Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2006., 06:51   #81
Quote:
bbsan kaže:
Zanima me gdje na rang ljestvici vidiš citroen i peugeot u odnosu na renault?
Renault je ispred PSA grupe.
Reno,Peugeot,Citroen.
stjepan_th is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 07:23   #82
Imam li ja dobar dojam da sva ova škvadra šeta kožicu na suho? Misleći pritom da nitko od njih nije sjeo u dotično vozilo i probao ga! Dakle ja jesam, silom prilika ga vozio prvih tridesetak kilometara od salona. Moje impresije se mogu sažeti na slijedeće: jeftin auto neujednačene kvalitete izrade, izgrađen na jeftinoj tehnologiji. Neki detalji: na konkretnom modelu nije ugrađen servo tako da se upravljač relativno glatko pomiče u srednjem području, izvan toga (npr. pri skretanju za 90 stupnjeva) naglo otvrdne (kao kad na servu prestane raditi pumpa); iz grijanja je cijelo vrijeme tako smrdilo da mi se zavrtilo u glavi pa sam ga morao isključiti i otvoriti prozor iako nije bilo za vožnju uz otvoreni prozor; brisači su pretpotopnog dizajna s malom površinom brisanja uključujući mlaznice koje brizgaju tekućinu za pranje lokalizirano (ne raspršuju); sjedala neudobna i nezgodno (visoko) postavljena s lošom regulacijom pozicije u odnosu na upravljač; povratna opruga pojasa okida tako neprigušeno da treba paziti da se sa kopčom ne razbije staklo. Treba još? To su, naravno detalji, na koje će svatko odmahnuti rukom i reći da to nije bitno. Ali ako se auto koristi svaki dan onda te sitnice počnu žuljati kao loša cipela. Mene bi smetale, a potencijalni kupci neka razmisle.

A ovo oko samog branda se slažem s mišljenjem drugih: ipak ti auti dolaze iz iste tvornice i sastavljaju ga isti radnici koji nisu znali sastaviti Novu i Solenzu. Koliko je samo trebalo tvornici u Novom Mestu da postigne zadovoljavajući nivo kvalitete u odnosu na onaj kad su (užasno loše) slagali Renaulta 4? Dvadeset godina?
Tomek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 07:35   #83
Quote:
Antimon2 kaže:
Francuzi imaju dobro vino,sireve i muzeje. I to je to ...
Buš nam nabrojal neke od tih sireva i vina kaj si ih probal i muzeja u kojima si bil?
segura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 07:41   #84
Quote:
stjepan_th kaže:
Renault je ispred PSA grupe.
Reno,Peugeot,Citroen.
malo sutra
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 08:22   #85
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
Renault je ćesme, a dacia je ćesme^2
ni meni se ne svidjaju novi Francuzi, ali glupo je generalizirat
Bakina R4 nakon 25 godina jos se kotrlja, a sluzi prijevoz robe itd, uredno je servisirana i jos je u solidnom stanju
Frend ima Megana i prvi Clio 1,8 16v
megane je za udobnu voznju i dedeke, visok sic, volan kao u kamionu mekan servo i normalno da se nece javljati isti problemi koji se javljaju na cliu, ustvari kad iz clia sjednes u megana nemozes vjerovat da je te aute proizvela istra kompanija
WENZE is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 08:22   #86
Quote:
Tomek kaže:
Imam li ja dobar dojam da sva ova škvadra šeta kožicu na suho? Misleći pritom da nitko od njih nije sjeo u dotično vozilo i probao ga! Dakle ja jesam, silom prilika ga vozio prvih tridesetak kilometara od salona. Moje impresije se mogu sažeti na slijedeće: jeftin auto neujednačene kvalitete izrade, izgrađen na jeftinoj tehnologiji. Neki detalji: na konkretnom modelu nije ugrađen servo tako da se upravljač relativno glatko pomiče u srednjem području, izvan toga (npr. pri skretanju za 90 stupnjeva) naglo otvrdne (kao kad na servu prestane raditi pumpa); iz grijanja je cijelo vrijeme tako smrdilo da mi se zavrtilo u glavi pa sam ga morao isključiti i otvoriti prozor iako nije bilo za vožnju uz otvoreni prozor; brisači su pretpotopnog dizajna s malom površinom brisanja uključujući mlaznice koje brizgaju tekućinu za pranje lokalizirano (ne raspršuju); sjedala neudobna i nezgodno (visoko) postavljena s lošom regulacijom pozicije u odnosu na upravljač; povratna opruga pojasa okida tako neprigušeno da treba paziti da se sa kopčom ne razbije staklo. Treba još? To su, naravno detalji, na koje će svatko odmahnuti rukom i reći da to nije bitno. Ali ako se auto koristi svaki dan onda te sitnice počnu žuljati kao loša cipela. Mene bi smetale, a potencijalni kupci neka razmisle.

A ovo oko samog branda se slažem s mišljenjem drugih: ipak ti auti dolaze iz iste tvornice i sastavljaju ga isti radnici koji nisu znali sastaviti Novu i Solenzu. Koliko je samo trebalo tvornici u Novom Mestu da postigne zadovoljavajući nivo kvalitete u odnosu na onaj kad su (užasno loše) slagali Renaulta 4? Dvadeset godina?

Najlakše je lupati po krepanom magarcu!
Očito voziš isključivo visoku klasu vozila kad imaš toliko primjedbi.
Ne gledam nabrojane sitnice već neke druge stvari.
Kao npr. kako se zatvaraju vrata,otvaraju prozori,zapinju li kotači,kakav je ovjes.....
Što zapravo dobiješ za 68000kn?! Dobar motor i mjenjač te brdo opreme što kod konkurencije moraš masno platiti.
stjepan_th is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 11:47   #87
E sad stvarno...
Evo sam ga ja vozio, još dok autori neargumentiranih postova nisu ni znali kako izgleda.
Nije ni meni pojava za opast na guzicu, ali je sasvim u redu, nema kvarova, nema reklamacija... al naći će se neki pacijent kojem će smetati šumovi na 160...
I nema se kaj više reći, evo je Stjepan sve napisao, za tu cijenu sasvim OK.
baccara25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 12:30   #88
Quote:
baccara25 kaže:
Ma ljudi, pravi se auto raspoznaje po "made in germany" ili dva slova V na haubi
Mislim da je jedno V a drugo W. Što se tiče sireva tu su Francuzi dobri, recimo Pont l'Eveque ili kozji Banon !
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 12:32   #89
Quote:
baccara25 kaže:
E sad stvarno...
Evo sam ga ja vozio, još dok autori neargumentiranih postova nisu ni znali kako izgleda.
Nije ni meni pojava za opast na guzicu, ali je sasvim u redu, nema kvarova, nema reklamacija... al naći će se neki pacijent kojem će smetati šumovi na 160...
I nema se kaj više reći, evo je Stjepan sve napisao, za tu cijenu sasvim OK.
Koliko gluposti stane u par crta!?
Tko su ti autori neargumentiranih postova?
Npr. i ja sam vozio tu spravu, istina 10-tak km.
Što to znači nema kvarova?
Za koje vrijeme? Možda prvih 100 km?
Što znači nema reklamacija? Je li ih ti možda prodaješ pa znaš?
Je li to auto može uhvatiti 160?
Je li ti znaš kako zvuče njegovi šumovi pri 160?
Meni je njegova buka prevelika i pri 60.

Tko je neargumentiran? Ti ili svi mi ostali?

Što je s pouzdanošću, cijenama servisa, ... , to će se tek vidjeti.
To auto je tvrdo, bučno i neugledno!
I tvrdim da nije za curu! Definitivno
Clark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 12:59   #90
ovisi o subjektivnom dojmu
vozim se u puno bucnijem i tvrdjem autu nego sto je ta dacia
i ne smeta mi toliko...
neka ode u salon i isproba ju pa nek sama napise o buci,tvrdoci i sl.

frendu je megane kojeg vozi kakti prebucan zadnja 2 mjeseca,
ja nisam ni primjetila da ima ikakav zvuk jucer ;-)
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 14:37   #91
Quote:
Clark kaže:
Koliko gluposti stane u par crta!?
Tko su ti autori neargumentiranih postova?
Npr. i ja sam vozio tu spravu, istina 10-tak km.
Što to znači nema kvarova?
Za koje vrijeme? Možda prvih 100 km?
Što znači nema reklamacija? Je li ih ti možda prodaješ pa znaš?
Je li to auto može uhvatiti 160?
Je li ti znaš kako zvuče njegovi šumovi pri 160?
Meni je njegova buka prevelika i pri 60.

Tko je neargumentiran? Ti ili svi mi ostali?

Što je s pouzdanošću, cijenama servisa, ... , to će se tek vidjeti.
To auto je tvrdo, bučno i neugledno!
I tvrdim da nije za curu! Definitivno

A najviše te jebe ono "neugledno", kaj će reć susjedi?
Bez uvrede, za Renault i Logan, za tebe sam doktor nauka,
pa ti mogu reć da ide 160, prodaje se dobro i u ostatku Europe,
dobri uvjeti garancije (lak, karoserija)...
baccara25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 17:23   #92
Quote:
chani kaže:
ovisi o subjektivnom dojmu
vozim se u puno bucnijem i tvrdjem autu nego sto je ta dacia
i ne smeta mi toliko...
neka ode u salon i isproba ju pa nek sama napise o buci,tvrdoci i sl.

frendu je megane kojeg vozi kakti prebucan zadnja 2 mjeseca,
ja nisam ni primjetila da ima ikakav zvuk jucer ;-)

Slažem se to o subjektivnosti. Auto koje sad vozim mi je četvrto i sa svakim slijedećim su se kriteriji podizali.
Teško bi mi bilo sad se vratiti na Golfa jedinicu. Odatle moji komentari o buci i tvrdoći.
Mada se na sve da naviknuti.
Još je i najljepše kad ne možeš puno birati. Prihvatiš situaciju kakva je i brzo se navikneš.

Je li u Megane-u zvukova nije ni bilo ili ih ti samo nisi primijetila?
Clark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 17:39   #93
Posjetite renault forum i onda pricajte o kvaliteti renaulta.LJudi imaju toilko problema da neznaju gdje im je glava od kvarova,na cvrcke i skripanje plastike i ne obracaju pozornost,natezu se u servisima po cjele dane samo da im pogledaju auto,a vi joj preporucate renaulte,neznam,povlacim ono kad sam rekao da uzme modusa.
mariod is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 17:48   #94
Quote:
Je li u Megane-u zvukova nije ni bilo ili ih ti samo nisi primijetila?
nije ni muz ;-)
frend kaze da mu je auspuh za cca 5% bucniji ;-)
brijem da bi nakon 5 minuta Ax-a "saputao" svom meganu ;-)
nasa opel astra nam je recimo pretiha ;-)
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 17:51   #95
Quote:
Tomek kaže:
Koliko je samo trebalo tvornici u Novom Mestu da postigne zadovoljavajući nivo kvalitete u odnosu na onaj kad su (užasno loše) slagali Renaulta 4? Dvadeset godina?
prije toga su izvrsno sklapali austina
 
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 19:02   #96
Quote:
Sdrafac kaže:
prije toga su izvrsno sklapali austina
tocno
5000 dm kupcija godine
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 21:20   #97
ma bas super, susjeda je bila toliko zadovoljna sa thaliom da si je kupila twinga,
i sad moja stara si hoce kupit tu kanticu ,
ima li tko kakve objektivne informacije o novom twingu,
jesu premostili djecje bolesti, kakva im je elektronika, je li isti shit kao i kod clitaca i sl.
sad ima neka akcija 50% ucesca i neka smijesna mjesecna svota za placati
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 21:28   #98
Na twingu su sredili sve u ovih 10-ak godina, ne brini
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 07:26   #99
Quote:
mariod kaže:
Posjetite renault forum i onda pricajte o kvaliteti renaulta.LJudi imaju toilko problema da neznaju gdje im je glava od kvarova,na cvrcke i skripanje plastike i ne obracaju pozornost,natezu se u servisima po cjele dane samo da im pogledaju auto,a vi joj preporucate renaulte,neznam,povlacim ono kad sam rekao da uzme modusa.
Dok recimo VW se uopće ne kvari, nikada i nikako.
baccara25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2006., 08:00   #100
Quote:
stjepan_th kaže:
Očito voziš isključivo visoku klasu vozila kad imaš toliko primjedbi.
Ne gledam nabrojane sitnice već neke druge stvari.
Kao npr. kako se zatvaraju vrata,otvaraju prozori,zapinju li kotači,kakav je ovjes.....
Što zapravo dobiješ za 68000kn?! Dobar motor i mjenjač te brdo opreme što kod konkurencije moraš masno platiti.
Na moju žalost ne vozim visoku klasu. Stoga znam što pričam kad pričam o takvim "sitnicama". Takve "sitnice" imaju tendenciju eskalacije. Znaju li svi koji auto je Kia Shuma? E pa moj bivši susjed ju je kupio novu. Nakon 3 godine taj je auto izgledao gore nego 15 godina stari "normalni" auto. A znam i drugi slučaj iste robne marke kad se čovjek popalio na nisku cijenu, brdo opreme i trogodišnju garanciju. Taj je "slučaj" toliko proveo na servisu da bi gotovo mogao reći da i nije posjedovao vozilo.
Tomek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.