Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2017., 15:36   #21
Ima više od nekoliko UK stranica koje, uz skenirani ili poštom poslani recept, šalju sve u HR. uključivši i spomenuti Apoquel.

I koliko znam, to nije "uvoz" pošto smo već par godina u EU. Prije toga su bez problema slali u Sloveniju.

Zadnje uređivanje ryell : 14.02.2017. at 15:55.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 22:10   #22
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Ima više od nekoliko UK stranica koje, uz skenirani ili poštom poslani recept, šalju sve u HR. uključivši i spomenuti Apoquel.

I koliko znam, to nije "uvoz" pošto smo već par godina u EU. Prije toga su bez problema slali u Sloveniju.
Tako sam i naručio. Jedino nisam bio zadovoljan cijenom shippinga, jer sam lijekove dobio običnom poštom u običnoj kuverti, a naplatili su mi desetak funti Ali i dalje me ispalo 160 kn jeftinije nego da sam naručio preko ljekarne.
__________________
"When a crisis hits, the key is, never be afraid to improvise."
johnnyBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 13:51   #23
apoquel

pozdrav, možete mi reći koja je cijena Apoquela kod nas?
sonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 11:02   #24
Naručivao sam godinama od njih i pokazali su se najposlovniji i najjeftiniji. https://www.petdrugsonline.co.uk
Istina, lijek je dolazio u adekvatnoj kuverti mlao zgužvanog pakovanja ali neoštećen.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 12:27   #25
panorama, koliko vas košta trošak slanja s gore linkane stranice?

Hvala
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 19:36   #26
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
panorama, koliko vas košta trošak slanja s gore linkane stranice?

Hvala
10 Funti za 4 kutije lijeka by Royal mail s trackingom.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 08:43   #27
Thnx panorama, da, paketi DO kilograma su 9,99 funti.

I znači, nikakvih poteškoća nisi imao?
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 21:28   #28
Kod nas je Apoquel 16mg oko 540 kn za 20 tableta, a sa npr viovet co uk mozes naručiti 30 kom za 430 kn. Nikakvih problema sa pošiljkom, stiže u običnoj kuverti.
__________________
"When a crisis hits, the key is, never be afraid to improvise."
johnnyBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 10:05   #29
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Thnx panorama, da, paketi DO kilograma su 9,99 funti.

I znači, nikakvih poteškoća nisi imao?
Uvijek je sve dolazilo uredno u roku od 7-12 dana tako da preporučujem.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 19:50   #30
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Naručivao sam godinama od njih i pokazali su se najposlovniji i najjeftiniji. https://www.petdrugsonline.co.uk
Istina, lijek je dolazio u adekvatnoj kuverti mlao zgužvanog pakovanja ali neoštećen.
Panorama, ako slučajno navratiš, u čemu je problem kod registracije odnosno kako si se ti uspio registrirati. Mene stalno vraća s napomenom da podaci o adresi nisu precizni: Please provide address details.

Isto odnosno slično pitanje za Johnnyja: na Viovetovoj stranici uopće ne vidim mogućnost slanja lijekova u Hrvatsku.

Zadnje uređivanje Didi : 22.06.2017. at 20:04.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 19:15   #31
Didi si se uspila registrirat? Meni u padajucem izborniku gdje se bira drzava uopce nema Croatia na popisu.
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 20:47   #32
Quote:
TheRebel kaže: Pogledaj post
Didi si se uspila registrirat? Meni u padajucem izborniku gdje se bira drzava uopce nema Croatia na popisu.
Na Pet Drugs Online ne može se registrirati iz Hrvatske, a na mejl su mi odgovorili da u Hrvatsku ne šalju. Na VioVetu mi se najprije isto činilo da se ne može registrirati, ali sam sutradan uspjela i ponudilo mi je Hrvatsku u izborniku - ne znam, ili sam loše gledala ili se nekim čudom preko noći nešto promijenilo.

Uglavnom, uspješno sam od njih naručila lijek i dobila ga u vrlo kratkom roku, bez ikakvih carinskih ili bilo kakvih drugih problema. Istina, vrijednost pošiljke bila je 20-ak funti plus poštarina, ali valjda poštarina ne podliježe carini.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 22:26   #33
Uvoz lijekova za ljubimce

https://www.petdrugsonline.co.uk/ ?

UK jos nije zbrisala iz EU tako da nema nikakvih kontrola, carina ili nameta.

Inace za robu izvan EU postarina uredno ulazi u carinsku osnovicu.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 22:37   #34
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
https://www.petdrugsonline.co.uk/ ?

UK jos nije zbrisala iz EU tako da nema nikakvih kontrola, carina ili nameta.

Inace za robu izvan EU postarina uredno ulazi u carinsku osnovicu.
Po čemu je to relevantno za činjenicu da Pet Drugs Online u padajućem meniju za registraciju nema Hrvatske? Ne možeš od njih naručiti. Točka.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 22:53   #35
Uvoz lijekova za ljubimce

Sorry, pobjegao mi krivi link - Viovet je isto u UK tako da i za njega vrijedi ista prica s carinom. Narucujes bilo sto i koliko god zelis bez da itko takne posiljku.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 06:21   #36
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Sorry, pobjegao mi krivi link - Viovet je isto u UK tako da i za njega vrijedi ista prica s carinom. Narucujes bilo sto i koliko god zelis bez da itko takne posiljku.
Nažalost, ne. Ovo su lijekovi, a lijekove i medicinska pomagala ne smije se uvoziti odnosno to smije samo ovlašteni posrednik. Otprilike prepričano. Zna carina bolje od nas tko što vani prodaje i od koga se što može uvesti. Manje vrijedna pošiljka, manje je zanimljiva. Sry ako prije nisam bila dokraja jasna.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 08:08   #37
Jutro, evo registrirala sam se na Viovet.
Didi, ako ti nije tesko mi odgovorit na temi o inkontinenciji vezano uz Incurin.
Hvala na pomoci na obe teme!
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:57   #38
Kome nije daleko, sve lijekove može dobiti u Brežicama. Ja sam svojedobno zbog zločeste carinice na pošti u Branimirovoj ( tjedan dana prije ulaska u EU ) ostao bez Vetoryla pa sam sve riješio u Brežicama. Izuzetno su ljubazni i sve se može dogovoriti i naručiti.
http://vet-bm.si

Usput, moja registracija na Petdrugsonline je još aktivna ali mi na sreću lijekovi ne trebaju. Ne znam kako bi bilo da pokušam nešto naručiti...
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 22:09   #39
Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Kome nije daleko, sve lijekove može dobiti u Brežicama.
Meni iz Zagreba zaista nije daleko, ali sam svojevremeno, kada je došlo do nepredviđenog "zastoja" u opskrbi Incurinom (čitaj: vet nas zeznuo), zvala sve veterinarske ambulante i ljekarne koje sam uspjela naći u telefonskom imeniku u Brežicama i svugdje su mi nudili Propalin. Mislim da je Incurin u Sloveniji i zabranjen, nisam sigurna. U svakom slučaju, sada smo opskrbljene, ali hvala za info - poslat ću im mejl i pitati za ubuduće.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 18:13   #40
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Mislim da je Incurin u Sloveniji i zabranjen, nisam sigurna. U svakom slučaju, sada smo opskrbljene, ali hvala za info - poslat ću im mejl i pitati za ubuduće.
Ne, Incurina u Sloveniji nema pa se ne može nabaviti ni preko te ambulante. Tako da nam preostaje samo malo dalje inozemstvo.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.