Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2017., 18:30   #2801
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post

@ Gift, lako ti je ziherungovim ... po gloginjama mlatiti.
Hehehe, ne njegovim nego svojim vlastitim. Jer i sam sam se našao u situacijama gdje me djevojka nije ni najmanje impresionirala, dapače, pa sam opet izvadio lovu i platio.
The Gift is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 19:17   #2802
Quote:
The Gift kaže: Pogledaj post
Hehehe, ne njegovim nego svojim vlastitim. Jer i sam sam se našao u situacijama gdje me djevojka nije ni najmanje impresionirala, dapače, pa sam opet izvadio lovu i platio.
Sad će me svi oprezni škrci popljuvati, ali to kaj veliš mi je onak ... normalno.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 19:37   #2803
Samo cicija ne plača piće na prvom spoju.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 19:43   #2804
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
isto vrijedi obratno. ako ona nije spremna bez oklijevanja platiti jednu kavu meni, ona za mene nije dovoljno zainteresirana.

no evo jedno zanimljivo pitanje.
što ako osobu vidim prvi puta, npr. online dating i na nekim mjestima konobari traže odmah plaćanje no ja još nisam stigao upoznati nju, nit ne znam dal mi je zanimljiva itd itd. što, trebao bih automatski ja platiti?
Kako vi komplikujete, pa to je strašno...
Ja mislim da je OK kako sam ja radila,a radim to sad i sa prijateljima - ako ja predložim da se nađemo - ja plaćam, ako on ponudi da plati,a recimo bili smo na ručku- ja plaćam hranu, on može piće... a vi procjenjujete da li platiti kavu curi /dečku Kada sam bila mlađa, stalno sam se borila da isključivo ja plaćam bar pola. Kasnije sam skuzila da je ovaj princip najbolji, nema "tuče" ko će prvi do novčanika, nema neugodnog osjećaja kada svako vadi parice da da 20 lipa više....I da - bitno mi je kako se neko ponaša prema konobarima i da li ostavi konobaru nešto para(ne treba puno, makar nešto simbolično )
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 19:52   #2805
Muškarac prvi zove na spoj i prvi plača piće.Zašto tako mislim,zato jer muškarac koji zove na piće već sanjari kako bi poseksao dotićnu gospodićnu koju zove na spoj.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 21:57   #2806
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
hajde, najljepse te molim, razmisli
mislis li zaista da je ikome problem platiti pice-dva tri?
Da nije problem, ne bi ova tema ni postojala.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 08:09   #2807
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Muškarac prvi zove na spoj i prvi plača piće.Zašto tako mislim,zato jer muškarac koji zove na piće već sanjari kako bi poseksao dotićnu gospodićnu koju zove na spoj.
Ako doticni misli da je placanjem kave ostvario pravo na seks s njom, zeljela to ona ili ne, neka razmisli opet i opet i opet.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 09:28   #2808
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Muškarac prvi zove na spoj i prvi plača piće.Zašto tako mislim,zato jer muškarac koji zove na piće već sanjari kako bi poseksao dotićnu gospodićnu koju zove na spoj.

Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ako doticni misli da je placanjem kave ostvario pravo na seks s njom, zeljela to ona ili ne, neka razmisli opet i opet i opet.
a daj, ne pretjeruj, pa smije sanjariti. može se dečko vrtjeti na ringišpilu u parkiću, ne znači da stvarno trenira za put na Mars. no ne znači da jednog dana možda i neće otići. gdje bi bili da nema sanjarenja...

zaozbiljno, ima čudaka svih vrsta, generalizacija ih nikad neće sve obuhvatiti.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 19:48   #2809
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Da nije problem, ne bi ova tema ni postojala.
mislim da uistinu nije problem u samom placanju ceha, dobar dio rasprave je oko necega drugoga, tj dozivljaja istoga ili izostanka istoga.


Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
....zato jer muškarac koji zove na piće već sanjari kako bi poseksao dotićnu gospodićnu koju zove na spoj.
ma jok, ako frajer zove na dejt to znaci, u najmanju ruku, da je doticna fizicki prosla kategoriju privlacnosti. to se sve moze promijeniti, dakako. nekada omot nije dovoljan
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 19:52   #2810
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
a daj, ne pretjeruj, pa smije sanjariti. može se dečko vrtjeti na ringišpilu u parkiću, ne znači da stvarno trenira za put na Mars. no ne znači da jednog dana možda i neće otići. gdje bi bili da nema sanjarenja...

zaozbiljno, ima čudaka svih vrsta, generalizacija ih nikad neće sve obuhvatiti.
Pokušaj primijetiti da pravo na sanjarenje nisam nikome osporavala. Osporila sam samo pravo da to svoje sanjarenje krene milom ili silom ostvarivati u RL.

A bilo je i na temi onih koji su se našli duboko uvrijeđenima što plaćeno piće nije rezultiralo seksom poslije toga.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 20:14   #2811
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Pokušaj primijetiti da pravo na sanjarenje nisam nikome osporavala. Osporila sam samo pravo da to svoje sanjarenje krene milom ili silom ostvarivati u RL.
okej, ali stavila si taj komentar baš onome koji je spomenuo sanjarenje, a nisam vidio da je rekao da to očekivanje mora biti ispunjeno. milom da, silom ne

Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
A bilo je i na temi onih koji su se našli duboko uvrijeđenima što plaćeno piće nije rezultiralo seksom poslije toga.
a zbog tih i takvih specijalaca sam i spomenuo ovo o čudacima na krajevima spektra, koje generalizacije ne mogu obuhvatiti. kad im kažeš da u svijetu postoje prostitutke ali da koštaju više od jedne kave, jel to ne razumiju ili neće razumjeti?
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 17:20   #2812
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ako doticni misli da je placanjem kave ostvario pravo na seks s njom, zeljela to ona ili ne, neka razmisli opet i opet i opet.
i opet i opet i opet ... sve dok ne pristane.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 17:53   #2813
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Pokušaj primijetiti da pravo na sanjarenje nisam nikome osporavala. Osporila sam samo pravo da to svoje sanjarenje krene milom ili silom ostvarivati u RL.

A bilo je i na temi onih koji su se našli duboko uvrijeđenima što plaćeno piće nije rezultiralo seksom poslije toga.
Pa nego kako ce nego milom ??? Sta hoces reci da muskarac ne treba nista pokusati ne dejtu sta li ?
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:25   #2814
Zašto muškarci još uvijek plaćaju više od žena na prvim spojevima?

No najnovije istraživanje koje je provela stranica za dejtanje Happn pokazalo je da se, unatoč svom tom tehnološkom i ostalom napretku, ljudi još uvijek drže nekih tradicionalnih stvari kad su spojevi u pitanju.

Naime, istraživanje provedeno na 2000 ljudi u Velikoj Britaniji pokazalo je da Britanci u prosjeku potroše oko 70 funti (oko 600 kuna) na prvom spoju. Međutim, od toga muškarci potroše skoro duplo veći iznos od žena. Oni u prosjeku potroše oko 92 funte (nešto manje od 800 kuna), dok žene potroše 47 funti (nešto manje od 400 kuna).

Zašto je to tako? U heteroseksualnim vezama muškarci su u prošlosti plaćali sve iz vrlo jednostavnog razloga - imali su sve. Žene uglavnom nisu radile, bile su bez izvora prihoda te je logično bilo da muškarac plati sve troškove, kako spoja tako i (kasnije, ako spoj dobro prođe) ostalih troškova.
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:11   #2815
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
Zašto muškarci još uvijek plaćaju više od žena na prvim spojevima?

No najnovije istraživanje koje je provela stranica za dejtanje Happn pokazalo je da se, unatoč svom tom tehnološkom i ostalom napretku, ljudi još uvijek drže nekih tradicionalnih stvari kad su spojevi u pitanju.

Naime, istraživanje provedeno na 2000 ljudi u Velikoj Britaniji pokazalo je da Britanci u prosjeku potroše oko 70 funti (oko 600 kuna) na prvom spoju. Međutim, od toga muškarci potroše skoro duplo veći iznos od žena. Oni u prosjeku potroše oko 92 funte (nešto manje od 800 kuna), dok žene potroše 47 funti (nešto manje od 400 kuna).

Zašto je to tako? U heteroseksualnim vezama muškarci su u prošlosti plaćali sve iz vrlo jednostavnog razloga - imali su sve. Žene uglavnom nisu radile, bile su bez izvora prihoda te je logično bilo da muškarac plati sve troškove, kako spoja tako i (kasnije, ako spoj dobro prođe) ostalih troškova.
O jebemtizivot! Pa ja sam onda dejtala samo englesku socijalu
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:54   #2816
1200 kuna za prvi spoj?

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:01   #2817
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
1200 kuna za prvi spoj?

Sent from my D2403 using Tapatalk
To su neke orgije u pitanju
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:04   #2818
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
To su neke orgije u pitanju
To su mozda oni koji te vode na prvom dejtu na neku fensi veceru i u kino
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:29   #2819
Evo članak bliži izvoru: https://www.esquire.com/uk/life/sex-...date-costs-uk/
Navedeni su svi troškovi pa se ne čini tako puno. Ali opet kažu da je duplo više nego što je normalno platiti u drugim zemljama. Kažu i sami da je preskupo.

A i ako je njima Netflix and chill legitimna opcija ne znam zašto mi u Hrvatskoj moramo glumiti sex i grad sa koktelima od 50kn i slične gluposti.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:09   #2820
Uračunali su frizuru, kozmetiku, odjeću, transport, poklone i kontracepciju.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.