Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2017., 10:03   #81
Kada joj priđes samo joj reci: ulazi u kombi.

Powered by LG G6
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 10:08   #82
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Kada joj priđes samo joj reci: ulazi u kombi.

Powered by LG G6
Ides! Na takvog bi odmah pala
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 10:10   #83
Na frajera ili na kombi ? Ahahahahahah... 😂😜

Powered by LG G6
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 10:14   #84
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Na frajera ili na kombi ? Ahahahahahah... 😂😜

Powered by LG G6
Garant pred kombi zbog rupe na cesti
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 10:28   #85
Roode samo pocni razgovarat... Evo ti ja jucer dosao na palacinke, vlasnik je zanimljivo uredio prostor. Pohvalim curama taj 1 detalj koji me se dojmio 2 cure radile jedna tu mojih 25 god druga cirka 30. I tako je samo razgovor isao na kraju sam gotovo sat vremena unutra bio. Nema tu matematike ili pocni bilo sta ili ju samo odnesi u kombi. I to ti je to 😁

Powered by LG G6
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 10:39   #86
Opališ joj šamarčinu i odneseš u pećinu

Kako hoćeš, ali bez - ćao

Bože.

ĆaaaaaaaaaaOOOOOOO
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 13:38   #87
Idem van veceras ako ko ima kakav savjet napisite
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 13:39   #88
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Idem van veceras ako ko ima kakav savjet napisite
Uđi u nekoliko bitija, popij po pivo u svakoj i u svakoj od njih priđi pici koja ti se sviđa (iako, bolja je opcija gemišt u ovo pakleno doba godine, a i manje smrdiš), na kraju večeri, kad budeš pijan ko šupak, postoji mogućnost da pojebeš neku skenčuru, ako si izgubio moral u potpunosti

Btk

Mislim da ću i ja danas van
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 14:34   #89
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Uđi u nekoliko bitija, popij po pivo u svakoj i u svakoj od njih priđi pici koja ti se sviđa (iako, bolja je opcija gemišt u ovo pakleno doba godine, a i manje smrdiš), na kraju večeri, kad budeš pijan ko šupak, postoji mogućnost da pojebeš neku skenčuru, ako si izgubio moral u potpunosti

Btk

Mislim da ću i ja danas van
E ovo je pravo dobar savjet... pokušat cu nagovoriti frenda da to probamo ako ne onda solo izlazak. ..hvala
Roode is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 15:40   #90
Kako joj prići? Lijepo. Usmjeriš tijelo prema njoj i kreneš lagano prvo lijeva noga pa desna i ponavljaš dok ne dođeš do nje. Eto tako se prilazi, jebo vas nesposobne kad do sad niste naučili hodati.

A sad što joj reći? Bolje ne govoriti ništa. Posegni za prvom flašom pa za drugom i tako redom dok se ne ubiješ i onda smrdaš malo žlundricu i odeš spat. Kad se ujutro probudiš mamuran bez sjećanja na noć a miško počne da kvasi svuda samo ne u šolju bit ćeš veseo jer ćeš misliti da si okrenuo onu malu kojoj si sinoć prišao.





Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 15:59   #91
Čuj ovog Don Juana
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:08   #92
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Idem van veceras ako ko ima kakav savjet napisite
Zabavi se.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 00:57   #93
Quote:
Roode kaže: Pogledaj post
Ono sto je najveci problem vecine muskaraca je upravo ta prva recenica..Sto tacno reci. Citajuci brojne članke na internetu sam zakljucio da postoje dvije vrste uleta direktni i indirektni...

Primjer direktnog uleta...Ćao, bicu iskren preslatka si i volio bi te upoznati..Da li te mogu castiti picem..

Primjer indirektnog...Ćao, da ne znas slucajno gdje se nalazi to i to...koja je sifra od wifi, da li imas upaljač itd.....

Koji je ispravan pristup..?
Prije nekih desetak dana su pored mene u busu stajale dvije djevojke i komentirale su kako sam sladak...Frendica ju je ohrabrivala da mi pridje ali je ona rekla da ne smije jer ne zna sto da kaze..Uglavnom ovo nije lako savjeti su dobrodosli
Zavisi


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.