Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2017., 12:52   #121
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Bilo bi zanimljivo znati s koliko godina točno je veza pukla jer Saturn ima naviku da sve što je loše, besperspektivno sruši.
26... ali tada se nisam osjećala izgubljeno ko sada... imala sam "samo" 26, osjećala se da život i mladost tek počinje... puna nade i vjere u bolje sutra i tako to...

to mi se doduše nije tako ostvarilo, samo je drugačiji osjećaj bio nakon prekida...

što se tiče samih emocija, jebat ga, bila je to prva ljubav, prvi sex, prvi stan, prvi auto, prvi godišnji, prvi posao... imali smo ime za prvo dijete, zamisljenu starost.. sve sam s njim prošla... trajalo je 8(lipih)+1 godinu, i mislim da je normalno da dio mene (onaj koji se osjeća kao da ima 17) to ne može preboliti...

sa saturnom ili bez..

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:36   #122
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
26... ali tada se nisam osjećala izgubljeno ko sada... imala sam "samo" 26, osjećala se da život i mladost tek počinje... puna nade i vjere u bolje sutra i tako to...

to mi se doduše nije tako ostvarilo, samo je drugačiji osjećaj bio nakon prekida...

što se tiče samih emocija, jebat ga, bila je to prva ljubav, prvi sex, prvi stan, prvi auto, prvi godišnji, prvi posao... imali smo ime za prvo dijete, zamisljenu starost.. sve sam s njim prošla... trajalo je 8(lipih)+1 godinu, i mislim da je normalno da dio mene (onaj koji se osjeća kao da ima 17) to ne može preboliti...

sa saturnom ili bez..

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
Saturn znači razbijanje iluzija, tjera nas da se posvetimo onome što je realno za ostvariti i traži od nas da prihvatimo odgovornost za to.
Sad sigurno više nemaš iluzija kad je u pitanju za tebe pravi muškarac. Sazrela si i točno znaš kakva ti veza treba. Saturn je suočavanje s realnošću i pristajanje na moguće.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:56   #123
Quote:
FlyingAlpha kaže: Pogledaj post
.... 37, Female, single.
Vratila sam se u HR prije, mislim da ce sada 3 god iz SAD-a. Naravno da me povratak docekao sa ubracenim prijateljima i deficitom ljudi za izlazak.
Quote:
Hibrid ponasanja koji sad koristim je osmijeh Naravno, obrativsii pozornost na okolinu u kojoj se krecem. Biti svjestan svih tih ljudi kojima smo okruzeni.
I to funkcionira!


Pri čemu je sasvim nebitno koje je rješenje, bitno je da si ga našla i da (za tebe) funkcionira.

Mogla si, s druge strane, otvoriti temu u kojoj bi ti objasnili da su tu sve neambiciozni krkani i priglupe sponzoruše.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 15:06   #124
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Hej, čovječe! Pa gdje si ti tako dugo?

On-topic: i meni je sve postalo teže otkad sam dobila parcijalu.
Sad se stalno moram izlogiravati i opet ulogiravati.

Ali zato mi neki dolaze hofirati u inbox. Što mi je opet teže jer moram odgovarati ili ispadati nepristojna. I moram svako toliko čistiti inbox. #Croatiantragedies

Zadnje uređivanje Martian7 : 26.07.2017. at 15:24.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 15:21   #125
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Hej, čovječe! Pa gdje si ti tako dugo?
Pravo je pitanje koji mi je vrag da sam svratio.

Quote:
On-topic: i meni je sve postalo teže otkad sam dobila parcijalu.
Sad se stalno moram izlogiravati i opet ulogiravati.

Totalno nisam u priči.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.