Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2008., 10:08   #21
ovisi, pitat će te tamo na koji period hoćeš probne.. na duži period više košta, a pošto ćeš ga isti dan, ili sljedeći logično registrirat, uzmeš najjeftinije..
ADY-A3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 07:20   #22
******************

Evo dižem staru temu .... trebao bih pokupiti auto iz Zagreba ... nema više tablece auto i morao bih napraviti probne kako bih ga mogao dovesti do Osijeka.

Sta moram napraviti?
- moram prvo ici na tehnički?
- pa onda idem na Mup?
- i sta gdje ih plačam? (tablice+osiguranje?)
duffy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 15:11   #23
Uzmeš papire od auta i odeš u neko osiguranje i tražiš probne tablice za auto. I tamo kažeš da ti trebaju za relaciju ZG-OS.
Klek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 23:55   #24
Probne tablice

Čekam isporuku novog auta, pa me zanima koliko traju probne tablice. Naime u salonu su rekli da po novom traju samo 3 dana. Kad sam zadnji put kupovao novi auto, produživao sam ih bez problema 2 mjeseca (isporučili mi krivo vozilo, pa 2 mjeseca povuci-potegni). Sad bi mi pasalo bar 10-15 dana trajanja probnih tablica, da za toliko odgodim registraciju, da nemam dva auta za registrirati i osigurati u istom mjesecu.
Ako je već bilo o probama, ispričavam se, nisam uspio naći.
zbrlj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 08:38   #25
ja sam prije 15 dana kupila Kiu, od njih sam dobila 5 dana probne tablice, doduse sredila sam sve u tih 5 dana ali su mi rekli u salonu da mogu bez problema poci na MUP i produziti ih
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 14:24   #26
Quote:
nana_du kaže: Pogledaj post
ja sam prije 15 dana kupila Kiu, od njih sam dobila 5 dana probne tablice, doduse sredila sam sve u tih 5 dana ali su mi rekli u salonu da mogu bez problema poci na MUP i produziti ih


zamoli ih odmah u salonu na 15 dana...i doplati policu ako daju samo na 7 dana.
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 02:49   #27
Quote:
zbrlj kaže: Pogledaj post
Čekam isporuku novog auta, pa me zanima koliko traju probne tablice. Naime u salonu su rekli da po novom traju samo 3 dana. Kad sam zadnji put kupovao novi auto, produživao sam ih bez problema 2 mjeseca (isporučili mi krivo vozilo, pa 2 mjeseca povuci-potegni). Sad bi mi pasalo bar 10-15 dana trajanja probnih tablica, da za toliko odgodim registraciju, da nemam dva auta za registrirati i osigurati u istom mjesecu.
Ako je već bilo o probama, ispričavam se, nisam uspio naći.
ista stvar i kod mene..mi smo uzeli novi..možeš produžiti svaki tjedan ako želiš i to ti je tjedno 100 kn...raspitaj se malo u mupu il tamo di registriraš kar..
demit19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 21:51   #28
OK, hvala svima. Kad pila stigne javim se da zaključim ovu malu temu.
zbrlj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 22:30   #29
kupio je frend auto kojem je istekla registracija, a prijasnji vlasnik je zadrzao staru. sad mu trebaju probne tablice. ono kaj mene zanima jer sam procitao tu na forumu: kaj za probne tablice treba potvrda o tehničkom pregledu? zato mu i trebaju probne da dodje do stanice za tehnički di bi sve to obavio + registracija.
sto je potrebno za probne ? knjizica vozila, ugovor, biljezi i polica osiguranja ?

fala na pomoći
mataja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 20:29   #30
Question Probne tablice

Muči me jedan problem.

Uskoro kupujem novi auto. Vjerojatno prije toga neću uspjet prodat stari, a u biti i ne želim jer mi je auto svakodnevno potreban. Zanima me koliko najduže mogu vozit novi auto sa probnim tablicama (dok ne prodam stari) jer ne želim plaćat skuplje osiguranje (jer kako sam shvatio na drugi auto ako još nisam prodao prvi nemam 50% nego 25% bonusa što i nije baš zanemariva brojka) ?

Da li se može uzet probne tablice koje vrijede npr. mjesec dana ?
flexo is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 20:34   #31
15 dana max.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 22:33   #32
možeš ti i ovaj stari odjaviti i prebaciti 50% bonusa na novi auto...malo ćeš ga teže i malo jeftinije prodati kao neregistriran, ali tako ti je to; na mostu dobiješ, na ćupriji izgubiš...
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 22:46   #33
Stari prepiši na ženu ili djecu i ostane ti popust za novog.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 22:54   #34
ili ak imaš nekog u osiguranju da ti vodi ovaj stari auto kao prodan, normalno ak ga ne prodaš(stari) nemožeš ga regat na tu policu opet50%
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 23:18   #35
Quote:
nenocutlas kaže: Pogledaj post
ili ak imaš nekog u osiguranju da ti vodi ovaj stari auto kao prodan, normalno ak ga ne prodaš(stari) nemožeš ga regat na tu policu opet50%
A možeš jdnostavno dobiti novu policu sa 50% i imat oba regana
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 05:56   #36
Quote:
EGR kaže: Pogledaj post
A možeš jdnostavno dobiti novu policu sa 50% i imat oba regana
Baš i nije jednostavno i košta najmanje 500kn (Jadransko, ko drugi) i pitanje oće li ih moć produžit.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 07:39   #37
Quote:
flexo kaže: Pogledaj post
Muči me jedan problem.

Uskoro kupujem novi auto. Vjerojatno prije toga neću uspjet prodat stari, a u biti i ne želim jer mi je auto svakodnevno potreban. Zanima me koliko najduže mogu vozit novi auto sa probnim tablicama (dok ne prodam stari) jer ne želim plaćat skuplje osiguranje (jer kako sam shvatio na drugi auto ako još nisam prodao prvi nemam 50% nego 25% bonusa što i nije baš zanemariva brojka) ?

Da li se može uzet probne tablice koje vrijede npr. mjesec dana ?
e pazi sad ovo, ja sam uzimao auto novi isto prošli tjedan i fino ocu probne tablice kad fino murja kaže nema više probnih tablica ako auto uzimaš iz istog mjesta, znaci ako si u zg i kupiš iz zg auto nemoš ih dobit više jer ti netrbaju vec odma izvoli registrirat, znaci probne možeš dobit samo ako iz drugog mjesta uzimaš auto.
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 08:30   #38
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Baš i nije jednostavno i košta najmanje 500kn (Jadransko, ko drugi) i pitanje oće li ih moć produžit.
I onda dobijemo ovakav topik: https://www.forum.hr/showthread.php?t=429948
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 15:38   #39
Quote:
H-K kaže: Pogledaj post
I onda dobijemo ovakav topik: https://www.forum.hr/showthread.php?t=429948
Istina. Jadransko je živi dokaz da HANFA kurca ne dela. Pazi tu ponudu od 50 % popusta u Jadranskom sam našao na Seatovom forumu u oglasniku koji je otvorenog tipa. A to da to završi često s problemima kad pokušaš preći kod drugih osiguravatelja i/ili pokušaš registrirati auto u drugoj poslovnici sam čuo u živo od likova koji rade u osiguranju.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 20:36   #40
Najbolje je otici u euroherc ili croatia osiguranje.S njima imam najbolja iskustva. A 50% u eurohercu je mene za zadnji kombi došlo 1200kn (frajeru u pađe),ali se jebeno isplati.Sa drugim osiguranjima nemam iskustva. Us put mislim da smo malo zabrijali na krivu temo
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.