Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2015., 20:39   #441
Ove za 78kn su 3 dana. Vadjene u Zapresicu

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 21:38   #442
... i ako je isteklo osiguranje moraš napraviti novo i moraš imati kupoprodajni ugovor i 35 kuna biljega
jingo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 00:29   #443
Noze se uzeti i osiguranje na 3 dana, kosta oko 100kn

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 19:41   #444
Pitanje. Sutra kupujem auto, registriran je, lik ce odmah vratiti tablice u mup, ja uzeti probne, na koliko dana MAX mogu dobiti probne ? Da li je moguce na vise od 3 dana, posto ce sad vikend it
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 09:06   #445
Quote:
Mali Narko kaže: Pogledaj post
Pitanje. Sutra kupujem auto, registriran je, lik ce odmah vratiti tablice u mup, ja uzeti probne, na koliko dana MAX mogu dobiti probne ? Da li je moguce na vise od 3 dana, posto ce sad vikend it
prije 9 godina, imao sam probne 2 tjedna. ne znam je li zakon jos isti...
gt3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 11:58   #446
Mozes do 2 tjedna.
Ja sam uzeo 2 puta te po 2 tjedna jer sam morao cekat da se izrade s vlastitom kombinacijom...
Ako se ne varam, nekih 150kn svaki puta...
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 12:12   #447
Quote:
Mali Narko kaže: Pogledaj post
Pitanje. Sutra kupujem auto, registriran je, lik ce odmah vratiti tablice u mup, ja uzeti probne, na koliko dana MAX mogu dobiti probne ? Da li je moguce na vise od 3 dana, posto ce sad vikend it
Policija ti daje na 15 dana! Duže može samo preko autokuće! A pošto dolaziš u Zagorje (mooožda), dat ću ti savjet. A i sjedim s nogama zakopanim u pijesak pa sam dobre volje.
1. Sutra je subota. MUP u Krapini ne radi.
2. Na MUP-ovim stranicama imaš obrazac za izdavanje probnih pločica, isprintaš i popuniš svoje podatke, podatke o autu kad dođeš do auta. Također imaš i broj žiroraču a za uplatit 40,00 mrtvih živina, te broj žiroračuna za uplatit 5 živina biljega, ILI nosiš biljeg sa sobo.
3. Trebaš svoju osobnu
4. Prodavač treba uzet SVE knjižice od auta, kupoprodajni te pločice
6. MUP ne radi, javni bilježnik ne radi

Dakle, KAD ono ideš po auto???

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 12:39   #448
Druze, trebao sam ici danas po auto, u 6 ujutro, ali mi lik sinoc u 22 sata napise da je odustao od prodaje, tj malo mu para, i danas ujutro mi napise da ce mi ga dati za 1000 kn vise nego sto je bio dogovor, i jbg, danas nikako ne bih stigao, tako da sam odgodio za ponedjeljak. Problem? Ako sam jucer pitao, jucer je bio cetvrtak, danas je petak, dakle sve se moglo danas fino obaviti, gdje je problem? ili si zaboravio koji je dan? pogledaj kad sam postavio pitanje
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 12:44   #449
A što, vi se SMS-om dopisujete oko prodaje auta i odlaska u Vukovar?

Koliko godina imaš?
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 12:45   #450
ne, culi smo se jednom telefonom, i kasnije je bilo preko vibera sve, slike, neki detalji itd.. ja sam dosta stariji od njega, dok on ima po mojoj procjeni 19 20 god
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:30   #451
Quote:
Mali Narko kaže: Pogledaj post
Druze, trebao sam ici danas po auto, u 6 ujutro, ali mi lik sinoc u 22 sata napise da je odustao od prodaje, tj malo mu para, i danas ujutro mi napise da ce mi ga dati za 1000 kn vise nego sto je bio dogovor, i jbg, danas nikako ne bih stigao, tako da sam odgodio za ponedjeljak. Problem? Ako sam jucer pitao, jucer je bio cetvrtak, danas je petak, dakle sve se moglo danas fino obaviti, gdje je problem? ili si zaboravio koji je dan? pogledaj kad sam postavio pitanje
No dobro, ajde ispričavam se! Duboko. Nisam obraćao pažnju dabje tvoj post bio prije 18 sati. A sad je.....
No dobro, proceduru imaš, to sam ti napisao. Valjda imaš komp/laptop da nađeš to kaj trebaš na stranicama MUP-a, i skratiš sebi boravak u policiji. I da, još jedna stvar, na kioscima Tiska NEMA biljega, ak ideš na tu opciju, ima Fina ili Pošta. Nemam pojma gdje je ovaj u Krapini, al ak kupuješ biljeg u Krapini, odi na Finu, nije u centru grada, za razliku od Pošte, i okružena je hrpom parkirnih mjesta. A i Policija je, u odnosu na Finu, prek grabe zvane Krapinica.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 15:20   #452
lik zivi odmah do policije, stari mu je policajac, sve je vec pripremio jos neki dan, 70 kn probne tablice na 7 dana, 50 kn ugovor. kaze da nema guzve i da se to obavi u pol sata
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 21:43   #453
Laže!!! U MUP-u su probe 40,00 mrtvih hrvatskih živina, i vrijede 15 dana!! Odjavio sam 4 auta u protekla dva mjeseca u firmi, znam kaj govorim! A i da nisi tolko lijen, otvoril bi Googlo u drugom prozoru (oglasnici nek ostanu da oglasi ne "nestanu") i vidio bi šta piše na njihovim stranicama. Javni bilježnik jest 50,00 živina.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:07   #454
ne znam, rekao je par puta da su 70 kn 7 dana, mozda su 40 kn plus 30tak kn biljega ili sta vec, nebitno. Bitno da se rijesi i dovezem auto do kuce
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:23   #455
Dobro, jesi li ti čital onaj moj post napisan u 14. i nešto sitno sati? Biljeg za odjavu je 5 mrtvih živina. A MUP NE IZDAJE druge probe osim ovih od 15 dana, osobno pitao!
Dakle, to je muljanje broj 2. Prvo je bilo sa cijenom vozila! E paaaa, sretno ti s tom Alfom!

Uostalom, SVE, ali baš SVE vezano za odjavu, registraciju i slično piše ma stranicama MUP-a.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:27   #456
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Dobro, jesi li ti čital onaj moj post napisan u 14. i nešto sitno sati? Biljeg za odjavu je 5 mrtvih živina. A MUP NE IZDAJE druge probe osim ovih od 15 dana, osobno pitao!
Dakle, to je muljanje broj 2. Prvo je bilo sa cijenom vozila! E paaaa, sretno ti s tom Alfom!

Uostalom, SVE, ali baš SVE vezano za odjavu, registraciju i slično piše ma stranicama MUP-a.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Ja svaki put do sad dobio probne na 3 dana, a uzimao sam ih na MUPu

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:39   #457
Onda smo mi Zagorci bolji ljudi. Lika iz Vrbovca zanimalo dok sam mu odjavljivao T4 kaj je uzeo od nas i vadio probe. Pitao pred njim, dobio odgovor da oni daju uvijek maksimalne, one od 15 dana. Ja sam također dobio 15 dana kad sam daaavnih dana odjavio A6 baš i Vrbovcu.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:41   #458
koliko znam probe na 3 dana se izdaju ako auto nije registriran, pa da dodjes do tehnickog.. OVo je druga stvar, auto ima reg.
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 21:14   #459
ajd daj mi link da vidim cijene probnih, trebam sutra voziti ovu moju alfu koju sam prodao,pa mi trebaju probne na 3 dana
Mali Narko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 21:33   #460
Tko, ja? Ne dam. Po N-ti put ti kažrm, SVE piše na MUP-ovim stranicama. Svaka budala to može naći, pa valjda i ti.

PS: Predosjećam odgovor u stilu "ma dobro, neki ti bude..."

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.