Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2007., 23:42   #81
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
Ni jedna visa skola ne traje 6 godina.
Traje 3 godine + eventualni diplomski , 2 godine i svaka godina je 20 000 kn (za diplomski) iz menadzmenta i javnog zdravstva.. -- ovo je za sestrinstvo.

Mozes vidjeti to i na njihovoj stranici...
ma znam ja što ti kažeš,ali kao razvuće godinu studija da jedna zapravo traje dvije godine,tak da studij traje sve ukuono 6 godina,zvuči glupo al kolegica mi kaže da su svi ostali paf kad im je voditeljica to rekla
ivana zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 01:02   #82
Pa da, pametno je to zapravo.. godina dodje 9 tisuca i jos nesto, njima je u interesu da ''razvucu'' godinu.
Provjerit cu ovo bas preko decka, on je tamo na sestrinstvu 3 godina, al o ovome mislim da nije cuo ni rijeci..
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 14:14   #83
Ma joj dajte ljudi. Pričate gluposti!
__________________
By: Simka
sinisa85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 23:52   #84
Samo zelim rec da mi je zao sto sam upisala ovaj faks!!Mogla sam izabrat bilo sto, ali ne, morala sam ja prstom u govno! Bljuje mi se od toga koliko su ljudi nepristupacni i bezobrazni,a doktori su daleko najgori! Mislim kakvo je to ponasanje zalupit ljudima vrata pred nosom i derat se ko da smo neki balavci koji su im loptom razbili prozor!!A da ni ne govorim o tome da ni na jedno pitanje nisam dobila izravan odgovor nego nego me samo salju od jednog do drugog, a nitko nema blagog pojma!Neka svi idu u krasan k***c!
fidelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 19:01   #85
hahahaha.....
Dakle neznam od kud da počnem...ja sam naime završio to čudo od "fakulteta"...davne 2002.g.
Dakle potpisujem sve ono što je rečeno o neorganiziranosti,nepotizmu,pretjeranim školarinama i još masu devijantnosti...
Za one koji misle upisati ZVU imam jedan savjet,NEMOJTE,BRIŠITE U VIDU MAGLE!!!
Za one koji studiraju i misle završiti iznijet ću svoja iskustva i iskustva mase svojih kolega.Dakle ako završiš smjer za VMŠ imaš donekle šanse uz neku vezu završiti u bolnici,lošija varijanta je u patronaži a najgora je u staračkom domu(sanatoriju).VFT uglavnom ne rade u struci,oni koji rade u pravilu su u patronaži i prekrasno im je.VRT .ING radiologije isto kao i fizioterapeuti užasno teško nalaze posao a sanitarni ing. ako ne istrebljuju štakore uredno obilaze zavod za zapošljavanje.
Dakle upisne kvote ne prate zahtijeve TRŽIŠTA RADA!
A da taj fax postoji sam zbog sebe a ne zbog potreba za tim strukama vam je dokaz sljedeća formula.5 smjerova X 50 studenata na plaćanje=2.312.500 kn+ 5 razlikovnih smjerova X 50 studenata=4.625.000kn
Pa nebi ni ja smanjivao upisne kvote na havelkinom mjestu,to je tvornica novca.
Zaključak je da je omjer uloženog(pri tom mislim na novac a ne na trud jer je fax prema zahtijevnosti u moje vrijeme bio na razini tečaja za pletenje,grozan)
schtakor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 19:06   #86
hahah, kako dobar post
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 19:26   #87
nama,koji plaćamo faks dragi dekan Havelka je rekao kakti nijefaks kriv što je školarina tako skupa, već ministarstvo koje ne daje dovoljno novaca za studente koji su upisali bez plaćanja pa kao onda mi moramo toliko plaćati i za njih.
joanie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 19:52   #88
Još ubacite u račun i ove diplomske programe za 40.000,00 kn pa dobijete još ljepšu bilancu
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 22:10   #89
ja sam tek ove godien upisala nakon pauze od par godina..a dobro..pa ne može biti tako loše kao što neki govore..makar već u ovih par tjedana nailazimo na smiješne stvari kao što su ne postojanje skripte ili knjige iz pojedinih predmeta pa je učenje po principu snađi se ako znaš
meg06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 22:13   #90
ma prijemni je ove godine bio stvarno lagan, npr.pitanje iz fizike na prijemnom : koja je jedinica za brzinu i tako to pa prosudite sami da li je lagano ili teško
meg06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 23:36   #91
eeeee, da ste pisali po prijasnjem standardu prijemnog jebali bi jeza
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 10:28   #92
hehehe to nikad na sreću nećemo saznati ))
meg06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 18:50   #93
ko god da razmišlja o ovom faksu nek odustane osim ako je spreman žrtvovati svoje živce i dobru volju! Sve divote koje vas uvjeravaju na početku brzo će izblijediti i nać ćete se s glavom u guzici s 3 godine uzaludnog truda i baćenim novcem!

ako mene pitas ovaj faks je tek toliko da se mozes hvaliti kako si i ti nest zavrsio! Sanse da ces nac posao u struci su minimalne (osim ako je DEBELA veza u pitanju).. nase zdravstvo je opcenito u k*** .. place su male ..

i svi oni koji ovo citaju i misle si kako je sve ovo preuvelicavanje grdno se varaju jer i sami vide koliko je u ovom topicu pohvala za faks i nalazenje posla...


upis ovog fakulteta smatram najvećom greškom koju sam napravila!
BB- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 15:54   #94
bila ja ove godine u 5 mj na prijemnom i jedino kaj mogu reci -KATASTROFA. osim ako nemate fiziku u rukavu ili DOBRU VEZU. Nažalost
Ines Zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 15:59   #95
razvučeni su izvanredni studiji....godina traje 20 mjeseci.
zna se koji profesori prave probleme od prve do zadnje godine...nije to niš novo na ovom faksu.
meg06..pripremi se imat ćete bezbroj takvih situacija, NSB ti ima prilično literature iz koje možeš učit..
__________________
MaRiNa
maariinaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 03:53   #96
sva sreca pa sam ja mislila ovako kao BB kad su mi prijemni ''kucali na vrata'' i nisam isla na ZVU
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 01:51   #97
Thumbs up

Quote:
kamikazza kaže: Pogledaj post
ma da mamu im, nemoš vjerovati da za taj "faks" moramo plaćati tolike sume novaca! dobro, čast iznimkama, a nečast onima koji su se upisivali preko ne znam kakvih potvrda i potvrdica... čitaj- branitelji...
pa pitala bi tebe da si ostao/la bez tate dok se borio a za šta??? valjda je zaslužio da mu se dite upiše na faks "badave" ili nije? a ti pričaj nekom drugom o potvrdama i potvrdicama,ti je očito nemaš!
Bagitos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 02:02   #98
Quote:
sinisa85 kaže: Pogledaj post
Ja sam student Radne terapije ovdje u Zg-u na ZVU-u, i nisam doživio nikakva loša iskustva sa profesorima niti sa ostalim djelatnicima.
Odnos između profesora, djelatnika i mene na faxu je i više nego zadovoljavajući (by the way ne plačam studij).
Osobno (a razgovarao sam sa puno studenata s faxa) nisam stekao dojam da je ovaj fax zmrdan kao i njihov način djelovanja itd.. Uglavnom, većina njih je zadovoljna faxom ili uopće i ne razmišlja o faxu (kao cjelokupnu ustanovu sa pristupima prema studentima bilo sa strane profesora, djelatnika ili pak nešto treće).
Znam da se žale (uglavnom i većinom) oni studenti koji plačaju studij, i oni koji su upisali ZVU bez veze, bez određnoga cilja itd., jer istina je ta da osoba koja ne želi studirati (zbog bilo kojeg razloga) VEĆINOM pljuje po faxu na kojem je.
Meni je na faxu super. Znam da ima nepravilnosti kao i na svakom drugom faxu ali ne opterećujem se time. Ja sam motiviran da završim fax (osim toga vidim se jednog dana u poslu kao radni terapeut) i na svakoj nepravilnosti zažmirim na jedno oko. Na svakom faxu ima nepravilnosti, ali gdje bi ja došao da se opterecujem nepravilnostima! Vjerojatno bi već imao čir na želucu...
Tako je kako je. Ne možeš svakoga zadovoljiti. Budi na faxu, šuti, trpi i snalazi se. Šačica ljudi neće ništa promjeniti. Za REVOLUCIJU tj. POBUNU je potrebna OGROMNA količina studenata a ne šačica (trenutno) nezadovoljnih....
Dok vi budete kovali spletke, uvrede, pobune itd., neki će već završiti fax.
-----
Neovisno o ovome gore napisano, ima li koja cura (znam da vas ima) koja studira na ZVU-u?
da,ima.
Bagitos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 22:38   #99
Ja sam sokirana svim tim cijenama...Pa od kud mi deset tisuca kuna za jednu godinu faxa???Jos se nisam konkretno raspitivala o cijenama pa me ovo malo sokiralo,pa onda da jos i padnes godinu jer se nekom nisi svidio pa te rusi,onako bez veze,reda radi...Pa ti upisi i plati ponovo...
Zar stvarno jedna godina kosta toliko puuuuno i traje 20 mjeseci?
gogilivanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 00:35   #100
Na diplomskom studiju 10.000,00 kn košta jedan semestar. Ukupno 40.000,00.

A kako da ja od toga profitiram kad je plaća takva kakva je, a cijene usluga su takve kakve jesu?
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.