Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 11:44   #141
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Nisam je prekinula. Niti sam je prekidala 50 puta prije toga kad je pričala o tom istom problemu. I usred toga svega nije svjesna ljepote života oko nas. Na to sam joj htjela skrenuti pažnju.
Rečenica koju si napisala glasi, otprilike, "kad je počela analizirati, ja sam joj rekla".

Ta rečenica kaže "ona počela, ja ju prekinula".
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 11:49   #142
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
A ja bih popizdila da me neko stalno gusi pizdarijama, analizira u sitna crevca umesto da uziva u zivotu I trenutku.
Jbg, ima nas raznih.
Govorimo o prijateljici i zajedničkoj kavi. Prijateljici koja možda očekuje da ju prijateljica shvati, a ne da njezine probleme proglasi pizdarijama i naredi joj uživanje u trenutku. Prijateljstvo. Podrška, pomoć, razumijevanje, prihvaćanje... Rings a bell?

Ti ideš na kave s nekim tko te stalno guši pizdarijama??? Zašto to radiš? Kad je to počelo? Događa li se ista neobična stvar i drugim ljudima koje poznaješ?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 11:49   #143
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
A ja bih popizdila da me neko stalno gusi pizdarijama, analizira u sitna crevca umesto da uziva u zivotu I trenutku.
Jbg, ima nas raznih.
Ako te netko gusi, zasto s tom osobom uopce provoditi vrijeme?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:11   #144
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Rečenica koju si napisala glasi, otprilike, "kad je počela analizirati, ja sam joj rekla".

Ta rečenica kaže "ona počela, ja ju prekinula".
Nisam je prekinula u analizi, ona je izanalizirala do kraja. A bit će toga još jer će se opet vratit tom problemu i neće opet doć do definitivnog zaključka zbog kojeg će to pustiti.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:33   #145
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Znala sam da se nista nije promenilo!
Stari, dobri topic I isti mudri Josuha.

Dokolica, sta drugo...valja se malo izdivaniti, razmeniti koju pametnu...
Sve je to dobro, sto ljudi sto cudi.

A da, Flyene, zivot je prekratak za vecinu pitanja kojima se ljudi muce ali sta cemo, ljudska smo bica, nesavrsena I cudna.

S vremena na vreme upadnemo u neke krizice, ali valja I to istresti iz sebe, cak iako ce nas blam za par meseci ubiti zbog toga. Zivi smo ljudi.
Točno, kad prođe ova kriza bit će me blam.
A ja sad prestajem s ovim forumarenjem, previše me zelo, a izgubila se ona nit zbog koje sam uopće i počela pisati. Izvukla sam iz svega ovoga neke dobronamjerne komentare. Tnx!
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:36   #146
Sram ju bilo što nije doživjela prosvjetljenje poput tebe.

Naime, nije li cijeli topic prepun rečenica u kojima pišeš kako si do jučer i sama bila takva? Štoviše, tek najavljuješ svoje promjene.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:23   #147
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post

Autor ružnog komentara je i na mojoj crnoj listi.
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 22:22   #148
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Govorimo o prijateljici i zajedničkoj kavi. Prijateljici koja možda očekuje da ju prijateljica shvati, a ne da njezine probleme proglasi pizdarijama i naredi joj uživanje u trenutku. Prijateljstvo. Podrška, pomoć, razumijevanje, prihvaćanje... Rings a bell?

Ti ideš na kave s nekim tko te stalno guši pizdarijama??? Zašto to radiš? Kad je to počelo? Događa li se ista neobična stvar i drugim ljudima koje poznaješ?
Ja nemam vremena za kafe a ni za nebulozne probleme jer prihvatam mnogo vece izazove u zivotu.
A prijateljima pomazem delima I konkretnim resenjima a ne plakanjem na ramenu zbog povrsnih gluposti.
Jbg, valjda sam imala srece a mozda I pameti u zivotu da se okruzim kvalitetnim ljudima.
Kad je pocelo?
Pa ne secam se, mozda sam oduvek takva. Pametna I mudra.

Enivej, mislis li da bi se iko normalan druzio sa osobom koja ignorise svaki njen problem ili poziv u pomoc zeleci da uziva u ambijentu I trenutku? Ili je to samo rezultat precestog gusenja drugih ljudi svojim nezrelim trabunjanjima?

Daj saberi se, niko ovde toliko povrsan nije, niti si ti otkrio Ameriku ovim postom.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 03:00   #149
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Jučer sam skužila dok sam bila okružena zgodnim dečkima da nemam uopće osjećaj da ću nekoga upoznati. Mjesto na kojem sam bila jučer nije bilo za upoznavanje, ali sam skužila da sam izgubila nadu da ću ikad ikoga upoznati bilogdje. I onda sam još malo radila introspekciju i skužila da u biti nisam nikad ni vjerovala da ću naći tog nekoga. U skoro vrijeme me je povrijedio dečko kojeg sam jako voljela. Nismo se redovito viđali jer je on sav u poslu i zdravstvenim problemima. Na moje pitanje da li se možemo viđati češće odgovorio je da se ne može unaprijed dogovarati zbog posla. To mi je bilo čudno, ali sam opet nekako to bila opravdala. Mi smo bili u vezi 2 godine, a onda je on prekinuo i onda smo se opet počeli viđati i mislila sam da ćemo s vremenom opet to definirati kao vezu i viđati se češće, čim on sredi neke stvari. I onda smo se sreli u jednom mjestu daleko od našeg grada par dana nakon što se prestao javljati. Ja nisam znala da će on biti tamo, ni on nije znao da ću ja biti tamo. Bio je s drugom ženom na ljetovanju. U biti, to nije tema ovog posta, samo sam htjela prikazati da i kad sam mislila da sam našla ljubav svog života, to se završilo jako ružno. (nisam napravila scenu, odglumila sam da sam cool)
E sad... tema ovog posta je da stvarno više ne vjerujem da ću imati svog životnog partnera. To sam jučer skužila i ta moja spoznaja me uplašila. A još više spoznaja da u biti nisam nikad vjerovala da sam dovoljno vrijedna da netko bude sa mnom. Tome je možda uzrok i to što kad sam bila mala bila sam malo neugledna (mršava). I u jednom društvu sam to svaki dan osjećala jer su mi dali neki glupi nadimak zbog moje mršavosti. S vremenom sam se proljepšala, i iz ružnog pačeta izrasla u labuda. Ali nisam nikad doživjela onaj trenutak kad se pače vidi u jezeru i shvati da je predivan labud. I do sada sam uvijek puštala da me muškarci iskoriste. Kad im je bio loš period u životu, tu sam bila ja. Kad bi im krenulo na bolje (dobiju posao, dobiju bolji posao) onda im više nisam bila interesantna. I ja sad to polako počinjem shvaćati i cijeniti sebe više. Samo šta sad već imam 40 god. Voljela bih da sam prije to shvatila i našla nekoga tko bi bio bolji prema meni. Ljudi mojih godina su ili oženjeni, ili rastavljeni ili imaju taj neki stil života zbog kojeg se nikad nisu vezali za nekoga. A ja nikog ni ne upoznajem jer je to u ovim godinama teško. Nisam nikad imala prijatelje koji bi me uveli u neko društvo gdje postoji mogućnost upoznati nekoga.
Mislim da ću skužiti šta dalje, važno je da sam osvijestila neke stvari.
nabavi psa i kreni u šetnju
brzo se upoznaju novi ljudi
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 03:25   #150
pas se ne nabavlja za upoznavanje ljudi. pas se nabavlja kad se zeli pas.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 07:42   #151
Quote:
dtomas kaže: Pogledaj post
nabavi psa i kreni u šetnju
brzo se upoznaju novi ljudi
Nakon upoznavanja, pretpostavljam, psa vratiš natrag na policu? Ili ga rentaš ljudima željnima upoznavanja novih ljudi? Zar nije, istom logikom, još bolje roditi dijete pa u parkiću još brže upoznavati nove ljude?

I da sad ja kažem da bi savjet o nabavi psa radi upoznavanja novih ljudi u šetnji trebalo zakonski zabraniti, bilo bi kajkurac očemuti...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 11:02   #152
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nakon upoznavanja, pretpostavljam, psa vratiš natrag na policu? Ili ga rentaš ljudima željnima upoznavanja novih ljudi? Zar nije, istom logikom, još bolje roditi dijete pa u parkiću još brže upoznavati nove ljude?

I da sad ja kažem da bi savjet o nabavi psa radi upoznavanja novih ljudi u šetnji trebalo zakonski zabraniti, bilo bi kajkurac očemuti...
ako u svemu vidiš crnilo onda pišeš ovakav post

inače, dobre pasmine pasa promjene ljude, umire ih, stvore emocije koje su ugodne drugim ljudima... i tad krene i društveni život, a pas kod takvih ljudi ostaje

vjerujem kako samo oni psi koji ulaze u obitelj kao rođendanski poklon razmaženoj djeci, postaje nešto što je višak za vrijeme npr. godišnjiih odmora...
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 11:04   #153
Quote:
dtomas kaže: Pogledaj post
ako u svemu vidiš crnilo onda pišeš ovakav post

inače, dobre pasmine pasa promjene ljude, umire ih, stvore emocije koje su ugodne drugim ljudima... i tad krene i društveni život, a pas kod takvih ljudi ostaje

vjerujem kako samo oni psi koji ulaze u obitelj kao rođendanski poklon razmaženoj djeci, postaje nešto što je višak za vrijeme npr. godišnjiih odmora...
Ili kao mamac za djevojke?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 11:21   #154
Quote:
dtomas kaže: Pogledaj post
ako u svemu vidiš crnilo onda pišeš ovakav post

inače, dobre pasmine pasa promjene ljude, umire ih, stvore emocije koje su ugodne drugim ljudima... i tad krene i društveni život, a pas kod takvih ljudi ostaje
Kao nulto, nije svatko za psa i nije pas za svakoga. Generički savjet "nabavi psa" je - loš savjet.

Kao prvo, ovaj post nema nikakve veze s postom "nabavi psa, kreni u šetnju, brzo ćeš upoznati ljude".

Kao drugo, naravno da nabava psa mijenja čovjeka, ali to nipošto ne moraju biti promjene u smjeru nastajanja/cvjetanja društvenog života.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 11:43   #155
"Joj, kako slatko štene u azilu. Idem ga uzet, kad mi dosadi šetati ga, valjat će se u vlastitim govnima skupa sa mnom jer ionako nisam našao djevojku". Odlična ideja. Kamo lijepe sreće da manje ljudi udomljuju životinje. Jer kakve gamadi ima, da ti pamet stane. Ako uzmeš psa, moraš ga i dresirati, naučiti da sere vani, šetati svaki dan, a ne ga držati kao svog taoca i kriviti sudbu kletu što nije plišana igračka koja ne zahtijeva poseban tretman pa je možeš odložiti u stanu i zaboraviti na nju do navečer.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 11:49   #156
Ja bih svima koji žive u stanovima i stambenim zgradama, zakonom zabranio držanje pasa, mačaka i bilo kakvih većih kućnih "ljubimaca".

Kompleksi i osobni problemi se rješavaju kod specijalista, na druge načine.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 11:50   #157


A ti si isto poseban. Možeš ti imati i kuću pa psa držati kao kretena, vidjeh dva takva slučaja. U jednom je vlasnik psa vozao autom umjesto šetao.

A kad mi netko kaže da je mački mjesto vani, tad pouzdano znam da imam posla s punokrvnim idiotom. Kojem je valjda bilo zabavno kad su klinci kraj njega ili možda i on gurali kvartovskoj mački petardu u dupe i koji kad vidi izgladnjele i prebijene mačke vani smatra da žive slobodno. Dabogda im takva sloboda bila. S parazitima, nekontroliranim razmnožavanjem, bez ikakve pažnje i osuđeni na beton i asfalt. Ili sve one "kućne" mačke koje su zbog stoke završile pod kotačima pa svake godine gamad nabavlja novu mačku jer jebiga, to je mačka. Ja bih to kažnjavala zakonski. I da, to je za psihijatra, definitivno. Biti toliko neempatična ignorantska budala.

Zadnje uređivanje ex anais : 01.09.2017. at 12:01.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 11:57   #158
Psa možeš imati i ako živiš u liftu. Sretnog psa s ispunjenim bogatim psećim životom.

Idioti kupe Fidu pa ga izbace van iz kuće u veeeeeeliki vrt i onda mirno gledaju 321-kukaj, idiotski vjerujući da je Fido slobodan i sretan pas.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 12:08   #159
Mačka ne treba živjeti vani, već imati svoj prostor, ali i prostor na kojem se kreće. Jer mačka je predator, a ne izložbeni primjerak.

Ove gluposti s psom u liftu ne treba ni komentirati. Je, i čovjek se privikne na spavanje u šatoru.

Taj glupi antropocentristički pogled na životinje, njihove navike i potrebe jest i doveo do toga da imamo toliko napuštenih životinja. O uzgajivačima ne želim ni pričati, to sve treba zabraniti.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 12:11   #160
I čovjek je predator što se vidi po svim debilima koji se iživljavaju na uličnim mačkama. Reći da je takva mačka sretnija od one u stanu je... a bolje štedit riječi.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.