Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 00:56   #8141
Quote:
Pretty Fly Guy kaže: Pogledaj post
Jel zna netko možda s obzirom da su filozofski i naš faks zatvoreni prek ljeta, jel ima neke knjižnice ili čitaone gdje bi se moglo otići učiti prek ljeta, čuo sam da je nsb otvoren, ali jel treba platit članarinu da se dođe učiti, ne isplati mi se ako ću učiti prek ljeta samo
Gradska knjižnica. Godišnja članarina ak se ne varam 50 kn i učlanjenjem u jednu učlanjen si u sve ove sa linka iako ne znam dal sve imaju čitaonicu.

http://www.katalog.kgz.hr/pages/search.aspx
AncientDweller is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 04:01   #8142
Quote:
Pretty Fly Guy kaže: Pogledaj post
Jel zna netko možda s obzirom da su filozofski i naš faks zatvoreni prek ljeta, jel ima neke knjižnice ili čitaone gdje bi se moglo otići učiti prek ljeta, čuo sam da je nsb otvoren, ali jel treba platit članarinu da se dođe učiti, ne isplati mi se ako ću učiti prek ljeta samo
fer.
Nephtys is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 16:42   #8143
Hvala na odgovorima, ali mislim da ću na kraju negdje u neku gradsku knjižnicu, piše na stranci fera da su zatvoreni do kraja kolovoza
Pretty Fly Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 17:07   #8144
Quote:
Pretty Fly Guy kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima, ali mislim da ću na kraju negdje u neku gradsku knjižnicu, piše na stranci fera da su zatvoreni do kraja kolovoza
vjerojatno samo knjižnica a ne prostori za učenje, znam pouzdano da fer radi i noću, blagdanima i uvijek. Mnogi su božići tamo provedeni
Nephtys is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 18:24   #8145
Bok ekipa. Jel ima netko možda program statistika 13.1

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 03:11   #8146
Quote:
Nephtys kaže: Pogledaj post
vjerojatno samo knjižnica a ne prostori za učenje, znam pouzdano da fer radi i noću, blagdanima i uvijek. Mnogi su božići tamo provedeni
Aj super onda, sad si mogu i božić i doček nove isplanirati haha
Pretty Fly Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 14:17   #8147
Quote:
marzovac kaže: Pogledaj post
Jel može netko srediti potpis za praksu? Više na PM
Hitno je, spreman sam platiti za potpis
marzovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 00:02   #8148
Quote:
marzovac kaže: Pogledaj post
Hitno je, spreman sam platiti za potpis
Kud taj FSB ide bome vec postaje zalosno..
Overflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 14:24   #8149
Znam da je pametno odraditi praksu ali nažalost zbog trenutne financijske situacije nisam u mogućnosti odvojiti mjesec dana za rad bez naknade.
marzovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 10:19   #8150
Quote:
marzovac kaže: Pogledaj post
Znam da je pametno odraditi praksu ali nažalost zbog trenutne financijske situacije nisam u mogućnosti odvojiti mjesec dana za rad bez naknade.
Brate mili.. Jedan topli savjet.. u moje, i ne tako davno vrijeme, davale su se razne stipendije.. pokucaj na 2-3 vrata od firmi koje imaju kakvog takvog strojarskog potencijala i lijepo predstavi se.. malo kroz razgovor potakni pitanje stipendija i siguran sam da od 3 firme barem 2 nesto ponudile bi.. s druge strane, ljetnih poslova se isto nadje - bome ako sam ja mogao tokom ljeta jos od srednje nesto radit, onda moze svatko..

Uostalom, ako radis u nekom poduzecu koje se bavi proizvodnjom, iz prve ruke vidis kako sve funkcionira - ionako na samom FSBu prikazano je sve teoretski - prakticnog djela gotovo da nema (vjerojatno je tako i na SFSB, FESB itd diljem Lijepe Nase)
Overflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 11:48   #8151
Pozdrav,
-Moze li mi netko reci sto treba napraviti i kako izgleda za prebacivanje sa jednog smjera na drugi, na prijelazu iz druge u trecu godinu? Htio bih se prebaciti na racunalno inzenjerstvo.
-Je li ja sad u 5. i 6. semestru upisujem njhove predmete sa 2. Godine i parcijala sam kao da sam ih pao (iako ove koji nisu na mom trenutnom smjeru nisam nikad ni upsivao, npr racunalne mreze)?
-Sto ako imam upisan i nepolozen predmet kojeg na racunalnom inzenjerstvu nema? Moram li ja to svejedno poloziti i kako mi se onda ectsi od tog predmeta gledaju (ako se uopce igdje gledaju)?
-Placam punu skolarinu od 8400 kn ukoliko ne uspijem skupiti 30 ectsa fo kraja jesenskog ispitnog roka?
Ps. Ako ima neko sa tog smjera da me informira koliko su teski predmeti vezani uz programiranje i racunarstvo molim neka mi se javi u inbox
Lp
joeyjordinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:50   #8152
Moze li mi netko reci nesto o kolegiju Uvod u tehniku, sluzi li kao dobar uvodni kolegiji za nas brucose, koliko je tezak, i kad se prijavljuje (ne sjecam se da smo na upisima dobili ikakav formular za prijavu istog)
NinoM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 01:12   #8153
Quote:
Ninosb kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko reci nesto o kolegiju Uvod u tehniku, sluzi li kao dobar uvodni kolegiji za nas brucose, koliko je tezak, i kad se prijavljuje (ne sjecam se da smo na upisima dobili ikakav formular za prijavu istog)
meni se sviđalo, zanimljivo je i polaže se preko prezentacije. prijavljuje se tako da na referadi kažeš da bi upisao, možeš prvih par tjedana predavanja
Nephtys is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 22:49   #8154
Odi na prvi sat Uvoda u tehniku imat ces termin u rasporedu,profesor ce ti sve reci i objasniti... Imas i 3 predavanja mislim na koje mozes ici a da ne upises predmet , predmet se upisuje nakon 3 tjedna mislim, pa ako ti se svidi upises ga
luxin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 15:41   #8155
Molim nekoga tko je ove godine slušao (i polagao) Razvoj proizvoda da mi ustupi svoj predani Z3 zadatak da fotokopiram, može i za novce, naravno.

Treba mi isključivo kao špranca, da vidim kako se radilo, jer polažem par razlikovnih kolegija uz rad pa ne sudjelujem puno u faksovskom životu već radim samostalno. Molim kontakt na PP ovdje. Hvala!
Kmiček is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 12:47   #8156
zna netko kada bi mogle biti objavljene grupe?
lozo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 17:17   #8157
Quote:
lozo123 kaže: Pogledaj post
zna netko kada bi mogle biti objavljene grupe?
Ostalo je par mjesta za jesenski rok (pretpostavljam da neki nisu dosli na upise jer je na ljetnom bilo oko 800 ljudi na rang listi nakon objave privremenih/konacnih ljestvica) tako da pretpostavljam da ce tek nakon sto isti zavrsi i ti studenti se upisu biti objavljene grupe
NinoM is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 18:56   #8158
Quote:
lozo123 kaže: Pogledaj post
zna netko kada bi mogle biti objavljene grupe?


Tjedan-dva prije pocetka faksa.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 00:25   #8159
pozdrav, imam jedno pitanje, malo mi je hitno
do kad se mogu polagat kolegiji iz 2. semestra, npr. Materijali 2, ostala mi jos 4 pokusaja, mogu li to polagat samo sad u rujnu na 2 roka ili se to moze polagat i na zimskom roku 2018 g., sve do upisa 4. semestra? i vrijedi li to i za druge kolegije 2. semestra?

hvala unaprijed
Thetom23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 00:38   #8160
Quote:
Thetom23 kaže: Pogledaj post
pozdrav, imam jedno pitanje, malo mi je hitno
do kad se mogu polagat kolegiji iz 2. semestra, npr. Materijali 2, ostala mi jos 4 pokusaja, mogu li to polagat samo sad u rujnu na 2 roka ili se to moze polagat i na zimskom roku 2018 g., sve do upisa 4. semestra? i vrijedi li to i za druge kolegije 2. semestra?

hvala unaprijed


Imas 2 na jesen sad, jedan izvanredni u 10. mjesecu (ili pocetak 11.) i 2 na zimskom. Tako za sve predmete ljetnog semestra, a neki imaju na zimskom cak 3 roka.
Isto tako predmete zimskog semestra mozes polagati na zimskim rokovima, izvanrednom, ljetnim i jesenskim.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.