Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2017., 20:25   #1
Outlook 365 - obavijesti

Pozdrav,

staroj su presli na navedeni u firmi, a ja ga nisam nikada koristio pa imam dvije stvari koje ne mogu rijesiti kada joj ga pokusam prilagoditi.

1 - zvucne i pop-up obavijesti. Nasao sam spomenute opcije i oznacio u Outlooku, probao u win. zvukovima mjenjati zvuk... ali nista, ne oglasava se kada stigne novi mail niti iskace obavijest.

2 - pretpostavljam da ovo nije tako lako rjesivo (barem ne preko ovakvog web sucelja), ali prilicno je lose i nepregledno izvedena razlika izmedju procitanog i neprocitanog maila. Samo se plava boja naslova prebaci u crnu, u praksi dosta slabo vidljivo. Vise bih volio klasican bold ili barem veci kontrast boje i vidljiviju razliku... Medjutim ne vidim da igdjhe postoje neke mogucnosti podesavanja

thnx
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 13:33   #2
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

staroj su presli na navedeni u firmi, a ja ga nisam nikada koristio pa imam dvije stvari koje ne mogu rijesiti kada joj ga pokusam prilagoditi.

1 - zvucne i pop-up obavijesti. Nasao sam spomenute opcije i oznacio u Outlooku, probao u win. zvukovima mjenjati zvuk... ali nista, ne oglasava se kada stigne novi mail niti iskace obavijest.

2 - pretpostavljam da ovo nije tako lako rjesivo (barem ne preko ovakvog web sucelja), ali prilicno je lose i nepregledno izvedena razlika izmedju procitanog i neprocitanog maila. Samo se plava boja naslova prebaci u crnu, u praksi dosta slabo vidljivo. Vise bih volio klasican bold ili barem veci kontrast boje i vidljiviju razliku... Medjutim ne vidim da igdjhe postoje neke mogucnosti podesavanja

thnx
Koju licencu ima - E1 ili E3? Ti to pokušavaš na online outlooku naštimati? U kojim si sve browserima pokušavao? Da li ti je instaliran plugin za office u browser?

Koristim već godinu dana office 365 (ali E3) i nemam takvih problema. Neka otvori ticket prema svojoj podršci u firmi, nemaš se potrebe s time opterećivati.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 01:18   #3
Nemam pojma (a nisam joj sad u uredu)...
Je, online, samo IE sa kojim standardno otvara. Nisam provjeravao ima li jos koji instaliran, a ja ne mogu sa svoje strane instalirati druge browsere.

Kakvih problema nemas? Mislim da je samo ovo prvo tehnicki problem, dok je drugo standardna postavka koja se izgleda ne moze mijenjati

Naravno da moze sa firmom rjesit, al lakse joj je mene pitat kad sam vec u gradu.. ipak je zena vec u godinama (u penziji u stvari, ali jos radi honorarno) i takve komunikacije ju dosta opterecuju. Na zalost bio sam van radnog vremena pa nisam mogao direktno pitati IT.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.