Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2017., 14:00   #4041
dobila je protiv bolova gle fakat ju je bolilo. nisam nit morala inzistirati, sve im je bilo jasno. malo se smirila nakon toga i cak prosetala i pojela ali je sada opet legla i miruje.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 16:29   #4042
da li netko ima iskustva s bezvoljnosti kujice nakon sterilizacije? moja je bas nikakva, hoce van i prosetat se i mahne repom na to ali unutra samo bezvoljno lezi i spava. malo mi je to vec cudno drugi dan da ne zeli po stanu dva koraka napraviti, tamo gdje ju stavim tamo legne.
ona i inace najvise od svega voli ici u setnje ali voli i po doma razvlaciti igracke i grickat potezace. sad moram odjurit van na sat vremena, stavila sam joj ovratnik, ona ukipljeno sjedi s tim cudom oko vrata i gleda me.
danas je jos jednom dobila protiv bolova, jel mozda samo od toga uspavana i bezvoljna? stvarno je inace karakterno jako vesel i razigran pas.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:02   #4043
Moja je 3 dana bila sva nikakva no poslije zahvata nije dobivala ništa za bolove, a inače je petarda živa.
Tek 5-6 dana poslije se unormalila iako ju je šav bolio (kasnije je bilo komplikacija sa šavovima).
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 20:52   #4044
mi danas obavili kastraciju, sve je v redu, malac se dobro nosi s tim, tu i tam poliže ranu, veli vet da to nije strašno samo ne smije trgat konce

nego, zanima me nakon kolko dana od operacije ga mogu oprati, kak nije v stanju još hodati, a napil se vode, lijepo se i popišal i namočil samog sebe, sad lijepo smrdi
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 22:57   #4045
moj si je isto sve to izlizao, nije nista trgao iako za malu me ipak strah ostavljat ju samu bez ovratnika u stanu.
nemoj ga prat barem dva tjedna, uzmi vlaznu maramicu pa ga prebrisi.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 08:54   #4046
znam da ga ne smijem odma kupat, al čisto neki normalan razmak, bum ga malo prebrisala tek tolko da se miris malo neutralizira

danas se već počel kretati, ne smijem ga ostaviti jer odma ide za menom, a vidim da mu nije lako stajati na nogama
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 12:08   #4047
da, ja sam isto dva dana doslovce lezala na kaucu s njom, vec sam dekubituse dobila gdje god se ja mrdnem evo nje.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 17:28   #4048
nek on mene prati u stopu, nema brige, samo da se kaj ne zakomplicira
nije meni frka ležat na kauču, sreća pa trenutno ni nemam drugih okupacija osim njega i sebe
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 18:19   #4049
ma moram priznat da ni meni nije lose doslo iako smo i ona i ja relativno aktivni tipovi inace ali fino nam je sjelo malo izlezavanja, njoj se rana stisnula, super se oporavlja.
jucer si je zenska dok me nije bilo sama skinula ovratnik i izlizala ali nije nis potrgala savove, drzala sam ju na oku iduca 24 sata i ne vidim nikakvih problema za sada. rana je i dalje suha.
jedini problem mi je sad sto je njoj dosadno, ona bi van i skakala a ne smije pa mi je po noci nemirna, baulja po stanu, inace nikada nije takva nakon vecernje setnje od sat vremena.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 21:07   #4050
na momente je i meni došlo da ga uzmem pa da idemo u šetnju, nekak je postal jako nemiran, uspjel se izmigoljit van iz kuće i prebježat po dvorištu, ali je ulovljen i izoliran

bumo izdržali još tih par dana, a onda u nove pobjede
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 23:24   #4051
i mi isto, sretno i jedva cekamo nove pobjede
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 14:45   #4052
uspjel je počupat konce sad čekamo veta
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 16:45   #4053
a misek, ma nije to nis strasno ako si nije bas raskrvario i otvorio ranu.
javi sta je vet rekao u svakom slucaju.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 08:39   #4054
dobro je, bil je vet, dal mu je injekciju protiv upale, šival nije niš jer veli da tu di je potrgal ionak nije duboki rez, a i već se koža primila

već sam mislila da bu frka
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 09:07   #4055
Jel tko kastrirao "starije" pse?
Ja imam mjesanca od 6g i htio bi ga kastrirat jer s muskima se ne podnosi, a ne znam da li utjece to sto je stariji, da se ne zakomplocira i sl.?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:12   #4056
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
dobro je, bil je vet, dal mu je injekciju protiv upale, šival nije niš jer veli da tu di je potrgal ionak nije duboki rez, a i već se koža primila

već sam mislila da bu frka
super, bas mi je drago da je sve oke proslo ja sam isto panicar oko svega tako da te kuzim.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 21:36   #4057
sve nam je prešlo ok, bili danas kod veta, veli još sljedeći tjedan kontrolac i to je to, idemo u šetnje već

mislila sam da ga kastracija bu malo smirila, a on živahan da bolje nemre biti
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 16:25   #4058
ajde bas mi je drago, mi smo isto super i dalje ludi i razigrani ko siba
danas smo bili kod veta da cvakne jedan koncic koji se nije dao dole tak da se sad jedva ista vidi osim male crtice na trbuhu.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 19:58   #4059
Kod nas je još uvijek jedini izbor sterilizacija / kastracija da ili ne? Vani ima i drugih rješenja, a jedno je od njih i Superlorin. Mene osobno ne zanima konkretno jer imam jednu kastriranku (Sitko) i drugu nedirnutu (Jucko), ali su obje cure, a ovo je za dečke. No zanima me zna li netko nešto o eventualnim negativnim popratnim pojavama. Uvijek sve treba dobro odvagnuti.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 12:34   #4060
Koliko dođe sterilizacija mačke?

Gdje u Zagrebu je to najbolje i najjeftinije obaviti?
SVebor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.