Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 21:08   #1
RSD real social dynamics

RSD Real Social Dynamics

Radi se o pickup-u ili varijanti „Game“. Čiji je osnivač niski, proćelavi ginger sa blagim autizmom (kako sebe opisuje). To se sad razvilo u mrežu instruktora, programa, uglavnom dobar business. Ima dosta materijala, ja sam pogledao „Blueprint Decodet“ dok sam bio na moru. Izlazio sam svaki dan to testirati i mogu reci da sam imao dosta vise uspjeha (iako nikada nisam imao previše problema sa ženama).

Sviđa mi se sto interakcija ide u smjeru davanja vrijednosti, a ne prema uzimanju, muljanju. Isto tako pristup je prirodan, a ne „kaži ovo da bi dobio onu reakciju“

Ima tu ljudi koju su čuli za njih i radili, tj. primijenili nešto od toga na sebi?
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards

Zadnje uređivanje phiber : 17.08.2017. at 10:22.
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:22   #2
Koji je pak ovo vrag?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:24   #3
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Koji je pak ovo vrag?
Jesi rekla da svaki dan naučiš nešto novo?

Ovo tu je nju ejđ, jedna od filozofija modernog svijeta.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:25   #4
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Jesi rekla da svaki dan naučiš nešto novo?

Ovo tu je nju ejđ, jedna od filozofija modernog svijeta.
Ne učim takve stvari

I ne da mi se guglati kaj je to točno
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:27   #5
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ne učim takve stvari

I ne da mi se guglati kaj je to točno
Moš' mislit!

Blatna patka, ti je dovoljno zanimljiva?
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:34   #6
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Moš' mislit!

Blatna patka, ti je dovoljno zanimljiva?
Eh da, to je bilo zanimljivije za proguglati

Sad čekam da mi netko drugi objasni ovu temu
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 21:42   #7
https://www.youtube.com/watch?v=ZzmD8mZZKfc

Ovo je dobro, tu je u akciji sa skrivenom kamerom i objasnjava sto radi
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 22:06   #8
Ovako ti se tema ne otvara. Pročitaj si malo pravila foruma.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 22:07   #9
Imam nekakvu knjigu o real socijalizmu u kući. Jel to to?

Baš čitam jučer da su žene unutar Željezne zavjese uživale u više orgazama nego njihove suvremenjakinje na dekadentnom Zapadu. To se tumači s manje stresa oko svakodnevnog života. Znači i Hrvatice bi mogle štrcati ko crpka za natapanje travnjaka.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 23:18   #10
Kaj je ovo? O čemu ovaj bradati homoseksualac priča? Predugo traje ,a spava mi se. Anđelka si proučila ovo?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 23:21   #11
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj je ovo? O čemu ovaj bradati homoseksualac priča? Predugo traje ,a spava mi se. Anđelka si proučila ovo?
Ja sam ga slušao prvih 6 minuta, onda mi se više nije dalo. Čovjek bi valjda napravio doktorsku disertaciju od pitanja, kako prići suprotnom spolu.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 23:24   #12
Anđelka i dalje čeka da joj netko objasni o čemu je riječ
Video je predug
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 23:25   #13
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Ja sam ga slušao prvih 6 minuta, onda mi se više nije dalo. Čovjek bi valjda napravio doktorsku disertaciju od pitanja, kako prići suprotnom spolu.
Genijalno. Moral bum to proučit kad bum prisebniji. Sviđa mi se koncept zarade na youtubićima. Još ka pali zakaj ne. Ako on može zavest na taj način dečke onda možemo i mi dame.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 23:31   #14
Ajd sredi uvodni i posalji mi sređeni uvodni na PP.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 00:50   #15
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=ZzmD8mZZKfc

Ovo je dobro, tu je u akciji sa skrivenom kamerom i objasnjava sto radi
koje kompliciranje jednostavnih stvari
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 06:56   #16
Meni je fora vidjeti niskog procelavog gingera sa tim glasom i blagim autizmom kako bari top cure. Dok sam bio na moru to sam poceo proucavati. Izlazio sam van svaki dan to testirati i mogu reci da sam imao dosta vise uspjeha. Drago mi je sto je razbio dogmu da moras izgledati dobro, imati lovu i sl.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 07:23   #17
Taj organski pristup je kako mi se čini malo podjebavanja i vrijeđanja.
To su fakini koristili još 1921-e. Možda i koju godinu ranije.


Btw lik iz filmića je đinđer s bradom. Neke cure imaju fetiš na takve. Znam jednu.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 07:32   #18
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Taj organski pristup je kako mi se čini malo podjebavanja i vrijeđanja.
To su fakini koristili još 1921-e. Možda i koju godinu ranije.


Btw lik iz filmića je đinđer s bradom. Neke cure imaju fetiš na takve. Znam jednu.

Ali ovi danas sto glume taj stil dosta se brzo raspadnu, tj. padnu na shit testu. Ne integriraju to dobro u sebe.
Nije do izgleda, na sto im tek lici ovaj tip.

https://www.youtube.com/watch?v=9JeC7T9e3_c
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 07:32   #19
Ti, dakle, zagovaraš pristupanje curama po nekakvoj EKG-metodi zato jer ta metoda zagovara prirodan pristup? Točno ovo piše u uvodnom poštu.

Zvuči kao novinski članak "Naučite napamet ovih deset pravila kako biti spontan".

BTW, dok si bio na moru imao bi više uspjeha i da si ulijetao s potpuno istom spikom kojom ulijećeš na nemoru.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 07:42   #20
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ti, dakle, zagovaraš pristupanje curama po nekakvoj EKG-metodi zato jer ta metoda zagovara prirodan pristup? Točno ovo piše u uvodnom poštu.

Zvuči kao novinski članak "Naučite napamet ovih deset pravila kako biti spontan".

BTW, dok si bio na moru imao bi više uspjeha i da si ulijetao s potpuno istom spikom kojom ulijećeš na nemoru.
Ovo iz cega sam ja "ucio" je 20 DVD-a svaki po sat vremena. Na moru nemas sto raditi

Ici cu sad u ZG-u van za vikend, pa cu vidjeti. Tesko je objasniti, ali zabavnije mi je bilo, cure su se skroz opustile. Ko da je sve za razinu bolje funkcioniralo.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:24.