Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2008., 23:16   #21
Ček, da li se to meni samo čini ili kod Peharca nema utega već su samo sprave?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 00:20   #22
Cool nema ozbiljnih utega...

dobro ti se čini ..ja sam išao prošle godine i ove malo.prije snijega za kondiciju više,i od utega nemaš ni U.
sprava ima dosta i osim ako nisi ovisnik o utezima (iako istina za neke vježbe, neizostavni su) i na spravama možeš dosta toga a vjeruj ne manjka ih.
mislim da je 190 kn za dvaput mjesečno+možeš nadoplatiti za saunu i bazen koji i nije za plivanje baš.
a što se tiče gužve..ništa strašnije nego u ostalim teretanama..u večernjim satima oko 7-8 bude malo više ljudi al nema čekanja na sprave. evo nadam se da je pomoglo
sumynoreih is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 14:57   #23
Quote:
VanillaSpice kaže: Pogledaj post
u kojem si kvartu?
kastanjer.

a sto ima kod peharca? samo teretana ili ima i neki fitnes program?
Cactusbuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 17:20   #24
pa osim...

...teretane imaju i neke vjezbe u bazenima,pilates za cure.. i jos neke skupne vjezbe ali to to je uvijek odredjeno terminom pa te ograničava dosta.
na kraju imas dolje instruktore fitnessa koji će ti bez problema napravitit program ovisno od tvojih želja..
something for everyone

and btw ma di se na kaštanjeru otvara teretana,i ja sam tamo ali nisam upoznat s tim?
sumynoreih is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 15:55   #25
Quote:
sumynoreih kaže: Pogledaj post
and btw ma di se na kaštanjeru otvara teretana,i ja sam tamo ali nisam upoznat s tim?
pa u onoj novoj zgradurini od gonfa, znas preko puta Vau - Mjau
Cactusbuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 00:59   #26
Quote:
Cactusbuba kaže: Pogledaj post
pa u onoj novoj zgradurini od gonfa, znas preko puta Vau - Mjau
ehh..nisam ni znao da je to od gonfa...
sumynoreih is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 15:03   #27
nesto su gadno zapeli radovi
do onda po doma
Cactusbuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 04:32   #28
Ako želiš kvalitetan trening moj ti je savjet da posjetiš Olympia gym u Pješčanoj uvali. To je nova teretana koju vodi viceprvak Balkana u bodybuildingu Amir Bešić. Sprave su nove, možeš mnogo naučiti, a tu je i mogućnost napredovanja pod budnim okom osobnog trenera. Usto Bešić surađuje sa nekoliko vrhunskih imena iz svijeta bodybuildinga i fitnessa, pa je tako stručni suradnik u Olympia gym-u Zdenko Klarić fitness urednik Man's Healta, Alica Cvetković višestruka prvakinja Hrvatske u fitnessu, a tu je i suradnja sa vrhunskim trenerima i bodybuilderima iz SAD-a. Cijene su više nego povoljne, a tu su i popusti za studente, pa tako ako si student 4x tjedno te dođe samo 150 kuna.
Ujedno riječ je o ekipi koja vodi i Colosseum sports festival tako da će tamo u narednih nekoliko mjeseci gostovati velika imena kako iz svijeta bodybuildinga i fitnessa tako i strongman-a i boksa, ultimate fighta...
Postoji i suradnja sa Pro.nutritionom, prvim hrvatskim proizvođačem suplemenata, pa od dr.sc. Vice Šoljana možeš saznati sve o dodacima prehrani za sportaše iz prve ruke.
Informacije možeš dobiti na tel. 091 209 1 333 ili u Olympia gym Pješčana uvala og.10/6
D.R. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 19:17   #29
miriši na reklamu...
Cactusbuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 13:47   #30
Odi pa vidi! Činjenice su da je Amir Bešić jedini koji u ovom gradu zna nešto više o bodybuildingu i fitnessu, uostalom uspjelo mu je uvrstiti bodybuilding u Arenu, a sada se sprema za svjetsko prvenstvo u 11 mjesecu(Bahrein) i Arnold classic iduće godine početkom ožujka, a osnivač je i BBK "Olympia" koji je jedini registrirani bbk u Istri član bodybuilding saveze Hrvatske.....Ove godine su bili i gosti Arnolda Schwarzeneggera na Arnold Classicu ( fotke imaš na www.colosseum-olympia.com) To su činjenice!
D.R. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 14:05   #31
ok, ok, NHF!
Cactusbuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 16:57   #32
Pilates u Rijeci

Molim Vas da li netko od Vas može preporučit tečaj pilatesa u Rijeci i na kojem mjestu?
U koje vrijeme su te vježbe?
Kolika je mjesečna cijena?

Hvala unaprijed!
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 19:29   #33
mene zanima da li se negdje održava baš tečaj za pilates ili yoga instruktora u Rijeci?
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 12:19   #34
cure bok
Kiki kako je bilo na godišnjem? jesi se odmorila?

jesi možda zainteresirana za jogu? ja sam se godinama borila sa migrenom. probala sve i svašta ali uzalud. dala i 2000 kn za rezonantnu terapiju ali ništa. kad stisne na hitnu i čekaj da prođe. onda sam negdje pročitala za pozitivne učinke joge na razne bolesti, pa mislim idem i to probati. mogu ti reći da mi je super. migrene mi se smanjile više se i ne sjećam kada sam zadnji put imala (kuc, kuc, kuc).

našla sam na internetu "joga u svakodnevnom životu" oni ti održavaju jogu u svim gradovima. sada preko ljeta ide besplatna joga u parkovima. ima i u Rijeci. možda da odeš jednom da vidiš i probaš pa ćeš odlučiti da li ti odgovara. progoglaj malo pa ćeš naći njihovu stranicu, tamo ti sve piše gdje i kada se održava.

Inače kod nas je preko godine 150 kn mjesečno. ja sam si kupila knjigu "joga u svakodnevnom životu" i vježbam doma svaki dan i stvarno mi je super!!!! u knjizi piše i o pozitivnim učincima joge na RA. moj muž je bio u Naftalanu i tamo su radili iste vježbe koje radimo i na jogi. njemu je bilo super, ruku koju nije mogao podignuti tamo je potpuno razgibao i nije ga toliko bolilo (naravno i uz druge terapije). doma neće vježbati jer je ljen. tamo ga je bilo sramota od drugih pa je marljivo vježbao i bilo mu je puno bolje.

bar sad ljeti ne košta ništa, a stvarno vrijedi probati!
mikrovalovi24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 13:03   #35
Quote:
mikrovalovi24 kaže: Pogledaj post
cure bok
Kiki kako je bilo na godišnjem? jesi se odmorila?

jesi možda zainteresirana za jogu? ja sam se godinama borila sa migrenom. probala sve i svašta ali uzalud. dala i 2000 kn za rezonantnu terapiju ali ništa. kad stisne na hitnu i čekaj da prođe. onda sam negdje pročitala za pozitivne učinke joge na razne bolesti, pa mislim idem i to probati. mogu ti reći da mi je super. migrene mi se smanjile više se i ne sjećam kada sam zadnji put imala (kuc, kuc, kuc).

našla sam na internetu "joga u svakodnevnom životu" oni ti održavaju jogu u svim gradovima. sada preko ljeta ide besplatna joga u parkovima. ima i u Rijeci. možda da odeš jednom da vidiš i probaš pa ćeš odlučiti da li ti odgovara. progoglaj malo pa ćeš naći njihovu stranicu, tamo ti sve piše gdje i kada se održava.

Inače kod nas je preko godine 150 kn mjesečno. ja sam si kupila knjigu "joga u svakodnevnom životu" i vježbam doma svaki dan i stvarno mi je super!!!! u knjizi piše i o pozitivnim učincima joge na RA. moj muž je bio u Naftalanu i tamo su radili iste vježbe koje radimo i na jogi. njemu je bilo super, ruku koju nije mogao podignuti tamo je potpuno razgibao i nije ga toliko bolilo (naravno i uz druge terapije). doma neće vježbati jer je ljen. tamo ga je bilo sramota od drugih pa je marljivo vježbao i bilo mu je puno bolje.

bar sad ljeti ne košta ništa, a stvarno vrijedi probati!
hvala ti lijepa. bila sam go. bilo je super. pon. moram ići radit. probat ću vidjet za yogu. teta mi ide tu u rijeci pa ću se raspitat malo. pozdrav
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 21:38   #36
Pilates u Rijeci

Hello!
Dakle, ako tko ima preporuku... Po mogućnosti u centru da se brzo mogu busom vratiti doma, i pasalo bi mi rano poslijepodne (oko 16h, iza posla) ili kasnije navečer.
Unaprijed zahvaljujem!
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 18:30   #37
moze preporuka

Sta bi bilo najblize pecinama?
Guglala sam i nasla jednino Princess i nesto u draga gervaisa...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 09:48   #38
ja sam isto na pećinama, čula sam da se kod mjesne zajednice krimeja nešto otvorilo, neki aerobic... pa kada saznam ti mogu javiti, za sada sam samo čula.

a šta nema neka nova teretana kod tower centra? to sam isto samo čula da je nešto novo otvoreno, da je jako veliko i lijepo ali nemam pojma gdje bi to bilo???
Kay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 20:06   #39
ja idem u trinajstiće...
istina jeftino je... ali kažu kolko para tolko muzike... malen je prostor, nema fensi sprava već je može se reć mala radna teretana...
uglavnom ako si samo rekreativac imaš sve što ti treba
minus je to što je malen prostor i čim je više od 5 ljudi se stvara gužva i red za čekanje sprava/utega
cocoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2008., 22:14   #40
ovo na krimeji, hmm mislis mozda na ono u ul drage gervaisa? bila sam nasla i link od toga, nadjem ti opet ako hoces...
a za to pored towera nikad cula? di si to cula, jel mozes jos kakvu info?
ja sam samo cula da ce jednog dana bit nes u toweru samo bog zna kad...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.