Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2017., 22:38   #7761
Stvarno je cudno da jace ekipe dolaze u sanse.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 19.08.2017., 22:41   #7762
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Stvarno je cudno da jace ekipe dolaze u sanse.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
čudno je da ne čitaš, neznam jesi nepismen, torcida an
labavo
prelako dolaze u šanse, jel ti treba crtat
bekovi nula, krila ne vide se u obrani, hamza nezna di treba stat, savas, nije prvi put da ovako daje šansu, jedno miljunti, radošević uzme radošević proda
__________________
Oh the mighty arms of Atlas, Hold the heavens from the earth.
mr astronaut is offline  
Old 19.08.2017., 22:46   #7763
Quote:
telesniatronaut kaže: Pogledaj post
pitanje boje dresa, to vam je bitno
naš hajduk, boja dresa nam je svetinja
daj jebote, jebe se meni za treći dres, igramo u bilim rigama na cvitiće ili rozim, isti je kurac, ne igra dres, jedino šta kod toga igra je da igrać čim vidi bili dres da njemu doda, da zna di mu je igrač, triba ti raspoznavanje, neznam koja je ovo gluma sa dresom, forsiranje navijačkog dresa
da ja počnem o nečemu drugom, a to je desni i livi bek, vlašićevo ignoriranje obrane, savasov kurac u glavi i nek napokon dovedu trenera golmana koji će ih naučit izać na skok
da, i očito ne funkcionira trojica u liniji, 4231 je idealno za ovu momčad, kožulj je puno bolji naprid, pucać, a zna dodat, hamza i radošević linija, naprid erceg i vlašić ka krilni i ohandza u napadu
ne vidim ovu postavu ka kreativnu ni povezanu, svaka jača momčad nam dolazi prelako u šanse
Koje jace momcadi?koje sanse?o cemu ti pricas?
Ako je kariljo diga sta od ove momcadi onda je to obrana definitvno...
__________________
iza kuca metar drva,hajduk je moja ljubav prva
veslo od lule is offline  
Old 19.08.2017., 22:55   #7764
Nikako ne mogu svatit da navijac hajduka moze doc tu na forum i srat i napadat momke koji prevale po par tisuca km i potrose za ovakvo gostovanje par tisuca kn
A ti isti koji ih napadaju piskaraju po forumu i dok utakmica traje
Sramotno
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is offline  
Old 19.08.2017., 22:58   #7765
Quote:
veslo od lule kaže: Pogledaj post
Koje jace momcadi?koje sanse?o cemu ti pricas?
Ako je kariljo diga sta od ove momcadi onda je to obrana definitvno...
brondby dinamo everton, sve njihove šanse preko bekova, ostavlja se bek 2 na 1, vezni redovito stoji predaleko od obrane
diga obranu, jel se ti to zajebavaš, jedino šta valja je bia ofsajd zamka, a to kad je najviše tribalo funkcionirat je palo, protiv dinama i evertona
jel tebi obrana funkcionira
ok, primili smo deset
DESET (10)
golova u deset utakmica
sve je savršeno
__________________
Oh the mighty arms of Atlas, Hold the heavens from the earth.
mr astronaut is offline  
Old 19.08.2017., 23:02   #7766
ne piskaram po forumu ali kritiziram igrača koji prima poprilično veliku lovu za ono šta ne isporučuje, kažu da je plača ogledalo rada, pa u ovom slučaju nije
ono šta su igrali prošlo proliće, toga nema, osim vlašića, svi ostali su pali u formi, drastično, erceg je jedini koji se diga, jer je agresivni igrač, želi igrat
ako naš hajduk misli da je dovoljno skupit lovu i kupit dionice, da će svi problemi magično nestat, neće, dok uprava , ako ih moš tako nazvat rješava skroz druge nebitne stvari a ne rješava momčad koja bi tribala iduće godine imat realnu šansu uć u skupinu, nema tu kruva
__________________
Oh the mighty arms of Atlas, Hold the heavens from the earth.
mr astronaut is offline  
Old 19.08.2017., 23:03   #7767
O majke ti.....zar je tesko svatit da na torcu mislin
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is offline  
Old 19.08.2017., 23:04   #7768
Allaha mi,dobro čovik piše nema tu hljeba
spalato78 is offline  
Old 20.08.2017., 00:43   #7769
Quote:
mr astronaut kaže: Pogledaj post
brondby dinamo everton, sve njihove šanse preko bekova, ostavlja se bek 2 na 1, vezni redovito stoji predaleko od obrane
diga obranu, jel se ti to zajebavaš, jedino šta valja je bia ofsajd zamka, a to kad je najviše tribalo funkcionirat je palo, protiv dinama i evertona
jel tebi obrana funkcionira
ok, primili smo deset
DESET (10)
golova u deset utakmica
sve je savršeno
Ostavljanje igraca slobodnim na bekovskim pozicijama je takticki.jer je kariljo sam reka da je to najlakse branit...od ovih svih utakmica samo smo brondby odigrali u koliko toliko punom sastavu.i primili tocno 0 .NULA (0) golova.a ako ces uzimat everton ka mjerilo.onda si promasija forum,sport a i zivot.
__________________
iza kuca metar drva,hajduk je moja ljubav prva
veslo od lule is offline  
Old 20.08.2017., 02:41   #7770
Quote:
romanjola kaže: Pogledaj post
Na koga misliš?
javi na privat
Ako mislimo na istog,koga si ubra na slikama,da je iljadu puta bija u điru đankanja proša je više kilometara u sezoni nego ti (i ja) u životu.

Ne serite majke ti.

Da ti i odgovorin na pitanje:
Ko je bija tamo ne znan,JER NISAN BIJA,al ako si bija prid banovinom,i tamo i vamo,onda se mani foruma i pitaj ljude drito.Jer ih onda znaš.

Jer nije cila tribina bila Poljaka i momaka bivših đana
Jebote, nikog konkretno, pa neću se 4.put ponavljat. Kad se već krenilo s podjelama i pričom da Torca može radit štagod oće, onda san udaria ovakovu logiku. 2 momka iz mista su bila, mogu ih pitat ka i neke druge. A šta ću ih pitat ? Napravilo se sranje i to je to.
Bossmanidis is offline  
Old 20.08.2017., 02:44   #7771
Quote:
romanjola kaže: Pogledaj post
a budalo nenormalna pa i ja to smatran i svako normalan aloooo?!? Ali da ću sad ić plakat po forumu i srat po momcima koji je vama kurac?

Ja bi razumija da je par ljudi pisalo "TO! Fala kurcu! Al smo pokazali englezimaN i uefi,najjači smo!"

Koji je vama kurac šta plačete toliko jbt feminizirani ste masu ljudi jbt

di je tableta šta ne piše fali mi radi njega san se vratija

da mu skinen kapu za karilja

doktor je
Jesi dobia makar upozorenje za napisane uvrede ? Eto nek si me spustia i zasramija, drkaj ti na tabletu

Zašto seren ? JER JE HAJDUK DIREKTNO OŠTEĆEN ! A i Torcida. I NH. Eto.
Bossmanidis is offline  
Old 20.08.2017., 08:45   #7772
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Meni osobno to i nije toliki problen, sta ja znan ionako je treca garnitura bmk. Drago mi je samo da vise nemamo trecu onu cili u bilo. Al jbg nista se ne moze mirit s bijelin dresom, plave gace i plave stucne i zato mi nije jasno zasto nisu istrcali u njemu ako se moglo?

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
Tableta se preselio na članski.

I meni je čudno zašto nismo igrali u prvoj kombinaciji jer je zrcalno obrnuta Evertonova domaća kombinacija. Valjda je delegat nešto srao.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 20.08.2017., 10:11   #7773
a imali su onu ka neku plavu liniju na gaćama, valjda je i to previše za pomoćne suce da vide dobro
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 20.08.2017., 10:19   #7774
Kod dresova za Evropu klubovi prijavljuju sve tri službene garniture plus tri golmanske a na dan utakmice ujutro četvrti sudac i službeni predstavnici klubova odabiru garniture za utakmicu s tim da sudačka ekipa ima presudnu riječ. Nekoliko dana prije utakmice sudačka ekipa dobije službene dokumente UEFA sa slikama dresova i na osnovu njih oni biraju svoju sudačku kombinaciju a na tom sastanku dresove momčadi. Vjerovatno ima još detalja ali to je osnovno a to mi je ima par miseci do slova izgovorija jedan međunarodni sudac...............nije iz RH.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 20.08.2017., 10:21   #7775
Koja je to fora da se memolla u hnl-u stalno čuva?
spalato78 is offline  
Old 20.08.2017., 10:34   #7776
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
Koja je to fora da se memolla u hnl-u stalno čuva?
Ne mora nužno značit da ga se čuva. Možda se samo želi dat šansa Fomi, računajući da u ovakvoj utakmici, di smo favoriti i di se očekuje da napadamo, može bit korisniji od Memolle (vidi Belupo).
Tim Whatley is offline  
Old 20.08.2017., 11:02   #7777
Hvala ti to več zvuči logično.
spalato78 is offline  
Old 20.08.2017., 11:41   #7778
Ma vjerojatno je delegat skupa sa sucima donia odluku. Sta je tu je. Cudno mi je isto gledat nase u ovim bojama iako sam bia zestoki pobornik toga da imamo neutralnz trecu kombinaciju pa da ne gledamo kako nam slazu boje po hnl svako gostovanje drugacije.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 20.08.2017., 11:42   #7779
Ohandza ne igra, kažu da je samo na poštedi i da nije ozljeda u pitanju. Procjena liječničke službe. Znači jedno dva miseca je van ekipe...
mate vidović is offline  
Old 20.08.2017., 11:47   #7780
Dvi stvari triba u Hajduku prominit Marketing sa Bašićem i lječničku ekipu.
I jedno i drugo nije slučajno !
spalato78 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.