Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2017., 15:47   #881
Pozdrav diabola;

svakako što bolju, high premium hranu ( ako govorimo o dehidratu ) .

Pod to što bolju nedaj se zavarati reklamama. Jednostavno čitaj malo omjere, sastav i sve će ti biti jasno. Nađi se u nekom srenje višem rangu. Jasno, ako si možeš priuštiti.

Od doataka nikada i ni jednoj pasmini ne škodi lososovu ulje kao i sve kvalitetne nezasićene masne kiseline. Zbog brzog rasta i razvoja, prvenstveno muskulature, slobodno svom štenetu prvih par mjeseci u hranu dodaj dodatke prehrani koji sadrže visoke omjere glukozamina.

Mliječne prerađevine su svakako dobrodošle. Friški sir, kefir, sirutka, jogurt, kiselo mlijeko.......

Sve su to namirnice koje možeš davati na dnevnoj bazi.

Hrani štene ujednačeno i zdravo, barem 3 obroka dnevno dok ne pređe 6 mjeseci.......


Nadam se da imaš potporu od uzgajivača gdje si štene kupila te da te i oni u svemu savjetuju.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2018., 12:45   #882
...

Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Možda sam pristrana ali ali.....

Nisam vidjela puno pasmina koje se tako drže.

Morat ću jednom snimiti našu kuju kada izađe iz dvorišta; kada krene na nasip, a to joj je izvidnica; kako se promjeni držanje tijela, kako se dlaka preraspodijeli, rep nasadi; prsa se nadmu, struk se uvuče, njuška poprimi jedan drugačiji izgled.....

Onak, najbliža riječ kojom bi opisala kako tada , naš, dogo izgleda je - PREDATOR!
Jeste
Od male mace koja se po livadi i terasi proteže i mazi, za tren se pretvori u nešto sasvim drugo....

Nisu oni ni malo naivni,,,želim reći da su nepredvidivi kao psi i nisu džaba ukrštani od najboljih i najjačih, najizdržljivijih rasa.....

Treba s njima znati...a presudan im je autoritet jer kada zatvrdoglave a pride i da ne slušaju, nema s njima na zelenu granu

Al bino, blesav pas skroz na skroz......a maza velika koliko je i težak
__________________
https://youtu.be/QhuPCHsqgFw
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2018., 13:45   #883
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Treba s njima znati...a presudan im je autoritet jer kada zatvrdoglave a pride i da ne slušaju, nema s njima na zelenu granu

Treba znati, svakako. Bez batine a da je pet sve okej. Evo, ja nemam ni trunke prigovora na pasminu; apsolutno "stvorena" za mene i moj karakter, način života. Svestran pas da je to čudo.

Uživajmo s njima i dajmo i da uživaju uz nas.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2018., 21:04   #884
,,

Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Treba znati, svakako. Bez batine a da je pet sve okej. Evo, ja nemam ni trunke prigovora na pasminu; apsolutno "stvorena" za mene i moj karakter, način života. Svestran pas da je to čudo.

Uživajmo s njima i dajmo i da uživaju uz nas.
Nema batina, to bi mogli samo besvjesni i bolesni ljudi da čine.

Dogosi su toliko intelektom jaki da se čovjek s njima sve lako može dogovarati i uživati pored njih i oni s nama....

Oni su toliko dobro "upakovani" ....da meni lično apsolutno leži, karakterno, načinom i svim svojim reakcijama....


Ja moju zovem malo Prase a ogromna je, debeljucaa, voli da ručka, a ja obožavam kada hoće da jede i kada je podgojena

Inače je ovo prva vrsta Pasa koji toliko ni za hranu nam nije zahtjevan a prošli nam sve žive rase kroz kuću....

Predivan Pas-kratko...

I nije za svakoga, sigurno...trebaju puno ljubavi, pažnje itd...
__________________
https://youtu.be/QhuPCHsqgFw
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2018., 13:29   #885
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post

Ja moju zovem malo Prase a ogromna je, debeljucaa, voli da ručka, a ja obožavam kada hoće da jede i kada je podgojena
Znaš da ne valja ni za jedno biće da je debelo. Ni PRE mršavo ni PRE debelo. Drži ti nju radije u kondiciji.

Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
vrsta Pasa
I čisto dobronamjerno; VRSTA je PAS, PASMINA je ova ili ona
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2018., 10:50   #886
Pozdrav imamo muško štene dogo argentino starosti 2.5mj.Hranimo ga sa alleva hranom zanima me dali još Šta moramo dodavati u prehranu..i još koji savjeti su dobrodošli. Unaprije hvala
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:25.