Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2017., 23:43   #21
Pozdrav,
imam neka iskustva s tim,ništa od preparata iz ljekarne nije pomoglo,na kraju sam čuo za jednostavan način i već nakon tjedan dana vidljive su velike promjene.Namakati noge u 2 litre vode i šalicom octa oko 20 minuta,osušiti pa namakati u isto toliko vode i dvije žlice sode.Ja sam to radio svako jutro.Puno je pomoglo
zeki69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 16:05   #22
https://www.forum.hr/showthread.php?p...9#post63343449
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 14:23   #23
Kombinacija potpuno prirodnih preparata bez ikakve kemije i šta je najbolje isprobano! Preparati su ekološki razgradljivi, bez umjetnih sastojaka , na bazi biljaka nevena, kantariona i drugih... Koga zanima nek se slobodno javi na mail [email protected]
Jalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 15:41   #24
Exclamation Liječenje gljivica na noktima

Poštovani svi,

informacija svima kojima je možda potrebna

Centar Medivia u Zagrebu (Dragutina Mandla 7) i Čakovca (Franca Prešerna 13) ima najnoviju, i trenutno najsigurniju tehnologiju za liječenje gljivičnih oboljenja noktiju. Radi se o hladnom laseru (znači ne koriste se visoke temperature) i rezultati uspješnosti liječenja su zaista visoki.

Ako nekoga zanima više infomacija može pronaći na linku: https://medivia.hr/usluge/neinvanzivni-tretmani/
guest 26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2018., 20:58   #25
Pazite s cajevcem, ja nisam imala efekta s tim kad bi otopila u vodi ali mi je onda netko rekao da kapnem direktno na nokat. A kako sam ja imala neki visokokoncentrirani iz Australije, nakon tjedan dva sam primijetila crvenilo pri korijenu da bi se to proširilo i cijeli nokat mi je otpao!!! Onda sam mazala nevenovom kremom i Gospinom travom i odonda je sve ok. Ali bila sam.u šoku
Ivana335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2018., 22:59   #26
Pratim ovu temu već nekoliko godina,jer me muči sličan problem,i primjenjivao sam mnogo toga što su drugi savjetovali....
Franus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2019., 08:46   #27
http://www.oshadhi.hr/Gljivicne_kozne_infekcije.pdf
isprobano!
600klara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2020., 21:09   #28
Tema je malo zamrla, ali ajde da probam...
Kupila sam ulja u Terra Organici, ali mi djelatnica nije znala reci koji omjeri bi bili najbolji, pa vas molim ako netko zna.
Naoruzala sam se sa:
-tamanu
-timijan
-palmarosa
-cajevac
Rijec je o dugogodisnjoj borbi i slobodno bude malo "jaci" recept.
Idealno u kapima ili postocima, jer imam kapaljku pa da se ne pogubim u preracunavanju ml
shtrumfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2020., 14:47   #29
čajevac se ne preporučuje za muške - samo upozoravam.

ne ići kod pedikera , jer većina uopće NEMA STERILIZATOR, što bi trebao biti osnovni uvjet da neko uopće može raditi tu uslugu - stoga se nerijetko baš zarazite na takvom mjestu.
lobor995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2020., 14:46   #30
Isprobani lijek za gljivice na noznim noktima je vinobran. Kupite najmanju vrecicu vinobrana (cijena par kuna) i napravite uz pomocu vode gustu smjesu koju svaku vecer stavite ispod nokta (ja sam s cackakicom i stapicem za ciscenje uha). Malo praska posipate i u papuce i cipele koje nosite. Gljivice nestaju za desetak dana. Isprobala sam sve i svasta, potrosila puno novaca, a najjeftinije i najbolje rjesenje nam je ispred nosa. Isprobajte..
orion57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2020., 19:34   #31
Quote:
orion57 kaže: Pogledaj post
Isprobani lijek za gljivice na noznim noktima je vinobran. Kupite najmanju vrecicu vinobrana (cijena par kuna) i napravite uz pomocu vode gustu smjesu koju svaku vecer stavite ispod nokta (ja sam s cackakicom i stapicem za ciscenje uha). Malo praska posipate i u papuce i cipele koje nosite. Gljivice nestaju za desetak dana. Isprobala sam sve i svasta, potrosila puno novaca, a najjeftinije i najbolje rjesenje nam je ispred nosa. Isprobajte..
Ovo je na tragu onoga što i ja koristim. Naime, ja koristim vinski ocat. Uočio sam da se bolji rezultati postižu ako se prethodno nokti drže oko 3o minuta u jako toploj vodi, da omekšaju. Još se sa skalpelom i rašpom skine sav višak tkiva koji se pretvorio u kopito. Nakon toga se našprica vinski ocat. To se ponavlja svaki dan, po mogućnosti dva puta. Ne treba zaboraviti da se čarape moraju mijenjati redovito. Ovisno o zaraženosti gljivicama, ovaj postupak može trajati od par mjeseci do par godina. Moram priznati da sam prije ove metode koristio čarli za pranje suđa koji također uništava gljivice. No, od njega sam odustao kad sam primijetio da vinski ocat isto pomaže, a uz to je i zdraviji.
georgy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2023., 10:03   #32
Evo mene zanima kako izgleda kod dermatologa pregled da li je rijec o gljivici na noktu ?
Kako se uzima taj uzorak ?
Da li boli ?
Hvala vam
trijadaqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2023., 16:07   #33
Ja sam cula da se moze rjesiti ako umaces noge u lavoru u koji si dodao dezisan, to ima u svakoj ljekarni, inace sluzi za dezifinciranje vode u bazenima i u površina u kuhinjama i pribora za jelo, u bolnicama…smrdi na klor tj to je klor… Dolazi u sitnim granulama i cijena je takva da se od jedne kutije moze cijela ulica izljecit od gljivica na noktima i kozi. Umaces svaki dan po 10 min dok ih se ne rjesis. Jeftino i djeluje…mozes iskuhat ves s njim, bijeli se kao snjeg….multipurpose on The end
sunlight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:30.