Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2006., 20:11   #21
Agronomski fakultet

Koji su atraktivniji smjerovi na gore navedenom fakultetu?
Einstein is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 08:50   #22
A na kojim ste smjerovima? Čisto iz znatiželje...
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 16:48   #23
atraktivniji smjerovi su agroekonomika i krajobrazna arhitektura. iako je to opet individualno....
na faks se više manje lako upada, ali ga se teško završava, a treba još napomenuti da se vrijeme studiranja u prosjeku otegne na 7-8 godina, pa mislim da za one koji ne znaju što bi sa sobom, da odu na ekonomiju.
Sunsilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 17:31   #24
Ja sam diplomirala prije par mjeseci na agronomiji, smjer VVV. Nije teško upasti, ali nemojte se zavaravati da ga je pljuga završiti jer se jako puno vremena gubi na faxu, predavanja su manje-više obvezna, iz svakog predmeta su obvezne vježbe iz kojih se polaže jedan ili više kolokvija, ima puno prakse, terenske nastave itd., tako da ako se nemate volje malo dublje pozabavit kemijom, biokemijom, botanikom, entomologijom i sl. nemojte ni upisivat. Ne znam kako je sad otkad su po Bolonji, ali agr. je super faks i meni je to bio prekrasan period života!
bejbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 17:48   #25
Agronomski fakultet

ako itko ima kakve podatke, skripte ili bilo što o temi pedološko kartiranje, bila bi zahvalna da se javi

naime u knjiznici nema ni slova, internet 0, a seminar ceka

hvala unaprijed
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 22:48   #26
mene zanima, jel zna netko da li ima onih mogucnosti da, recimo, pises prijamni na pmf-u biologiji, pa ak sad ne upadnes kamo oces da se mozes prebaciti na agronomiju?
__________________
Drugi od dva bedaka...
Yrinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 19:25   #27
Agronomski - prijemni

Bok! Zanima me Agronoski fakultet. Čula sam da se na internetu mogu pronaći stari prijemni, ali nisam ih uspjela pronaći. Zna li tko gdje se nalaze? Hvala na svakoj informaciji . Pozdrav!
 
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 18:42   #28
http://www.agr.hr
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 00:16   #29
Bok. Imaš ih za kupiti u skriptarnici fakulteta (to ti je odmah u podrumu - glavna zgrada gdje je referada.... nemreš fulati). Cijena je između 30-50 KN-a. Zaboravio sam koliko koštaju.
futrola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 00:32   #30
Quote:
futrola kaže: Pogledaj post
Bok. Imaš ih za kupiti u skriptarnici fakulteta (to ti je odmah u podrumu - glavna zgrada gdje je referada.... nemreš fulati). Cijena je između 30-50 KN-a. Zaboravio sam koliko koštaju.
Referada se vise ne nalazi u toj zgradi.Al skriptarnica da.Al eto ja ti predlazem da upises nesto drugo,prije ces zavrsiti neki dr faks nego agronomiju.Upis na fax ti je najlaksi od svih prijemnih na sveucilistu,al zato jedan medju tezim faksevima za zavrsit.Sretno ti bilo!
Futrola...ja ne znam kad si ti zadnji put bio na faksu...al ocito nisi bio dugo jer ko bi stigo agronomiju i medicinu studirat ha?
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 13:24   #31
ajoj,,,...a ja sam baš mislila ić na taj fax..taj fax mi je na drugom mjestu,ako na željeni ne upadnem
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 15:08   #32
Quote:
Flower24 kaže: Pogledaj post
Referada se vise ne nalazi u toj zgradi.Al skriptarnica da.Al eto ja ti predlazem da upises nesto drugo,prije ces zavrsiti neki dr faks nego agronomiju.Upis na fax ti je najlaksi od svih prijemnih na sveucilistu,al zato jedan medju tezim faksevima za zavrsit.Sretno ti bilo!
Futrola...ja ne znam kad si ti zadnji put bio na faksu...al ocito nisi bio dugo jer ko bi stigo agronomiju i medicinu studirat ha?
Da. Nisam bio dugo na agr. faxu. Studiram na medicini. Zadnji sam put bio na agronomiji 2003. godine.
futrola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 14:34   #33
Ajd da ne otvoram novu temu imadem jedno malo pitanje:"Dali se na šumarstvu i agronomiji pišu identični prijemni(tj. dali imaju istih 60 pitanja)?"
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 07:34   #34
imaju 60 pitanja ,ali ta pitanja nisu identična
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 12:32   #35
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
imaju 60 pitanja ,ali ta pitanja nisu identična
Ovaj jesi li siguran/sigurna?

Naime Agronomija i Šumarstvo pripadaju istoj grupi fakulteta i još k tome pišu prijemni isti dan.Znam da npr. FER,Građevina,FSB+još gro fakseva pišu potpuno isti prijemni jer pripadaju istoj grupaciji i još k tome pišu na isti dan,pa sam pomislio da je ista situacija sa Agronomijom i Šumarstvom....

Svejedno hvala na odgovoru....
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 21:19   #36
ja mislim da nisu isti prijemni..možda jesu iz istih predmeta al su valjda drukčija pitanja...neznam.... moram pitat.,..javim ti u petak
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 21:51   #37
Quote:
ajme33 kaže: Pogledaj post
Ovaj jesi li siguran/sigurna?

Naime Agronomija i Šumarstvo pripadaju istoj grupi fakulteta i još k tome pišu prijemni isti dan.Znam da npr. FER,Građevina,FSB+još gro fakseva pišu potpuno isti prijemni jer pripadaju istoj grupaciji i još k tome pišu na isti dan,pa sam pomislio da je ista situacija sa Agronomijom i Šumarstvom....

Svejedno hvala na odgovoru....
oces rec da svi tehnicki fakulteti pisu iste zadatke zato sta pripadaju istoj grupaciji
daj zabrij da RGN-ovci pisu isti prijamni ko FER-ovci... pa nebi nitko prag presao
__________________
Poznavati druge jest inteligencija; poznavati sebe prava je mudrost. Kontrola drugih je snaga; kontrola sebe samog prava je moć.. (Lao Ce)
izzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 11:02   #38
Quote:
izzz kaže: Pogledaj post
oces rec da svi tehnicki fakulteti pisu iste zadatke zato sta pripadaju istoj grupaciji
daj zabrij da RGN-ovci pisu isti prijamni ko FER-ovci... pa nebi nitko prag presao
Ok ne znam za RGN,ali FEr,Građevina i FSB sigurno pišu iste prijemne,a poprilično sam siguran da i RGN piše isti prijemni k'o gore navedeni faksevi(samo što je na rgn-u potrebno riješiti dosta manje zadataka za upad....),ali za to nisam siguran

@bond:Hvala na trudu!
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 12:44   #39
Ovak,
ispit iz agronomije i šumarstva je isti ---> ISTA su pitanja samo što su drugačijim redosljedom naredana (postoji više grupa istih pitanja).
Iz biologije imaš 30 pitanja, kemije 20 i matematike 10. Za prolaz (tj. da bi uopće došao na listu) trebaš iz svakog testa (dakle iz biologije, kemije i matematike) riješiti 60 % pitanja. Mislim da je 60 % pitanja potrebno (već sam zaboravio).
E da, prvih 10% najboljih dobiva stipendiju grada Zagreba (mislim da je 500 Kuna mjesečno) --> dakle potrudi se.
Kemiju si itekako dobro pripremi. Prijamni za fax (govorim o Agronomiji) je lako proći, ali kemija i matematika su ti najveći filteri (na oba faxa). Budeš se i sam uvjerio. Sada ne znam kako je po bolonji ali mi smo imali 9 sati tjedno kemije, 7 sati tjedno matematike te 5 sati tjedno botanike.
Sretno!
futrola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 13:31   #40
Quote:
futrola kaže: Pogledaj post
Ovak,
ispit iz agronomije i šumarstva je isti ---> ISTA su pitanja samo što su drugačijim redosljedom naredana (postoji više grupa istih pitanja).
Iz biologije imaš 30 pitanja, kemije 20 i matematike 10. Za prolaz (tj. da bi uopće došao na listu) trebaš iz svakog testa (dakle iz biologije, kemije i matematike) riješiti 60 % pitanja. Mislim da je 60 % pitanja potrebno (već sam zaboravio).
E da, prvih 10% najboljih dobiva stipendiju grada Zagreba (mislim da je 500 Kuna mjesečno) --> dakle potrudi se.
Kemiju si itekako dobro pripremi. Prijamni za fax (govorim o Agronomiji) je lako proći, ali kemija i matematika su ti najveći filteri (na oba faxa). Budeš se i sam uvjerio. Sada ne znam kako je po bolonji ali mi smo imali 9 sati tjedno kemije, 7 sati tjedno matematike te 5 sati tjedno botanike.
Sretno!

Ok!Hvala puno na informacijama.

Pomogao/pomogla si mi puno....
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.