Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 12:46   #4261
Koji krepil
Pretvorit ce Lakerse u svoju privatnu prciju.
Samo cekam dan(a on ce brzo doci) kad ce biti knap tekma, zadnji napad, Lonzo dotada ima dobru tekmu, a netko drugi uzme sut umjesto njega.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 13:38   #4262
valjda boston nije lud da išta daje za lovea

jučer je chris mannix rekao da boston sprema ponudu za obrvu, sad ćemo vidit oće šta bit od toga
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 13:44   #4263
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
jučer je chris mannix rekao da boston sprema ponudu za obrvu, sad ćemo vidit oće šta bit od toga
To je bilo samo nagadjanje.

Da Davis

Sto se tice PG, Cavsi nemaju sto ponuditi Indiani. Morat ce uletit treca momcad.

Ili netko sa boljom ponudom od one Lakersa ( koju moraju poslati, no pisalo se da istrazuju mogucnost nabavke jos jednog 1st rnd picka, tako da neznam sto bi poslali Indiani - njima su pickovi prioritet )
Indy bira...
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 13:50   #4264
ne znam zašto je smiješno da boston pokuša dovest davisa

ako trenutno postoji franšiza koja ima dovoljno za ponudit u zamjenu za davisa onda je to boston. 7 pickova prve runde u iduća 3 drafta i brdo dobrih igrača na sadašnjem rosteru

a pošto znamo da je menadžment pelicansa umno ograničen onda me ne bi ni čudilo da zagrizu i krenu u trade davisa
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:13   #4265
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
valjda boston nije lud da išta daje za lovea

jučer je chris mannix rekao da boston sprema ponudu za obrvu, sad ćemo vidit oće šta bit od toga
Ne bi im Davisa dao ni da mi ponude cijelu prvu petorku.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:28   #4266
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Ne bi im Davisa dao ni da mi ponude cijelu prvu petorku.
ne bi nitko, ali ipak su to pelicansi
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:32   #4267
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post

a pošto znamo da je menadžment pelicansa umno ograničen onda me ne bi ni čudilo da zagrizu i krenu u trade davisa
Tek ulaze u prvu sezonu sa Davis - Cousins tandemom.
Moze Boston poslati ponudu, ali nema tog paketa za kojeg bi se rjesio Davisa.
Toliko nesposoban nije nitko.

Okrenimo se realnijim tracevima.
__________________
- Hope is a waking dream -
IdiMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:13   #4268
Quote:
IdiMi kaže: Pogledaj post
Tek ulaze u prvu sezonu sa Davis - Cousins tandemom.
Moze Boston poslati ponudu, ali nema tog paketa za kojeg bi se rjesio Davisa.
Toliko nesposoban nije nitko.

Okrenimo se realnijim tracevima.
Ja da sam na mjestu Pelicansa bi napravio taj trade, ali bi trazio sve ove pickove Bostona iz prve runde, Browna i Zizica i onog Yabusellea ili kako se vec pise. Sa time se ispravi svo sranje koje su si sami napravili i mogu u sljedece tri godine sa tih 6-7 pickova koliko ih imaju uz Browna i Zizica napraviti kompentetniju ekipu nego sto ju imaju sada i nego sto ce ju vjerojatno imat sa Davisom u sljedece tri godine jer su davali katastrofa ugovore. A to nisu obicni pickovi prve runde, nego gotovo sigurno top 5 pick od Brooklyna i mozda od Lakersa. A ako imaju svoj pick mogao bi i on zavrsiti u tom rangu.
Realno oni ce sa ovim rosterom tesko zavrsiti i u playoffu, a nagodinu im ode vrlo vjerojatno Cousins osim ako nebi ove godine igrali cudesnu sezonu, a onda ce padati i kvalitetne ponude za Davisa jer ce i ugovor biti kraci.
Realno Davis je sada na vrhuncu svoje vrijednosti, a ja bi napravio trade ako ovo mogu dobiti iz razloga sto on svake sezone ima neke ozljedice i iako ce on kvalitetno biti top 5 igrac lige kroz sljedecih 5-10 godina moze se uvijek ozlijediti u najbitnijem dijelu sezone, a skoro nemoguce ga je u sljedece dvije sezone okruzit sa dobrom ekipom.
telekineza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:15   #4269
Davis

Mislim da samo navijaci Bostona ovo smatraju kao realnom opcijom. Covjek ima 24 godine, odigrao je sezonu kakvu je odigrao i ono najbitnije ima ugovor za sljedece 4 godine. Sljedece godine ce probati sa Cousinsom i njim, ako ne ide Cousins leti ovaj ostaje sigurno

Love je postao podcjenjen igrac. Covjek je 19-11 igrac kao treca opcija gdje ne dobiva puno suteva. On u Indiani bi imao 24-12 sto je jako dobar povrat za Georgea za kojeg znas da odlazi. I ima ugovor sljedece dvije godine garantirano

Ovo oko bird rightsa za Georgea nije palo na pamet
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:21   #4270
da love se stvarno pokazao kao prvi igrac ekipe mislim nije da je on los daleko od toga al mislim da mu je oslo samopouzdanje totalno zbog ovih par godina buduci da su mu ulogu u napadu sveli na stajanje na trici 80% vremena... ne vidim zas bi indiana lovea uzimala kad vec moraju u rebuild totalni tak da se slazem da bi treca ekipa trebala u dealu bit.. ne bi se cudio da lakersi 2.pick ponude ..nemam bas previse vjere u magica, djeluje mi nestrpljiv.
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:22   #4271
Love neka natuče 10 kg koje je izgubio, ona guzica je gradila i grabila 15 skokova po utakmici.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 16:24   #4272
Ja ne znam šta bi Boston morao poslat da dovedu Davisa, to je šuplja priča. Cousins je realniji, ali izgleda da ga ne žele.
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:08   #4273
Indiana je jedna od ekipa kojoj je bitno jedino biti relevantan i u playoffu. Oni nece ici u totalni rebuild sto bi bilo u 3 najlosije ekipe u ligi

Quote:
Kevin O'Connor‏Verified account @KevinOConnorNBA 11h11 hours ago
More
Two NBA sources expect Lakers to parachute into Paul George talks if the Cavs are closing in on a deal. Unclear if #2 would be on the table.
Ocekivano
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 20:45   #4274
http://www.nba.com/celtics/news/pres...k?sf90219853=1

All aboard the band wagon!
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23

Zadnje uređivanje sesve : 19.06.2017. at 22:05.
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 00:15   #4275
Quote:
The Cavaliers, per league sources, have been working today on assembling multi-team trade scenarios to try to acquire Chicago's Jimmy Butler

Ne bi valjda Bullsi pomogli zakletom neprijatelju ?

Quote:
We just learned in a five minute period that the Wolves, Suns, and Cavaliers are all going for Jimmy Butler. The NBA is bananas. I love it.


Woj:

Quote:
Sources: Chicago’s price for Jimmy Butler remains elevated, but Minnesota has assets and interest. Sides made preliminary contact this week.
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 00:43   #4276
Dakle, ide James po dva superstara za ne super momcad
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 00:48   #4277
joj već vidim da ce Bullsi nesto sjebati
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 01:06   #4278
Jimmy bi bio nemjerljivo puta bolji asset za Cavse od Georgea. Al ništa od toga. Čak i Gar i Pax imaju granicu.
DerrickRose is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 01:24   #4279
Dajte kraljici i PG-a i Jimmya, može i Griffin s klupe. Onda Millsap na minimalac u Mordor u zamjenu za Iggya. I tako carrousel.

Westbrook (kad već Paul neće) ako ovo sve prati će u Pelicanse
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 01:44   #4280
I indiana i bullsi mogu puno bolji trejd odradit bez cavsa. Kraljica je ocajna.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.