al inace sam M, i onaj kaput s gumbima sam uzela M i dobar mi je
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 10:28   #11
buhtlica16 u vezi one jakne... ti su ju probala. Jel dovoljno debela, tj. topla? Jel se skupljaju mucice po tom materijalu? kako uživo izgleda ovo krzno na ovratniku?

Sad mi se sve čini da sam ju vidjela u trgovini i da mi je izgledala nekako tanka i puna mucica...
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 22:25   #12
Quote:
Ethan Tremblay kaže: Pogledaj post
buhtlica16 u vezi one jakne... ti su ju probala. Jel dovoljno debela, tj. topla? Jel se skupljaju mucice po tom materijalu? kako uživo izgleda ovo krzno na ovratniku?

Sad mi se sve čini da sam ju vidjela u trgovini i da mi je izgledala nekako tanka i puna mucica...
ja sam probala tu jaknu u trgovini (ali bijelu), i bila mi je super! debela, teška jedno 5 kg, krzno skroz ok! čak sam se bijelu mislila odmah uzeti jer mi je prodavačica rekla da su crne razgrabljene još i prije sniženja. ali bijela zimska jakna nekako mi nije baš... nisam primjetila te mucice, ali definitivno nije bila tanka

nego vidim da stalno neke krive veličine šalju, ako mi se to dogodi, ubit ću nekoga... sutra očekujem dostavu, weeeee
buhtlica16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 22:31   #13
Quote:
buhtlica16 kaže: Pogledaj post
...
nego vidim da stalno neke krive veličine šalju, ako mi se to dogodi, ubit ću nekoga... sutra očekujem dostavu, weeeee
Ako je to radi mog posta - krivo sam se izrazila, nisu oni meni poslali greškom M, dobila sam S kao što sam i naručila, etiketa je u redu, nego je taj S preširok da bi se ikako mogao smatrati S veličinom, to je po meni čisti M - to sam htjela reći.
medoshtedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 22:36   #14
Quote:
medoshtedo kaže: Pogledaj post
Ako je to radi mog posta - krivo sam se izrazila, nisu oni meni poslali greškom M, dobila sam S kao što sam i naručila, etiketa je u redu, nego je taj S preširok da bi se ikako mogao smatrati S veličinom, to je po meni čisti M - to sam htjela reći.
bilo je i zbog tvog posta, a prijateljici koja je naručila s haljinicu poslali su l. al malo mi je lakše, možda je ona bila loše sreće samo :/
buhtlica16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 10:43   #15
Quote:
buhtlica16 kaže: Pogledaj post
ja sam probala tu jaknu u trgovini (ali bijelu), i bila mi je super! debela, teška jedno 5 kg, krzno skroz ok! čak sam se bijelu mislila odmah uzeti jer mi je prodavačica rekla da su crne razgrabljene još i prije sniženja. ali bijela zimska jakna nekako mi nije baš... nisam primjetila te mucice, ali definitivno nije bila tanka

nego vidim da stalno neke krive veličine šalju, ako mi se to dogodi, ubit ću nekoga... sutra očekujem dostavu, weeeee
Hvala, onda sam ja vidjela neku drugu. Meni isto danas stiže...
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 13:56   #16
Mojak jakna stigla, preeeedivna je, odmah na poslu sam morala otvoriti paket i škicnuti ju! Zajubila sam se
buhtlica16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 17:02   #17
Quote:
buhtlica16 kaže: Pogledaj post
Mojak jakna stigla, preeeedivna je, odmah na poslu sam morala otvoriti paket i škicnuti ju! Zajubila sam se
I moja!! Predobra je, topla, debela, duga skoro do koljena, zgleda kvalitetno i vrijedi tih 500kn sigurno. Uzela M, taman mi je u ramenima jedino bi mi bilo bolje da je u donjem dijelu malo uza, al to je do mojih siromasnih bokova, mislim da bi mi S bila mala u ramenima. Hvala puno na linku, spasila si me, mjesecima trazim toplu i lijepu jaknu. Vec 4 sezone nosim jednu Mangovu jaknu jer mi se nist nije sviđalo, sad ju mogu umirovit.
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 19:41   #18
Zar nije danas trebao poceti novi krug snizenja?
CatOnTheRoof is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 22:59   #19
Ja sam samo došla prijavit da više nikad neću kupit pulover na na Mango i Mango outlet stranici. Do sad sam kupila 2 na outletu i jedan na regularnoj stranici i sva tri su imala izvučene očice.
Osim toga sa ostalim sa zadovljna, zadnja narudžba je bila napravljena u nedjelju navečer, u četvrtak ujutro je već stigla.
Imam i jednu zamolbu za cure koje su bile naručivale kad je bila ona greška na stranici, pa je sve bilo previše sniženo.Znači, danas sam napravila jednu narudžbu sa jedne domaće stranice, al mi se sve čini predobro da bi bilo istinito, 99 % je došlo do iste greške. Dobila sam mail sa potvrdom i brojem narudžbe u kojem piše da će mi bit isporučeno u roku par dana, pa me zanima dal imam kakva prava, ako oni odluče da mi ipak to ne žele isporučit. Odabrala sam plaćanje pouzećem.
__________________
Sanity and happiness are an impossible combination.
jaded-pixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 00:34   #20
Kad će drugi treći krug?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.