Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2017., 01:00   #41
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Ja bas volim ta forumska druzenja i upoznavanja novih ljudi.

Jucer sam to pricala nekim ljudima u RL-u i malo su me cudno gledali... ne razumiju oni to.
Da imam slično iskustvo. Ljudi općenito čudno gledaju kad se ideš naći s ljudima koje znaš s neta

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 01:12   #42
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
To je bilo 2010-12, ne znam sad točno. Netko se sjeća tuluma koji su organizirale depeche i nevanevinčica u... Ribnjaku? Sa selotejpom na obleki
Ajme, kako se ne bi sjecala
Sjecam se pogleda punog gadjenja koji mi je jedan tadasnji moderator uputio jer je slucajno vidio kako mi netko lijepi taj selotejp na sisu
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 07:36   #43
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
A jbg, nećemo valjda svakome pozivnice posebno slati nakon što se tema zatvorila?
Krivo je jedino što se tema zatvorila.
Ma hocu reci da nije cudno sto se ljudi pitaju o kakvom druzenju pricate kad teme o druzenju nema, tj. zakljucana je. Onaj tko ju je vidio, super, zna sve, ali onaj tko nije, nema pojma o kakvom druzenju je rijec.
Ako ce biti nastavak druzenja dnd-a, trebalo bi otvoriti novu temu, da ljudi znaju za druzenje, uz nekakav dogovor s modovima da se objavi info o druzenju, ali bez adrese. Vjerujem da bi se dalo nesto iskombinirati da tema ostane na zivotu
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Da imam slično iskustvo. Ljudi općenito čudno gledaju kad se ideš naći s ljudima koje znaš s neta

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Ljudi su cudna bica, pogotovo kad stvarni zivot i virtualni su im dvije potpuno razlicite kategorije. Meni je ovaj virtualni dio zapravo dio stvarnog zivota, isprepleteni su. Mnogi jos skrivaju svoj virtualni identitet ko zmija noge.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 08:23   #44
Dojmovi su super odlicni osim onog djela di netko ne plati svoju cugu vec samo otidje pa netko drugi mora placati tudji ceh .... na svu srecu zadnjih par druzenja se to nije desilo
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 08:36   #45
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Dojmovi su super odlicni osim onog djela di netko ne plati svoju cugu vec samo otidje pa netko drugi mora placati tudji ceh .... na svu srecu zadnjih par druzenja se to nije desilo
Joj ti, nisi paziJo, ovo je tema gdje hvalimo druženja bez rezerve!
Pa moram reći da su sva druženja na kojima sam bila, bila baš super, da sam se odlično zabavljala i upoznala simpa ljude. Eto, bez rezerve.
A ono što R. spominje, to je nekako prošlo, sad ljudi jako paze da ne bi ostavili premalo novca za ono što su popili. Nitko ne bi volio da se o njemu priča kako je nakon lijepog druženja. zapravo prevario onog zadnjeg, koji plaća.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 08:39   #46
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Joj ti, nisi paziJo, ovo je tema gdje hvalimo druženja bez rezerve!
Pa moram reći da su sva druženja na kojima sam bila, bila baš super, da sam se odlično zabavljala i upoznala simpa ljude. Eto, bez rezerve.
A ono što R. spominje, to je nekako prošlo, sad ljudi jako paze da ne bi ostavili premalo novca za ono što su popili. Nitko ne bi volio da se o njemu priča kako je nakon lijepog druženja. zapravo prevario onog zadnjeg, koji plaća.
Ma ne morate nužno hvalit hahaha onda ispada malo fake treba bit svega i pohvala i poruga ako su opravdane

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 08:40   #47
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Joj ti, nisi paziJo, ovo je tema gdje hvalimo druženja bez rezerve!
Pa moram reći da su sva druženja na kojima sam bila, bila baš super, da sam se odlično zabavljala i upoznala simpa ljude. Eto, bez rezerve.
A ono što R. spominje, to je nekako prošlo, sad ljudi jako paze da ne bi ostavili premalo novca za ono što su popili. Nitko ne bi volio da se o njemu priča kako je nakon lijepog druženja. zapravo prevario onog zadnjeg, koji plaća.
Zato i velim da su dojmovi super odlicni jer se stvarno da upoznati super odlicni ljudi i svatko je poseban na svoj nacin i to je divno jer uvijek se nadju teme za razgovor i upoznavanje, pa cak i uparivanje
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 08:53   #48
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Ma ne morate nužno hvalit hahaha onda ispada malo fake treba bit svega i pohvala i poruga ako su opravdane

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Samo sam se šalila. To ti je u mene često; spoznat ćeš kad se sretnemo.

Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Zato i velim da su dojmovi super odlicni jer se stvarno da upoznati super odlicni ljudi i svatko je poseban na svoj nacin i to je divno jer uvijek se nadju teme za razgovor i upoznavanje, pa cak i uparivanje
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 10:18   #49
mene druzenja jako podsjecaju na ovo i to me strasno veseli

https://youtu.be/jD8tjhVO1Tc
bemmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 10:26   #50
Quote:
bemmu kaže: Pogledaj post
mene druzenja jako podsjecaju na ovo i to me strasno veseli

https://youtu.be/jD8tjhVO1Tc
Kakva patetika
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 10:37   #51
Quote:
bemmu kaže: Pogledaj post
mene druzenja jako podsjecaju na ovo i to me strasno veseli

https://youtu.be/jD8tjhVO1Tc
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 10:47   #52
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Kakva patetika
Kao i na svakoj reklami.
Ali ljude koje sam ovdje upoznala tesko da bih upoznala ikako drugacije
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 11:41   #53
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Kakva patetika
Uopce nije samo je realno. Mislim imas hrpetinu ljudi koji su generalno različiti i da te se pita ovako sam od sebe ih nebi nikada mozda ni upoznao zbog nekih predrasuda a kad dođeš na druženje shvatiš da je to ekipa koja ti je u nekim stvarima dosta slična a opet toliko različita da je skroz fora

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 11:46   #54
Znači, ima seksa poslije druženja?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 12:03   #55
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Znači, ima seksa poslije druženja?
Pa kakvo je to druženje bez seksa?


Bila sam na par zadnjih US druženja, super je što se forumaši tako okupljaju i upoznaju
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 12:10   #56
Ajde organizirajte nešto i doći ću. Nedavno je bio neki čudan poziv na druženje na ovom pdfu...
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 12:11   #57
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Znači, ima seksa poslije druženja?
Righty McHand, dakako.

Uvijek spremna za akciju.
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 12:25   #58
Quote:
bemmu kaže: Pogledaj post
mene druzenja jako podsjecaju na ovo i to me strasno veseli
https://youtu.be/jD8tjhVO1Tc
ja san total tip koji cmizdri na ovakve stvari

Bila na par druženja Sljeme većinom, upoznala jako simpa ljude
U biti Ludica je i kriva šta san došla na prvo druženje a i na ovaj podforum jer je obavijest o penjanju na Medvedgrad stavila i na Rekreaciju/Planinarstvo
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 13:06   #59
Druzenja.

Da mi je prije netko rekao da je to toliko super rekla bi mu ti si lud. Jedva sam se odvazila doc prvi put, nisam bas takav tip osobe, ali od onda sam bila na nekoliko druzenja i svaki put mi je zao kad ne mogu doc. Upoznala sam tako friends for life, i to ne samo jednog/jednu, naslusala se svakakvih prica, fino pila, jela i meni dosta.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 13:47   #60
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
ja san total tip koji cmizdri na ovakve stvari

Bila na par druženja Sljeme većinom, upoznala jako simpa ljude
U biti Ludica je i kriva šta san došla na prvo druženje a i na ovaj podforum jer je obavijest o penjanju na Medvedgrad stavila i na Rekreaciju/Planinarstvo
Da da, to je bilo ono vaše kobno planinarenje, tad sam se i ja pojavio prvi put, ali vas 3, vjerojatno istraumatizirane svim događajima prije niste htjele na cugu

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Tihi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.