Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2016., 18:43   #41
Pardon... Da WA mora bit upaljen i aktivan :/ i radit će na udaljenom računalu samo ako se u međuvremenu ne zblesira konekcija pa se mora ponovno skenirat kod...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 11:36   #42
Dobar dan, imam jedan problem!

Skinula sam Viber za win, imam ga na mobitelu(ali je mob trenutno na servisu pa koristim neki stari, na koji nmg instalirat Viber, ne bitno) i do prije par dana je radio dobro a od četvrtka, kad sam ga upalila pojavi mi se kao naslovna strana, bez razgovora i ičega. Kontakte sve imam, i kad odaberem, pokazuje mi normalno jel online ili offline, ali razgovora nema. I ja mogu pisat poruku, ali kad pošaljem, osoba uopće ne primi poruku, znači, ja napišem i kad stisnem send on uopće ne pošalje...jel ga vrijedi reinstalirat ili? Hvala


P.S I hoću ga moć uopće ponovo instalirat, ako ga deinstaliram, bez koda? Tj, hoće mi poslat kod u sms poruci pošto Viber na trenutnom mobu nemam niti ga mogu instalirat?
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 12:51   #43
Odgovorila sam ti u mobitelima... Ne možeš ništa bez mobitela. Mijenjane su verzije pa ga treba opet sinkronizirati/potvrditi broj kodom iz SMSa/poziva kao i prvi put.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:00   #44
Da, vidjela sam! hvala još jednom
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 10:58   #45
Moje pitanje je za Viber desktop verziju. Otkako ga imam, možda godinu dana, stotinu puta se apdejtovao, i svaki put ostaje isti problem. Naime, on meni stalno crashuje. Naročito ako se zahukta na grupi, više ljudi piše. Prvi put danas sam ga išao ubiti u Task Manageru i stoji u zagradi (32bit). Može li to možda biti razlog, jer je moj Windows 10 64bitni? Ruši li se još kome ili vas ima i kojima radi normalno?
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 00:07   #46
Ljudi kako se odlogirati na WIN PC Viberu? Znači, ne deinstal, nego odlogirati se, da netko drugi iz obitelji koji koristi računalo može recimo svoj profil ulogirati i da ne može moje poruke čitati?
Ako se dobro sjećam nekad je bila ta opcija, no više je ne nalazim....

Edit: Našao Račun>Deaktivirati....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:10   #47
Sad imam Viber aplikaciju za Win 10 i ona se uopšte ne može zatvoriti.
Ima li ikakav način da ga zatvorim kad ne želim da ga koristim na kompjuteru? Bukvalno se svaki put ponovo otvori i prima poruke, čak i ako ga killnem u Task Manageru.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2019., 07:59   #48
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Moje pitanje je za Viber desktop verziju. Otkako ga imam, možda godinu dana, stotinu puta se apdejtovao, i svaki put ostaje isti problem. Naime, on meni stalno crashuje. Naročito ako se zahukta na grupi, više ljudi piše. Prvi put danas sam ga išao ubiti u Task Manageru i stoji u zagradi (32bit). Može li to možda biti razlog, jer je moj Windows 10 64bitni? Ruši li se još kome ili vas ima i kojima radi normalno?
Ovo i mene zanima,nitko nije odgovorio. Meni crasuje face mail itd. Zašto????
mosorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2019., 17:05   #49
Da li mogu nekako pokrenuti Viber ili WA na lapu ako nemam mobitel kod sebe? Daje mi opciju da skeniram QR a naravno nemam čime.
Otišao na put a mob ostao u autu.
bricki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2019., 18:11   #50
Kad bi se to moglo onda bi bilo tko mogao tako pokrenuti i citati tvoje poruke. Naravno da se ne moze.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2019., 19:15   #51
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Kad bi se to moglo onda bi bilo tko mogao tako pokrenuti i citati tvoje poruke. Naravno da se ne moze.
bricki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2020., 14:52   #52
Poštovanje

Da li vama ovih dana (od 19. 04. 2020. godine do danas) viber na računalu normalno radi? Zahvaljujem se svima na odgovorima.
__________________
S poštovanjem,
Mihajlo Kovačić.
Mihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2020., 15:14   #53
Da, radi mi sve normalno. Čak više na "crashuje" što mi se na starijim verzijama dešavalo često.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2020., 17:56   #54
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Da, radi mi sve normalno. Čak više na "crashuje" što mi se na starijim verzijama dešavalo često.
Poštovanje points

Možete li poslati link verzije vibera kojega koristite na računalu.
Zahvaljujem se.
__________________
S poštovanjem,
Mihajlo Kovačić.
Mihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2020., 20:33   #55
Ovaj, skineš i redovno nadograđuješ verzije (Viber te to sam pita).
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2020., 15:37   #56
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Ovaj, skineš i redovno nadograđuješ verzije (Viber te to sam pita).
Poštovanje points

Stvar (problem) sam uspješno riješio.
Nadam se da će sve dobro raditi.
Hvala Vam puno na pomoći.
__________________
S poštovanjem,
Mihajlo Kovačić.
Mihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2020., 15:39   #57
Nema na čemu, gospodine Mihajlo. Kad Vas Viber pita da li želite da Vam instalira novu verziju, Vi to uvijek prihvatite, jer nova verzija može biti samo bolja od stare.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2020., 15:51   #58
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Nema na čemu, gospodine Mihajlo. Kad Vas Viber pita da li želite da Vam instalira novu verziju, Vi to uvijek prihvatite, jer nova verzija može biti samo bolja od stare.
Poštovanje points

Tako sam i radio. 19. 04. 2020. godine je viber (očito) nešto štekao. 19. 04. 2020. godine kada mi je viber ponudio instalaciju nove verzije ja sam pokrenuo insralaciju i nakon toga mi je viber prijavio grešku i nisam ga na računalu mogao koristiti. Nakon nekoliko dana sam instalirao verziju vibera koju ste mi Vi preporučili i (za) sada je sve u redu sa viberom na računalu. Nadam se da će tako i ostati. Zahvaljujem Vam se.
__________________
S poštovanjem,
Mihajlo Kovačić.
Mihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2022., 13:43   #59
VIBER

Bok!

Oprostite što vjerojatno postavljam pitanje na krivoj temi i neka netko prebaci ako zna kamo.

Da li je besplatno ako preko Vibera pozivaš nekog u Švicarsku ?? Ovako imam neograničeni internet preko Optime.
Komentatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2022., 13:45   #60
Quote:
Komentatorica kaže: Pogledaj post
Bok!

Oprostite što vjerojatno postavljam pitanje na krivoj temi i neka netko prebaci ako zna kamo.

Da li je besplatno ako preko Vibera pozivaš nekog u Švicarsku ?? Ovako imam neograničeni internet preko Optime.
Pa da, viber ide preko Interneta, ako je neko u Švici na Viberu, svako plaća svome provideru promet, i to je to.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.