Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2006., 00:13   #81
Roko napreduje, i pametan je dečko. Nema straha za njega.
AirForce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 00:57   #82
Quote:
AirForce kaže:
Roko napreduje, i pametan je dečko. Nema straha za njega.
sad mozemo mirno spavat
s3v3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 03:27   #83
Quote:
s3v3n kaže:
sad mozemo mirno spavat
mislim da meat katie nece moc mirno zaspat prije nego barem naizgled ne utuvi svima u glavu da je roko los igrac...
jebiga...patit ce godinama zbog nesanice
 
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 04:18   #84
A gdje sam ja to rekao da Roko loš igrač.
Ti čitaš i ono što ne piše?
Ja sam samo otvorio topic gdje sam napisao kako je Roko odigrao svoje u Taugresu i kako se nije mogao izboriti za mjesto u momčadi.
Tvrdio sam kako je za njega najbolje da ide u posudbu manji klub gdje bi imao punu minutažu, a on se ipak odlučio za klub u kojemu će opet biti rezerva.
Po meni..velika greška..

Odmah su se javili stručnjaci u vidu Vanje i tebe..prvi je krenuo u psihonalizu Perasovića, a ti si krenuo u prihoanalizu mene.
Naravno, Vanja po dobrom starom običaju koristi fraze: idiot, kreten, šupak, đubre...izmišlja neke podatke poput spike da Totonto ne pita Ukića za cijenu dok sam Ukić u intervjuu za Košarku o NBA kaže kako mu iz NBA nude samo minimalni ugovor, tvrdi da se Perasović i Prigioni guze..sve u svemu...lik je jebeno isfrustriran čim koristi riječnik bosanskog kafandžije.

Ti pak prvu riječ koji si mi napisao bila je: kenjaš.
Dakle..nivo kulture Vanje.

Naravno..u 4. strane topica nisi se potrudio pročitati jedan redak mojeg teksta. Nisi pročitao ništa što sam napsio nego si bezveze replicirao na neke glasove u tvojoj glavi.

Što se tiče spavanja...ja mirno spavam. Odradim bračne dužnosti i zaspijem ko janje.
Kužiš?
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 10:50   #85
Quote:
meat katie kaže:

Ti pak prvu riječ koji si mi napisao bila je: kenjaš.
Dakle..nivo kulture Vanje.
opet kenjas, i kako ti se vise da nije mi jasno!?
...i nemoj me opet uspoređivat s vanjom ni bilo kim jer ti govorim ono sto ja mislim a ne vanja niti bilo ko drugi...
 
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 15:34   #86
Boltone, ajde odmori malo.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 16:29   #87
@meat_katie

slazem se da vanjushka malo grublje rijeci upotrebljava,ali u pravu je sto posto.
Kod Velimira Perasovica se dogadja klasican primjer Hrvata koji je na dobrome "radnom" mjestu,gdje je dosao kako je dosao,i nema muda kao nekakav autoritet lupiti sakom o stol za svog igraca.
Reci mi molim te,kako moze uprava dovoditi nekog igraca mimo znanja trenera?
dali je to itko ikada napravio ivkovicu,maljkovicu,obradovicu,repesi,aci petrovicu ili nedobog zmagi sagadinu?
NIJE NITI NECE
Peras se boji za svoju poziciju jer je bio igrac u tom klubu,dosao na to mjesto bez nekih referenci trenerskih,i normalno da mu je njegov kruh najvazniji
i nema muda lupiti sakom o stol.
On kaze po novinama da mu je sportski direktor bio igrac i da se kuzi u kosarku!!!Pa sto mu ne kaze nek n sjedne na klupu onda...nece jer nema muda,kao ni taj isti direktor koji nema muda da bude trener pa soli pamet takvim individuama kakvi su perasovic i slicni,klasicni poltron

i za kraj,cak ni abramvoic iz chelseja ne kupuje joseu mouronho ono kaj mu se svidi,a ima para da kupi cijeli svijet...zasto?
zato jer je mourinho pred 2 godine ,kad mu je abramovic kupio tada najboljeg ruskog igraca alexeia smertina,istog odmah stavio na transfer listu i proslijedio u portsmouth jer mu se nije uklapao u taktiku....od tada vise ni veliki roman ne lobira za igrace,a placa mu ih....uostalom mourinho ima muda za razliku od perasa i ima rezultat koji ga drzi...takvih primjera ima jos koliko hoces..
ako zelis bilo koji hrvatski,pogledaj si primjer velimira kljuna kljaica u gummersbachu,cim nisu dopelali igraca koji je on htio,covjek je dao nogu...a zadnja sezona im je najbolja u zadnjih 18 godina

Konstatacija je da Peras nema muda niti snage lupiti sakom o stol u obranu "svog" igraca ili zemljaka.Na kraju kad obere nogu zbog losih igara ili rezultatske krize bit ce on kriv a ne taj isti direktor koji mu je dovodio igrace bez njegovog znanja..jer je papak šine reko bi mu ćiro
__________________
It's going smooth and easy....
Lubrikant is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2006., 23:13   #88
http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20060723/sport02.asp

KUM ANGAŽMANU: DUŠKO IVANOVIĆ

Kupili najjaču kariku rivala

Trener Barcelone Duško Ivanović, stječe se dojam, bio je taj koji je inzistirao na dolasku Ukića.
— Istina je da je Roko u prošloj sezoni oscilirao, ali ja ne znam puno talentiranijih mlađih igrača u Europi. Od njega i Lakoviča očekujem da će nam donijeti ono što smo lani izgubili.
Upravo je Ukić bio ključni čovjek Tau Ceramice u eliminaciji Barcelone u polufinalu španjolskog prvenstva.
— To nije bilo presudno. Uostalom, smatram da je Ukić jako ambiciozan i vjerujem da može igrati puno bolje.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 00:18   #89
Ma igrat će više u Barci nego šta bi u Tauu
AirForce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 01:27   #90
Quote:
meat katie kaže:
Ne..Lakoviča su platili još više da bi sjedio na klupi i gledao Ukića kako igra.
Za Vujanića se pričalo da je raskinuo ugovor ali on je još uvijek u zvaničnom rosteru za sezonu 2006/2007 na službenin starnicama Barcelone ažurirane 22.7.2006.
http://www.fcbarcelona.com/eng/equip...ta_total.shtml

Napisao sam da Navarro vjerojatno ostaje. Nije uopće sigurno da ide u NBA (Washington).
Čak i da otiđe...Ukić ima kokurenciju u Lakoviču, Vujaniću i Basileu.
Puno žešće od onoga što je imao u Taugresu.
Možda Ukića pošalju na posudbu.

Nije tu stvar u mržnji nego je stvar u tvojoj idolatriji prema raznoraznim nogometašima koji ne mogu trčati više od 45 minuta ili u košarkašima koji se ne mogu izboriti za više od 15 minuta.
A budeš vidio tko će u Barci ostaviti dublji trag..Kasun ili Ukić.
Prvo da se osvrnem na ono što si napisao nekoliko postova prije. Tau Ceramica je dovela Igora Rakočevića i Gorana Dragiča, ali oni nisu bili Rokova konkurencija. Cjeli slučaj oko Dragića je još nejasan jer je došlo do nesporazuma na relaciji Slovan-Tau, ali se zna da momak sigurno neće sljedeću sezonu igrati u Ceramici, nego će otići na posudbu u neki slabiji ACB ligaš. Što je jedino ispravno, naučeno iz primjera Ukić.

Igor Rakočević je doveden kao startni bek šuter, prvi opcija u napadu. Pošto su starteri na pozicijama 2 i 3 otišli - Travis Hansen(Dinamo M.) i Casey Jacobsen (NBA). Da je ostao u Tau Ceramici Ukić bi imao istu onu rolu kakvu je imao protekle godine, bio bi backup play.

Razlog zbog kojeg Ukić nije uspio u Vitoriji, nije njegova općenita kvaliteta, već stil igre koji je suprotan od onog što Tau forsira. To se odnosi na napadački dio, gdje Ceramica se strogo drži playbooka (nema tog teama u Europi koji toliko poštuje dogovorene akcije) gdje Prigioni briljira budući da je već godinama s klubom. Siguran sam da Pablo ode u neki drugi klub, da ne bi ni približno ovako dobro igrao. Ukić s druge strane je najjači u improvizaciji, isolation igri, a Tau Ceramica to ne igra.

Situacija u Barceloni je mnogo povoljnija i perspektivnija za napredak, prvo zbog Ivanovića koji mu u ovom trenutku "trenerski" može puno više dati nego Perasović, i koji se nekoliko puta pozitivno izrazio o Rokovim kvalitetama dok još nije bio u kombinacijama za Barcelonu. Druga stvar je u konkurenciji, Basile i Vujanić su sigurno veća imena od Roka, međutim u ovom trenutku Miloš je bez košarke 2 godine i jako teško će se odmah vratiti na prijašnju razini. Posudba u neki slabiji klub je najrealnija opcija. Basile je ostario, a usto je uvijek bio prvenstveno bek-šuter, koji je igrao na jedinici jer nije imao visinu za dvojku. Navarro također ima opcije odlaska u NBA (dolazak Lakovića koji je njegova kopija sugerira ozbiljnost te ponude), i njegovim odlaskom bi zapravo Roko ušao u startnu petorku, budući da je Laković ionako prošle dvije sezone igrao u Panathinaikosu na 2-ci.

Od svih tih igrača, Ukić je najslabiji šuter, ali i najbolji "playmaker". Ostala četvorica su više manje dvice s tijelom playa. Rokovih 195cm također nije za zanemariti, kao i obrana koji može odigrati puno bolje od Lakovića i Navarra - kad hoće, a neće stalno. Mislim da će Roko napraviti veliki korak naprijed sljedeće sezone.
__________________
Jebem radoznale i mečem ih na kup
Montgomery Burns is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2006., 16:51   #91
Dragi moji prijatelji,
TAU kupuje Planinića za 3,5 milijuna Eura.
Sada nogiranje Ukića napokon dobija svoj pravi smisao...kao i besmislice o Persoviću kao nekakvom antihrvatskom treneru i poltronu koji preko hrvatskih igrača spašava svoju kožu i kojeg boli kurac za hrvatske igrače.

Htio bi samo spomenuti Rakočevića.
Dečko godinama igra jedinicu. Jeste da je jednako dobar na 1 i 2 pa je u Zvezdi igrao obje pozicije..ali u Realu je igrao čistog playa. Bullock je bio dvica.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2006., 22:25   #92
Znači i Ukić i Planinić odjebali Spahiju i Maccabi. Ne treba se zajebavati sa Hezbolahom i Nasralahom.
Gillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 02:38   #93
Kad kapetan odvede svoje golobrade mladiće do pobjede nad prvakom Europe usred Tel Aviva, pravi je trenutak za vraćanje ove teme u život



__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 02:43   #94
Dočeka si

#AIR ROKO
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 13:51   #95
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Dočeka si
Da, bilo je sad ili nikad.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 14:37   #96
Više neće biti potrebno dizati temu, roko je uša u formu, ovakve partije će postati konstanta
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 23:04   #97
Večeras sveden na pravu mjeru.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 22:25   #98
Ukic dobar sa Izraelom.Postavio se aktivno.
Anti-Stallion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 20:42   #99
Il Capitano potpisao za Varese

Quote:
Kapetan hrvatske košarkaške reprezentacije Roko Leni Ukić potpisao je za talijanski Varese, a mogao bi debitirati već u nedjelju protiv Repešinog Milana.

Ukića je željela dovesti zagrebačka Cibona, a imao je i ponudu ruskog euroligaša Nižnjeg Novgoroda, no odlučio se za talijanski klub, koji igra u Europskom kupu.

Neki talijanski mediji navode kako je ugovor potpisan na samo dva mjeseca, odnosno da Ukić nakon tog roka ima izlaznu klauzulu, koja će mu omogućiti da potpiše za neki jači, euroligaški klub ako dobije odgovarajuću ponudu.
http://sport.hrt.hr/302469/ukic-potp...-protiv-repese
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 11:16   #100
Sad gledam statistiku Kapetana u Vareseu

Sve 4 utakmice u dvoznamenkastom, prosjek 15.5k po utakmici, 6.5 asista, šut za dva 57% (12/21), šut za 3 50% (9/18), slobodna bacanja 100% (11/11)

http://195.56.77.208/player/pbd.phtm...me_search=Ukic

Nevjerovatno što talijanska liga napravi od čovjeka
Ovakvu statistiku nije valjda imao još od kada je igrao za Split
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.