Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 09:16   #41
Daj molim te zberi se - to je NAJGORA varijanta ako ide u Budvu. Prvo treba nekako doći do Trebinja, onda ona cesta do granice i na kraju je na pol puta do Podgorice a ne do Budve, dobro da mu nisi rekao da ide do Podgorice pa na jug preko Skadarskog jezera do tunela Sutomore i op, eto te zamalo u centru Budve. Malo si prebacio ali učas će to.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 10:33   #42
Ovo mu je najkraća varijanta ako želi izbjeći eko taksu i trajekt (što se vidi iz njegovih postova). Možda čovjek ima morsku bolest, šta ja znam...
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 10:51   #43
Morsku bolest za 900 m morem ... kako li će samo doći do Budve po svim onim zavojima Jadranske magistrale ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 10:56   #44
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Daj molim te zberi se - to je NAJGORA varijanta ako ide u Budvu. Prvo treba nekako doći do Trebinja, onda ona cesta do granice i na kraju je na pol puta do Podgorice a ne do Budve, dobro da mu nisi rekao da ide do Podgorice pa na jug preko Skadarskog jezera do tunela Sutomore i op, eto te zamalo u centru Budve. Malo si prebacio ali učas će to.
Mali ispravak netocnog navoda..tunel Sozina
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 11:11   #45
Nebih znao - ja išao preko brda, krasan pogled na drugoj strani, do Italije.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 20:01   #46
Meni navigacija baca ovu rutu. Jel to ok ili da se drzim magistrale poslije Ploca, a u crnoj gori trajekta onda... s obzirom da ova ruta ide nekamo kroz bosnu jednim dijelom.

I ja planiram dolje isto...

https://goo.gl/maps/dApQd6UvYEE2


Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Rapidshare202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 20:36   #47
ja cu isto tom rutom kao i kolega iznad.razmisljam da krenem u 14 sati sutra i da sam zam oko 22 sata.mislim da bi nekako najlakse bez guzvi prosao.do kada trajekt vozi? vozi li cijelu noc?
goran79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 20:46   #48
Po mom sudu najidiotskija ruta. Al vi vozite, pa sretno vam bilo.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:01   #49
Cek malo, pa po ovoj ruti se iz pizde materine spustas u risan i kotor.

Odite, bas me interesiraju dojmovi
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:12   #50
To je izbacio google maps kao najpovoljniju

Ima i ona skroz preko bosne

Ja cu krenuti sutra u noci/pred jutro. Samo jos nisam siguran kuda. Odlucit cu u hodu izgleda. Do ploca ima vremena





Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Rapidshare202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:40   #51
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Po mom sudu najidiotskija ruta. Al vi vozite, pa sretno vam bilo.
aj stavi rutu koju mislis najbolje.da je pogledam.posto neznam rado cu prihvatit da bude lakse
goran79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 22:14   #52
Quote:
Rapidshare202 kaže: Pogledaj post
To je izbacio google maps kao najpovoljniju

Ima i ona skroz preko bosne

Ja cu krenuti sutra u noci/pred jutro. Samo jos nisam siguran kuda. Odlucit cu u hodu izgleda. Do ploca ima vremena





Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Pa jebo te Guglo, kao da on nemože pogrešit. Mene navigacija u autu odvela na puteljak di se dvije Insignie nisu mogle mimoići (baš zgodna ironija, nije li )
Quote:
goran79 kaže: Pogledaj post
aj stavi rutu koju mislis najbolje.da je pogledam.posto neznam rado cu prihvatit da bude lakse
Pa napisao sam - AC do Ploča pa onda magistralom. Ako je sranje na Debelom Brijegu/Karasovićima piči dalje na Vitaljinu. Onda taljigaj kroz H.Novi do Kamenara, trajekt i preko Tivta do Budve (kad siđeš sa trajekta cesta ti je pjesma, samo ravno, malo gužve oko Porto Montenegro).

Ne zaboravi da OBAVEZNO trebaš zelenu kartu jer ćeš u suprotnom platit 15 eura Generaliju na granici ... ne pitaj kako znam.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 23:55   #53
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Pa jebo te Guglo, kao da on nemože pogrešit. Mene navigacija u autu odvela na puteljak di se dvije Insignie nisu mogle mimoići (baš zgodna ironija, nije li )


Pa napisao sam - AC do Ploča pa onda magistralom. Ako je sranje na Debelom Brijegu/Karasovićima piči dalje na Vitaljinu. Onda taljigaj kroz H.Novi do Kamenara, trajekt i preko Tivta do Budve (kad siđeš sa trajekta cesta ti je pjesma, samo ravno, malo gužve oko Porto Montenegro).

Ne zaboravi da OBAVEZNO trebaš zelenu kartu jer ćeš u suprotnom platit 15 eura Generaliju na granici ... ne pitaj kako znam.
ok.hvala.auto je na njemackim tablicama moram vidjet dali imam zelenu kartu u autu.mislim da imam.ako nemam isto platim ? ok to nije problem
goran79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:01   #54
Hehehe, vidiš da ih je Google odveo na ovu rutu što sam ja preporučio, razmišljam kao Google, ili Google kao ja...

Ova Google ruta nije loša za izbjeći gužvu. Vodi na granični prijelaz na kojem može biti maksimalno desetak vozila. Zeleni karton svakako neka bude pri ruci!

Ako više nema makadama, i ja bi ovom rutom išao. Ako ništa, onda zbog ribe nakon Trebinja.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:04   #55
hm sad vidim da nemam u autu zeleni karton.zato sto su me njemci prije uvjeravali da mi to netreba.jal ga bas uvjek traze? sta ako dodjem na granicu oni traze a ja nemam?
goran79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:21   #56
Meni nisu dopustili proći, dok nisam našao zeleni karton u pretincu. Tražio sam ga pola sata. Od tog dana, držim ga u prometnoj.
Možeš zatražiti od osiguravateljske kuće da ti pošalju zeleni karton na mail, pa ga u print verziji ponesi.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:23   #57
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Pa jebo te Guglo, kao da on nemože pogrešit. Mene navigacija u autu odvela na puteljak di se dvije Insignie nisu mogle mimoići (baš zgodna ironija, nije li )


Pa napisao sam - AC do Ploča pa onda magistralom. Ako je sranje na Debelom Brijegu/Karasovićima piči dalje na Vitaljinu. Onda taljigaj kroz H.Novi do Kamenara, trajekt i preko Tivta do Budve (kad siđeš sa trajekta cesta ti je pjesma, samo ravno, malo gužve oko Porto Montenegro).

Ne zaboravi da OBAVEZNO trebaš zelenu kartu jer ćeš u suprotnom platit 15 eura Generaliju na granici ... ne pitaj kako znam.
Ajde molim te ne pravi se pametan zato sto si dva puta nekud prosao. Put preko Hercegovine koji mu pokazuje uopce nije tako los, svi mi iz Dubrovnika i okolice idemo tuda godinama ljeti kad su guzve i ne cujem da ljudima otpadaju felge i da se masovno auti razbijaju. Guzva tuda je visestruko manja jer ovi u tranzitu za Albaniju i Kosovo (a njih je najvise) izbjegavaju ici tuda. Ako u BiH udje na Bijaci a izadje pravo u Crnu Goru kod Trebinja izbjegao je vecinu uskih grla.

Jos nesto, samo netko neupucen moze ljude slati na gp Vitaljina. Tamo je samo jedna traka, imaju problem sa linkom, veza im puca svako malo i treba cekati da se sve uspostavi po pola sata. Uz to, ovaj prijelaz otkrili su i stranci a masovno ga koriste i turisticke agencije s obe strane granice. Cekanja su cijelo ljeto ogromna i u peaku se duze tu ceka nego na velikoj granici na Debelom Brijegu.



Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
bebzzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:26   #58
Quote:
goran79 kaže: Pogledaj post
hm sad vidim da nemam u autu zeleni karton.zato sto su me njemci prije uvjeravali da mi to netreba.jal ga bas uvjek traze? sta ako dodjem na granicu oni traze a ja nemam?
Nema jebene šanse da ćeš ući bez kartona .... dakle kad dođeš na granicu, prođeš muriju, parkiraš sa strane i desno u poslovnicu Generalija .... 30 dana 15€ zeleni karton.

Ja biser zaboravio svoj pa platio ... od sad u oba auta stoji zajedno sa uputama i knjižicom servisa ... nema majci da ga ponovo zaboravim.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:27   #59
mene su svaki put trazili, kao i bosanci naravno
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:37   #60
Quote:
bebzzzy kaže: Pogledaj post
Ajde molim te ne pravi se pametan zato sto si dva puta nekud prosao. Put preko Hercegovine koji mu pokazuje uopce nije tako los, svi mi iz Dubrovnika i okolice idemo tuda godinama ljeti kad su guzve i ne cujem da ljudima otpadaju felge i da se masovno auti razbijaju. Guzva tuda je visestruko manja jer ovi u tranzitu za Albaniju i Kosovo (a njih je najvise) izbjegavaju ici tuda. Ako u BiH udje na Bijaci a izadje pravo u Crnu Goru kod Trebinja izbjegao je vecinu uskih grla.

Jos nesto, samo netko neupucen moze ljude slati na gp Vitaljina. Tamo je samo jedna traka, imaju problem sa linkom, veza im puca svako malo i treba cekati da se sve uspostavi po pola sata. Uz to, ovaj prijelaz otkrili su i stranci a masovno ga koriste i turisticke agencije s obe strane granice. Cekanja su cijelo ljeto ogromna i u peaku se duze tu ceka nego na velikoj granici na Debelom Brijegu.



Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Pa iskreno meni je dosta i jednom proći da vidim kako je put sranje - a dionica Trebinje - GP Ilino brdo je epsko sranje, kao da se penješ na Sljeme, jedino je cesta dvosmjerna. Serpentine su tu negdje.

Na stranu da nakon GP-a moraš nazad u Boku pa onda preko Dobrote i Kotora za Budvu. Sretno ti bilo TIM putem, naročito kroz Kotor sa 2-3 kruzera koji su ovih dana tamo. Dakle penješ se na nemalo brdo i onda opet ideš na razinu mora

Kad bolje razmislim neznam po kojoj logici Guglo odabire TU rutu, kažeš svi u tranzitu izbjegavaju taj smjer jedino ste vi pametni pa idete baš tuda ..... hm, hm, hm.

I još nešto - budući da nema zeleni karton nagradno pitanje glasi - ako ide preko BiH koliko puta će ga oženit za privremeno osiguranje?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:45.